Киньте ласощі та зареєструйтеся дистанційно

| | 0 Comments| 1:30 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Камера для котів Furbo 360° пропонує низку функцій, включаючи іграшку з пір’ям, двосторонній аудіозв’язок і підкидання ласощів, щоб спілкуватися з котом на відстані.
 • Завдяки камері 1080P, нічному баченню, ширококутному огляду та 4-кратному цифровому зуму камера для котів Furbo 360° дозволяє здійснювати спостереження за будь-яких умов.
 • Камера для котів Furbo 360° є чудовим варіантом для моніторингу домогосподарств з одним або кількома котами та може допомогти зменшити тривогу при розлуці, забезпечуючи взаємодію з вашим вихованцем.

The Камера для котів Furbo 360° розширює асортимент ширококутних обертових камер з фокусом на котів. Для тих, хто хоче забезпечити такий же захист і взаємодію для своїх котів або створити систему моніторингу кількох тварин у своєму домі, камера для котів Furbo 360° пропонує багато функцій.

Камера для котів Furbo 360

Рекомендовано

Камера для котів Furbo 360° забезпечує спеціалізований набір функцій разом із камерою 1080P, включаючи можливість грати з котом на відстані за допомогою іграшки з пір’я, двостороннього аудіо та функції підкидання ласощів. Котяча камера Furbo 360° також забезпечує нічне бачення, ширококутний огляд і 4-кратне цифрове збільшення для моніторингу в будь-яких умовах. У поєднанні зі стандартними функціями ця котяча камера може розширити моніторинг завдяки функціям преміум-підписки, щоб уважніше стежити за проблемними областями.

Роздільна здатність 1080p (FHD)

Розміри 8,77 x 4,92 x 4,92 дюйма (223 x 125 x 125 мм)

Що входить у комплект Камера для котів Furbo, іграшка-паличка з пір’я, 2-метровий кабель USB-C, адаптер живлення та короткий посібник

Бренд Furbo

Вага 1,7 фунта (760 г)

плюси

 • Природна естетика вписується в різноманітні середовища
 • Нічне бачення можна налаштувати відповідно до потреб
 • Ємності на 100 ласощів вистачає надовго
 • Підкидання ласощів у поєднанні з іграшкою з пір’я дає різні способи гри
 • Автоматичне відстеження допомагає відстежувати всю активність котів
 • Спеціалізовані сповіщення про котів відповідають різноманітним потребам

мінуси

 • Не підтримує 5 ГГц Wi-Fi
 • Періодичні збої програми
 • Більше схильність до відбитків пальців, ніж камера для собак
 • Немає можливості нахилу камери

Налаштування котячої камери Furbo 360°

Для тих, хто новачок у камерах Furbo, процес початкового налаштування включає детальні візуальні вказівки в супровідному додатку Furbo та за допомогою короткого посібника, що входить у комплект (поруч із іграшкою для кота з пір’я).

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Як і у випадку з камерою для собак Furbo 360°, рекомендується розташувати її на три-чотири фути від землі з достатнім простором для повного обертання на 360°. Також бажано розташувати камеру в межах 15 футів (4,5 метрів) від маршрутизатора Wi-Fi. У нижній частині камери є липкі подушечки 3M для забезпечення додаткової стабільності, особливо для більш активних котів, які інакше можуть спробувати перекинути її або занадто сильно грати з іграшкою з пір’я, що входить у комплект.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

З новою знімною іграшкою з пір’ям вам потрібно буде закріпити пір’їнку на паличці, перш ніж вставити її в основу палички за бамбуковою кришкою. Хоча ви можете вийняти чарівну паличку за потреби для ознайомлення та зміцнити її як іграшку, її краще тримати на Furbo. Після того як паличка поміщена всередину, вона досить легка, щоб рухатися разом із обертанням камери та створювати точку інтересу.

  Куди йдуть назавжди видалені фотографії?

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Щоб отримати більше позитивних перших вражень від камери для котів Furbo 360°, пропонується приготувати ласощі діаметром 0,4 дюйма разом із іграшкою для котів. У середньому ви можете вмістити близько ста ласощів (приблизно один пакетик ласощів вагою 2,1 унції або 60 г).

Технічні характеристики камери для котів Furbo 360°

Для тих, хто вже використовує камеру для собак Furbo 360° у своєму домі, камера не змінилася з цим записом. Котяча камера Furbo 360° все ще використовує камеру Full HD 1080p із ширококутним об’єктивом 132° (по діагоналі). Хоча у вас є можливість повертати на 360 градусів, відсутність нахилу робить розміщення набагато важливішим.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Але чи є це недоліком чи ні, залежатиме від типової поведінки ваших котів. Під час використання котячої камери Furbo 360° для спостереження за двома літніми котами ширококутний об’єктив добре працював на висоті трохи вище трьох футів від землі. Один мав тенденцію відпочити на котячому дереві на висоті вікна, тоді як інший залишався під столом — він міг зафіксувати обох у їхніх типових місцях відпочинку.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

У додатку Furbo розмір ласощів можна налаштувати як великі ласощі від 0,5 до 0,75 дюймів або маленькі ласощі від 0,25 до 0,5 дюймів. Ймовірно, вам доведеться поекспериментувати, щоб знайти найкращу котячу крупу, але ви повинні зосередитися на твердіших. ласощі для найкращих результатів.

