Код знижки NordVPN, код купона |60-80%| 2024 (Березень)

| | 0 Comments| 3:08 PM
Categories:

NordVPN є одним з провідних постачальників послуг VPN. Він надає послуги для широкого спектру платформ, включаючи комп’ютери Windows і macOS, мобільні пристрої Android і iOS, а також ОС Linux. Ви можете заощадити від 40 до 80% на різних підписках, щоб знайти правильний план для ваших потреб. З купоном NordVPN ви можете заощадити ще більше.

Нижче ви знайдете код купона, просто натисніть на посилання та придбайте підписку за цим посиланням, вам не потрібно ніде вводити код, він буде використаний відразу після натискання на посилання нижче.

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ КУПИТИ NORDVPN зі знижкою 68% (2-річний план)

*знижка діє лише при купівлі підписки на 2 роки

Завантаження вашого VPN

Після відправлення замовлення ви отримаєте електронний лист або перейдете на сторінку завантаження, де ви можете завантажити програмне забезпечення або додаток і встановити його на свій пристрій. Додаткова плата за завантаження VPN не стягується.

Інсайдерська порада щодо економії

Найкращий спосіб заощадити – вибрати найдовший платіжний цикл. Довший платіжний цикл зменшує витрати на місяць. Ви побачите, що дворічний план є часткою ціни місячного плану. NordVPN відображає всі ціни, тому ви можете легко їх порівняти. NordVPN запропонує деякі додаткові послуги, як-от зашифровані папки. За ці послуги стягується додаткова плата, але вона часто нижча, ніж була б, якби ви купували послугу окремо. Подумайте, чи потрібні вам ці послуги.

  Найкращі VPN для покупки за біткойн та інші криптовалюти

Знижки на перше замовлення

Якщо ви новий клієнт, ви можете заощадити гроші, використовуючи купони NordVPN для перших замовлень. Попередні пропозиції передбачали заощадження до 41% при реєстрації на один рік і знижку 80% при реєстрації на два роки.

Студентські знижки

Окрім кодів знижок NordVPN, ви також можете отримати додаткові знижки для студентів. Наразі діє знижка для студентів NordVPN, яка надає вам додаткову знижку 15%.

NordVPN запропонуйте другу знижку

Зареєструйтеся в програмі NordVPN, щоб отримати унікальний реферальний код. Якщо хтось зареєструється в NordVPN і використовує ваш код, ви отримаєте місяць безкоштовного тарифного плану NordVPN. Крім того, NordVPN пропонує 100% комісійних за будь-які нові реєстрації, які купують місячний пакет.

Розпродаж Чорної п’ятниці

У минулі роки розпродаж NordVPN у Чорну п’ятницю був відомий тим, що пропонував низькі ціни на деякі з їхніх більших планів. Вони також іноді додають додаткові продукти та послуги без додаткових витрат. Це може бути чудовий час, щоб отримати план NordVPN, чи можете ви також отримати ще більшу економію за допомогою промо-кодів NordVPN.

  Чи працює NordVPN з Netflix? 2024 (Березень)

Святкові розпродажі

Окрім розпродажів у Чорну п’ятницю NordVPN, деякі інші їхні розпродажі включають День праці, День пам’яті та розпродаж «Назад до школи». Коди купонів NordVPN допоможуть вам заощадити більше від різних планів.

Сезонні розпродажі

Ви можете знайти сезонну пропозицію NordVPN протягом року. Одним із найпопулярніших розпродажів у минулому був розпродаж наприкінці літа.

Найпопулярніші продані товари

NordVPN пропонує три різні типи підписок VPN. Ви можете підписатися на 2-річний, 1-річний або місячний план. Майже завжди є акції, що пропонують плани з нижчими щомісячними витратами. Придбавши план, ви також можете завантажити програму NordVPN, щоб використовувати свою VPN на мобільних пристроях або планшетах.

VPN можна використовувати на багатьох комп’ютерах і пристроях. Від комп’ютера чи ноутбука до телевізора чи смартфона VPN можна використовувати з усім, що має доступ до Інтернету. Незалежно від того, яку систему ви використовуєте, ви будете купувати ту саму послугу VPN. Це означає, що ціна буде однаковою незалежно від того, який пристрій чи комп’ютер ви хочете захистити.

Операційні системи та ціни на NordVPN

Від комп’ютера чи ноутбука до телевізора чи смартфона VPN можна використовувати з усім, що має доступ до Інтернету. Незалежно від того, яку систему ви використовуєте, ви будете купувати ту саму послугу VPN. VPN можна використовувати на багатьох комп’ютерах і пристроях. Це означає, що ціна буде однаковою незалежно від того, який пристрій чи комп’ютер ви хочете захистити.

  Чи можна довіряти ExpressVPN?

Відгуки

Якщо ви вибираєте між послугами VPN і хочете отримати більше інформації про переваги вибору NordVPN, ви можете переглянути відгуки на їхньому веб-сайті. Там ви можете знайти огляди та додаткову інформацію з авторитетних джерел про те, чи підходить вам NordVPN.

Прийняті способи оплати

NordVPN приймає багато способів оплати. Ви можете оплатити будь-якою основною кредитною або дебетовою карткою, включаючи Visa, MasterCard, Discover та American Express. Ви також можете оплатити за допомогою AmazonPay, Google Pay, переказу ACH або ApplePay. Вони також приймають ряд криптовалют.

Політика повернення грошей

NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей після початкових платежів. Це означає, що ви можете отримати відшкодування за свій платіж, здійснений не довше, ніж за 30 днів до моменту подання запиту на відшкодування. Якщо Simlpy скасовує вашу підписку на NordVPN, ви не повертаєте кошти автоматично, тому щоб надіслати запит на відшкодування, вам потрібно буде зв’язатися зі службою підтримки користувачів NordVPN.

Зв’яжіться з NordVPN

Щоб знайти відповіді на поширені запитання, зверніться до служби підтримки клієнтів NordVPN на їхньому веб-сайті. Ви також можете знайти їх контактну інформацію для різних відділів на їхній сторінці контактів. Крім того, ви можете бути в курсі про них через соціальні мережі: