Короткий посібник про створення електронного навчання для розробки курсу [+5 Tools]

Categories:

Чудовий досвід навчання потребує захоплюючого вмісту, захоплюючого середовища та творчих інструментів, щоб зробити його цікавішим. Інструмент для розробки дає змогу робити все це без потреби технічних знань.

Хоча існує багато інструментів, вибрати правильний може бути складно.

Цей посібник допоможе вам вибрати правильний інструмент для розробки електронного навчання для вашого бізнесу, який може покращити досвід навчання та масштабувати навчання.

Зміст

Що таке E-learning Authoring і його переваги?

Авторське програмне забезпечення для електронного навчання дозволяє користувачам створювати цифрові курси за допомогою тексту, графіки та взаємодії.

Ці інструменти пропонують готові до використання попередньо створені шаблони, інструменти та засоби масової інформації, які можна використовувати для створення цифрового вмісту. Це дозволяє користувачам з обмеженими технічними знаннями програмування використовувати програмне забезпечення відповідно до своїх потреб.

Основна перевага авторських інструментів електронного навчання полягає в тому, що вони дозволяють будь-якому користувачеві легко створювати персоналізований навчальний контент. Однак це ще щось.

Давайте розглянемо деякі переваги використання авторського інструменту електронного навчання:

Покращені результати навчання

Основна перевага інструментів для розробки електронного навчання полягає в тому, щоб користувач міг легко створювати налаштований навчальний контент. За допомогою вбудованих засобів масової інформації та інструментів дизайну будь-хто може створити захоплюючий вміст, який суттєво вплине на загальний досвід навчання.

Легка співпраця

Керування вмістом вашого курсу може бути напруженим, коли члени команди працюють у різних місцях.

Інструменти створення дозволяють творцям працювати в середовищі спільної роботи. Це дозволяє творцям ділитися своїми різними точками зору, що призводить до кращої якості вмісту та залучення.

Менша вартість налаштування

Інструменти створення електронного навчання можуть заощадити вам багато грошей. Якщо ви використовуєте це програмне забезпечення, вам не потрібен клас або викладач, який проводить лекції офлайн.

Це економить початкові інвестиційні витрати організації. Крім того, він також забезпечує гнучкість для створення кількох електронних курсів без коригування графіків співробітників порівняно з офлайн-налаштуванням.

Економить час

Навчання на онлайн-курсах може заощадити близько 60% працівників час у порівнянні з автономним налаштуванням. Це призводить до підвищення ефективності та загального зростання працівника та організації.

  Як повернути програму на головний екран на iPhone

Навіщо вам потрібен інструмент електронного навчання?

У той час як засоби створення електронного навчання дозволяють створювати вміст без стресу. Ось ще кілька причин, чому ці інструменти повинні бути у вашому наборі:

Задовольняє потреби в навчанні

Якщо ви хочете підвищити кваліфікацію своєї зростаючої команди, легше навчати їх онлайн, ніж особисто. Інструменти створення електронного навчання дозволяють вам не відставати від попиту на створення якісного контенту, який би відповідав вашим навчальним потребам.

Можливість співпраці

Це забезпечує безперебійну співпрацю між зацікавленими сторонами та вашою командою, що призводить до глибшої взаємодії та створення високоякісного контенту.

Свобода творити

Якщо ви починаєте з малого і не можете найняти розробника, інструменти для розробки можуть стати порятунком. З обмеженими знаннями кодування інструменти електронного навчання допомагають створювати персоналізований вміст.

Легкість доступу

Ви хотіли б одночасно поділитися своїми знаннями з усім світом. Інструменти створення електронного навчання дозволяють легко розгортати ваші курси в різних місцях відповідно до нових правил.

Різні типи інструментів електронного навчання

Існує кілька інструментів створення електронного навчання, кожен з яких має унікальні функції, щоб зробити процес створення вмісту легким і безпроблемним. Давайте розглянемо деякі з них:

#1. Хмарні інструменти

Хмарні інструменти створення не встановлюються на робочому столі. Ці інструменти існують онлайн, до яких користувачі можуть отримати доступ через Інтернет через захищену розміщену систему.

Це покращує міжплатформну співпрацю та забезпечує ідеальне рішення для творців, які працюють віддалено.

Однак його нездатність працювати без Інтернету робить його недоступним в автономному режимі.

#2. Настільні або традиційні інструменти

Ці інструменти потребують встановлення на робочому столі, перш ніж ви зможете отримати до них доступ. Він пропонує широкий вибір творчих можливостей для професійних дизайнерів інструкцій, які люблять працювати в режимі офлайн.