Хоча звук пташиного щебетання за замовчуванням можна відтворити після підкидання, Furbo радить використовувати власний голос, щоб створити позитивну асоціацію з камерою. З максимальною тривалістю запису шість секунд, є місце для виклику кількох котів. Якщо ваша кішка більш чутлива до шуму, ви також можете відрегулювати гучність динаміка, щоб зробити її менш лякаючою.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Камера для котів Furbo 360° пропонує різноманітні функції, щоб тримати їх у полі зору. Перш за все, автоматичне відстеження котів стежитиме за рухами вашої кішки у режимі реального часу або відстежуватиме та записуватиме рух вашої кішки, якщо ви використовуєте підписку Furbo Cat Nanny.

Крім того, 4-кратний цифровий зум може допомогти зберегти вашу кішку в чіткому огляді; регульована роздільна здатність у прямому ефірі між 360p, 720p та 1080p гарантує, що ви зможете підтримувати стабільне з’єднання під час взаємодії в дорозі.

Як і у випадку з камерою для собак, у вас можуть виникнути проблеми з підключенням через Wi-Fi 5 ГГц.

Знайомство ваших котів з Furbo 360

З будь-яким продуктом Furbo правильне знайомство з вашими домашніми тваринами принесе найкращі результати. З котячою камерою Furbo 360° я випробував її як на авантюрному коті-хлопчику, так і на більш відлюдній кішці. В обох випадках кореляція ласощів і нестандартний звук підкидання ласощів змусили котів менше боятися нового знайомства з їхнім середовищем.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Тому, думаючи про те, як представити цю камеру, подумайте, які функції зроблять її більш природною. Хоча світлові індикатори стану та налаштування за замовчуванням працювали нормально на камері для собак Furbo 360°, іграшка з пір’я приносить ще одне цікаве відволікання, яке чудово підходить для котів, яким легше набридати.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Розуміння програми Furbo

Якщо ви знайомі з додатком Furbo, ви побачите, що увага приділяється спрощеному інтерфейсу, за допомогою якого ви швидко отримуєте важливу інформацію, будь то перегляд у реальному часі чи список хмарних записів.

  Короткий посібник із Python у кібербезпеці

Для тих, хто новачок у додатку, додавання профілю домашньої тварини одним натисканням кнопки; за потреби ви також можете додати додаткові камери Furbo.

Ви можете вибрати хмарні записи відразу або за певними категоріями. Торкнувшись категорії, ви також зможете переглянути підкатегорії, щоб знайти певні типи поведінки, наприклад варіанти того, як ваш кіт може нявкати. Це робиться за допомогою інтелектуальних сповіщень Furbo, тож ви можете виправити виявлення під час відтворення, якщо бажаєте.

Якщо у вас мало часу, ви також можете торкнутися піктограми Furbo Nanny, щоб відкрити щоденне підсумкове відео. Якщо у вас є кілька камер, підключених до програми Furbo за планом Furbo Nanny Pro, ви отримаєте комбіноване відео з усіх камер. Отже, якщо ви шукаєте щоденник, присвячений котам чи собакам, це зараз неможливо.

Ви знову можете вибрати відтворення, завантаження чи видалення окремого запису. Немає пакетного завантаження чи видалення, тому ви повинні захопити їх, коли вони вам потрібні. Загалом у більшості випадків відео відтворюється добре; час від часу виникатиме помилка, через яку відео тимчасово не завантажуватиметься.

Використання програми Furbo для моніторингу в реальному часі

Коли ви будете готові підключитися до режиму перегляду в реальному часі вашої камери котів Furbo, є кілька кнопок, з якими можна поекспериментувати. Окрім елементів керування обертанням, які можна утримувати, ви знайдете фото, відео, підкидання ласощів і двосторонні аудіокнопки для швидкого доступу до основних функцій. Ви також можете перемикатися між різними камерами Furbo, налаштовувати параметри автоматичного відстеження або натискати меню жовтого кебабу для швидкого доступу до всіх ваших налаштувань.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Під час обертання камери немає регулювання швидкості, але вона рухається рівномірно, якщо її утримувати, з можливістю торкнутися її для більш незначних коригувань. Якщо ви намагаєтеся спостерігати за кількома котами у режимі live view, автоматичне відстеження котів можна вимкнути, швидко натиснувши лупу з відбитком лапи у верхньому правому куті. Це полегшує зосередження на вихованці, якому ви хочете кинути ласощі або поговорити з ним, коли вони обидва рухаються.

Для тих, хто турбується про рівень шуму, обертання камери майже безшумне, якщо ви хочете зловити своїх домашніх тварин під час котячої дрімоти. Але якщо ви хочете привернути увагу свого кота, ви можете відрегулювати гучність звуку підкидання ласощів або задіяти за допомогою двостороннього аудіо пристрою.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Чи варто підписуватися на Furbo Cat Nanny?

