techukraine.net techukraine.net Книги з низьким вмістом📚: де творчість зустрічається з мінімалізмом

Книги з низьким вмістом📚: де творчість зустрічається з мінімалізмом

Categories:

Те, що іноді називають «книгами з низьким вмістом», останнім часом стає все більш популярним через дивну тенденцію в літературному світі. Популярність цих книг📚 несподівано зросла. Мінімальна змістовність і навмисна простота відрізняють їх.

Люди вважають книги з низьким вмістом привабливими, тому що вони можуть використовувати їх як спосіб розслабитися, практикувати уважність і виражати себе.

Споживачів все більше і більше приваблює фізичне відчуття від письма ручкою на папері в наш час перевантаження інформацією та відволікання від технологій, оскільки це сприяє розумовій ясності та знижує стрес. Їх здатність до адаптації також відповідає різним інтересам, від тих, хто любить інформаційні журнали, до тих, хто шукає творчий вихід.

Якщо ви дуже прагнете розпочати свою видавничу подорож, ось коротка таблиця інструментів, які ми розглянули, які можуть допомогти вам досягти цього, що стосується дизайну, продажу та публікації! Крім того, якщо ви ознайомитесь із вмістом, ви також побачите список деяких бестселерів Amazon🏆!

Розглядаючи книжки з низьким вмістом, перш за все потрібно враховувати їх мету. Чарівність книжок з низьким вмістом полягає в тому, що вони прагнуть забезпечити особливе поєднання креативності та зручності використання. Вони часто служать щоденниками, розкладами, книжками-розмальовками або навіть харчовими щоденниками. Крім того, вони більше наголошують на участі та залученні читача, ніж на довгому тексті.

У цих книгах є продумані пропозиції, мотиваційні фрази та багато відкритого простору. Це спонукає читачів додавати власні ідеї, ескізи чи плани.

Різновиди малоконтентних книг у Trend

Вони доступні в кількох форматах для задоволення різноманітних інтересів і вимог. Ось кілька популярних категорій книг із низьким вмістом:

#1. Журнали та щоденники

Невеликі щоденники дають людям можливість викладати свої ідеї, емоції та досвід на папері замість того, щоб нудно друкувати в додатку для ведення щоденників. Ці щоденники часто містять запитання, мотиваційні вислови або розділи з певними темами, які сприяють роздумам і самопізнанню.

#2. Планувальники та організатори

Користувачі можуть успішно керувати своїми розкладами, завданнями та цілями за допомогою планувальників з низьким вмістом. Ці календарі дозволяють користувачам визначати пріоритети, контролювати прогрес і підтримувати організацію. Вони включають щотижневі та місячні планувальники, сторінки з постановкою цілей і списки справ.

#3. Щоденники Кулі

Також відомі як «bujos», щоденники-кулі — це особлива комбінація креативності та організації. Користувачі використовують порожні сторінки або сторінки з пунктиром для створення власних макетів, додаючи такі речі, як календарі, засоби відстеження звичок, діаграми настрою тощо. Ведення щоденників – це гнучкий і привабливий спосіб стежити за багатьма елементами життя.

#4. Скетчбуки та художні журнали

Скетчбоки та художні блокноти з низьким вмістом є місцем для людей із мистецькими нахилами, щоб писати, малювати та досліджувати оригінальні ідеї. У цих книгах є порожні сторінки, щоб читачі могли випробувати нові засоби, удосконалити свої навички або записати свій мистецький розвиток.

#5. Розмальовки

У цих книгах є детальні малюнки, візерунки та мотиви, які люди можуть розфарбовувати, щоб зняти напругу. Розмальовки — ідеальна техніка усвідомленості, оскільки процес малювання спокійно займає розум.

#6. Кулінарні книги та щоденники рецептів

Зошити з рецептами та кулінарні книги з низьким вмістом подобаються гурманам. Ці книги дають людям можливість записувати улюблені рецепти, розклад їжі та кулінарні дослідження. Вони можуть мати зони для коментарів щодо заміни предметів, кулінарних порад та індивідуальних зауважень щодо кулінарних вражень.

#7. Журнали подорожей

Щоб змістовно записувати свої подорожі, мандрівники часто використовують короткі щоденники подорожей. У цих блокнотах є розділи для записування спогадів, планування подорожей для тих, хто все ще віддає перевагу ручці та паперу, а не програмам для планування подорожей, прокладення маршрутів і вклеювання сувенірів, як-от квитків і фотографій.

Книги з низьким вмістом служать різноманітним інтересам і цілям, водночас надаючи людям практичний і образний засіб самовираження та організації. Незалежно від того, чи служать вони інструментом для досягнення цілей, творчих відкриттів чи емоційного зцілення, ці книги стали цінним методом спілкування.

Читайте також: створюйте власні фотокниги за допомогою цих інструментів

  Чому в моєму електронному листі з'являється в черзі?