Незважаючи на багато переваг, складний інтерфейс користувача та залежність від одного пристрою можуть перешкоджати швидкості створення вмісту.

#3. Інструменти швидкого створення

Інструменти швидкого створення дозволяють професіоналам створювати високоякісні курси веб-вмісту за допомогою вбудованих плагінів Microsoft PowerPoint.

Ці плагіни дозволяють створювати дизайни інтерактивного електронного навчання, наприклад тести та уроки, з мінімальними умовами кодування.

Однак для роботи цих інструментів потрібен обліковий запис Microsoft, що може бути обмежувальним фактором. Articulate Studio та Adobe Presenter є прикладами швидких плагінів.

Фактори, які слід враховувати під час вибору авторського інструменту електронного навчання

Перед вибором інструменту електронного навчання необхідно пам’ятати про деякі прості речі:

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Основне призначення техніки – економія часу та підвищення ефективності. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача одразу дає змогу легко створювати електронні курси за кілька кроків.

Попередні функції

Вибір програмного забезпечення з відповідними вбудованими шаблонами та творчими функціями може зробити навчання гладким і захоплюючим. Тому важливо вибрати інструмент електронного навчання для ваших потреб.

  Найкращі альтернативи Nagios для моніторингу мережі

Мультимедійні додатки

Багате мультимедіа та графіка можуть зробити навчання більш привабливим і захоплюючим для учнів. Таким чином, ви завжди хочете вибрати інструмент, який пропонує відео, ігри, аудіо та багато інших додатків для створення захоплюючого навчального середовища.

Інструменти розумного оцінювання

Онлайн-інструменти оцінювання є важливими для розробки взаємного досвіду навчання. Такі функції, як картки, тести та бланки відповідей, спрощують процес оцінювання. Таким чином ви можете визначити слабкі зони та включити певні функції для їх покращення.

Моделі ціноутворення

Чи пропонує програмне забезпечення безкоштовну пробну версію? Чи включає в себе додаткові збори?

Вам потрібно поставити два вищезазначені запитання, розглядаючи інструмент створення. Через відсутність досліджень ви можете заплатити більше, ніж потрібно. Щоб уникнути подібних речей, ви повинні вирішити, які тарифні плани підходять вам і вашій команді.

Питання, про які слід пам’ятати, вибираючи інструмент для розробки електронного навчання

#1. Вам потрібна LMS?

LMS — скорочення від «система управління навчанням» — це програмне забезпечення, яке керує різними аспектами процесу навчання, такими як адміністрування, автоматизація, відстеження вмісту тощо. Воно контролює процес навчання, відстежуючи прогрес і аналізуючи організаційні цілі.

Ви можете збагатити зміст курсу, оптимізувавши навчальну програму з будь-якого місця за допомогою LMS.

Але багато програмного забезпечення LMS постачається з вбудованими інструментами, що може бути обмеженням для деяких авторів, які хочуть більше свободи в розробці своїх курсів. Це викликає серйозне занепокоєння щодо того, чи потрібна вам LMS чи окреме програмне забезпечення.

Примітка. Окреме програмне забезпечення дає дизайнерам більше творчої свободи для створення високоякісного персоналізованого вмісту.

#2. Як поділитися курсом з клієнтами?

Ви можете поділитися своїм електронним навчанням за допомогою хмарного програмного забезпечення та настільного програмного забезпечення. Однак вам потрібно вирішити, що вам більше підходить.

Обидва мають свої переваги та недоліки, які можуть вплинути на ваші вимоги.

Використання хмарного програмного забезпечення може дати вам доступ до курсу віддалено, але воно не працюватиме в режимі офлайн.

З іншого боку, традиційне програмне забезпечення для настільних комп’ютерів має різноманітні креативні функції, і до нього можна отримати доступ у режимі офлайн.

#3. Що ви віддаєте перевагу – підписку чи ліцензію?

Після завершення розробки програмного забезпечення запитайте себе, що вам підходить найкраще: підписка чи ліцензія.

Ліцензійна модель дозволяє безстрокове використання програмного забезпечення після одноразової оплати. Однак програмне забезпечення миттєво застаріває, і ви не зможете отримати доступ до нових функцій.

Модель передплати дозволяє користуватися інструментом протягом певного періоду. Ви більше не матимете доступу до програмного забезпечення після закінчення терміну підписки.

Тепер, коли ви знаєте все про електронне навчання, давайте розглянемо програмне забезпечення, яке допоможе вам швидко налаштувати роботу.