Для тих, хто не впевнений щодо плану підписки Furbo, тридцятиденна безкоштовна пробна версія включена в покупку камери для котів Furbo 360°. Наприклад, якщо ви вже придбали камеру для собак Furbo 360°, це не вплине на вашу безкоштовну пробну версію, оскільки вона базується на кожній покупці окремої камери.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Тож ви можете побачити, як на практиці працюють інтелектуальні сповіщення на основі преміум-класу, планування ввімкнення/вимкнення камери, запис у хмарі та щоденні відеозаписи, навіть якщо минуло деякий час. Однак якщо ви перейдете на базовий план, ви все одно отримаєте доступ до основних сповіщень про нявкання, а також до основних функцій, таких як підкидання ласощів і перегляд у реальному часі.

Під час тестування розумних сповіщень виявлення людей і загальна активність котів становили більшість сповіщень, і вони надсилаються кожні тридцять хвилин. Якщо ваш кіт особливо цікавий Furbo або його жолобом для кидання ласощів, ви також отримаєте достатню кількість сповіщень про селфі, коли він дивиться прямо в об’єктив.

Для сповіщень про нявкання я не знайшов жодного кота, зареєстрованого на середній чутливості; він почав вловлювати їхні нявкання лише після того, як я налаштував його на високу чутливість. Як типово для тарифних планів Nanny, якщо будь-яких розумних сповіщень стає занадто багато, ви можете ввімкнути або вимкнути їх за потреби.

  9 серверів Websocket для надійних програм реального часу

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Якщо ви використовуєте одну камеру, ви можете заплатити за базовий план 7 доларів на місяць або платити за преміум-план за 8 доларів на місяць, який підтримує послуги няні для чотирьох камер. Після безкоштовної пробної версії Furbo також запропонує спеціальну пропозицію зі значною знижкою протягом трьох місяців або дозволить вам вибрати між місячним, річним або дворічним планом.

Налаштування нічного бачення Furbo 360° Cat Camera

Камера для котів Furbo 360° забезпечує повне нічне бачення в чорно-білому або кольорове нічне бачення за слабкого освітлення.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Тому, залежно від місця розміщення вашої камери, ви захочете мати це на увазі, вибираючи, щоб камера трималася виключно в одному режимі. Для більш безпечних результатів ви можете дозволити Furbo вибирати, залишивши його на автоматичному визначенні. Якщо у вас є розумні розетки чи заплановані лампочки, автоматичне визначення може виявитися неоціненним, особливо якщо вам доведеться раптово вийти.

Використання функції підкидання іграшок і ласощів

Коли ви будете готові кидати ласощі, гарною ідеєю буде зробити кілька тренувальних ударів, перш ніж зупинитися на постійному місці для Фурбо. Менші котячі ласощі подолають достатню відстань, тому ви захочете уникати потенційного пускання будь-чого під меблі чи інші неприємні місця. Здебільшого в цьому може допомогти адекватна висота.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Крім того, камера для котів Furbo 360° іноді знімає два або три ласощі одночасно залежно від розміру ласощів. Якщо ви особливо чутливі до кількості ласощів, які отримує ваша кішка, ви можете не наповнювати жолоб для ласощів максимально.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Іграшка з пір’я пропонує ще один спосіб залучити потенційно більш відчуженого або менш мотивованого до їжі кота. Він зберігається на належній відстані від камери, тому не повинно бути загрози пошкодження. Однак, якщо у вас є кіт, зосереджений на іграх, наприклад у віці кошеняти, вам слід використовувати липкі подушечки в основі Furbo, щоб тримати його більш безпечним.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Це невелике доповнення, але це хороший варіант, щоб зробити камеру більш привабливою для ваших котів, навіть якщо вони не мають високої гри чи мисливського інстинкту.

Чи варто купувати камеру для котів Furbo 360°?

Камера для котів Furbo 360° пропонує ряд спеціальних функцій, які відрізняють її від типових камер безпеки. Хоча на деякі з них доступна підписка, ви все одно матимете доступ до стандартних функцій камери 360° разом із вбудованою іграшкою для котів і дозатором ласощів. Конструкція оптимізована для домашніх тварин.

Джеймс Гірц / MakeUseOf

Якщо ви хочете підтримувати тісніший зв’язок зі своїми котами, варто спробувати, якщо ви вірите, що це буде відповідати їхнім характерам і звичаям. Вам просто потрібно буде розглянути переваги та чи ви проводите достатньо часу, щоб виправдати інвестиційні витрати (і потенційну постійну підписку).

Камера для котів Furbo 360

Рекомендовано

Камера для котів Furbo 360° забезпечує спеціалізований набір функцій разом із камерою 1080P, включаючи можливість грати з котом на відстані за допомогою іграшки з пір’я, двостороннього аудіо та функції підкидання ласощів. Котяча камера Furbo 360° також забезпечує нічне бачення, ширококутний огляд і 4-кратне цифрове збільшення для моніторингу в будь-яких умовах. У поєднанні зі стандартними функціями ця котяча камера може розширити моніторинг завдяки функціям преміум-підписки, щоб уважніше стежити за проблемними областями.