Куди йдуть фотографії FaceTime? Як знайти свої фотографії FaceTime

| | 0 Comments| 11:55 PM
Categories:

Можливо, ви помітили кнопку затвора камери під час викликів FaceTime, але чи цікавилися ви, де зберігаються ці фотографії FaceTime? Незалежно від того, чи хочете ви зробити фотографії FaceTime, визначити їхнє місцезнаходження чи вам не вдається запустити функцію, ми допоможемо вам.

Куди йдуть фотографії FaceTime Live?

Робити фото під час використання FaceTime – це добре, але вам потрібно знати, куди йдуть ці фотографії, щоб насолоджуватися ними після дзвінка. Відповідь досить проста: фотографії FaceTime зберігаються безпосередньо в програмі «Фото» на вашому пристрої.

Щоб переглянути свої фотографії FaceTime, відкрийте програму «Фотографії» та перейдіть на вкладку «Бібліотека» внизу, а потім виберіть подання «Усі фотографії», щоб переконатися, що ваш пристрій не фільтрує їх. Перейдіть до дати та часу, коли ви зробили фотографію, щоб знайти її.

Ви можете спростити справу, переглядаючи лише свої Live Photos. Для цього перейдіть на вкладку «Альбоми» та знайдіть альбом «Живі фотографії». Ваш iPhone, iPad або Mac створює цей альбом автоматично, щойно ви додаєте Live Photo до своєї бібліотеки.

Створіть розумний альбом для всіх ваших фотографій FaceTime Live

Якщо ви хочете зберігати всі свої фотографії FaceTime Live Photos в одному місці, створіть розумний альбом, щоб автоматично знімати їх усі. Щоб створити смарт-альбом у програмі «Фотографії», потрібно використовувати комп’ютер Mac. На жаль, ви не можете створювати розумні альбоми з програми «Фото» на iPhone або iPad.

Натисніть кнопку з плюсом (+), яка з’являється, якщо навести курсор на «Мої альбоми» на бічній панелі та вибрати «Розумний альбом» у спливаючому вікні. Назвіть свій розумний альбом, а потім налаштуйте такий фільтр за допомогою спадних меню: Lens включає FaceTime.

  11 найкращих платформ AiOps для аналізу та моніторингу даних, веб-сайтів, журналів, мережі тощо

Вам потрібно буде вручну ввести «FaceTime» у третє поле, оскільки це не опція у спадному меню.

Натисніть OK, щоб створити свій розумний альбом. Фотографії мають заповнити альбом усіма Live Photos, які ви зробили під час дзвінків FaceTime. Будь-які нові зроблені вами фотографії FaceTime також мають автоматично з’являтися в альбомі.

Якщо ви синхронізуєте фотографії через iCloud, цей розумний альбом також стане доступним на вкладці «Альбоми» на інших ваших пристроях.

Як робити фотографії під час викликів FaceTime

Ви можете зробити Live Photo під час виклику FaceTime за допомогою кнопки затвора. Це з’являється, коли ви торкаєтеся екрана на iPhone, iPad або iPod touch або коли наводите курсор миші на вікно FaceTime на Mac. Виглядає як два білі кола, один в одному.

Якщо ви берете участь у груповому дзвінку FaceTime на своєму iPhone, виберіть плитку особи, яку хочете сфотографувати, а потім торкніться кнопки «Повноекранний режим», щоб відкрити кнопку спуску затвора. Однак, якщо ви перебуваєте на комп’ютері Mac під час групового виклику, двічі клацніть особу, яку хочете сфотографувати, а потім натисніть кнопку затвора.

Live Photo краще, ніж знімок екрана, оскільки він не захоплює інтерфейс користувача FaceTime. Це також зберігає пару секунд відео та аудіо безпосередньо до та після зйомки фотографії. У майбутньому ви навіть зможете перетворити свої Live Photos на відео.

Як зробити фото FaceTime, не повідомляючи іншій особі

Коли ви фотографуєте когось за допомогою FaceTime, він надсилає сповіщення на його пристрій, щоб повідомити, що ви зробили знімок. Немає способу уникнути надсилання цього сповіщення, коли ви робите фотографію, але ви можете обійти це, зробивши знімок екрана.

Для цього натисніть кнопку збільшення гучності разом із кнопкою збоку на вашому iPhone або iPad (або натисніть кнопку «Додому» разом із кнопкою збоку, якщо на вашому пристрої є кнопка «Додому»). На Mac натисніть Cmd + Shift + 5, а потім клацніть вікно FaceTime.

