Короткий посібник із кодів стану HTTP з інфографікою

| | 0 Comments| 10:49 AM
Categories:

Код статусу HTTP повертається, коли на сервер надсилається запит HTTP. У відповідь на ваш запит сервер повертає код статусу HTTP.

Нижче наведено п’ять класів коду статусу HTTP.

  • Інформаційний – 1ХХ
  • Успіх – 2ХХ
  • Перенаправлення – 3XX
  • Помилка клієнта – 4XX
  • Помилка сервера – 5XX

Давайте подивимося на наведену нижче схему, яка дає уявлення про те, як код стану повертається з веб-сервера.

Отже, тепер ви знаєте, як генерується код статусу, і ось деякі з популярних кодів повернення статусу HTTP в Infographics.

Успішна відповідь

200 – OK: стандартна відповідь HTTP для успішних запитів HTTP. Іншим способом веб-сервер поверне 200, коли запитуваний вміст буде успішно надано.

202 – Прийнято: сервер прийняв ваш запит і ще не обробив їх.

206 – Частковий вміст: доставляється лише частковий вміст через заголовок діапазону, надісланий клієнтом, таким як wget.

  Що таке стандарт безпеки WPA3 WiFi?

Відповідь на перенаправлення

301 – Переміщено назавжди: запитану вами сторінку було назавжди переміщено в нове місце. Це вказує боту пошукової системи сканувати нове місце.

302 – тимчасово переміщено: ваш запит обслуговується з іншого місця, але це тимчасова домовленість. Це вказує боту пошукової системи сканувати вихідне розташування.

305 – Використовувати проксі: запитуваний ресурс доступний лише через проксі. Це означає, що ви повинні використовувати відповідний проксі-сервер, щоб успішно отримати запитану сторінку.

304 – Не змінено: зазвичай, коли кешована сторінка обслуговується, коли ресурс не було змінено.

Помилка клієнта

400 – Поганий запит: сервер не знає, що ви запитували. Ймовірно, неправильний синтаксис або спроба включити символи в URI, які сервер не розуміє.

401 – Не авторизовано: запитувана сторінка захищена та вимагає автентифікації. Ви повинні увійти, щоб успішно отримати запитану сторінку.

  Як створити та використовувати Memoji та Animoji на iPhone

403 – Заборонено: ви повинні спробувати отримати доступ до того, до чого у вас немає дозволу. Цей непотрібний ресурс захищений паролем; це також може бути, коли дозвіл на файли/папки не дозволяє переглядати запитану сторінку.

404 – Не знайдено: мабуть, найвідоміший – запитана вами сторінка не знайдена на сервері. Ви намагаєтеся отримати доступ до чогось, чого не існує.

405 – Метод недозволений: ви надсилаєте запит на сторінку з неправильним методом. Наприклад, ви робите GET для даних POST. Або ви пробуєте метод, який вимкнено, наприклад – TRACE, PUT, DELETE.

408 – Час очікування запиту: минув час очікування сервера на запит

411 – необхідна довжина: ваш запит не відповідає довжині вмісту, яка вимагається для запитуваного ресурсу.

помилка серверу

500 – Внутрішня помилка сервера: дуже загальна помилка, коли сервер стикався з помилкою з різних причин. Необхідно перевірити журнали, щоб зрозуміти, чому сервер відповів на внутрішню помилку.

  Отримайте спеціальні шаблони, які відображатимуться на початковому екрані в MS Office 2013

502 – Поганий шлюз: сервер діяв як шлюз або проксі та отримав недійсну відповідь від вищестоящого сервера, наприклад Tomcat, WebSphere.

503 – Служба недоступна: сервер не може виконати ваш запит. Це може бути через те, що сервер занадто зайнятий іншими речами або майже не працює.

Сподіваюся, тепер ви маєте уявлення про код повернення статусу HTTP. Якщо ви вважаєте це корисним, допоможіть поділитися ним із друзями.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?