Кишенькове живлення для вашого iPhone та іншого

| | 0 Comments| 7:36 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Магнітний акумулятор Ugreen зі складною підставкою сумісний із MagSafe і має достатню потужність, щоб повністю зарядити iPhone.
  • Power Bank має вбудовану підставку, що дозволяє користувачам тримати свої iPhone горизонтально або вертикально під час заряджання.
  • Він поставляється з сумкою для транспортування та кабелем для зарядки, що робить його зручним для носіння та захищає від подряпин.

Банки живлення чудово підходять для живлення в дорозі, а технологія MagSafe від Apple значно полегшує зарядку вашого iPhone за допомогою такого акумулятора. Хоча Ugreen Magnetic Battery Pack With Foldable Kickstand не має сертифікату MagSafe, він сумісний з MagSafe і є таким же хорошим, як інші сертифіковані банки живлення.

Магнітний акумулятор Ugreen

Магнітний акумулятор Ugreen зі складною підставкою — це акумулятор ємністю 10 000 мАг, якого більш ніж достатньо, щоб повністю зарядити iPhone 14 Pro Max. Він також має складану підставку, що дозволяє тримати iPhone горизонтально або вертикально під час заряджання.

Торгова марка Ugreen

Ємність акумулятора 10 000 мАг

Порти USB-C, USB-A

Вага 226 г

Розміри 11,5 х 7 х 2,2 см

Технологія акумулятора Li-Po

Час зарядки змінним струмом 3 години

Багатозарядний? Так

Безпечний політ Так

плюси

  • Має вбудовану підставку
  • Одночасно заряджає до трьох пристроїв
  • Потужності більш ніж достатньо, щоб повністю зарядити iPhone

мінуси

  • Складно використовувати під час гри

Поставляється з сумкою для транспортування та кабелем для зарядки

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Як і Ugreen 145W Fast Charging Power Bank, Magnetic Battery Pack має сумку для транспортування та зарядний кабель у коробці. Це робить павербанк зручнішим для носіння та захищає його від подряпин іншими предметами у вашій сумці.

  Початок роботи з Kubernetes: вступ для початківців

Зарядний кабель USB-C, що входить у комплект, трохи короткий, приблизно 53 см або 21 дюйм. Цього недостатньо для більшості користувачів, особливо для тих, хто любить використовувати свій телефон під час заряджання від розетки. Але це має бути в самий раз, якщо ви заряджаєте звичайний акумулятор.

Дизайн: невелика цеглинка-батарея, яка стоїть

Розміри магнітної батареї Ugreen становлять 11,5 x 7 x 2,2 см (або приблизно 4,5 x 2,75 x 0,9 дюйма). Це приблизно 55% займаної площі iPhone 14 Pro Max і вдвічі товщина, тому його легко тримати в руці.

При вазі 226 грамів магнітний павербанк на 27 грамів або приблизно на унцію легший за iPhone. Отже, навіть якщо я прикріплю його до свого телефону магнітом, загальна сукупна вага становитиме лише 478 грамів або приблизно 17 унцій.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Банк живлення також має атласно-сіре покриття з чорною пластиковою смугою збоку. Це ідеально поєднується з кольором Space Black мого iPhone. Однак це не матиме значення для більшості користувачів, які захищають свої телефони чохлом, включно зі мною.

Ви знайдете чотири білі світлодіоди для перегляду рівня потужності зарядного пристрою. Окрім індикаторів, у вас є один синій світлодіод, який вказує, чи відбувається бездротова зарядка. Якщо цей синій світлодіод блимає, у бездротовому зарядному пристрої виникли проблеми або перешкоди. Ви повинні скинути бездротове з’єднання, щоб переконатися, що ваш телефон заряджається ефективно.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Магнітний акумулятор Ugreen зі складною підставкою виділяється своєю простою, але геніальною підставкою. Ви можете витягнути цей пластиковий язичок на задній панелі зарядного пристрою з одного боку, дозволяючи йому стояти вертикально та горизонтально. За допомогою цього зарядного пристрою, який магнітно закріплено на вашому iPhone, ви можете підтримувати свій пристрій і дивитися фільми або TikToks під час бездротової зарядки.