Покроковий посібник зі створення книг із низьким вмістом

Створення книги з низьким вмістом може бути повноцінним і інтимним досвідом, оскільки це дає вам шанс створити порожнє полотно для організації чи самовираження, яке відповідає вашим потребам. Ось покрокова інструкція, яка допоможе вам у роботі:

 • Чітко визначте мету вашої короткої книги. Ви ведете щоденник, планувальник, альбом для малюнків або інший тип документа? Дизайн і макет будуть керуватися вашим запланованим застосуванням.
 • Зробіть вибір щодо формату твердої, м’якої обкладинки чи спіральної обкладинки та розміру вашої книги (A5, Letter або кишеньковий формат). Подумайте про такі речі, як портативність і зручність використання.
 • Вирішіть, чи матиме ваша книга повністю порожні сторінки чи тематичні розділи, наприклад підказки, цитати чи заголовки.
 • Створіть попередній план для кожної сторінки під час планування розташування. Виділіть місце для матеріалу, який ви бажаєте, будь то ящики для планування або сітки для ескізів.
 • Створіть обкладинку та назву та переконайтеся, що вони передають душу вашої книги. Додайте назву, яка відповідає змісту.
 • Якщо необхідно, розділіть вашу книгу на частини. Подумайте про те, щоб включити до свого планувальника такі розділи, як сторінки з постановкою цілей, тижневі планувальники та місячні календарі. Систематично впорядкуйте сторінки для зручності навігації.
 • Зберіть необхідні матеріали, такі як папір, письмове приладдя, лінійки та будь-які декоративні елементи, які ви збираєтеся використовувати.
 • Для початку створіть перші кілька сторінок як шаблони. У своєму щоденнику додайте питання або спонукальні вислови.
 • Використовуйте візуальні компоненти, такі як межі, значки та роздільники, щоб візуально розділити інформацію та покращити естетичність.
 • Щоб перевірити та покращити свій макет, створіть кілька прикладів сторінок. Перевірте, чи формат відповідає призначенню та внесіть необхідні зміни.
 • Якщо ви робите книжку у фізичному вигляді, друкуйте сторінки, коли вас задовольнять ваші ідеї. Якщо ні, зберіть книгу.
 • Створюючи персоналізовану книгу, з’єднайте сторінки за допомогою таких прийомів, як зшивання, зшивання або палітурні кільця.
 • Додайте характерні штрихи, як-от написані від руки заголовки, кольорові акценти або наклейки, щоб надати книзі власного виразного стилю.
 • Перевірте послідовність, правильність і розбірливість, переглядаючи свою книгу. Перевірте наявність помилок або невідповідних елементів дизайну.
 • Завершіть книгу, внісши необхідні зміни, а потім опублікуйте її. Якщо ви друкуєте копії, подумайте про те, щоб подарувати їх близьким людям або продати в Інтернеті, якщо хочете.

Як створити обкладинки та макети?

Canva

Легка прогулянка навіть для новачка або вперше оперованого, Canva це фантастичний інструмент для створення привабливих і привабливих обкладинок книг. Із сотень і тисяч варіантів шаблонів і стокових зображень ви можете створювати чудеса!

особливості:

 • Отримайте доступ до величезної колекції попередньо розроблених шаблонів обкладинок книг, адаптованих до різних жанрів і стилів.
 • Легко змінюйте шаблони відповідно до своїх потреб, змінюючи текст, графіку та колір.
 • Оптимізуйте процес проектування, співпрацюючи з членами команди в режимі реального часу.

Найкраща частина Canva полягає в тому, що ви можете завантажити свої фотографії з жорсткого диска в її бібліотеку. Вам обов’язково варто ознайомитися з гнучкою платформою Canva, якщо ви хочете створювати безпроблемні красиві обкладинки для книг.

Adobe Express

Якщо ви професійний письменник, ви вже звикли до сили брендингу. Величезним поштовхом до брендингу є дизайн книжкових обкладинок. У сфері створення обкладинок і макетів книжок з низьким вмістом, Adobe Express виділяється як потужний засіб.

Перше враження має велике значення, тому не залишайте жодного шансу вразити свою аудиторію за допомогою інструмента для створення макетів Adobe Express.

особливості:

 • Ви можете легко змішувати фотографії, текст і компоненти дизайну в професійні обкладинки книг і макети за допомогою інтерфейсу перетягування.
 • Професійно розроблені шаблони доступні в різних стилях, що забезпечує елегантний і сучасний вигляд.
 • Щоб розширити творчі можливості, плавно об’єднайте величезні колекції зображень і шрифтів Adobe Express.

Створивши чудові макети та обкладинки, завантажте її у форматі PDF і поділіться своєю книжкою з низьким вмістом у всіх соціальних мережах. Adobe Express допомагає у всьому маркетинговому процесі!

