Ключ до мінімізації ризику

Categories:

Як часто ви отримуєте електронні листи-приманки для кліків або ті, які обіцяють вам купу грошей за просте завдання?

Один клік будь-якого з цих посилань, і ось ви жертва фішингу, зловмисного програмного забезпечення або вірусної атаки, яка може забрати всю вашу інформацію в одну мить.

І як і ми, такі великі компанії, як Amazon, Sony Pictures, Volkswagen тощо, ставали жертвами цих атак у минулому, що призвело до величезної втрати даних і прибутку для компанії.

З цієї простої, але важливої ​​причини кіберстрахування стає невід’ємною частиною плану управління ризиками будь-якої компанії, щоб уникнути будь-яких цифрових атак, які можуть зустрітися на їх шляху.

Якщо вам подобається вислів «краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати», вам варто продовжити читати далі, щоб запровадити кіберстрахування у свій бізнес.

Вступ до кіберстрахування

Простіше кажучи, подібно до того, як у нас є медичне страхування, яке фінансово опікується нами, коли ми хворіємо, і покриває різні захворювання, так само кіберстрахування захищає нашу компанію від різних видів кібератак.

Технічно це договір про відповідальність між постачальником страхових послуг і організацією, яка його купує. Це допомагає зменшити фінансові ризики, пов’язані з різними видами онлайн-загроз для компаній, які присутні в Інтернеті.

Кіберстрахування все ще є нещодавно запровадженою схемою, але компанії, які їх купують, вважаються першими прихильниками нової ери, коли зростає кількість непередбачуваних і ніколи раніше не бачених кібератак.

Читайте також: Що таке кібершпигунство та як йому запобігти

Важливість кіберстрахування

У період з 2015 по 2021 рік 65% компаній, постраждалих від програм-вимагачів, втратили від онлайн-атак від 1 до 10 мільйонів доларів США окремо.

Збільшення присутності компаній в Інтернеті також спричинило цифрові крадіжки, тому важливо вчасно покрити свою компанію, щоб мінімізувати цей ризик.

  Як виключити домен із результатів пошуку Google

Крім того, компрометація або втрата даних може негативно вплинути на бізнес, що також може призвести до втрати даних і доходу з боку клієнта. Прикладом може бути кібератака на Sony Pictures у 2011 році.

Їхню мережу PlayStation зламали хакери, викривши дані 77 мільйонів облікових записів користувачів PlayStation.

Крім цього, Sony довелося понести збитки в розмірі 171 мільйона доларів, оскільки у них не було кіберстрахування, яке покриває цифрові крадіжки.

Зараз багато компаній переходять в Інтернет, щоб оптимізувати свої внутрішні процеси, збільшити свою цифрову присутність і адаптуватися до нових викликів, таких як гібридне робоче середовище, але це також збільшує потребу в захисті даних компанії.

Крадіжки даних, атаки на трояни та зловмисне програмне забезпечення можуть здійснюватися з метою отримання викупу, крадіжки грошей або навіть з метою тероризму. Ось чому багато організацій зараз включають кіберстрахування як стратегію зменшення ризиків.

Як працює кіберстрахування?

Ви можете скористатися послугами кіберстрахування від компаній, які надають страхування, пов’язане з бізнесом, як-от страхування відповідальності бізнесу, E&O страхування та комерційне страхування.

На основі вибраного вами плану ви отримаєте ексклюзивне покриття, яке включає покриття першої сторони (збитки, які безпосередньо впливають на вашу компанію) і покриття третьої сторони (збитки, які впливають на людей, пов’язаних із цим конкретним бізнесом).

Він також покриває витрати, пов’язані з відновленням даних, поверненням коштів клієнтам, розслідуваннями та юридичною допомогою.

Кому знадобиться кіберстрахування?

На це запитання є проста відповідь: кіберстрахування потрібне всім і кожному, хто має бізнес і присутність в Інтернеті.

Загальна думка полягає в тому, що хакери зазвичай націлені на великі компанії, оскільки вони є для них цілями високої вартості.

Однак важливо розуміти, що дані – це найбільший бізнес у світі, і дані малих і середніх підприємств також можуть мати величезний вплив.

Це означає, що будь-який бізнес, який керує електронними даними, даними клієнтів, номерами кредитних карток та іншою інформацією, потребуватиме кіберстрахування для безпечного функціонування підрозділу.

Як кіберстрахування може допомогти вашому бізнесу?

