techukraine.net techukraine.net Конверсія копірайтингу пояснюється професійним поглядом

Конверсія копірайтингу пояснюється професійним поглядом

| | 0 Comments| 8:56 AM
Categories:

Конверсійний копірайтинг займає цікаве місце серед різноманітних копій, які менеджер з маркетингу повинен створювати щодня.

На відміну від рекламної копії, її можна представити аудиторії на будь-якому етапі її шляху як покупця. Як перехідний копірайтер, вам потрібно докладати зусиль, щоб переконати аудиторію виконати наступний крок, який ви хочете зробити.

Давайте перейдемо до основного обговорення конверсійного копірайтингу та того, як оволодіти цим навиком, щоб принести користь вашій організації.

Що таке конверсійний копірайтинг?

Конверсійний копірайтинг — це переконливий стиль, який спонукає аудиторію до певної дії. Зазвичай він має одну мету: навернути читача та змусити його негайно щось зробити, використовуючи привабливу та переконливу мову.

У той час як комерційний копірайтинг спрямований на продажі, конверсійний копірайтинг не передбачає прямого продажу продукту чи послуги. Конверсійний копірайтинг змушує людей виконувати будь-яке з наступних завдань:

 • Натискання кнопки CTA
 • Здійснення телефонного дзвінка
 • Підписка на розсилку
 • Розміщення публікацій або пропозицій у соціальних мережах
 • Заповнення онлайн-форми
 • Участь в опитуванні
 • Відвідування певної веб-сторінки

Конверсійний копірайтинг можна використовувати на будь-якому етапі шляху покупця, щоб залучити його болючі точки та змусити його виконувати дії, які відповідають їхній ситуації.

Читайте також: Найкращі навчальні ресурси та посібники з копірайтингу

Переваги конверсійного копірайтингу

 • Створені копії спонукають до активних дій з боку користувачів, що сприяє вищій конверсії.
 • Переконлива мова, використана в ньому, підтримує читачів зацікавленими та зацікавленими.
 • Це може забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у маркетинг для компанії.
 • Персоналізовані копії допоможуть вам звернутися до різних верств аудиторії.
 • Стратегічно написані конвертовані копії підвищують видимість і рейтинг у пошукових системах.
 • Він проводить користувачів через процес перетворення, пропонуючи оптимізовану роботу.
 • Конверсійні копії використовують соціальні докази для встановлення довіри та надійності організації.
 • Він надсилає чітке повідомлення, яке дозволяє відвідувачам зрозуміти ціннісну пропозицію.

Далі ознайомтеся з покроковим посібником із написання конвертованої копії.

Покроковий посібник із створення конвертованої копії

Якщо ви хочете написати вбивчу конвертовану копію для своєї аудиторії, виконайте такі основні кроки:

#1. дослідження

Першим кроком до перетворення копірайтингу є відкриття шляхом дослідження, щоб ви могли знайти необхідні дані для копірайтингу. Ви можете перевіряти матеріали компанії та конкурентів, такі як офіційні веб-сайти, сторінки продуктів, брошури тощо.

Крім того, ви можете аналізувати опитування клієнтів, опитування, дані відстеження кліків і теплові карти, щоб дізнатися більше. За допомогою цих даних ви зможете знайти правильні повідомлення для своїх потенційних клієнтів.

#2. Написання та редагування

Тепер настав час, коли вам потрібно фактично написати конвертовану копію, використовуючи дані, зібрані на етапі вашого дослідження. Коли у вас є повідомлення, яке ви хочете передати своїм читачам, все, що вам потрібно зробити, це створити копію, зосередившись на ньому.

Етап написання має включати ідентифікацію CTA, хука, фреймворку тощо. Коли написання буде завершено, вам також потрібно відредагувати його для вдосконалення. Перевірте тип або помилки та підтвердьте, чи було написано відповідно до брифу.

  Як максимально використовувати ускладнення на Apple Watch

#3. Тестування

На останньому етапі написання конверсійної копії вам необхідно перевірити її та провести необхідні експерименти для вдосконалення. Причина в тому, що ніхто не може сказати, що їх копія матиме 100% успішність, якщо вона не перевірена та доведена.

Ви можете надіслати попередній перегляд електронних листів іншим і побачити, як вони відреагують. Результати підкажуть вам, як переглянути свою копію. Крім того, проведення A/B-тестування є ще одним способом подальшої оптимізації вашої конверсійної копії.

Найкращі поради щодо написання конвертованих копій

#1. Досліджуйте ринок і аудиторію

Перше і головне, що потрібно зробити для конверсійного копірайтингу, це належним чином провести дослідження. На цьому етапі вам потрібно з’ясувати проблемні точки вашої аудиторії та як ваш продукт чи послуга можуть їх вирішити.