  14 типів реклами, які повинен знати кожен маркетолог

Visme

Попередньо надані та настроювані безкоштовні варіанти шаблонів для елементів із низьким вмістом є основною метою використання Visme. Visme це простий у використанні інтерфейс для створення привабливих книжкових обкладинок, призначений для оптимізації та вдосконалення ваших дизайнерських зусиль.

особливості:

 • Отримайте доступ до широкого вибору професійно підібраних шаблонів обкладинок книг, які підходять для різних жанрів і стилів.
 • Додайте до своїх дизайнів інтерактивні компоненти, наприклад анімацію, піктограми та матеріали, які можна натиснути.
 • Функція перетягування дозволяє легко змінювати фон, типографіку та макети за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів дизайну.

Експериментуйте з уже існуючими кольоровими схемами або створюйте власні, ця онлайн-платформа підходить для створення будь-якого типу обкладинки книги. Крім того, на лівій бічній панелі доступні графіки та малюнки, які можна легко налаштувати.

Де продати?

Amazon Kindle Direct Publishing

Платформа, яку пропонує Amazon Kindle Direct Publishing (КДП) ідеально підходить для продажу книг невеликого змісту. Щоб задовольнити зростаючу потребу в індивідуальних журналах, планувальниках та інших продуктах, автори тепер можуть просто розробляти та поширювати свої твори в цифровому вигляді завдяки цій службі самовидання.

особливості:

 • Через величезний ринок електронних книг Amazon KDP дозволяє письменникам спілкуватися зі значною глобальною аудиторією.
 • Автори можуть легко форматувати свої книги з низьким вмістом, використовуючи зручні інструменти, в результаті чого готовий продукт має добре розроблений дизайн.
 • KDP надає авторам доступні альтернативи роялті, що дозволяє їм отримувати прибуток від своїх робіт.

Зберігайте повний контроль над своїми матеріалами та встановлюйте власний список цін у всіх областях, де ви маєте права на публікацію. Заробляйте до 70% роялті від продажів клієнтам у Сполучених Штатах, Канаді, Великобританії, Німеччині та інших країнах.

З Amazon KDP публікація є простою, і ваша книга буде доступна в магазинах Amazon по всьому світу протягом декількох днів.

Де створювати та публікувати?

Лулу

Самвидав та знання того, як це зробити, є чудовим позитивним знаком для письменника. с Лулу, ви можете роздрукувати терміново потрібні книги спрощено. Lulu Book Printing API забезпечує всесвітню мережу, відсутність авансових платежів і повний контроль над службою друку на вимогу для підприємств і видавців.

особливості:

 • За допомогою Lulu ви можете друкувати друковані копії своїх книжок із низьким вмістом, коли вони будуть замовлені.
 • Lulu гарантує, що відомі онлайн-магазини та ринки пропонують ваші книги, охоплюючи глобальну аудиторію.
 • Платформа пропонує доступні ціни, що робить самовидавництво можливим з фінансової точки зору.

Продавайте свої книги безпосередньо покупцям за допомогою Shopify або WooCommerce для WordPress. Поєднайте простоту та налаштування послуги друку книг із прямим продажем споживачам.

PublishDrive

Динамічна платформа PublishDrive, яка зосереджена на виданні книг з низьким вмістом, забезпечує швидші процедури розповсюдження та адміністрування. З понад 100 тисячами опублікованих книг і 4 мільйонами читачів це одна з найкращих платформ для інді-авторів. PublishDrive допоможе вам у всьому, від макета книги до метаданих.

особливості:

 • Збільште видимість вашої книги, розповсюджуючи її в багатьох міжнародних книжкових магазинах, бібліотеках та онлайн-магазинах.
 • Використовуйте централізовану інформаційну панель, щоб легко керувати метаданими, змінами та інформацією про продажі.
 • Отримайте доступ до повної інформації про показники прибутку та шаблони з глибокою аналітикою, щоб приймати обґрунтовані рішення.

Слідкуйте за успішними продажами за допомогою єдиної інформаційної панелі. Відстежуйте продажі, рейтинги та рейтинги в реальному часі. Отримуйте автоматичні оновлення роялті та не пропускайте рахунок-фактуру.

IngramSpark

У сфері малозмістовного книговидання, IngramSpark є кульмінаційною платформою, яка освітлює авторам і творцям шлях до втілення своїх творінь у життя. Платформа забезпечує доставку книг по всьому світу та безкоштовну інформацію, щоб допомогти вам у ефективній самостійної публікації. Крім того, IngramSpark дає можливість поділитися своєю книгою з рештою світу після того, як ви її написали та відформатували.

