Краща альтернатива Google Translate?

Google пропонує так багато рішень, що іноді ми забуваємо про альтернативи.

Наприклад, DeepL є фантастичною альтернативою Google Translate, і він відомий своєю точністю. Він може перекладати текст і файли 28 різними мовами та має купу дуже цікавих функцій.

Хоча ви, можливо, вже звикли до Перекладача Google, варто спробувати DeepL, щоб побачити, чи він вам кращий, тому що я бачу можливість.

У цій публікації ми обговоримо цей фантастичний інструмент і його порівняння з легендарним Google Translate.

Дослідження за DeepL

Все почалося в 2017 році, коли DeepL був запущений у світ. Відтоді компанія розробляє нове покоління нейронних мереж.

За допомогою нової нейронної мережі мережі DeepL можуть зрозуміти точне значення слів, які користувачі вводять у неї, і перекладати їх на бажану мову дуже вишуканим способом.

Це програмне забезпечення не тільки конкурує з провідними світовими інструментами перекладу, але й продовжує розвиватися в рамках процесу зростання. Наприклад, останнім часом інструмент розробив здатність подолати виклик галузевого професійного жаргону з абсолютним успіхом.

Очікується, що DeepL з часом покращуватиметься, оскільки творці прагнуть зробити його одним із популярних сервісів машинного перекладу.

Особливості DeepL

DeepL наповнений безліччю чудових функцій, які зроблять переклад легким для вас, і зроблять набагато більше. Ось деякі з них:

Миттєві альтернативи

Під час перекладу ви можете отримати результати, які містять певні слова, які ви не бажаєте використовувати, тож ви можете просто клацнути їх і вибрати між різними альтернативами, щоб миттєво їх замінити. Після цього весь навколишній текст буде скориговано автоматично.

Перекладайте різні типи файлів разом

DeepL підтримує різноманітні файли для імпорту, тому ви можете просто завантажити їх, а інструмент перекладе всю колекцію файлів разом. Це дозволяє з легкістю перекладати великі файли (до 10 Мб).

Виберіть свій тон

Під час процесу ви можете вибрати, який тон ви хочете отримати в результаті. Незалежно від того, чи ви виберете офіційний чи неформальний, він автоматично оновить займенники та споріднені слова в результаті. Ця функція доступна кількома мовами, зокрема німецькою, російською, польською та голландською.

  Як використовувати власний колір для меж таблиці в Microsoft Word

Миттєвий пошук визначення

Інструмент має вбудований словник, тож ви можете миттєво шукати значення певних слів, не залишаючи сторінки. Крім значень, він також дає синоніми та споріднені слова.

Інтеграція з інструментом CAT

Якщо ви вже використовуєте інструмент автоматизованого перекладу (CAT), ви можете інтегрувати DeepL для автоматичного попереднього перекладу файлів і ще більше розширити функціональність. Такі інструменти, як memoQ і Trados Studio, легко інтегруються з DeepL.

Надійно захищені дані

Коли ви використовуєте DeepL, вам не потрібно хвилюватися про маніпуляції своїми даними, тому що потрібно враховувати багато протоколів безпеки 🔒, щоб завжди зберігати ваші дані в безпеці. Ось лише деякі заходи безпеки:

 • Шифрування даних за допомогою TLS
 • Відповідне зберігання даних ваших текстів і файлів
 • Центри обробки даних у Фінляндії, які мають сертифікованого оператора
 • Час безвідмовної роботи 99,92% + автоматичний механізм відновлення після відмови
 • Відповідність GDPR

Крім того, вони також сертифіковані за стандартом ISO 27001 і проводять регулярні тести на проникнення, щоб завжди бути в безпеці. Усі ці методи безпеки гарантують, що ви можете розслабитися та повністю довіряти DeepL.

Ціноутворення DeepL

Для початку ви можете скористатися безкоштовною версією DeepL або отримати безкоштовну пробну версію, щоб отримати гарне уявлення про те, на що здатний інструмент.

Якщо ви постійно перекладаєте, варто звернути увагу на версії Pro, оскільки вони пропонують набагато більше, ніж безкоштовна версія. Його використовують і йому довіряють понад 350 000 професіоналів у всьому світі.

Безкоштовний план

Безкоштовно ви можете користуватися цим інструментом усе життя з деякими обмеженнями. Ось що ви отримуєте в цьому плані:

 • Переклад тексту з обмеженим обсягом і символами
 • Переклад цілих файлів з обмеженою кількістю символів і редагування файлу розміром до 5 МБ
 • 1 глосарій лише з 10 записами

Стартовий план

Їхній план початкового рівня, який називається «Початковий», коштує 6,99 доларів США за користувача на місяць при щорічній оплаті. Це дає вам:

 • Максимальна безпека даних
 • Необмежений переклад тексту
 • Переклад 5 файлів/місяць розміром до 10 Мб
 • Параметри офіційного/неформального тону
 • 1 глосарій на 5000 статей
 • Адміністрування команди для 2 і більше користувачів