Adobe Captivate

Adobe Captivate дозволяє створювати чудово оформлені курси за лічені хвилини. З його готовими до використання слайдами та творчими взаємодіями це одне з широко використовуваних програм для розробки курсів.

  Як переглянути тексти пісень на iPhone, iPad, Mac або Apple TV

особливості

 • Надає реальні сценарії навчання за допомогою гарнітур VR
 • Asset Store дозволяє завантажувати понад 75 000 ресурсів для ваших навчальних проектів
 • Перетворює слайди PowerPoint у відеоуроки, які бездоганно працюють на всіх пристроях
 • Створюйте багатомодульні розгалужені курси без програмування, використовуючи зразки шаблонів

Adobe Captivate є провідним інструментом розробки, який пропонує різноманітні послуги. Ви можете підписатися на нього на рік і отримувати задоволення від створення чудового навчального контенту.

Піддається навчанню

Піддається навчанню надає вам усі необхідні інструменти для розвитку вашого тренерського бізнесу. Це спрощує створення та продаж добре розробленого курсу, який можна монетизувати.

особливості

 • Інтуїтивно зрозумілий інструмент перетягування дозволяє швидко створювати курси
 • Використовує такі функції, як тести та коментарі, щоб оптимізувати залучення студентів
 • Розширене звітування даних дає змогу приймати проактивні бізнес-рішення
 • Провідні засоби шифрування та резервного копіювання дозволяють вам контролювати свої дані
 • Спеціальна команда успіху клієнтів надає персоналізовані рекомендації на кожному кроці

Teachable пропонує функції світового класу, які дозволяють монетизувати навчання за різними моделями ціноутворення. Ви можете почати безкоштовно та продовжувати оновлення відповідно до ваших потреб.

Elucidat

Elucidat дає змогу будь-кому з мінімальними знаннями програмування надавати високоякісний навчальний контент. Довіра експертів у всьому світі робить його одним із найнадійніших авторських інструментів у галузі.

особливості

 • Забезпечує підхід, орієнтований на людей, створюючи персоналізований контент
 • Прискорювач навчання забезпечує якісний контент
 • Готові до використання шаблони забезпечують найкращий досвід у навчанні дизайну
 • Хмарне розгортання забезпечує віддалений доступ до вмісту
 • Надійна політика захисту даних забезпечує повну конфіденційність

Ви можете замовити безкоштовну демонстрацію в Elucidat і, якщо вам це подобається, запитати про ціну відповідно до вимог вашого курсу.

Ispring

Ispring це інструмент розробки для Powerpoint, який дозволяє розробляти красиві та інтерактивні курси за короткий час.

особливості

 • Пропонує понад 2300 готових до використання шаблонів для створення індивідуальних курсів
 • Функція спільної роботи забезпечує міжплатформенний доступ до вашого вмісту
 • Дозволяє розробляти інтерактивні тести та оцінювання для легкої оцінки прогресу учня
 • Функція «Відеостудія» дає змогу швидко створювати відеоурок із скрінкастом
 • Дозволяє створювати інтерактивні рольові ігри для ефективного спілкування між співробітниками

Ispring пропонує безліч інструментів для розробки ваших курсів. Однак це може виявитися дорогим порівняно з іншими рішеннями.

Легкий генератор

Легкий генератор надає універсальний інструмент для створення та обміну інтерактивним вмістом без попереднього знання систем навчання.

особливості

 • Поштовхує ваше створення за допомогою попередньо створених шаблонів, які пропонує програмне забезпечення
 • Функція перетягування дозволяє легко додавати вміст у потрібне місце
 • Переклад за допомогою AWS дозволяє автоматично перекладати ваш курс на 75 різних мов
 • Надає показники поведінки для оптимізації курсу відповідно до потреб учня
 • Дозволяє контролювати налаштування курсу залежно від цілей і потреб учня

Easy Generator прискорює ваш розвиток навчання за допомогою простих інструментів для створення. Ви можете спробувати безкоштовно протягом 14 днів. Однак його функція автоматичного перекладу все ще перебуває на стадії бета-тестування.

Підведенню

Мета авторського інструменту електронного навчання полягає в тому, щоб надати кожному, будь то фахівець у предметній галузі чи автор-початківець, можливість розробляти та створювати цікавий навчальний контент.

Наведений вище список надає вам характеристики найкращих доступних інструментів електронного навчання та допоможе вам вибрати найбільш підходящий для вас і вашої команди.

Ви також можете переглянути найкращий хостинг moodle для вашої навчальної платформи.