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на Apple Watch

Крім того, натисніть Cmd + Shift + 3, щоб зробити скріншот усього екрана. Окрім цих двох варіантів, є інші способи робити знімки екрана на вашому Mac.

Як увімкнути Live Photos у налаштуваннях FaceTime

Перш ніж ви зможете зробити Live Photo у FaceTime, вам і людині, яку ви фотографуєте, потрібно ввімкнути Live Photos у своїх налаштуваннях FaceTime. Отже, якщо ви не хочете, щоб інші люди фотографували вас під час викликів FaceTime, вам слід вимкнути цю опцію. Майте на увазі, що інші люди все одно зможуть зробити знімок екрана.

На iPhone, iPad або iPod touch перейдіть у «Налаштування» > «FaceTime». Прокрутіть вниз і ввімкніть FaceTime Live Photos.

На Mac відкрийте FaceTime і перейдіть до FaceTime > Налаштування на панелі меню. На вкладці «Налаштування» увімкніть опцію «Дозволити зйомку Live Photos під час відеодзвінків».

Усунення проблем із фотографіями FaceTime

Є багато проблем, через які ви не можете зробити Live Photo під час дзвінків FaceTime. Якщо ви не можете знайти кнопку спуску затвора, FaceTime не зберігає ваші фотографії або вам не вдається знайти фотографії FaceTime після того, як ви їх зробили, спробуйте ці поради щодо усунення несправностей, щоб вирішити це.

1. Увімкніть FaceTime Live Photos на обох пристроях

Щоб сфотографувати когось під час виклику FaceTime, усі учасники виклику мають увімкнути FaceTime Live Photos у налаштуваннях свого пристрою. Для цього перейдіть у «Налаштування» > «FaceTime». Переконайтеся, що людина, яку ви фотографуєте, також перевіряє свої налаштування.

2. Відкрийте програму «Фотографії» на своєму пристрої

Коли ви робите Live Photos у FaceTime, вони автоматично зберігаються в програмі Photos на вашому пристрої. Якщо ви раніше не використовували програму «Фото», відкрийте її на своєму пристрої, щоб ініціалізувати програму, перш ніж FaceTime зможе зберігати фотографії.

3. Оновіть операційну систему до останньої версії

У деяких старих версіях iOS Apple тимчасово вилучила можливість робити Live Photos у FaceTime. Ймовірно, це сталося через помилку безпеки FaceTime. Фотографії FaceTime вже доступні, але для їх використання потрібно оновити пристрій до останньої версії програмного забезпечення. Особа, яку ви фотографуєте, також має оновити свій пристрій до останньої версії програмного забезпечення.

  Як змінити налаштування DNS у вашій ОС або маршрутизаторі

На iPhone, iPad або iPod touch перейдіть у Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ. На комп’ютері Mac перейдіть до «Параметри системи» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ».

Установіть будь-які доступні там оновлення, натиснувши Оновити зараз.

4. Перезапустіть пристрій

Незалежно від того, з якою проблемою FaceTime ви зіткнулися, ви завжди повинні намагатися її виправити, перезавантаживши пристрій. Це надзвичайно ефективний крок усунення несправностей, який займе лише хвилину, щоб спробувати. Вимкніть iPhone, iPad або Mac, як зазвичай, а потім зачекайте 30 секунд, перш ніж перезавантажувати його знову.

5. Перезапустіть FaceTime на своєму пристрої

Нарешті, спробуйте вимкнути та ввімкнути FaceTime у налаштуваннях пристрою. Можливо, вам доведеться знову ввійти в обліковий запис Apple ID, коли ви це зробите.

На iPhone або iPad перейдіть у Налаштування > FaceTime і перемкніть кнопку FaceTime у верхній частині екрана.

На Mac відкрийте програму FaceTime і перейдіть до FaceTime > Налаштування на панелі меню. На вкладці «Налаштування» зніміть прапорець «Увімкнути цей обліковий запис», а потім знову поставте прапорець, щоб повторно ввімкнути FaceTime.

Перегляньте свої фотографії FaceTime на iPhone, iPad і Mac

Усі фотографії FaceTime Live, які ви робите під час дзвінка, постійно зберігаються на вашому пристрої. Незалежно від того, користуєтеся ви iPhone, iPad чи Mac, FaceTime Live Photos автоматично зберігається в програмі Photos.

Якщо у вас увімкнено iCloud Photos, ви зможете переглядати ці фотографії на всіх своїх пристроях, навіть на ПК з Windows. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, наприклад, фотографії FaceTime не зберігаються, переконайтеся, що ви виконали описані вище кроки з усунення несправностей.