Керуйте своїм продажем за допомогою цих 10 найкращих програм для продажів

| | 0 Comments| 3:26 AM
Categories:

Ефективне керування продажами може допомогти вам ефективно організувати процес продажів, приймати кращі рішення та зареєструвати більший прибуток.

Це стало необхідним у сучасних бізнес-сценаріях, де конкуренція висока, ніж будь-коли. У цей час вам потрібна чудова стратегія продажів, яка може залучити більше потенційних клієнтів і швидко їх конвертувати.

У процесі продажу є багато етапів: від пошуку потенційних клієнтів і встановлення контакту до створення репо, закриття угоди та подальших дій. Усе це потребує ефективного планування, щоб допомогти представникам швидко закрити угоди та зробити шлях клієнта плавним.

Замість того, щоб керувати всім вручну, ви можете розширити можливості своєї команди за допомогою програмного забезпечення для каналів продажів, щоб допомогти їм ефективно керувати всіма процесами. Це може оптимізувати процес для всієї команди, покращити її роботу та допомогти вам точно вимірювати показники, щоб зрозуміти розвиток вашого бізнесу.

Ось короткий опис найкращого програмного забезпечення для конвеєрів продажів, про яке я розповім нижче.

програмне забезпечення

Помітні особливості

Вивчайте більше

Контроль продажів, автоматизація, аналіз AI, мобільний доступ

Freshsales

Управління продажами за допомогою AI, візуальне відстеження угод, настроювані канали продажів

Keap

Синхронізація CRM, автоматизація, відстеження продуктивності

HubSpot

CRM для управління продажами, інтеграція контактів

Zendesk Sell

Продажі CRM, управління конвеєрами, підвищення продуктивності

Гнучкий канал продажів, виявлення вузьких місць

Бітрікс24

Безкоштовна CRM, автоматизовані процеси, аналітика, мобільна підтримка

Мідь

Настроювані конвеєри, відстеження в реальному часі, керування квотами

Дійсно прості системи

Відстеження можливостей продажу, прогнозування, дозволи користувача

капсула

Візуальна воронка продажів, прогнозування, статистика, автоматизація

Ось усе про канали продажів і про те, навіщо вам потрібне програмне забезпечення для каналів продажів.

Що таке конвеєр продажів?

Конвеєр продажів — це візуальне представлення можливостей, яке показує, де знаходяться ваші потенційні покупці в процесі продажу, коли вони проходять різні етапи під час покупки.

Він показує, скільки у вас потенційних клієнтів і скільки з них є кваліфікованими або потенційними покупцями. Це також дозволяє торговому персоналу зрозуміти, на яких угодах варто зосередитись більш цінно.

Крім того, він може показати ймовірність того, скільки продажів ви, ймовірно, зробите за певний рік, місяць або тиждень. Це чудовий спосіб оцінити продуктивність вашої команди продажів, ефективно працювати з потенційними клієнтами та зрозуміти, як працює ваш бізнес.

Збутові лінії майже однакові для різних секторів. Загалом канали продажів добре організовані та візуалізовані у вигляді горизонтальної панелі або воронки та поділені на різні етапи процесу продажів організації. Потенційні клієнти переходять від одного етапу до іншого в процесі продажу, від першого контакту до моменту закриття угоди.

Етапи конвеєра продажів

 • Пошук: це допомагає вам знайти потенційного покупця, якому потрібен ваш продукт або послуга. Це можна зробити за допомогою команди генерації потенційних клієнтів, завантажуваного вмісту, контакту зацікавлених клієнтів, холодних потенційних клієнтів або соціальних мереж.
 • Зв’язок: торговий представник вперше зв’язується з потенційним клієнтом за допомогою телефонного дзвінка, соціальних мереж, електронної пошти чи текстового повідомлення, щоб зрозуміти, чи він зацікавлений у реальному часі.
 • Кваліфікація: йдеться про відокремлення потенційних потенційних клієнтів, які краще підходять для вашого продукту чи послуги. На цьому критичному етапі вам потрібно проаналізувати клієнтів на основі взаємодії, інтересу, купівельного настрою, бюджету тощо.
 • Підтримуйте потенційних клієнтів: перш ніж думати про завершення продажу, спробуйте побудувати стосунки та підтримувати їх, залучаючи їхні публікації в соціальних мережах, вислуховуючи їхні проблеми та відповідаючи на них, а також ділячись цінною ідеєю для вирішення їхніх проблем.
 • Закриття: якщо потенційний клієнт готовий купити, угода укладається вашими представниками. І якщо вони ще мають час прийняти рішення, продовжуйте.
 • Подальші дії: зв’яжіться зі своїми потенційними клієнтами, щоб зрозуміти їхній поточний стан покупки. Це також допомагає будувати стосунки.

