Ключ до успішного створення контенту

| | 0 Comments| 6:35 AM
Categories:

Як пройти підтвердження на YouTube: швидка та вичерпна інструкція!

Однією з найзахопливіших професій цього століття є створення контенту.

За останні кілька років люди прийняли це як свою професію на повний робочий день і заробляють мільйони. На відміну від минулого, створення вмісту обмежується не лише блогами, але й усіма публікаціями та відео, які ви бачите на YouTube, Instagram, Pinterest та інших формах соціальних мереж.

З-поміж усього цього YouTube є найвищою сценою, де творці можуть залучати своїх глядачів у більших масштабах, усе завдяки його захоплюючим функціям відео та платформі.

Однак як дізнатися, чи справжній автор, за яким ви стежите, чи ні? Ви перевіряєте значок підтвердження, схожий на галочку, як видно в Twitter. Це більше, ніж просто значок, це ключ до світу найкращого створення контенту, знак автентичності та символ довіри.

Якщо ви займаєтеся створенням відеовмісту, вам варто пройти підтвердження на YouTube. У цій публікації я покажу вам, як швидко підтвердити свій обліковий запис на YouTube. Він охоплює все, що вам потрібно знати, від критеріїв відповідності до перевірки, а також деякі додаткові підказки🍪 для покращення створення вмісту, тож залишайтеся з нами до кінця!

Навіщо проходити перевірку на YouTube

У цьому світі цифровізації люди рідко зустрічаються з автентичністю, що породжує проблеми з довірою та плутанину. Через надлишок інформації важко судити, чи дані, які надходять до вас, правильні чи ні. Зараз більшість сайтів просять перевірити код перевірки, щоб переконатися, що ви не бот, який краде дані з веб-сайту.

Отже, щоб вирішити цю проблему та допомогти людям зв’язатися з творцями оригінального вмісту, YouTube розробив концепцію перевірки. Це просто означає, що автор вмісту справжній і справжній, і це не підроблений обліковий запис.

Читайте також: Як отримати синю галочку в Instagram і стати зірковим у соціальних мережах

Хоча це невеликий крок, він відіграє величезну роль у здобутті довіри ваших глядачів. Крім цього, інші переваги верифікації:

  Як вибрати найкращу службу перевірки даних

#1. Відкриває двері для монетизації

Перевірені канали з більшою ймовірністю забезпечать спонсорство та співпрацю, що може допомогти вам отримати більше доходу, окрім прибутку від реклами.

YouTube любить показувати підтверджені канали над результатами пошуку. Це органічно покращує ваш профіль і допомагає залучати більше переглядів.

#3. Диференціатор каналів

Він відіграє важливу роль у відрізненні офіційного каналу (підтвердженого каналу) від інших каналів, які можуть мати подібні назви та вміст, опублікований на YouTube.

#4. Покращення вмісту

Перевірка також відкриває вам шлях до прямих трансляцій на YouTube і завантаження довших відео на свій канал. Ви також можете створювати списки відтворення для своїх глядачів і власні мініатюри, щоб покращити враження від глядачів на вашому каналі.

#5. Безпека даних

Найважливіше те, що в епоху, коли дані легко викрадають, цей значок допомагає запобігти людям, які намагаються вкрасти ваш трафік, отримати доступ до ваших даних. Ви навіть отримуєте право вимагати авторських прав, щоб ваш оригінальний вміст залишався ексклюзивним для вашого каналу.

Читайте також: Пряма трансляція на YouTube, Twitch, Facebook тощо за допомогою цих 13 інструментів

Критерії відповідності для підтвердження на YouTube

Важливо перевірити цей важливий список, щоб отримати підтвердження на YouTube. Не хвилюйтеся; це не щось велике, але це вимагає певних зусиль з вашого боку, щоб створити найкращий вміст за допомогою пошукової системи.

Давайте швидко розглянемо, що все має бути на місці, щоб ви могли здійснити свою віртуальну подорож до нових висот:

 • Автентичність: ваш канал має містити справжню ідентичність, будь то компанія, бренд чи особа. Будьте справжніми собою і не брехайте про свою особу та основні дані, такі як вік, ім’я тощо.
 • Повний профіль: щоб отримати підтвердження, вам потрібно мати повний профіль. Переконайтеся, що ви не залишили жодного пропущеного поля у своєму профілі. Це також включає ваш банер, опис, зображення профілю та вміст, який потрібно регулярно публікувати.
 • 100 000 підписників: одним із складних критеріїв є наявність 100 000 підписників. Однак, якщо ви представляєте відомий бренд, команда YouTube може перевірити обліковий запис в окремих випадках.
 • Відповідність вимогам. Завжди дотримуйтеся правил спільноти й умов використання YouTube, щоб уникнути повідомлень.
  7 альтернатив ChatGPT для автоматичного кодування програм

Читайте також: Найкращі інструменти YouTube для збільшення аудиторії, доходу тощо

