Керуйте своїми зустрічами за допомогою програмного забезпечення онлайн-записів [11 Calendly Alternatives]

| | 0 Comments| 8:42 AM
Categories:

Пошук альтернатив Calendly досить поширений серед професіоналів онлайн-бізнесу. Залишайтеся на місці, щоб знайти ідеальне програмне забезпечення для планування зустрічей.

Назвіть це маркетингом або простотою використання, Calendly є майже в кожному списку програмного забезпечення для онлайн-планування зустрічей.

Особисто Calendly була моєю першою утилітою онлайн-бронювання в моєму фрілансерському бізнесі. Це майже ідеально з безкоштовним планом, чудовими рідними програмами та великою кількістю інтеграцій.

Ви можете вставити це на свій веб-сайт, поділитися посиланнями на зустрічі, змінити розклад і мати все в порядку у своєму календарі.

Крім того, Calendly має чудові функції співпраці та підтримує нагадування, щоб зменшити кількість скасувань в останню хвилину.

Альтернативи Calendly

Незважаючи на те, що Calendly чудово справляється з цим, я в основному вибрав його, тому що не мав поняття про інші варіанти.

Але це не обов’язково маєте бути ви.

І, відверто кажучи, може виявитися дурістю повністю покладатися на одну програму, не знаючи здібних конкурентів.

Тож навіть якщо ви знаєте Calendly, давайте покопаємося, щоб знайти кілька фантастичних альтернатив Calendly.

Календар

Календар синхронізує всі ваші календарі в одному місці, і це одна з безкоштовних альтернатив Calendly.

Він надає необмежену кількість бронювань завдяки персоналізованому інтерфейсу планування. Крім того, він оснащений автоматичними нагадуваннями електронною поштою та SMS, зміною розкладу одним натисканням кнопки та білою сторінкою бронювання.

Ви можете легко вставити його на свій веб-сайт, переглядати події Zoom та інтегрувати Zapier.

Календар також чудово підходить для команд завдяки розумному розподілу зустрічей між учасниками. Крім того, ви можете аналізувати ефективність своїх команд за допомогою аналітики.

А завдяки машинному навчанню Календар стає щоразу кращим.

Doodle

Doodle це платне програмне забезпечення для планування онлайн-зустрічей.

Це робить бронювання в кількох часових поясах легким. Doodle працює з більшістю календарних систем і оптимізує доступність, щоб уникнути подвійного бронювання.

Ви можете проголосувати за бажаний час і вибрати найкращі слоти для команд. Крім того, Doodle може автоматично надсилати нагадування, щоб зменшити кількість неявок.

Усі плани мають параметри налаштування, інтеграцію Zapier і можливість керувати бронюванням у Slack. Doodle керує вашими оновленнями та нагадуваннями в одному місці, щоб уникнути плутанини.

Нарешті, Doodle розміщено на AWS і захищено Cloudflare. Отже, ви можете бути впевнені в безпеці даних і тривалому безперебійній роботі без зловживань.

  3 причини використовувати додаток Periscope для прямого відеомовлення

YouCanBookMe

YouCanBookMe приєднується до списку безкоштовних альтернатив Calendly.

Це забезпечує гнучкість таблиці з індивідуальними часовими інтервалами щотижня. Крім того, обидві сторони, ви та ваш клієнт, можете перенести або скасувати. Ви можете додати буферний час на початку та в кінці зустрічей для підготовки, подорожі тощо.

Це дозволяє вести записи всіх ваших зустрічей із можливістю імпорту даних у форматі CSV. Клієнти можуть вибрати бажаного члена команди з однієї сторінки бронювання.

Цікаво, що ви можете дозволити клієнтам бронювати кілька разів для одного місця відповідно до ваших уподобань. Ви також можете поєднати певну тривалість із спеціальними цінами.

YouCanBookMe підтримує прийом/відхилення запитів на зустріч через captcha або захищену паролем сторінку бронювання. Можна надіслати вбудовані форми, щоб отримати необхідну інформацію для бронювання.

Крім того, він має функцію керування слотами для зустрічей із попередньо вибраними діапазонами доступності.

Нарешті, його можна налаштувати, він підтримує надсилання сповіщень і робить масу інших речей, щоб спростити ваше онлайн-бронювання.

Setmore

Setmore розпочинається з дієвим безкоштовним планом і може завершити пошук альтернатив Calendly прямо тут.

Навіть безкоштовний план передбачає персоналізовану сторінку бронювання з унікальною URL-адресою з необмеженою кількістю зустрічей. Ви можете приймати платежі через Square, Stripe і PayPal.

Setmore дозволяє інтегрувати соціальні медіа, CRM і CMS/веб-сайти. Ви ніколи не пропустите зустріч завдяки двосторонній синхронізації, яка ідеально працює з Календарем Google і Office 365.

Цей також має нагадування електронною поштою та SMS для учасників на додаток до налаштованих сповіщень.

Ви також можете інтегрувати його з Zoom. Нарешті, Setmore є зручним для мобільних пристроїв завдяки своїм рідним програмам для Android та iOS.

Програмне забезпечення для планування HubSpot

Програмне забезпечення для планування додає до довгого списку безкоштовних інструментів, які пропонує Hubspot. Ця альтернатива Calendly також має платну версію з додатковими функціями.

Програмне забезпечення для планування забезпечує безпроблемний досвід для ваших потенційних клієнтів, щоб забронювати вільні слоти. Ви можете поділитися посиланням зі своїм клієнтом або вставити його на свій веб-сайт.