Яку роль це відіграє в стратегії продажів?

Конвеєр продажів представляє весь шлях покупця від потенційного клієнта до того, як він стає клієнтом.

 • Це допомагає вам зрозуміти, де знаходяться ваші угоди, гроші, зусилля та інші фактори на будь-якому етапі процесу продажу.
 • Він надає фінансові показники для відображення потенційних угод, які можуть призвести до конверсії.
 • Ви можете переглянути продуктивність вашої команди та торгового персоналу та оцінити, чи вони справляються добре, чи потребують навчання чи підвищення.
 • Він вказує на цінні угоди, які можуть бути закриті, що допомагає передбачити дохід приблизно за місяць або рік.

Що таке програмне забезпечення Sales Pipeline?

Програмне забезпечення, яке допоможе вам організувати весь процес продажу, від створення потенційних клієнтів до закриття угод і подальших дій, називається програмним забезпеченням каналу продажів.

Він надає чітке уявлення про ваш канал продажів, відстежуючи кожен етап, керуючи можливостями, контролюючи процес і дозволяючи зрозуміти наступні кроки. Він також може оцінити ваші угоди, передбачити продажі та допомогти вам оцінити продуктивність команди.

Програмне забезпечення Sales pipeline допомагає вам бути в курсі ваших потенційних клієнтів, дозволяючи вашій команді зв’язуватися з потенційним клієнтом або спілкуватися з ним, створювати щоденні завдання та проводити зустрічі. Усе це допоможе вам приймати кращі рішення та оцінювати грошові потоки.

Особливості програмного забезпечення Sales Pipeline

 • Управління потенційними клієнтами включає створення, підтримку, підрахунок і кваліфікацію потенційних клієнтів, щоб допомогти вам краще визначити їх пріоритетність і відповідно зосередити свої зусилля.
 • Керування контактами для зберігання та перегляду актуальної контактної інформації потенційних клієнтів, щоб допомогти швидко зв’язатися з ними за допомогою дзвінка, електронної пошти, текстових повідомлень або соціальних мереж.
 • Аналітика та звітність для отримання показників у реальному часі та інформування ваших керівників і команд про їх ефективність.
 • Автоматизація для економії та зусиль шляхом надсилання електронних листів, введення даних і планування зустрічей
 • Шаблони — це готові канали продажів, які можна використовувати безпосередньо, якщо ви не знаєте, як його спроектувати.
 • Інтеграція для зв’язку з іншими корисними інструментами, якими користуються ваші команди, як-от програми соціальних мереж, електронна пошта, документи, системи безпеки тощо
  Найкращі емулятори PS3 для вашого ПК

Які переваги використання програмного забезпечення Sales Pipeline?

Ефективне управління продажами

Використання програмного забезпечення допоможе вам ефективно керувати або організовувати всі процеси на кожному етапі вашого конвеєра. Ви можете зрозуміти кількість потенційних клієнтів, кваліфікованих потенційних клієнтів і їхню перспективу, а також автоматизувати надсилання електронних листів, планування зустрічей тощо, щоб заощадити час на виконання повторюваних завдань і мінімізувати людські помилки.

Краще прийняття рішень

Маючи перед вами всю інформацію про ваш канал продажів, потенційних клієнтів, конверсії та подальші дії, ви зможете зрозуміти, куди рухаються ваші продажі та бізнес. Це допоможе вам приймати кращі ділові рішення.

Більше прибутків

Ви можете зрозуміти, які потенційні клієнти є потенційними чи не готовими, які потребують подальшого спостереження та наскільки вони зацікавлені в здійсненні покупки. Це допоможе вам переключити увагу в правильному напрямку і зробити необхідні кроки. Це означає більше конверсій, потенційних клієнтів і отримання доходу.

