techukraine.net techukraine.net Коли Google повідомить вас про видалені розширення Chrome

Коли Google повідомить вас про видалені розширення Chrome

Categories:

Веб-магазин Chrome має багато розширень, як для продуктивності, так і для персоналізації. Але що, якщо магазин раптом видалив одне з ваших розширень? Це крок, який Google зробить, щоб захистити свою онлайн-екосистему.

Коли розширення видаляється з веб-магазину Chrome?

В допис у блозі Chrome Developers опубліковано в серпні 2023 року, починаючи з версії Chrome 117, яка виходить у вересні 2023 року, користувачі отримуватимуть сповіщення, коли розширення більше не буде доступним у Веб-магазині Chrome через один із трьох обмежених випадків:

 • Розробник видалив розширення з публікації.
 • Розширення видалено через порушення політики Веб-магазину Chrome
 • Розширення позначено як зловмисне програмне забезпечення.
 • Незважаючи на те, що розроблено для забезпечення безпеки своєї екосистеми, Google заявляє, що це обмежує шанси впливу на справжні розширення.

  Сповіщення автоматично видалиться, коли проблема з розширенням буде вирішена. Коли розробник отримує сповіщення про можливе порушення та має достатньо часу, щоб розглянути це питання або подати апеляцію, сповіщення не відображатиметься для його опублікованого розширення.

    Як виправити проблему, що Apple Watch не отримує сповіщень

  Автор зображення: Блог розробників Chrome

  Ця функція знаходиться в розділі «Перевірка безпеки» в налаштуваннях конфіденційності та безпеки, доступ до якого можна отримати, натиснувши три вертикальні крапки у верхньому правому куті веб-переглядача або натиснувши Alt + F і натиснувши «Налаштування» внизу спадного меню.

  Автор зображення: Блог розробників Google

  Натиснувши кнопку «Переглянути» в розділі «Перевірка безпеки», ви перейдете на сторінку «Розширення», де ви зможете видалити розширення або проігнорувати попередження та зберегти його.

  Як і в попередніх версіях Chrome, шкідливі розширення автоматично вимикаються, тобто користувачі не можуть вирішити залишити їх. Компанія вважає за краще припинити доступність цих розширень, перш ніж вони можуть завдати шкоди, і не хоче піддавати користувачів ризику.

    Ansible Vs. Kubernetes: розуміння відмінностей –

  Після цього користувачі зможуть дізнатися про рішення щодо видалення розширення. Однак вам не потрібно чекати Chrome 117, щоб спробувати цю функцію. Ви можете перевірити його вручну за допомогою Chrome 115 або 116 за допомогою Chrome Flags. Введіть або скопіюйте chrome://flags/ в адресний рядок і натисніть Enter.

  Далі введіть або скопіюйте Extensions Module у Safety Check у рядок пошуку та побачите експеримент, який з’явиться нижче, не натискаючи Enter. Клацніть спадне меню та натисніть Увімкнено.

  Перезапустіть Google Chrome, натиснувши «Перезапустити» у нижньому правому куті, щоб застосувати зміни, і тепер ви можете переглядати свої розширення в розділі «Розширення» налаштувань.

  Дізнайтеся, коли розширення Google Chrome видалено

  Рішення Google сповіщати користувачів про видалені розширення Chrome є значним кроком до посилення галузевої відповідальності. Надаючи користувачам пояснення, Google повертає контроль у їхні руки, дозволяючи їм краще контролювати роботу веб-переглядача.

  FAQ

  З: Чому Chrome видаляє розширення?

  Розширення Chrome можна видалити з різних причин. Наприклад, розширення могло бути позначено як зловмисне програмне забезпечення, тому Chrome міг вимкнути його, щоб захистити ваші дані. Також можливо, що розширення було скасовано розробником, воно було несумісне з останньою версією Chrome або порушувало політику Веб-магазину Chrome.

    Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2023 (Вересень)

  З: Чи погано мати багато розширень Chrome?

  Мати багато розширень Chrome не обов’язково погано, але й не рекомендується. Забагато розширень Chrome може уповільнити роботу веб-переглядача та збільшити навантаження на ваш пристрій, що може призвести до швидшого розрядження акумулятора. Однак, що ще важливіше, тіньові розширення потенційно можуть використовуватися для викрадення ваших даних або впровадження шкідливого коду у ваш веб-переглядач, тому доцільно переконатися, що ваші розширення Chrome безпечні.