Коли навушники та навушники можуть пошкодити ваш слух?

Розмови про втрату слуху, викликану навушниками, зникли, але навушники і вкладиші все ще становлять серйозну небезпеку для ваших вух. Наскільки голосно занадто голосно, і як захистити свої вуха, не відмовляючись від музики?

Порогове значення для пошкодження слуху становить 85 дБ

Більшість лікарів сходяться на думці, що 85 дБ – це поріг пошкодження слуху. Після багаторазового тривалого впливу звуків на рівні 85 дБ або вище ви можете очікувати деякої втрати слуху або шуму у вухах. І хоча ви, ймовірно, припустите, що 85 дБ — це «надзвичайно гучний», є велика ймовірність, що ви щодня стикаєтеся зі звуками, які перевищують цей поріг. Газонокосарки і зайняті ресторани, наприклад, мають тенденцію видавати близько 90 дБ звуку.

Не хвилюйтеся, ранковий догляд за газоном або вечеря в Applebee’s не призведуть до втрати слуху. Лікарі погоджуються, що ваші вуха можуть витримати до восьми годин впливу 85 дБ. Але, як ви можете собі уявити, зі збільшенням рівня гучності ваш слуховий толерантність зменшується. Ваші вуха просто не витримують 100 дБ протягом восьми годин. Ось тут меломанам варто почати хвилюватися.

  Як видалити Chromium і позбутися його зі свого комп’ютера

Що станеться після 85 дБ?

Навушники та джерело звуку визначають, наскільки гучною буде ваша музика. Але загалом, майже всі комбінації телефонів, підсилювачів і навушників можуть підштовхнути значно перевищує поріг 85 дБ. Деякі навушники можуть навіть потрапити між 110-120 дБ діапазон. На такому рівні гучності ваші вуха впораються близько хвилини експозиції до отримання пошкодження.

Дивіться, зв’язок між рівнем дБ і допуском гучності не є лінійним. При 90 дБ чотири години експозиції призведуть до постійної втрати слуху. Збільште гучність до 95 дБ, і ваші вуха витримають лише дві години впливу. Підвищте його до 110 дБ, і ваші вуха зможуть тільки прийняти 1 хвилина 29 секунд.

Чи можете ви виміряти рівень дБ у навушниках?

Якщо ви хочете точно знати, що ваші навушники або вкладиші перевищують поріг 85 дБ, ви зіткнетеся з деякими проблемами. Точно виміряти рівень дБ у навушниках важко.

Більшість лічильників дБ призначені для обчислення гучності середовища, наприклад, ресторану чи будівельного майданчика. Але звук з навушників і навушників створений так, щоб стріляти прямо у ваші вуха, а не в кімнату. Отже, щоб використовувати лічильник дБ з парою навушників, ви повинні приклеїти навушники прямо до лічильника. У кращому випадку ви отримаєте напівточне читання.

Тепер ви хочете купити a 50 дБ метр для «напівточного» читання? Напевно ні. Ви завжди можете перевірити за допомогою безкоштовного додатка для вимірювання дБ, наприклад Звукомір, або Аналізатор звуку, але це читання буде менш ніж «напівточним».

  Найкращі інструменти моніторингу мережі SNMP, які ми тестуємо в 2020 році

Давайте будемо чесними; якщо ви стурбовані тим, що ваші навушники занадто гучні, то вони, ймовірно, занадто гучні. Можливо, ви точно не знаєте, наскільки гучні ваші навушники, але уважність і зміна звичок слухання – це єдині кроки, які допоможуть вам знайти комфортну гучність для прослуховування.

Зверніть увагу на те, що ви робите

Один із найкращих способів обмежити гучність – це обмежити гучність. Коли ви використовуєте навушники або вкладиші, запитайте себе, чи не надто гучно. Якщо вам не хочеться докладати таких зусиль, ви завжди можете знайти зручний рівень гучності, який установите як свій поріг. Цей поріг може бути «наполовину» на повзунку гучності мобільного телефону або певним числом із більш детального джерела звуку.

Ви також можете встановити поріг гучності для музики в будь-якій програмі для потокової передачі, яку ви використовуєте. Більшість програм для потокового передавання мають у своїх налаштуваннях функцію «Нормалізація гучності», яку можна встановити на «низький».

Інша річ, на яку слід звернути увагу, це втома від слухання. Коли ви слухаєте музику (або будь-який безперервний звук), ваші вуха починають втомлюватися (не пошкоджуються, просто втомлюються). В результаті ваша музика звучить «тише». Що ти робиш, коли твоя музика звучить тихо? Ну, ви збільшите гучність.

  Що таке Ambient Computing і як він змінить наше життя?

Збільшувати гучність, коли ваші вуха виснажені – погана ідея, але більшість людей не усвідомлює, що вони це роблять. Якщо ви відчуваєте, що під час сеансу прослуховування ви збільшуєте гучність, дайте вухам хвилинку охолонути. Вийміть навушники і терпіть дратівливий звук ваших колег або вашої аномально тихої спальні принаймні 10 хвилин.

Зосередьтеся на якості замість обсягу

Більшість людей слухають гучну музику, тому що їм подобається чути кожну дрібницю, а не тому, що вони хочуть, щоб їхні вуха кровоточили. Якщо ваші навушники або навушники звучать як сміття на низькій гучності, вам варто подумати про інвестування в краще аудіообладнання.

Ні, вам не потрібно купувати якесь дивне аудіофільське обладнання за 1000 доларів, щоб отримати високоякісний звук. Є багато якісних навушники і навушники що коштує менше 200 доларів. Якщо ви носите навушники в шумному оточенні, ви завжди можете взяти щось корисне шумозаглушення навушники. Я знаю, що 200 доларів — це все ще багато грошей, але хороші навушники добре звучать на низькій гучності, і вони можуть прослужити десять років, якщо ви з ними правильно ставитеся. (Хороша пара навушників також звучатиме чудово на високій гучності, якщо вам цікаво.)

Хоча ми говоримо про обладнання, важливо зазначити, що хороша пара накладних навушників завжди видає звук більш високої якості, ніж хороша пара навушників. Навушники мають своє місце, але якщо ви схильні слухати музику вдома (де немає