Знання очікувань і поведінки клієнтів

Відстежуючи показники та розмови, ви можете краще зрозуміти своїх клієнтів. Це допоможе вам ознайомитися з їхніми купівельними звичками та покращити свої продукти відповідно до їхніх вимог. Він також прогнозує ваш дохід, щоб ви могли оцінити свій розвиток і успіх бізнесу.

Отже, ось кілька найкращих програм для конвеєрів продажів, які пропонують усі вищезазначені переваги.

Pipedrive

Контролюйте свої процеси продажів за допомогою Pipedrive, щоб керувати продажами. Це може допомогти вам залучити більше потенційних клієнтів за допомогою спеціальних веб-форм і чат-ботів і відстежувати історію контактів, електронні листи та дзвінки, щоб мати повне уявлення про розклад. Замість того, щоб наполегливо працювати, автоматизуйте адміністративні завдання та отримуйте знання від штучного інтелекту.

Ознайомтеся з налаштованими показниками детально, щоб оцінити ефективність у порівнянні з попередньо визначеними цілями та отримати повну прозорість щодо свого бізнесу та даних.

Ви також можете контролювати свій канал продажів за допомогою мобільного пристрою та інтегрувати Pipedrive у ваші бізнес-інструменти, щоб покращити роботу.

Pipedrive завжди поруч, щоб нагадати вам про наступну дію, щоб автоматизувати деякі процеси, щоб ви могли розслабитися. Отримуйте всі дані в одному вікні та вводьте нові контакти та пропозиції на своєму мобільному телефоні чи комп’ютері.

За допомогою мобільного пристрою ви зможете зберігати дії щодо дзвінків, знати списки клієнтів, планувати дії, робити нотатки під час зустрічей або дзвінків, робити фотографії для зберігання за договором або угодою тощо.

Легко імпортуйте, оновлюйте та додавайте контакти Google із Pipedrive, а також пишіть або надсилайте електронні листи. Ви також можете відстежувати кожну діяльність, щоб визначити розумну можливість для покращення.

Крім того, перевірте діяльність, яка приносить більше конверсій, і подивіться, яка угода ближча до продажу. Це також допоможе вам зрозуміти коефіцієнт конверсії на кожному етапі угоди.

Налаштуйте прості процеси продажу за 12,50 доларів США на місяць і скористайтеся 14-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією без кредитної картки.

Freshsales

Freshworks — це провідний хмарний пакет програмного забезпечення, що пропонує рішення для підтримки клієнтів, продажів і маркетингу, служби обслуговування та багато іншого.

Freshsales — один із пакетів продуктів, які стосуються продажів і маркетингу. Чудова новина Freshsales Sales Pipeline Management полягає в тому, що відділи продажів можуть відстежувати угоди та отримувати нові доходи швидше, ніж будь-коли, користуючись статистикою на основі ШІ.

Це надійне програмне забезпечення дає змогу переглядати весь канал продажів, щоб приймати розумні рішення під час керування кожною угодою. На додаток до вдосконаленого відстеження та керування потенційними клієнтами як частини основних функцій, Freshsales підтримує інтуїтивно зрозумілий макет, який робить можливим миттєве розуміння всіх ваших угод, надаючи підсумок, а також складні можливості прогнозування на основі штучного інтелекту.

Його автоматичні тригери гарантують, що не буде пропущено жодних подальших дій, необхідних кожному етапу, а з іншого боку, надають вам повну прозорість у відстеженні показників продуктивності виконавця, таких як майбутні прогнози або статус залученості команди. Отже, у вас є необхідні ресурси, щоб щоразу успішно просуватися сходами.

Інші важливі функції платформи включають наскрізне керування угодами, де всі завдання передбачають візуалізацію та відстеження всіх угод в одному місці, легке налаштування конвеєрів, оптимізацію процесів продажів і отримання більшої кількості угод, щоб ви могли зосередитися на продажі.

Платформа зробить вас професійним менеджером із продажу, який дозволяє автоматично генерувати ваші угоди, приєднуючи різноманітні продукти для гнучкості та швидко перетягуючи їх у конвеєр продажів.