Існує багато переваг кіберстрахування для вашого бізнесу, деякі з яких висвітлено нижче:

 • Захищає ваші дані від несанкціонованого доступу
 • Не дозволяє стороннім системам отримувати доступ до вашої серверної мережі
 • Надає вам юридичну підтримку в разі кібератаки
 • Включає покриття порушень даних
 • Допомагає компенсувати збої в бізнесі
 • Криміналістична підтримка для відкликання втрачених даних
  Практично: як грати в ігри PS4 на своєму iPhone або iPad

Перераховані вище переваги говорять про те, наскільки важливим є кіберстрахування для безперебійного функціонування вашого бізнесу.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення безпеки в Інтернеті для малого та середнього бізнесу

Що покриває кіберстрахування?

Більшість страхових компаній у своїх полісах покривають збитки першої та третьої сторони, щоб забезпечити 360-градусний захист своїх клієнтів. Давайте швидко розглянемо більшість речей, які кіберстрахування може покрити для вашого бізнесу

Покриття першої сторони:

 • Послуги відновлення даних
 • Документування та розслідування джерела порушення
 • Втрата прибутку, ремонт обладнання та програмного забезпечення
 • Послуги кредитного моніторингу

Покриття третіх сторін:

 • Позови щодо конфіденційності та угоди
 • Претензії щодо порушення контракту або недбалості
 • Штраф за регулювання відповідності

Оскільки кіберстрахування є новою сферою, галузь все ще розвивається, як і включення, які охоплюються цим страхуванням.

Деякі страхові компанії справді розуміють негативні наслідки для бізнесу після кібератаки, тому вони також включають повідомлення про кризу як частину покриття.

Це може допомогти вам зв’язатися з PR-агенціями, які ефективно спілкуються з вашими клієнтами, щоб відновити баланс вашої репутації.

Що не покриває кіберстрахування

Окрім включень, ви також повинні знати, що не покриває кіберстрахування. Хоча це може відрізнятися від компанії до компанії, деякі загальні винятки легко вказати.

Ось деякі з них:

 • Порушення патентів, авторських прав і програмного забезпечення
 • Фізичні крадіжки вашого обладнання
 • Збитки через війни та вторгнення
 • Втрата даних через відсутність заходів безпеки для захисту ваших даних
 • Втрата пристроїв
 • Порушення безпеки сторонніх розробників

Крім того, вони не покривають втрату даних через технічні або мережеві збої.

Слід пам’ятати, що винагорода за полісом включає лише відновлення даних і не спрямована на покращення чи оновлення вашої системи.

Навчальні ресурси

Наразі ми обговорили більшість аспектів кіберстрахування, які вам потрібно знати. Проте завжди варто тримати свій розум відкритим для нових знань, тому я прихильник книжок, які дають вам шматки інформації, які вам дуже допоможуть.

  Як активувати промокод у магазині Google Play

Нижче наведено деякі навчальні ресурси, які допоможуть вам розпочати роботу з поглибленого розуміння кіберстрахування.

#1. Контроль пошкоджень – кіберстрахування та відповідність

У співавторстві Джозефа Бернсмана, Деніела Хадсона та Кеннета Райнерса Damage Control обертається навколо питань базового та просунутого рівня, пов’язаних із кіберстрахуванням.

Це допомагає розвинутий і неупереджений погляд на різні аспекти, які обертаються навколо бізнесу. Деякі з запитань, на які надається відповідь:

 • Що таке порушення?
 • Які загрози впливають на мій бізнес?
 • Які потенційні державні закони про кібербезпеку та сповіщення про порушення застосовуються до мого бізнесу та які вони повноваження?
 • Що станеться, якщо однакові збитки покриваються кількома полісами?

Ця книга містить чудову інформацію для будь-якого власника бізнесу та в основному все, що вам потрібно знати про кіберкрадіжки, страхування та повернення.

#2. Імператив кіберстрахування

The Cyber ​​Insurance Imperative охоплює основи кіберстрахування та допомагає вам зрозуміти всю екосистему кіберстрахування.

У ньому описано загрозливе середовище для малого та середнього бізнесу та які збитки це приносить.

Ви можете розраховувати на те, як страхування реагує на наслідки атаки, такі як збитки, управління ризиками, претензії та порушення конфіденційності, у простий і зрозумілий спосіб.

Примітка автора

Цифрові крадіжки зазвичай мають багато відомих і невідомих наслідків для бізнесу без попереднього повідомлення. Ось чому важливо захистити свій бізнес і дані клієнтів, щоб уникнути нещасних випадків.

З огляду на це, не менш важливо прочитати та повністю зрозуміти, що пропонує ваш постачальник кіберстрахування.

Ця публікація допоможе вам краще зрозуміти кіберстрахування та навіщо воно потрібне для вашого бізнесу.

Далі ознайомтеся з цими передовими методами кібербезпеки, про які вам варто знати.