Різниця: підтвердження облікового запису та підтвердження каналу YouTube

Хоча обидва можуть звучати схоже, вони дуже різні за своєю природою. Будь-хто може підтвердити свій обліковий запис, але перевірка каналу – це те, що лише творці вмісту отримують як знак пошани. Давайте розглянемо основні відмінності між ними:

Перевірка облікового записуПеревірка каналу YouTubeПісля реєстрації, як і на будь-якому іншому веб-сайті, YouTube перевіряє ваш профіль, зокрема ідентифікатор Gmail. Найпоширеніший і важливий тип перевірки серед творців вмісту. Цей процес перевіряє ваш канал YouTube як автентичне джерело вашого бренду чи особистості. Цей процес виконується, щоб переконатися, що ви не є ботом/загрозою для спільноти, і виконується, щоб перевірити, чи ви законний користувач. Це не той самий статус, що й перевірка каналу. Для цього потрібно мати принаймні 100 000 підписників або більше. Після всіх перевірок YouTube надає значок підтвердження каналу, який допомагає вам зміцнити довіру серед глядачів.

Таким чином, перевірити канал YouTube не так просто, як підтвердити обліковий запис!

Як пройти підтвердження на YouTube: крок за кроком

Тепер, коли ми розібралися з основами, давайте крок за кроком розглянемо процес отримання значка підтвердження каналу🎖️:

Крок 1: Перевірка облікового запису

Процес верифікації облікового запису досить простий. Просто перейдіть на YouTube.com/verify і введіть свій номер телефону. Потім YouTube надішле код на ваш телефон, і коли ви його введете, процес підтвердження буде завершено.

Крок 2: Перевірка каналу

Процес підтвердження каналу трохи довший, ніж підтвердження облікового запису, але він залишається простим. Ось кроки:

 • Переконайтеся, що ви відповідаєте всім вимогам для підтвердження каналу.
 • Ви побачите заявку на перевірку лише тоді, коли відповідатимете вимогам. Якщо у вас уже 100 000 або більше підписників, ви вже маєте право на це. Оскільки мій канал ще не такий великий, я його ще не бачу.

 • Заповніть заявку з назвою свого каналу та ID. Ви можете знайти ідентифікатор свого каналу YouTube, клацнувши посилання внизу форми заявки або перейшовши в Налаштування > Розширені налаштування у своєму обліковому записі YouTube.
  Як підключити гарнітуру Bluetooth до Xbox One: покрокова інструкція

Заповнивши заявку, натисніть «Надіслати» та зачекайте, поки YouTube зв’яжеться з вами. Зазвичай це займає тиждень або більше.

Що робити після підтвердження на YouTube

Тепер, коли ви нарешті отримали значок, знайте, що ваша подорож тільки почалася. Як кажуть, з великою владою приходить велика відповідальність; це саме те, що вам потрібно буде зробити. Є кілька речей, дотримання яких може збільшити ваші шанси отримати автентичних і звичайних глядачів і платне спонсорство для вашого каналу.

 • Одна з найважливіших речей, про яку слід пам’ятати, — це дотримуватися Правил спільноти й Умов використання YouTube.
 • Налаштувавши назву та жанр каналу, не змінюйте їх знову й знову. Пам’ятайте, що ви створите свій бренд, і це заплутає вашу аудиторію.
 • Ще одна важлива річ, про яку слід пам’ятати, — це зберегти URL-адресу свого каналу такою, якою вона була на момент підтвердження. Люди діляться відео, і якщо змінити URL-адресу, користувачі відкриватимуть інші відео/посилання, що призведе до втрати переглядів/нових передплатників.
 • Продовжуйте створювати чудовий вміст і ніколи не пропускайте публікацію відео на своєму каналі. Створіть онлайн-трекер і плануйте свої публікації, щоб регулярно охоплювати свою аудиторію в найкращий час.
 • За жодних обставин не використовуйте та неправдиво представляйте свою особу.
 • Найкращий спосіб залучити та полюбити свою аудиторію — це регулярно спілкуватися з нею за допомогою коментарів, лайків і згадок у своїх відео.
 • Звертайте увагу на те, чого хоче ваша аудиторія, і створюйте контент відповідно до цих напрямків, щоб залучати повторних глядачів і створювати базу вірних шанувальників.
 • Визначте свої ключові сильні сторони, створіть ключові слова та виконайте пошукову оптимізацію, щоб залучити більше передплатників.

Важливо бути в курсі новин і продовжувати навчатися. Ви можете знайти в Інтернеті чудовий вміст, який допоможе вам дізнатися більше, як-от «Універсальний посібник, як стати кращим користувачем YouTube».

Заключні думки

Підтвердження на YouTube є важливою віхою для творців контенту. Це може підвищити довіру до вашого каналу та відкрити нові можливості.

Виконайте вказівки, дотримуйтеся вказівок і продовжуйте створювати якісний вміст, щоб користуватися перевагами підтвердження YouTube.

Далі ознайомтеся з найкращими способами просування свого каналу YouTube.