Контроль чернетки відстежує зміни документів у DOCX, сторінках та інших форматах [OS X]

Єдина відмінність між професійним письменником і п’яним текстописцем – це вміння редагувати. Деякі письменники дотримуються простого процесу «Попередньо пишіть, пишіть, перепишіть», і, здається, у них все добре. Деякі з нас є занадто критичними для нашого ж блага і в кінцевому підсумку кидають тонну корисного вмісту в пошуках досконалості. У певний момент під час повторного редагування (це майже все, що ми робимо) ми розуміємо, що не слід було редагувати якесь слово чи фразу, які ми не можемо згадати. У більшості текстових процесорів є вбудовані інструменти редагування, які дозволяють відстежувати історію вашого тексту. Microsoft Word дозволяє відстежувати зміни поряд з документом, Mac має рідну історію версій для кожного файлу тощо. Тепер у нас є рішення, яке дозволяє писати у своєму улюбленому редакторі, але окремо відстежувати зміни. Контроль чернетки дозволяє відстежувати, шукати, архівувати та відновлювати зміни, як вам заманеться. Існує покупка в додатку за 19,99 доларів, яка дає вам доступ до кількох документів одночасно, а безкоштовна версія дозволяє редагувати лише один.

  Погодинний і двотижневий прогноз для кількох міст

Додаток має дуже простий інтерфейс, без жодного шва. Просто перетягніть документ у Draft Control, і він почне відстежувати документ. Ви можете продовжувати працювати над своїм документом, як зазвичай, у той час як Draft Control буде оновлювати документ через регулярні проміжки часу або щоразу, коли ви натискаєте зберегти. Ви будете сповіщатися щоразу.

У вибраному документі будь-який додатковий текст забарвлюється в зелений колір, будь-який видалений текст стає червоним, а стрілка вказує на те, яким став текст. Під час редагування це полегшує швидке сканування документа для відстеження будь-яких змін. Ви навіть можете переглянути попередній перегляд того, як виглядає ваш файл без змін

  Як переглянути дані EXIF ​​зображення

Документ, використаний для тесту, був файлом розцінки, відредагований за допомогою WriterPro (легше адаптувати). Підтримуються такі формати, нещодавно додана підтримка .mellel:

Microsoft Word (.docx)
Сторінки (.pages)
LibreOffice, OpenOffice (.odt)
Scrivener (.scriv)
Mellel (.mellel)
Уцінка (.md)
Розширений текст (.rtf)
Усі формати простого тексту (.txt, .tex, .html, .fountain тощо)

Додаток «Контроль чернетки» має певні недоліки. Якщо ви працюєте над великим файлом і розумієте, що вам потрібно кілька речень із попередньої чернетки, вам доведеться внести цю зміну вручну, оскільки це суто програма для відстеження. Існують додаткові елементи керування, до яких можна отримати доступ через рядок меню, але не надано багато пояснень щодо того, як найкраще їх використовувати. Загалом, ця програма вам або зовсім не знадобиться, або взагалі не знадобиться. Середнього шляху немає, але для тестового запуску однозначно рекомендується.

  5 способів ефективно використати свій застарілий iPhone 4

Завантажте контроль чернетки з Mac App Store