Для цього вам потрібно розкрити таку інформацію, як особистість аудиторії, її вимоги, USP вашого продукту та те, чим ви кращі за своїх конкурентів.

Окрім внутрішнього дослідження та дослідження клієнтів, вам також потрібно провести деякі незалежні дослідження. Маючи на руках усі дані, ви матимете повне уявлення про те, як підійти до цільової аудиторії.

#2. Дотримуйтесь шляху покупця

Оскільки ваша цільова конверсія залежатиме від потреб вашого клієнта, важливо знати позицію вашої аудиторії на шляху покупця. Зазвичай користувачі належать до будь-якої з трьох наступних стадій:

обізнаність

Це фаза, коли хтось шукає вирішення проблеми, яка у нього під рукою. Однак вони можуть не знати, як чітко пояснити свою проблему.

Розгляд

На цьому етапі аудиторія знає, як вирішити свою проблему, і розглядає кілька життєздатних рішень. В першу чергу вони розглядають і порівнюють наявні варіанти.

Рішення

Саме тоді потенційний клієнт робить остаточний вибір щодо рішення, яке він вибере. Зазвичай вони готові зробити покупку й лише за крок від прийняття рішення.

Незалежно від того, на якому етапі перебувають ваші потенційні клієнти, вам потрібно попрацювати над своєю копією, щоб вплинути на їх виконання корисних для них дій.

#3. Ефективно використовуйте CTA

Оскільки заклик до дії спрямовує вашу аудиторію до наступної дії, він є найважливішою частиною вашої копії. Перш ніж опублікувати його в копії, ви повинні запитати себе, що ви хочете, щоб ваша аудиторія зробила, що принесе користь обом сторонам. Таким чином, ви можете пояснити своїм потенційним клієнтам, що ви хочете від них.

Щоб створити ефективний заклик до дії, будьте коротким і додайте емоційні дієслова. Крім того, не забудьте зробити їх сміливими та помітними, розташувавши їх у ключових місцях копії.

#4. Поділіться копією в соціальних мережах

Ще один важливий момент, який ви повинні враховувати під час написання конвертаційних копій, це заохочення ваших колег ділитися вашим повідомленням у соціальних мережах. Це чудовий спосіб дізнатися, чи подобається аудиторія в цілому ваш примірник. Ви можете розглядати це як стимул отримати відгук про свої навички копірайтингу.

Поширення копії на соціальних платформах також може допомогти вашій компанії отримати неочікуваних потенційних клієнтів або конверсій, що є плюсом цієї дії.

  14 найкращих плагінів WooCommerce для посилення веб-сайтів електронної комерції

#5. Використовуйте сильніші дієслова дії

Багато копірайтерів використовують прості та загальновживані дієслова, як-от «перевірити», коли хочуть, щоб читачі перейшли за посиланням або веб-сторінкою. Однак, якщо ви хочете, щоб вони завершили ваш CTA або чітко передали ваше повідомлення, ви повинні використовувати дієслова сильної дії.

Наприклад, замість речення на зразок «Ознайомтеся з найкращими способами розвитку хороших звичок» ви можете написати «Покращуйте свій спосіб життя за допомогою хороших звичок». У другому реченні використовується сильне дієслово, яке безпосередньо звертається до читачів.

#6. Станьте персональними за допомогою «Ви»

Найкращий спосіб переконати когось зробити щось — це зблизитися з ними близько. І ніщо не зрівняється з використанням «Ви» в копії, щоб викликати в аудиторії почуття особистого характеру. Коли ви використовуєте цей займенник у своєму примірнику для конвертації, читачі будуть знати, що ви звертаєтеся безпосередньо до них. Коли вони відчують пряму розмову, вони сприймуть ваше повідомлення більш серйозно.

Приклади перетворення копій

Опис продуктів eCom

Кредит зображення: Харбер Лондон

Якщо ви вважаєте, що опис продукту не є копією конверсії, наведений вище опис продукту електронної комерції змусить вас подумати ще раз.

Наявність когось на цій сторінці означає, що вони готові зробити покупку. Ефективно підкреслюючи особливості продукту, копія приваблює відвідувачів.

Крім того, його помітна зелена кнопка заклику до дії та функція збільшення зображення роблять його ідеальною копією для конвертації.

Публікація в блозі для реєстрації або підписки

Кредит зображення: Енн Хендлі

У цій копії ви помітите, що копірайтер перетворення намагається переконати користувачів підписатися на інформаційний бюлетень.

Він також містить функції інформаційного бюлетеня та ввічливо просить аудиторію заповнити форму реєстрації, щоб підтвердити підписку.

Інтернет-реклама

Переконливий копірайтинг конверсії для PPC-реклами на Facebook, YouTube тощо повинен переконати аудиторію натиснути на нього та прочитати або діяти далі по ходу конверсії.

