Крок до освоєння веб-дизайну

| | 0 Comments| 5:56 AM
Categories:

Веб-розробка значною мірою покладається на три основні мови, а саме HTML, CSS і Javascript. HTML описує структуру веб-сайтів, тобто те, які елементи є на веб-сторінці.

З іншого боку, каскадні таблиці стилів (CSS) описують, як елементи HTML представлені візуально, тоді як Javascript використовується для додавання інтерактивності та динамічної поведінки веб-сторінок.

CSS особливо важливий, коли йдеться про створення естетично привабливих користувальницьких інтерфейсів із відмінним користувацьким досвідом. CSS відповідає за представлення та стиль веб-вмісту, а також використовується для керування макетом, зовнішнім виглядом і стилем веб-сторінок.

Наприклад, за допомогою CSS ви можете змінити спосіб відображення вмісту на веб-сторінці та змінити такі речі, як шрифти, кольори, межі, поля, інтервали та фони тощо.

  13 економічно ефективних платформ електронного маркетингу для блогерів

Крім того, CSS має вирішальне значення для створення адаптивних веб-сайтів, які адаптуються до різних розмірів екрана та пристроїв. Це також дозволяє створювати узгоджені та однакові стилі на різних сторінках веб-сайту та допомагає зробити веб-сайти доступними для користувачів з обмеженими можливостями.

Якщо ви хочете узгодити свій веб-сайт із вашим брендом і добре використовувати кольори вашого бренду на своєму веб-сайті, CSS — це те, що дозволить вам це зробити.

Без CSS веб-сайти, мабуть, виглядали б дуже схожими, з дуже м’яким дизайном без стилів, кольорів, ефектів наведення або фону. Веб-сайти також не будуть чуйними та матимуть дуже мало налаштувань, щоб узгодити веб-сайт із брендом.

  Чому телефони вибухають? (І як цьому запобігти)

Тому CSS є дуже важливим інструментом для веб-розробників. Щоб використовувати CSS на своєму веб-сайті, вам потрібно пов’язати його з HTML сторінки. Пам’ятайте, що HTML описує елементи та вміст веб-сайту.

Тому вам потрібно пов’язати свій HTML із CSS, щоб використовувати CSS для стилізації елементів і вмісту вашого веб-сайту. Ця стаття навчить вас, як це зробити. Однак перш ніж ми розглянемо, як пов’язати CSS з HTML, давайте розглянемо різні способи написання CSS і використання його для стилізації ваших елементів HTML.

Різні способи включення CSS у ваш HTML

Існує три основних способи включення CSS у файли HTML. Це включає:

  Чи можете ви отримати HBO Max на свій Xbox One?

#1. Вбудовані стилі

Це передбачає написання стилів CSS безпосередньо на кожному елементі HTML, як показано нижче:

<body style="background-color: yellow;">
  <h1 style="color: orangered; font-size: 40px;">techukraine.net</h1>
  <p style="color: blue; font-size: 16px;">techukraine.net is an online publication that produces high-quality articles on
    Technology, Business, and Fintech to help
    businesses and people grow.</p>
</body>

Незважаючи на те, що цей метод дозволяє легко додати CSS до ваших сторінок HTML, це не дуже хороший спосіб додавати CSS до вашого HTML. Це тому, що це займає багато часу, ускладнює читання та підтримку коду, особливо для великомасштабного стилю, і може вплинути на час завантаження веб-сторінок.

#2. Внутрішній CSS

Це передбачає написання стилів для веб-сторінки всередині елемента