  10 інструментів CPU Benchmark для вимірювання продуктивності процесора [2023]

Програма надає 14-денний пробний період. Після цього він пропонує три версії для оновлення до преміум-версії з додатковими функціями. Також доступна безкоштовна версія, якою можуть користуватися до 3 користувачів.

Keap

Закрийте більше потенційних клієнтів завдяки належному управлінню продажами за допомогою Keap. Використовуйте конвеєр продажів із функцією перетягування, щоб швидше закривати та переміщувати угоди та знати статус кожної угоди в одному місці. Замість того, щоб використовувати електронні таблиці, залишайтеся організованими за допомогою інструменту Keap Management, щоб заощадити багато часу.

Керуйте новими потенційними клієнтами, переглядайте весь процес, створюйте настроювані конвеєри та синхронізуйте з CRM Keap, щоб автоматично перетворювати потенційні клієнти на угоди. Ви також можете використовувати настроювану інформаційну панель, щоб відстежувати потенційних клієнтів і залишатися на вершині, доки не здійсните продаж.

Запускайте автоматизовані завдання та відслідковуйте, щоб керувати новими потенційними клієнтами через воронку продажів і отримати належне уявлення про ефективність продажів разом із конвеєрною аналітикою.

Ви також отримаєте звіти про середню тривалість угоди, конверсії угоди за етапами, середній час, прогноз доходу від угоди тощо. Економте до 10 годин щотижня та максимізуйте процес продажів.

Виберіть контакти від 500 до 25000 за 79 доларів США на місяць для одного користувача (по 30 доларів США для додаткових користувачів). Або спробуйте Keap протягом 14 днів БЕЗКОШТОВНО, не надаючи дані кредитної картки, і отримайте такі функції, як CRM, маркетинг електронною поштою, пошук потенційних клієнтів, легка автоматизація, призначення зустрічей, мобільний додаток, бізнес-лінія, автоматичний обмін текстовими повідомленнями, платежі та виставлення рахунків.

HubSpot

Уникайте прослизання ваших продажів через тріщини у вашому каналі продажів; легко керуйте всіма своїми угодами за допомогою HubSpot CRM.

Ви можете додавати нові угоди або записи контактів безпосередньо з CRM і заощаджувати години з найновішими деталями. Це запобіжить ручне введення даних і заощадить ваш час, який ви можете використовувати для надсилання електронних листів, здійснення телефонних дзвінків тощо.

Незалежно від того, починаєте ви чи вже маєте налагоджені продажі, програмне забезпечення HubSpot для керування конвеєрами зробить вашу роботу та дозволить вам створити ідеальний процес. Без допомоги ІТ-команди ви можете легко редагувати, видаляти та додавати властивості та етапи угоди для призначення завдань.

Зосередьтеся на угодах, які є найбільш важливими для вашого бізнесу, повністю контролюючи свої продажі. Ви можете отримати повну видимість команди та індивідуальних показників на інформаційній панелі продажів, перевіряючи прогрес у досягненні квоти та активності.

Визначте проблему в потенційному доході та об’єднайтеся зі своїми командами, щоб виконати правильну операцію для отримання правильних угод. За допомогою цієї CRM ви можете керувати потенційними клієнтами, контактами, конвеєрами та статистикою компанії, відстежувати електронні листи, інтегрувати Outlook, Gmail і багато іншого.

Отримайте все необхідне з HubSpot за 45 доларів США на місяць, щоб залучити більше потенційних клієнтів і перетворити їх на клієнтів. Він містить 1000 маркетингових контактів і більше функцій.

Zendesk Sell

Швидше перетворюйте потенційних клієнтів за допомогою Zendesk Sell sales CRM і максимізуйте продуктивність, дохід і видимість для відділів продажів. Від величезних списків справ до управління очікуваннями клієнтів, ваша команда продажів виконує багато роботи.

Додайте їм можливості за допомогою Zendesk Sell, щоб спростити речі та приймати рішення на основі даних, надати клієнтам кращий досвід і підвищити продуктивність.

