Компанії з кібербезпеки Semgrep і Coro зібрали 53 та 80 мільйонів доларів США

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Semgrep залучив 53 мільйони доларів США для розвитку платформи безпеки коду

Semgrep — це стартап, який зосереджується на безпеці, усуваючи вразливості коду протягом усього процесу розробки, перш ніж вони досягнуть виробництва.

Нещодавно компанія зібрала 53 мільйони доларів у рамках фінансування серії C під керівництвом Lightspeed із Felicis, Redpoint і Sequoia. На сьогодні компанія залучила 93 мільйони доларів.

  C проти C++: відмінності та подібності

Semgrep — це механізм швидкого статичного аналізу для пошуку помилок, виявлення вразливостей залежностей і забезпечення дотримання стандартів коду на всьому стеку, включаючи рівень інфраструктури, який включає Terraform, Docker, Kubernetes, nginx, середовище CI/CD, зміни коду тощо на.

Відповідно до сайту, платформу використовують деякі великі організації, такі як Gitlab, Slack, Dropbox, Shopify тощо.

Наразі кількість користувачів компанії складає близько 2 мільйонів, а прибуткові продукти минулого року зросли в 7,5 разів, що свідчить про те, що розробники та організації використовують Semgrep, щоб зберегти кодову базу в безпеці.

Фірма кібербезпеки штучного інтелекту Coro збирає 80 мільйонів доларів, щоб досягти оцінки в 575 мільйонів доларів

Coro — це платформа кібербезпеки на основі штучного інтелекту для вирішення проблем кібербезпеки, яка залучила 80 мільйонів доларів у рамках серії C2 від Energy Impact Partners, відомої своїми інвестиціями в зелені технології. Поточна оцінка компанії Coro, заснованої Ізраїлем, становить 575 мільйонів доларів.

  Вимкніть захист у IBM WebSphere Application Server

Це хмарна технологія кібербезпеки, яка забезпечує єдиний захист від загроз для користувачів, пристроїв, електронної пошти, хмарних програм і даних, а також комплексний захист без впливу на ваші ІТ-ресурси.

Це комплексний захист від зловмисного програмного забезпечення та програм-вимагачів, фішингу, хакерства та контролю доступу, інсайдерських загроз, втрати даних і управління.

Штучний інтелект Coro передбачає ризик, автоматично виявляє та усуває проблеми, заощаджуючи ваш дорогоцінний час. Найвідоміші кібернебезпеки та вразливості негайно визначаються та усуваються.

Деякі лідери галузі, пов’язані з компанією, це Cisco, T-Mobile, Lenovo, Bitdefender, Techcrunch та багато інших. Компанія розпочала свою діяльність у 2015 році та генерувала 300% постійного доходу за останні чотири роки, а її цільовими клієнтами є компанії середнього ринку.

  Як дізнатися, з якого додатка iMessage наклейка

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».