Контактний центр намагається зробити груповий обмін повідомленнями простішим [iOS]

| | 0 Comments| 4:07 PM
Categories:

Кожен має на своєму телефоні один номер ICE (у разі надзвичайних ситуацій), але у нас також є група людей, друзів чи сім’ї, з якими нам потрібно підтримувати постійний зв’язок. Називайте їх своїми в натовпу, називайте їх своїми докучливими батьками або називайте їх своїми підглядаючими, але вам потрібно підтримувати постійний контакт з певною групою людей. iOS не дуже гнучка, коли справа доходить до групового обміну повідомленнями, тому ви можете шукати кращий варіант для обміну з великими групами. Contact Center — це безкоштовна програма для iOS, яка дозволяє дуже швидко зв’язуватися зі своєю групою. Це дозволяє надсилати їм групові повідомлення через програму для повідомлень за замовчуванням, групову електронну пошту та здійснювати швидкі дзвінки будь-кому в групі, а також надсилати їм GIF-файли.

  Horizon гарантує, що відео завжди записуються в альбомній орієнтації на iOS

Контактний центр містить оголошення, які можна видалити за допомогою оновлення за 2,99 доларів США. Реклама не надто нав’язлива, тому, якщо ви вирішите використовувати програму безкоштовно, вона вас не турбує. Почніть зі створення групи людей, яким потрібно часто надсилати повідомлення. Додаток автоматично підбере ваших улюблених контактів. Ваша група та ваші улюблені додаються до ярликів на головному екрані програми. Ви можете додати або видалити їх, натиснувши кнопку редагування у верхньому правому куті.

Груповий електронний лист і групове повідомлення можна надіслати одній із груп, або ви можете вибрати один із контактів і надіслати їм швидке повідомлення, зателефонувати, надіслати електронний лист та надіслати фотографію. Групові дії обмежуються надсиланням електронних листів та повідомлень, хоча й інші дії з’являються, але вони не працюють для всієї групи.

  25 найкращих програм і порад для iOS 2016 року

Ви можете додати нову папку або ярлик на головний екран, натиснувши кнопку редагування вгорі. Ярлики призначені для надсилання електронних листів, здійснення дзвінків певному контакту та доступу до цифрової панелі.

Концептуально програма намагається полегшити груповий обмін повідомленнями та надає вам швидший доступ до ваших улюблених контактів. Як тільки я опанував програму, перше запитання, яке я задав собі, було: чому я використовую її в стандартній програмі Телефон, де я можу отримати доступ до Контактів, а також надсилати їм електронні листи та повідомлення. Контакт-центр не вдається добре реалізувати те, що звучить як гарна ідея, і надто ускладнює справу. Інтерфейс – це не те, що ви ніколи б не назвали інтуїтивно зрозумілим. У суворому порівнянні ви можете подивитися на Mingle, який, хоча і трохи складний у використанні, додає деякі функції, яких немає в додатку для контактів і телефону. Щоб Контактний центр був вартий оновлення, його потрібно було б значно покращити, як він працює з групами.

  Як отримати функцію передбачення смайлів iOS 10 на iOS 8 і вище

Установіть Центр керування з App Store

через Lifehacker