Коди Roblox World Defenders Tower Defense: викупити зараз

Roblox — це відома платформа онлайн-відеоігор, яка пропонує гравцям у всьому світі програмувати ігровий контент і грати в ігри. В ігри Roblox можна грати на різних пристроях, таких як смартфони, планшети, ПК, Xbox тощо. Ігри Roblox, створені самою корпорацією Roblox та іншими користувачами, захоплюючі, захоплюючі, веселі та створюють дивовижний віртуальний світ для гравців. Однією з таких ігор у довгому списку релігійних ігор Roblox є World Defenders. World Defenders — це насичена діями гра, в якій гравець повинен битися з ворогами, перемогти босів і врятувати свій світ. Окрім цієї захоплюючої концепції, гра також пропонує своїм гравцям коди Roblox World Defenders, які мають певні переваги. Ці переваги можуть допомогти вам просунутися в грі з деякими нагородами в грі. Якщо вам потрібна допомога, щоб дізнатися, як активувати коди в World Defenders, тоді ви потрапили на ідеальну сторінку. У сьогоднішньому посібнику ми розглянемо все, що стосується кодів World Defenders для безкоштовних дорогоцінних каменів. Отже, давайте почнемо з того, що краще дізнаємось про ці коди та способи, якими вони можуть допомогти вам у цій дивовижній грі захисту.

Коди Roblox World Defenders Tower Defense: викупити зараз

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про гру World Defenders Tower Defense і список кодів, які ви можете використати, щоб отримати безкоштовні дорогоцінні камені.

Що таке World Defenders?

World Defenders — гра Roblox, створена Spectral Studios у 2020 році.

 • Гра передбачає досвід у стилі Tower Defense для гравців, де вони беруть участь у дії.
 • Гравці можуть встановлювати вежі, стріляти з рушниць, битися з ворогами, здобувати домашніх тварин, перемагати своїх босів і, найголовніше, захищати свій світ, про що йдеться в грі.
 • Гравці можуть підвищувати рівень у грі, коли вони переживають більше боїв.
 • У ньому гравці захищають свою базу, розміщуючи атакуючі вежі в стратегічних місцях на карті.
 • Вороги в World Defenders йдуть фіксованим шляхом, а башти в грі намагаються їх знищити.
 • Якщо здається, що вежі в грі не справляються зі своїм завданням, гравці самі можуть вступити в бій і використовувати свою оновлену зброю, щоб відбити ворогів.
 • Нещодавнє оновлення гри включає 4 нові карти та ще 5 попереду, нове яйце з усіма новими вежами, нову гарбузову вежу стрільця, нові випробування та досягнення, карту трюків, карту замку короля вампірів, гробницю скелетів карта та карта домену демона.
 • Щоб бути ще кращим захисником, гра також пропонує гравцям коди Roblox World Defenders.

Що таке коди Roblox World Defenders?

Коди в World Defenders пропонуються гравцям, щоб стати кращими захисниками.

 • Ці коди можна використати, щоб отримати монети, дорогоцінні камені та додаткові безкоштовні подарунки.
 • Ці внутрішньоігрові винагороди допомагають гравцям стати могутнішими та зробити вежі ефективнішими для порятунку світу.

Як отримати коди World Defenders для безкоштовних дорогоцінних каменів

Хоча можна отримати безкоштовні дорогоцінні камені та монети, граючи в World Defenders, однак це тривалий процес, який вимагає часу. World Defenders не пропонує своїм гравцям персональні коди щомісяця. Отже, якщо ви хочете оновити гру або отримати безкоштовні подарунки, ви можете вчасно перевіряти облікові записи гри в соціальних мережах. Перевірити можна офіційно у розробника Twitter сторінка і Розбрат простір для отримання оновлень щодо активних і прострочених кодів.

Список кодів World Defenders для безкоштовних дорогоцінних каменів

Коди World Defenders не лише пропонують гравцям безкоштовні дорогоцінні камені, але й насипають їх монетами, які можна використовувати для покращення в грі, відкривання різних ящиків і отримання нових веж.

