Контролер Xbox Series X постійно відключається? Як це виправити

| | 0 Comments| 7:36 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Оновіть контролер і консоль Xbox Series X, щоб вирішити проблеми з відключенням. Перевірте наявність оновлень прошивки в меню налаштувань.
  • Скиньте та повторно синхронізуйте контролер, якщо він втрачає з’єднання. Утримуйте кнопку Xbox кілька секунд, щоб вимкнути його, а потім увімкніть знову тим же способом.
  • Використовуйте дротове підключення, підключивши контролер до консолі за допомогою порту USB-C. Це негайно вирішить проблеми з бездротовим підключенням.

Ваш контролер Xbox Series X випадково від’єднується від консолі? Ви бачите, що втрачаєте контроль над грою у вирішальні моменти, тому що ваш контролер просто перестав працювати? Ми тут, щоб допомогти.

Можливо, ви належите до власників Xbox Series X, у яких джойпади несправні через помилку відключення контролера. Якщо так, ось кілька способів вирішення проблеми.

Що таке проблема з контролером Xbox Series X?

Незабаром після випуску Xbox Series X і S у кількох власників Xbox виникли проблеми з підключенням до контролера Series X. Відтоді Microsoft, як повідомляється, виправила помилку за допомогою оновлення програмного забезпечення. Однак у вас можуть виникнути проблеми з відключенням контролера Xbox Series X.

Згідно з даними користувачів на довідковому форумі Microsoft, а також в Інтернеті, геймпади Xbox Series X можуть раптово й випадково розірвати з’єднання, коли ви під’єднуєте їх до консолі бездротовим способом.

Отже, що ви можете зробити, щоб вирішити проблеми з контролером Xbox Series X? Спробуйте ці рішення.

1. Оновіть контролер Xbox Series X

Якщо ваш контролер Xbox постійно відключається, можливо, вам просто потрібно оновити мікропрограму. Щоб перевірити, чи на контролері встановлено найновішу мікропрограму, перейдіть у Профіль і система > Налаштування > Пристрої та підключення > Аксесуари. Це дозволить вам перевірити, чи оновлена ​​мікропрограма.

  Не вдається встановити програми на Apple Watch? 10 способів вирішити проблему

Якщо ні, просто виберіть контролер і оновіть його. Щойно ваш Xbox виконає це оновлення, у вас більше не буде проблем, через які контролер Xbox постійно відключається. Це тому, що Microsoft регулярно випускає оновлення мікропрограми, щоб виправити незначні помилки, які виникають, як ця.

2. Оновіть свою консоль Xbox Series X

Крім того, щоб перевірити, чи на контролерах встановлено останню версію мікропрограми, ви також повинні переконатися, що на вашій консолі встановлено останню версію програмного забезпечення. Це може допомогти вирішити будь-які проблеми, пов’язані з постійним відключенням контролера Xbox Series X або S.

Це має статися автоматично, але якщо ваша консоль налаштована на оновлення вручну, і ви не грали деякий час, вам слід якомога швидше встановити найновіше системне програмне забезпечення Xbox. Це означає, що ви матимете всі відповідні виправлення безпеки тощо. Однак подібні оновлення можуть усунути будь-які проблеми, наприклад дрейф контролера.

Щоб оновити свою консоль Series X або Series S, перейдіть до Профілю та системи > Налаштування > Система > Оновлення. Якщо доступне оновлення консолі, це буде написано поруч із вашою консоллю на сторінці налаштувань. Просто оновіть свою консоль, оскільки це може вирішити проблему.

3. Скиньте та повторно синхронізуйте свій контролер Series X

Одним із можливих способів вирішення проблеми з підключенням є скидання налаштувань контролера Xbox Series X. Ви можете досягти цього без підключення до консолі, тому, якщо ваш геймпад і консоль втратили з’єднання, це спосіб повторно синхронізувати їх.

Щоб вимкнути контролер Series X, вам просто потрібно натиснути й утримувати кнопку Xbox у центрі протягом 5-6 секунд. Ви побачите, що кнопка більше не світиться, коли ця операція буде успішною.

Потім ви можете знову ввімкнути його тим самим методом і перевірити, чи це вирішить проблему підключення.

4. Використовуйте дротове підключення

У верхній частині контролера Xbox Series X ви помітите порт USB-C, який зазвичай використовується для заряджання. Однак ви можете використовувати його, щоб спробувати вирішити будь-які проблеми з відключенням.