Керуйте та створюйте свій конвеєр відповідно до свого бізнесу, плануйте зустрічі, надсилайте електронні листи, переглядайте історію угод і легко телефонуйте. Ви також можете стежити за потоком продажів, щоб зосередитися на цінних потенційних клієнтах. Крім того, він постачається з інтегрованим інструментом, який надає повний контекст в одному місці.

Групуйте та фільтруйте потенційних клієнтів у реальному часі, щоб зосередитися на найбільших можливостях. Zendesk Sell надає відкриті та багаті API для легкого підключення до стеку технологій. Ви можете отримати повну видимість процесів продажів від планування до аналізу та створення звітів за допомогою настроюваних інформаційних панелей.

Отримайте Zendesk Sell від 19 доларів США за користувача на місяць (якщо виставляється плата щорічно) і скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією.

Продавець

Створіть свій власний гнучкий і надійний канал продажів, щоб відстежувати, організовувати та залучати більше угод за допомогою програмного забезпечення для керування конвеєром Salesmate.

Це забезпечить більшу зосередженість і ясність у конвеєрі продажів, усунувши здогадки, створивши кілька продажів, знаючи стан справності, автоматизувавши завдання та створивши цікаве перетягування та легкий досвід продажів.

Знизьте свою квоту продажів за допомогою вигідних угод і перевірте поточну картину продажів. Ви можете знаходити вузькі місця та швидко виправляти їх за допомогою перегляду конвеєра та знати угоди, які потребують негайної уваги через прострочені дії.

Усе буде прямо перед вами, тож ви зможете швидко надіслати електронний лист, здійснити дзвінок, виконати дію, оновити пропозиції та додати примітку. IT запобігає виснажливому ручному введенню даних і автоматизує завдання, щоб ви могли залучити більше потенційних клієнтів за допомогою форм веб-сайту.

Розділіть і відфільтруйте всі дані, щоб автоматично залучати та націлювати правильні пропозиції та відстежувати дзвінки, зустрічі, текстові повідомлення та електронні листи. Крім того, забезпечує безпечну співпрацю та розподіляє обов’язки між вашою командою. За допомогою мобільного додатку ви можете відстежувати та керувати угодами з будь-якого місця та в будь-який час.

  Як відкласти вкладки у Firefox

Скористайтеся 15-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією Salesmate.

Бітрікс24

Отримайте безкоштовно Бітрікс24 CRM-система разом із інструментами керування продажами, пов’язаними з CRM для надання розширеної аналітики. Єдина робота, яку вам потрібно зробити, це визначити процеси продажів, етапи угоди та потенційних клієнтів, а решта виконується автоматично.

Ви отримаєте дані про коефіцієнт виграшів, щоб знати, скільки потенційних клієнтів перетворюється на клієнтів. Це дозволяє виявляти вузькі місця за допомогою аналізу конвеєра та відповідним чином покращувати його. Ви також знайдете безкоштовні шаблони для етапів виставлення рахунків, цінових пропозицій і продажу.

З мобільним додатком ви отримаєте повну підтримку CRM з будь-якого місця. Він надає необмежену історію даних і базу даних клієнтів, часову шкалу взаємодій, воронку продажів, безкоштовну інтеграцію та багато іншого. Розвивайте навички менеджерів і приймайте прогнозні рішення, а також відстежуйте ключові показники для розробки ефективних методів і стратегій.

Крім того, залучіть більше потенційних клієнтів, вставивши веб-форми на свій веб-сайт. Використовуйте інформаційні панелі та спеціальні звіти, щоб покращити послідовність продажів і діяльність команди та отримати повне уявлення про звіти про діяльність агентів, звіти про очікувані продажі, джерела потенційних клієнтів і неоплачені рахунки-фактури.

Крім того, він пропонує такі базові функції, як 5 ГБ онлайн-сховища, контакт-центр, маркетинг електронною поштою, користувацькі поля, рахунки-фактури, ціни, самостійна платформа, інтеграції тощо, і все це БЕЗКОШТОВНО.

Мідь

Мідь Програмне забезпечення для керування конвеєром дозволяє легко відстежувати вашу роботу, оптимізувати та організовувати ваші продажі за допомогою настроюваних параметрів. Ви можете створювати необмежену кількість конвеєрів перетягування, візуально відстежувати стан конвеєрів, керувати своєю командою з будь-якого місця та отримувати видимість у реальному часі.