  Виправити iMessages, отримані не в порядку

Зарядка: три години, щоб зарядити, п’ять годин, щоб зарядити телефон

З максимальною вхідною та вихідною швидкістю 20 Вт у дротовій мережі та 15 Вт у бездротовій мережі, пам’ятайте, що вона сама по собі не підтримує бездротову зарядку, тому вам знадобиться кабель USB-C, щоб поповнити її.

Мені знадобилося близько трьох годин, щоб зарядити акумулятор повністю за допомогою швидкого зарядного пристрою на 100 Вт. Тоді знадобилося чотири години 45 хвилин, щоб зарядити мій iPhone бездротовим способом від порожнього до повного.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Окрім можливості бездротової зарядки, магнітна акумуляторна батарея Ugreen зі складною підставкою також має два порти: порт входу/виходу USB-C потужністю 20 Вт і порт USB-A. Крім того, ви можете заряджати три пристрої одночасно на павербанку — по одному на кожен порт і ще один через бездротову зарядку.

Місткість: щонайменше ще один день

Оскільки павербанк має лише 10 000 мАг, не чекайте, що він прослужить довго, якщо ви зарядите три пристрої. Магнітний бездротовий зарядний пристрій Ugreen має достатньо енергії, щоб зарядити мій iPhone 14 Pro Max один раз, а потім ще трохи за допомогою бездротового зарядного пристрою.

Це може здатися помилкою, оскільки ємність зарядного пристрою ємністю 10 000 мАг теоретично повинна зарядити iPhone ємністю 4323 мАг принаймні двічі. Однак це внутрішня неефективність бездротової зарядки і одна з причин, чому бездротова зарядка відстойна. Це тому, що лише близько половини енергії, що передається від бездротового зарядного пристрою, потрапляє у ваш телефон — решта перетворюється на тепло та розсіюється в атмосферу.

Тим не менш, оскільки акумулятора мого iPhone 14 Pro Max вистачає приблизно на день регулярного використання, цей павербанк чудово продовжить термін його служби ще на один день. Його розміщення на моєму iPhone також означає, що телефоном зручно користуватися навіть із підключеним павербанком, хоча вам потрібно звикнути до додаткової ваги.

  9 найкращих інструментів моніторингу JBoss

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Єдиним мінусом є те, що незручно грати в ігри, які вимагають горизонтального розташування телефону, як-от Call of Duty: Mobile або World of Tanks Blitz, оскільки павербанк заважає вашим пальцям.

Але якщо ефективність важливіша за зручність (наприклад, перебувати далеко від розетки більше двох днів), варто зупинитися на дротовому заряджанні. Це дозволить заряджати телефон до двох з половиною разів. Крім того, під час дротової зарядки грати в ігри буде зручніше!

Аварійне живлення на ходу

Магнітний акумулятор Ugreen зі складною підставкою ідеально підходить для екстреного живлення. Я настійно рекомендую всім, у кого є iPhone (або будь-який телефон, якщо на те пішло), тримати його в сумці, щоб вони могли заряджати свій пристрій будь-де — без розетки чи кабелю для заряджання.

Підставка також робить його чудовим для подорожей, оскільки ви можете використовувати його для комфортного перегляду фільмів на телефоні. За допомогою магнітної батареї Ugreen ви можете подовжити заряд батареї телефону на один-два дні.

Магнітний акумулятор Ugreen

Магнітний акумулятор Ugreen зі складною підставкою — це акумулятор ємністю 10 000 мАг, якого більш ніж достатньо, щоб повністю зарядити iPhone 14 Pro Max. Він також має складану підставку, що дозволяє тримати iPhone горизонтально або вертикально під час заряджання.

Торгова марка Ugreen

Ємність акумулятора 10 000 мАг

Порти USB-C, USB-A

Вага 226 г

Розміри 11,5 х 7 х 2,2 см

Технологія акумулятора Li-Po

Час зарядки змінним струмом 3 години

Багатозарядний? Так

Безпечний політ Так