Ця реклама на Facebook від WordPress робить саме те, що описано вище. Вміст реклами чітко торкається болючих точок користувачів, які постраждали від закриття домену Google. Він також чітко висвітлює переваги користувачів Google Domains щодо переходу на WordPress.

Слід уникати помилок при написанні конверсії

#1. Писати для неправильної аудиторії

Успіх ваших конвертованих копій багато в чому залежить від вашої аудиторії. З цієї причини вам потрібно переконатися, що ви не орієнтуєтесь на неправильну аудиторію. Ніколи не починайте писати конвертовану копію для будь-якої групи користувачів без належного дослідження. Також переконайтеся, що ви знаєте, кому пишете, і знаєте багато про групу аудиторії.

#2. Починаючи з нерелевантних питань

Ще одна велика помилка багатьох копірайтерів – це неправильне запитання до аудиторії. Хоча є спокуса похизуватися потенційними клієнтами своїми здібностями копірайтингу, грамотне написання неправильного повідомлення не принесе вашому бізнесу жодних переваг. Отже, замість того, як написати копію, вам слід зосередитися на тому, що аудиторія хоче почути від вас, щоб миттєво перетворити її.

#3. Занадто багато переваг продукту чи послуги

Як копірайтер, ваша мета повинна полягати в тому, щоб зберегти ефект до кінця повідомлення. Включення забагато переваг вашого продукту в копію для конвертації може зробити її нудною, і читач може навіть не дочитати до кінця. Крім того, існує велика ймовірність, що він звучатиме як будь-який інший продукт на ринку. Уникайте цього, зосереджуючись лише на одній перевагі у своїй копії.

  Як змінити ім'я користувача в потоках

#4. Не отримуєте відгуків від вашої команди

Чи ви належите до тих людей, які пишуть, не дбаючи про те, як аудиторія може відчути копію? У цьому випадку ви все робите неправильно. Подібно до того, як ви проводите A/B-тестування своєї маркетингової електронної пошти, ваші конверсійні копії також повинні пройти щось подібне. І немає нічого кращого, ніж дізнатися думку вашої команди про свої копії.

#5. Поводьтеся як торговий агент

Якщо ви думаєте та поводитесь як торговий агент під час написання конвертаційної копії, ви вбиваєте його. Ви повинні розуміти різницю між копією для продажу та копією для конверсії, а це означає, що ви повинні бути переконливими, але ніколи не надто настирливими чи маніпулятивними. Ваш примірник має викликати у читачів відчуття безпеки та тепла, щоб переконати їх діяти.

Ресурси копірайтингу для перетворення

Як бачите, копірайтинг для конверсій – це мистецтво, яким ви повинні оволодіти, якщо хочете, щоб ваш бізнес процвітав. Ось кілька корисних ресурсів, які допоможуть вам навчитися копірайтингу для будь-якої галузі.

#1. Майстерність копірайтингу | Udemy

Цей курс на майстерність копірайтингу навчить вас копірайтингу з нуля, включаючи методи написання переконливого вмісту. Окрім копірайтингу, це допоможе вам переконати та навернути людей. Незалежно від того, чи є ви маркетологом чи підприємцем, ви можете пройти цей курс, щоб навчитися використовувати переконливу мову, емоційну привабливість і розуміння цільової аудиторії.

#2. Повний курс копірайтингу | Udemy

Після вступу в цей повний копірайтинг Ви навчитеся створювати ефективні копії для продажу, щоб допомогти вашій кар’єрі та зростанню бізнесу. Крім того, ви отримаєте доступ до незмінних формул копірайтингу та деяких корисних безкоштовних інструментів і шаблонів. Він також навчає психології продажів для прибуткового бізнесу.

#3. Копірайтинг для конверсій | Елісон

Цей безкоштовний онлайн-курс від Елісон навчить вас створювати конвертовані копії для веб-сайтів, блогів або соціальних мереж, щоб стимулювати продажі та потенційних клієнтів. Він також навчить вас писати дуже переконливий вміст, який миттєво приверне вашу увагу та дозволить вам досягти бажаних результатів.

#4. Мистецтво та наука переконливого слова | Amazon

Ця книга Amazon стосується написання копій, щоб допомогти компаніям навернути своїх користувачів. Він навчає читачів, як писати високоякісні конвертовані копії.

Ви також навчитеся зосереджуватися на різних аспектах копірайтингу, який використовується в усьому світі, і секретах копірайтингу, який використовується компаніями для маркетингу.

Заключні слова

Як ви бачите з наведеного вище обговорення, непросто створити переконливу копію для конвертації. Створюючи привабливу та переконливу копію, потрібно враховувати кілька факторів.

Однак ви можете слідувати покроковим інструкціям і порадам, згаданим у цьому посібнику, і вдосконалювати копірайтинг для своїх маркетингових кампаній.

Далі ознайомтеся з SEO копірайтингом для створення контенту, який подобається Google.