Кліматологія Microsoft розповість вам про клімат будь-якого місця [Android]

| | 0 Comments| 2:58 AM
Categories:

Куди б ви не поїхали у світі, є одна надзвичайно мінлива константа — погода. Протягом останніх кількох місяців ми переглянули безліч різних додатків про погоду, багато з яких ми вважали досить фантастичними. При цьому більшість із них мають однакові основні функції, тобто повідомляти користувачам щоденні, щотижневі або часто погодинні прогнози. Але оскільки програми погоди стали простішими, так і дані, які вони надають. Climatology — це новий додаток для погоди від Microsoft, який наразі доступний лише для Android. Кліматологія прагне відрізнятися від безлічі додатків про погоду, дозволяючи користувачам переглядати іншу інформацію про погоду. Замість того, щоб дивитися на поточний прогноз, він дає змогу вибрати будь-яке місце у світі, наприклад, в Індії, місяць, і переглянути середню інформацію про клімат для цього місця.

  Як дізнатися своє поточне місцезнаходження під час дзвінка по допомогу [Android]

Інтерфейс кліматології не дуже проривний. Цей початковий випуск програми особливо повільний, дуже неінтуїтивний і може не працювати на більшості пристроїв Android. Типографія виглядає чітко, і вона містить вбудовану карту, яка дозволяє вибрати потрібне місце, а програма, у свою чергу, перетворює його в правильні координати довготи та широти.

Як згадувалося раніше, Climatology — це не ваша щоденна програма погоди, яка повідомляє вам, чи буде сьогодні дощ. Microsoft радше пропонує вам використовувати цю програму, щоб дізнатися, наприклад, погоду в місці, яке ви плануєте відвідати найближчим часом. Програмний гігант також посилається на те, що він випустив Climatology, щоб допомогти зробити інформацію про дослідження доступною для широкої аудиторії.

  Як встановити тип підключення USB за замовчуванням в Android 6.0

Імовірно, ви хочете знайти середню температуру в Індії в липні, яка б становила 33 градуси за Цельсієм. Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути карту та перемістити центральну точку до відповідних координат розташування. Додаток надає вам інформацію про температуру, середній показник дощу, а також середню кількість сонячного світла. Так само, якщо ви виберете Лондон, ви отримаєте подібне прочитання.

Загалом, Climatology — це інший вид програми погоди, який пропонує чудовий поворот у традиційних прогнозах погоди. Ви можете безкоштовно завантажити його за посиланням Google Play Store, наведеним нижче.

Встановіть Climatology з Play Store

  Як підключити пристрій Android до проектора