  Як створити власні канали в Angular для елегантного відображення даних

Процес не може бути простішим; просто скористайтеся кабелем USB-C, який постачався разом із Xbox, і з’єднайте їх разом.

Ви можете підключити кабель USB-C до будь-якого з USB-портів на передній і задній частині консолі (імовірно, передній порт буде найпростішим для вас).

Фізичне підключення контролера та консолі негайно подолає проблему бездротового підключення. Коли два пристрої знову спілкуватимуться один з одним, ви можете відключити дротове з’єднання та перевірити, чи ваш контролер працює бездротовим способом. Якщо це не так, ви завжди можете залишитися підключеним, якщо це достатньо зручно.

5. Повністю перезапустіть Xbox Series X

Якщо нічого не допомагає, ви завжди можете скористатися золотим правилом ІТ-фахівця… спробуйте вимкнути його та знову ввімкнути. Це операція, яку ви хочете виконати лише в крайньому випадку, особливо якщо ви перебуваєте в середині гри і нещодавно не зберігали. Спробуйте спочатку всі інші дії, інакше ви ризикуєте втратити свій прогрес у грі.

Якщо ви просто хочете перезавантажити Series X, зробіть це через саму консоль, оскільки ваш контролер і Xbox не мають з’єднання.

Однак, щоб жорстко перезавантажити Xbox Series X, потрібно натиснути й утримувати кнопку живлення на передній панелі консолі (кнопка з логотипом Xbox над оптичним приводом). Важливо, щоб ви не просто торкалися кнопки, оскільки це просто переведе консоль у сплячий режим і нічого не скине.

Після того, як ви вимкнули консоль, просто знову натисніть кнопку живлення, щоб запустити її. Якщо ви виконали дію правильно, перед завантаженням інформаційної панелі Xbox консоль повинна ініціалізуватися екраном з логотипом.

6. Замініть батареї контролера

Найчастіше, якщо ваш контролер Xbox розряджається, він відключається, блимає кілька секунд і вимикається, коли ви активно граєте в гру. Ви можете негайно увімкнути його, але він працюватиме лише протягом хвилини або менше, перш ніж від’єднається та знову вимкнеться.

  Як виглядати як картопля на відеоконференції Microsoft Teams

Коли це станеться, вам слід негайно замінити батареї типу АА у контролері. Якщо ви не хочете постійно купувати батарейки типу АА, варто подумати про придбання Акумуляторна батарея Xbox який постачається з кабелем USB-C для заряджання, коли контролер закінчився. А якщо це дорого, ви можете придбати акумуляторні батареї типу АА із зарядним пристроєм стороннього виробника.

Щоб отримати доступ і замінити батареї типу АА, все, що вам потрібно зробити, це підняти кришку батарейного відсіку під контролером угору та потягнути будь-який кінець кожної батареї назовні. Потім вставте нові та зафіксуйте кришку батарейного відсіку.

7. Використовуйте контролер Xbox One

Чи знаєте ви, що можна підключити контролер Xbox One до Xbox Series X? Завдяки зворотній сумісності джойпад Xbox One працює майже так само, як контролер Series X.

Використовуючи контролер Xbox One із консоллю Series X, ви зможете з’ясувати, чи є проблема підключення до контролера Xbox Series X чи самої консолі.

Отже, якщо у вас є геймпад Xbox One, візьміть його та підключіть до консолі Series X. І якщо це спрацює, не соромтеся продовжувати гру, тому що ваш контролер Series X є винуватцем цього.

Якщо це помилка, пов’язана з вбудованим програмним забезпеченням, як та, яку вирішила Microsoft, ви можете використовувати свій старий контролер, очікуючи на оновлення. Не забувайте, що контролер Xbox One має достатню частку проблем, які заважають йому працювати, тому у вас все ще може виникнути та сама проблема відключення.

Гра без відключення контролера Xbox Series X

Сподіваємось, вам вдалося зупинити відключення контролера Xbox Series X, дотримуючись цих методів усунення несправностей.

Однак, якщо вам все одно не пощастило, швидше за все, ваш контролер Series X стикається з апаратними проблемами. У такому випадку вам потрібно буде перевірити, чи на ваш контролер все ще діє гарантія, і подати запит на безкоштовну заміну в Microsoft.