Copper допомагає вам на кожному етапі процесів продажів і дозволяє відстежувати, переглядати, сортувати та фільтрувати дії в режимі реального часу, щоб ви ніколи не пропустили жодної угоди.

За допомогою Copper ви можете розпочинати виконання завдань і завершувати дії за лічені хвилини, отримати швидкий візуальний огляд процесу продажів і детально вивчати кожну угоду, щоб контролювати стан свого бізнесу.

Автоматично отримуйте сповіщення про рекомендації та нові завдання, щоб зосередитися на підвищенні вартості та швидкості конвеєра. Крім того, конвеєрні звіти та інформаційні панелі відображають тип, статус і суму поточних угод.

Ви також можете керувати своєю квотою, аналізуючи швидкість продажів, середній розмір угоди та вартість трубопроводу. Це допомагає виявити проблеми та відстежувати прогрес, щоб знати, де ви знаходитесь і коли досягнете числа.

Пройдіть 14-денний БЕЗКОШТОВНИЙ тест-драйв і подивіться, як Copper може бути корисним. Виберіть базовий план за 25 доларів США за користувача на місяць для 3 місць і отримайте повну інтеграцію Google Workspace.

Дійсно прості системи

Відстежуйте та керуйте кожною можливістю продажу на кожному етапі процесу продажу, щоб успішно завершити угоду Дійсно прості системи.

Це дозволяє визначити пріоритетність кожної угоди та відповідно призначити її вашим відділам продажів. Завдяки інтуїтивно зрозумілій системі CRM ви можете легко створювати точні прогнози та формувати рахунки-фактури та пропозиції, щоб уникнути перемикання між системами.

Установіть дозволи користувача та рівні безпеки для своєї команди, щоб контролювати, хто матиме доступ до ваших даних. Ви можете побачити конвеєр продажів в одному поданні та докладніше, щоб отримати повну картину. Крім того, створіть свої налаштування, щоб визначити кожен крок процесу продажу та додайте скільки завгодно етапів.

Це БЕЗКОШТОВНО назавжди для 2 користувачів. Якщо у вас невелика команда, ви можете скористатися планом 14 доларів США за користувача на місяць, щоб насолоджуватися функціями.

капсула

За допомогою Конвеєр продажів капсул. Відстежуйте кожну можливість продажу, керуйте нею за допомогою візуальної воронки продажів і адаптуйте кожен процес за допомогою кількох конвеєрів.

Капсула дозволяє створити прогноз ваших продажів на основі можливостей і ймовірності. Ви також можете переглядати статистику про продажі, підсумки та майбутні прогнози продажів на одній зрозумілій інформаційній панелі та перевіряти коефіцієнт конверсії за минулий рік. Крім того, подивіться, які теги зазвичай використовуються для можливості.

Ви отримаєте такі інструменти, як конвеєри продажів, інформаційні панелі конвеєрів, візуальні конвеєри, фільтрація можливостей тощо. Автоматизуйте серію завдань, щоб заощадити багато часу та зосередитися на більш важливих речах.

Крім того, використовуйте перегляд календаря, щоб переглядати свої завдання у вигляді щомісяця або щотижня та відстежувати кожен цикл продажів, щоб краще зрозуміти свій бізнес і прийняти правильне рішення в потрібний час.

Виберіть професійний план за 18 доларів США за користувача на місяць за 50 000 контактів, 10 ГБ пам’яті, Google Workspace преміум-класу та Microsoft 365. Ви також отримаєте преміум-інтеграції, зокрема Quickbooks, Zapier, MailChimp, Xero тощо. Скористайтеся 30-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією, щоб дізнатися більше.

Висновок 👇

Я сподіваюся, що наведена вище інформація про канали продажів допоможе вам краще керувати процесом продажів. Отже, оберіть програмний інструмент для конвеєра продажів на основі свого бюджету та вимог, щоб залучити більше потенційних клієнтів і перетворити їх на клієнтів.

Вас також можуть зацікавити CRM-рішення для вашого бізнесу.