Кожен шум одночасно дозволяє слухати музику з усіх жанрів

| | 0 Comments| 12:58 AM
Categories:

Музика багата на жанри, деякі з них є унікальними від інших, як-от джаз від поп-музыки, а інші, здається, часом перетинаються. Незалежно від того, чи знаємо ми, як називається жанр або які пісні до нього належать, ми слухаємо музику і розвиваємо власний смак до неї. Every Noise At Once — це веб-додаток, у якому перелічено всі музичні жанри. Якщо ви пам’ятаєте, ми розглянули схожий веб-додаток під назвою Map of Metal, який детально описує жанри металу протягом десятиліть і дозволяє вам слухати пісні з кожного з них. Every Noise At Once схожий за своєю природою, за винятком того, що в ньому перераховано всі музичні жанри і дозволяє слухати пісні кожного з них.

  Як перевірити, чи працює додаток на M1 Mac з Apple Silicon

Ви починаєте з чудової хмари музичних жанрів. Це приємно дивитися, але дуже непрактично використовувати.

У додатку є два інших режими перегляду, які набагато простіше використовувати. Одним з них є режим сканування, який випадковим чином вибирає жанр із хмари жанрів і починає відтворювати музику з нього. Ви можете вибрати інший жанр і відтворити музику з нього, якщо хочете.

Режим списку, можливо, найкращий спосіб досліджувати жанри за допомогою програми; ви отримаєте довгий список жанрів, і клацнувши по одному, ви побачите список треків із нього. Чудова особливість цього режиму полягає в тому, що ви можете вибрати глибину, яку забажаєте. Наприклад, рок має багато піджанрів, тому ви можете вибрати жанри списку додатків на будь-якому рівні, на якому ви хочете їх досліджувати. Ви також можете відфільтрувати їх на основі того, що вони є основними жанрами, і відсортувати їх за схожістю з жанром, який ви виберете зі списку серед інших критеріїв сортування. Існує також критерії «відкриття» для сортування програми, а режим списку – чудовий спосіб знайти нову музику або жанри, які б вам зацікавили. Музика, яку відтворює додаток, є списками зі Spotify, тому скарг немає.

  Як змінити налаштування AirPods і AirPods Pro

Нарешті, якщо нічого не вдається і ви не знайдете нічого до душі, ви можете скористатися рядком пошуку та ввести ім’я улюбленого виконавця. Після цього програма знайде та перелічить жанр, з яким виконавець більш популярний, а також подібні жанри, щоб ви могли знайти музику. Насправді ця функція, на мою думку, робить програму справді дивовижною, оскільки вона може допомогти вам знайти музику від менш відомих виконавців і дійсно відкрити для себе незрозумілі жанри.

Відвідайте кожен шум відразу