Розширений план

Наступний план називається «Розширений», який коштує 22,99 доларів США за користувача на місяць при щорічній виставці рахунку. Це дає вам:

 • Максимальна безпека даних
 • Необмежений переклад тексту
 • Переклад 20 файлів/місяць розміром до 10 Мб
 • Параметри офіційного/неформального тону
 • 2000 глосаріїв з 5000 записами
 • Адміністрування команди для 2 і більше користувачів
 • Інтеграція єдиного входу (SSO) для 35 або більше користувачів
 • Його можна інтегрувати з інструментами CAT
  Як позбутися повідомлення «Допоможіть покращити» у Firefox

Остаточний план

Останній — план «Ultimate», який коштує 45,99 доларів США за користувача на місяць при щорічній оплаті. Це дає вам:

 • Максимальна безпека даних
 • Необмежений переклад тексту
 • Переклад 100 файлів/місяць розміром до 10 Мб
 • Параметри офіційного/неформального тону
 • 2000 глосаріїв з 5000 записами
 • Адміністрування команди для 2 і більше користувачів
 • Інтеграція єдиного входу (SSO) для 35 або більше користувачів
 • Його можна інтегрувати з інструментами CAT

Ви можете вибрати відповідно до своїх вимог і потреб. Відомо, що план «Розширений» є найбільш рекомендованим, тому ви можете перевірити його.

Майте на увазі, що версії Pro доступні не для всіх країн. Насправді список дуже вибірковий, тому вважайте, що вам пощастило, якщо ви живете в одній із тих країн, у яких він доступний. Ось список країн, у яких він доступний:

Ви також можете ознайомитись із їхніми безкоштовними програмами для комп’ютера, мобільного пристрою та розширенням Chrome.

DeepL проти Google Translate

Тепер все стає захоплюючим, коли ми підходимо до тієї частини, де ми знаємо, як протистоять DeepL і Google Translate. Для інструменту, який був представлений не так давно, DeepL виконав виняткову роботу навіть для порівняння з таким гігантом, як Google Translate.

Оскільки обидва інструменти створені для однієї мети, тобто для перекладу тексту, ми можемо сказати, що єдина значна різниця між ними полягає в мові даних, на якій кожен з них навчається.

DeepL здебільшого отримує свої переклади за допомогою корпусу Linguee. З іншого боку, Google Translate використовує кілька цифрових ресурсів, але його основним джерелом є корпус Europarl.

Хоча обидва вони мають свої плюси та мінуси, DeepL, як відомо, працює краще та забезпечує точніші переклади європейських мов.

Крім того, DeepL надає більше «додаткових функцій», яких зараз немає в Google Translate. Наприклад, DeepL надає вам глосарій, який фактично дозволяє вам вибрати, як ви хочете, щоб інструмент перекладав певні слова/речення/фрази.

Бувають випадки, коли інструмент неодноразово неправильно перекладає певний текст, тому ви можете скористатися глосарієм, щоб дозволити інструменту виправити це для всього тексту, а не виправляти всюди вручну.

Існує також функція вибору формальності вихідної мови, особливо тієї, де є нюанси, щоб слова були правильні, не звучачи дуже чужими.

  Як переглянути джерело HTML у Google Chrome

Отже, ви можете сказати, що DeepL чудово надає ці додаткові функції, які можуть виявитися дуже корисними для вас.

Однією зі сфер, у якій Перекладач Google справді має перевагу, є те, що він надає вам масу різноманітності та сумісності. Він дозволяє перекладати 109 мовами, тоді як DeepL дозволяє лише 28. Крім того, Google Translate доступний у всьому світі, а не лише для певних його частин, порівняно з версією DeepL Pro, яка обмежена певними країнами.

Однак майте на увазі, що DeepL є надзвичайно точним у всіх мовах, які він підтримує. У той же час Google Translate іноді може спотворювати вихідні результати такими мовами, як сомалійська, через обмежену доступність даних.

Щоб надати більше балів Google Translate, я хотів би згадати ще одну перевагу Google Translate перед DeepL, а саме те, що він підтримує переклад зображень для 27 мов.

Читайте також: Як використовувати Google Lens на iPhone або iPad

Я думаю, що це зручна функція, особливо якщо ви перебуваєте в чужій країні й не розумієте дорожній знак або текст, написаний на етикетках продуктів. Все, що вам потрібно зробити, це навести камеру на об’єкт і дозволити Google Translate виконати цю роботу.

Висновок

Як DeepL, так і Google Translate мають свої плюси та мінуси, і іноді залежить від конкретної людини, що їй дійсно потрібно від машинного перекладача. Перекладача Google достатньо для деяких людей, тоді як інші, хто хоче мати додаткові функції, вибрали б DeepL.

Одне, що слід зазначити, полягає в тому, що на основі різноманітних досліджень і оглядів DeepL виявився дуже гідною альтернативою Google Translate і, як відомо, забезпечує точніші результати. ✔️

Далі ви також можете перевірити ці послуги перекладу.