особливості:

 • Велика мережа IngramSpark легко з’єднує книги з книгарнями, бібліотеками та онлайн-платформами по всьому світу.
 • Практичність послуг друку за вимогою гарантує, що ідеально створені копії виготовляються лише тоді, коли це необхідно, мінімізуючи відходи та проблеми з інвентарем.
 • Прийміть можливість працювати з різними форматами та розмірами, особливо з тими, які ідеально підходять для унікальних пропорцій, які часто можна побачити в книгах із низьким вмістом.
  12 найкращих інструментів спільної папки "Вхідні" для керування командною електронною поштою

Незалежно від того, друкуєте ви та створюєте електронні книги чи виконуєте будь-яке з них, IngramSpark не коштує ні копійки за свої послуги. Ефективність інструменту підтверджується солідними відгуками покупців.

Бестселери Amazon

Я біжу на каві, лайках і недоречних думках

Інтригуюча книга «Я біжу на каві, лайках і невідповідних думках» доступна на Amazon і дає безтурботний погляд на повсякденне життя. Розфарбуйте свій шлях до спокійного відпочинку за допомогою 35 намальованих від руки графічних зображень із веселими та лайливими висловлюваннями. Ця вправа є науково доведеним руйнівником стресу!

Вміст усередині можна описати так:

 • Пориньте в чисті думки та досвід автора, щоб негайно налагодити зв’язок із читачами.
 • Книга смішна та приємна, що робить її цікавим для читання, що змушує сміятися та впізнавати себе.
 • Завдяки своїй чесній і щирій розповіді книга пропонує достовірний портрет подолання щоденних перешкод та емоцій.

Книжка є обов’язковою для людей, які бажають посміятися та пояснити ідеї. Ця смішна книжка-розмальовка з лайливими словами стане ідеальним подарунком на Різдво чи день народження для будь-якої саркастично обдарованої жінки чи кавоманки. Він поставляється з глянцевою книжковою обкладинкою.

Основні проблеми заощаджень

Дізнайтеся про «Ultimate Savings Challenges», дивовижний новий продукт на Amazon, який революціонізує управління особистими грошима. Виберіть будь-яку кількість і зберігайте її на певний тиждень або день, залежно від завдання. Коли ви заощадите стільки, просто пофарбуйте символ на кожному призначенні витрат, щоб відстежувати свій прогрес!

До його відмінних якостей відносяться:

 • Щоб пристосуватись до різних способів життя та фінансових цілей, у книзі міститься низка завдань щодо заощаджень.
 • Отримайте доступ до інтерактивних трекерів, які допоможуть вам візуалізувати та відстежувати свій прогрес під час кожного завдання заощаджень.
 • Отримайте глибокі поради від фінансових професіоналів, які розкажуть вам, як максимізувати свої заощадження та створити міцну фінансову основу.

Від 30 днів, 50 днів до 52 тижнів читачам пропонуються завдання, які дозволяють заощадити гроші. Книга «Ultimate Savings Challenges» — це ресурс для всіх, хто хоче покращити свою фінансову безпеку.

Книжка-розмальовка уважності для дорослих

Розфарбовування мандал як частина арт-терапії сьогодні загальновизнано як чудовий підхід до відновлення психологічної рівноваги та виходу з бурхливого повсякденного життя. Із привабливою «Книжкою-розмальовкою усвідомленості для дорослих», скарбом, прихованим на ринку Amazon, увійдіть у царство спокою.

До його відмінних якостей відносяться:

 • Пориньте в галерею вишуканих творів мистецтва, які були ретельно відібрані, щоб надихнути як на відпочинок, так і на творчість.
 • Вирушайте в подорож, яка перетворює вас, займаючись медитативним мистецтвом розфарбовування, розвиваючи стан глибокої усвідомленості.
 • Відкрийте для себе гобелен із захоплюючими темами, які задовольнять широкий спектр особистих смаків, від чудес природи до складних візерунків.

Ця дивовижна книжка з низьким вмістом виходить за рамки типових розмальовок, уміло поєднуючи заспокійливі якості уважності з продуманими візерунками. Захоплюючи тих, хто шукає внутрішнього спокою та творчої стимуляції, «Книжка-розмальовка усвідомленості для дорослих» відкриває простір, де арт-терапія заспокоює ваш неспокійний розум!

Заключні слова

Незмістовні романи набули популярності в літературі, оскільки в них вдало поєднуються оригінальність і простота. Ці книги пропонують читачам порожнє полотно для самовираження, організованості та уважності завдяки використанню пробілів і простоти.

Привабливість фізичних, осмислених аналогових зустрічей зростає в міру того, як світ стає все більш і більше оцифрованим. Книги з низьким вмістом задовольняють цей попит, заохочуючи читачів не поспішати, використовувати свої почуття та відновити творчий процес. Ці скромні томи служать даниною міцній силі простоти в складному світі в цьому поєднанні креативності та мінімалізму.

Далі найкращі виробники буктрейлерів для просування вашої книги.