Коли репресії Disney+ щодо обміну паролями вплинуть на вас

| | 0 Comments| 10:59 AM
Categories:

Сервіси потокового передавання почали боротися з обміном паролями. Зрештою, повідомляючи свій пароль, іншій особі не потрібно платити за підписку самостійно.

Disney+ це знає, тому платформа починає обмежувати обмін паролями між сім’ями. Але що це означає для вас? Продовжуйте читати, щоб дізнатися, коли репресії Disney+ щодо обміну паролями вплинуть на вас.

Disney+ припиняє обмін паролем

Disney+, як і обіцяв, припиняє обмін паролями. Передплатники Disney+ у Канаді отримали електронні листи зі сповіщеннями про те, що вони більше не можуть передавати паролі між домогосподарствами відповідно до оновленої Угоди про підписку Disney+.

  Пояснення системи управління даними: яку користь вона приносить бізнесу?

Повідомлення чітке: ви не можете ділитися своєю підпискою з кимось за межами свого дому, якщо це не дозволяє ваш рівень. Disney+ може перевірити ваш обліковий запис, щоб визначити, чи виконуєте ви умови угоди. Він може обмежити або припинити ваш доступ до служби, якщо ви порушите її умови.

Очікувалося, що заходи Disney+ щодо обміну паролями будуть запроваджені у 2024 році, і це було з поважної причини. За матеріалами AntennaПісля того, як у травні 2023 року компанія Netflix почала боротися з розсилкою паролів у США, кількість передплатників у Netflix різко зросла. Це було лише питанням часу, коли її конкуренти підуть її стопами.

  12 найкращих нашийників для відстеження домашніх тварин, щоб убезпечити вашого пухнастого друга

Коли репресії Disney+ щодо обміну паролями вплинуть на вас

Відповідь залежатиме від того, де ви живете. З 1 листопада 2023 року Disney+ почне обмежувати обмін паролями в Канаді. На момент написання статті служба не надала жодних інших деталей щодо цих змін, окрім електронного листа, надісланого канадським передплатникам.

однак, за матеріалами MobileSyrupгенеральний директор Disney Боб Айгер згадав під час телефонної розмови про прибутки в серпні 2023 року, що Disney має технологію для моніторингу спільного використання облікових записів у 2024 році. Отже, передплатники в інших країнах можуть очікувати деяких змін у спільному використанні паролів у 2024 році.

  Знайте їхню ключову відмінність [2023]

Більше потокових служб припиняють обмін паролями

Те, що починалося як ризикований крок Netflix, стало галузевим стандартом. Почніть розповідати своїм друзям і родині про зміни в Disney+, щоб вони могли планувати підписку.