Примітка. Перелічені нижче коди мають термін дії, тому їх слід використовувати якомога швидше.

 • 150K: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 50 монет.

 • BOO2: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 50 монет.

 • THANKYOU2K: використання цього коду зараховує на ваш рахунок 50 монет.

 • BOO: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 100 монет.

 • ПРИМІТКА: активація цього коду зараховує на ваш обліковий запис 75 дорогоцінних каменів.

 • COINRAIN: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 50 дорогоцінних каменів.

 • TWEETTWEET: використання цього коду зараховує на ваш обліковий запис 50 дорогоцінних каменів.

 • TWITTER1: активація цього коду зараховує на ваш обліковий запис 50 дорогоцінних каменів.

 • БЕЗКОШТОВНІ ГРОШІ: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 200 дорогоцінних каменів.

 • YAY: активація цього коду зараховує на ваш обліковий запис 200 дорогоцінних каменів.

 • 100K: активація цього коду зараховує на ваш рахунок 100 монет.

 • 125K: використання цього коду зараховує на ваш рахунок 100 монет.

Прострочені коди Roblox World Defenders

Наведений нижче код World Defenders більше не працює, і його використання не дасть вам безкоштовних дорогоцінних каменів у грі:

 • SQUIDDOLL21: Використовуючи цей код, ви отримуєте 200 дорогоцінних каменів у якості безкоштовної винагороди.

Як активувати коди в World Defender

Коди World Defenders надзвичайно прості у використанні. Ці коди використовуються через простий ігровий ящик. Після того, як ви скопіювали код, який хочете використовувати в грі, настав час активувати його, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть гру World Defenders в Роблокс.

2. Тепер знайдіть і натисніть кнопку CODES на екрані.

3. Тепер з’явиться вікно ВВЕДІТЬ ВАШ КОД.

4. У вікні введіть або вставте код гри.

5. Тепер натисніть REDEEM, щоб отримати винагороди в грі, які надаються разом з кодом.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому мої коди в World Defenders не працюють?

Відповідь Якщо ваші коди World Defenders не працюють, це може бути через звичайну помилку, яка сталася під час введення коду в розділі викупу в грі. Щоб уникнути цього, ви можете просто скопіювати та вставити код. Іншою причиною непрацездатності коду може бути прострочений код. Термін дії ігрових кодів зазвичай закінчується, і якщо їх не використати вчасно, вони можуть застаріти, після чого їх використання не принесе гравцеві жодних ігрових винагород.

Q2. Що робить гравець у World Defenders?

Відповідь World Defenders — це гра, у якій гравці повинні використовувати механіки жанру Tower Defence, щоб відбиватися від ворогів. Для цього гравцям потрібно мати найкращі вежі, зброю та навіть домашніх тварин. Усе це разом допомагає гравцеві захищати численні світи від злих сил.

Q3. Як я можу отримати нові коди для World Defenders?

Відповідь Єдиний спосіб отримати нові коди для World Defenders — продовжувати стежити за офіційними описами гри в соціальних мережах. Зазвичай нові коди для гри своєчасно оновлюються на її сторінках у Twitter та Discord.

Q4. Чи є рівні складності у World Defenders?

Відповідь Так, коли гравець завершує звичайний ігровий режим, стає доступною серія кошмарних рівнів складності, яка включає сильніших монстрів, дорогу зброю та менше часу на розробку бойових планів.

Q5. Чи існують різні типи веж у World Defenders?

Відповідь Так, у World Defenders є різні типи веж, зокрема Снайперська вежа, Суперсолдат або Печерна людина. Гравці можуть вибрати тип вежі, яку вони хочуть зробити.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник із кодів Roblox World Defenders успішно відповів на всі ваші запитання щодо теми та того, як коди можна використовувати в грі, щоб отримати переваги в грі. Якщо у вас є інші запитання чи пропозиції до нас, залиште їх у розділі коментарів нижче.