Він також синхронізує деталі, якщо ви використовуєте утиліту керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Крім того, ви можете інтегрувати його зі своїм календарем і додатком для відеоконференцій, підтримуючи автоматичні подальші дії.

Cal.Com

Cal.Com називає себе альтернативою Calendly з відкритим кодом.

  Як видалити «Продовжити перегляд» на Netflix

Це безкоштовна назавжди версія з платними рівнями з додатковими функціями, такими як біле маркування, сторінки команд, преміум-інтеграції тощо.

Перевага програми з відкритим кодом полягає в тому, що ви можете перевіряти та змінювати код. Він поставляється з обома варіантами хостингу для себе та хмари.

Cal.Com підтримує бронювання за бажанням, тобто ви вручну підтверджуватимете кожне запрошення на зустріч. Нарешті, ця альтернатива Calendly має відкритий API, який дозволяє просту інтеграцію, де завгодно.

Міосалон

Міосалон допомагає керувати вашим салоном чи спа-центром за допомогою цифрових функцій нового віку, як-от онлайн-бронювання.

Це дозволяє вашим клієнтам робити бронювання з вашого веб-сайту, Facebook або мобільної програми. Бронювання Miosalon інтегровано з додатком календаря. Система також надсилає автоматичні нагадування вашим клієнтам.

Мета полягає в тому, щоб уникнути переповненості вашого салону, а також запобігти надмірному бронюванню. Miosalon можна налаштувати відповідно до стилю вашого бренду.

Але не лише система бронювання, Miosalon має такі преміальні функції, як система продажу (PoS), аналітика, відгуки клієнтів, керування кількома локаціями тощо.

BOOKAFY

BOOKAFY це утиліта онлайн-планування, яка має двосторонню синхронізацію, тобто можливість книги та синхронізації з BOOKAFY на календар і навпаки.

BOOKAFY має багато гідних функцій для організації ділових зустрічей. Він може надсилати SMS-нагадування, сповіщення електронною поштою, встановлювати час буфера для зустрічей і показувати доступність персоналу.

Це має спеціальні API для легкої інтеграції з вашим бізнес-програмним забезпеченням. Крім того, BOOKAFY може допомогти створити індивідуальну систему бронювання для вашої компанії. Ви можете зберігати всі свої дані на приватному сервері та позначити систему бронювання білою міткою.

Ця утиліта для планування підтримує вбудовування свого віджета в профілі соціальних мереж, на веб-сайти або як посилання з підписом електронної пошти. Крім того, у кожного облікового запису є міні-сайт, на якому розміщено ваш профіль, години роботи, інформацію про компанію тощо.

Нарешті, ви можете запитати відгуки клієнтів із програми, доступної 32 мовами у 180 країнах.

SimplyBook.me

SimplyBook поставляється з безліччю функцій і завжди безкоштовним планом, щоб аргументувати свою думку.

Вичерпний перелік функцій включає повністю налаштований веб-сайт бронювання, подвійне блокування бронювань, кнопки бронювання у Facebook та Instagram, керування кількома місцями тощо.

SimplyBook дозволяє вам стягувати передоплату, щоб уникнути неприбуття в останню хвилину. Ви можете інтегрувати його з Google Meet, Microsoft Teams тощо для керування корпоративними зустрічами.

  Як використовувати секретні смайли Microsoft Teams

Можна також використовувати SimplyBook для обробки підписок або подій з квитками, включаючи підтримку списку очікування. Він також має SimplyBook.me API для інтеграції у ваші поточні програми чи веб-сайти.

Нарешті, з великою кількістю інтеграцій і платіжних систем SimplyBook може стати вашим ідеальним універсальним рішенням для бронювання та оплати.

Призначений

Ви можете інтегрувати Призначений на вашому веб-сайті або створіть унікальну сторінку бронювання та почніть безкоштовно.

Крім того, ви можете розмістити вкладку бронювання у своєму профілі Facebook і синхронізувати бронювання з календарем Google. Ви також отримуєте сповіщення в реальному часі та чудову мобільну інформаційну панель, щоб керувати нею на ходу.

Appointy допоможе вам розробити індивідуальну систему бронювання відповідно до стилю вашого бренду. Крім того, є вбудований інструмент електронного маркетингу з опціями реклами фестивальних знижок.

Нарешті, система зворотного зв’язку для розлючених клієнтів, яка зберігає вашу онлайн-репутацію недоторканою.

Гострота планування

Як і його материнська компанія Squarespace, Acuity Scheduling є виключно преміум-класом. Однак до його платних рівнів додається 7-денна безкоштовна пробна версія.

Acuity Scheduling дає глобальну клієнтуру під рукою. Ваші клієнти можуть забронювати у вас прямо з вашого веб-сайту та оплатити за допомогою Stripe, Square або PayPal.

Ви також можете продавати підписки та надсилати подарункові картки своїм клієнтам.

Можна опублікувати налаштований інтерфейс планування, з якого клієнти можуть самостійно бронювати. Він підтримує кілька часових поясів для однозначного планування.

Крім того, ви можете легко інтегрувати Acuity з Google Meet, Zoom тощо. Крім того, досить просто поділитися своїм календарем у Facebook, Instagram, надіслати електронною поштою або зробити його доступним на своєму веб-сайті.

Крім того, це вбудоване виставлення рахунків і облік у QuickBooks і Freshbooks. Ви також можете включити додатки для виписки для збільшення продажів і дати клієнтам чайові.

Нарешті, у вас є вид з висоти пташиного польоту з розширеними звітами для оптимізації ваших майбутніх зустрічей.

Висновок

Сподіваюся, наведений вище список задовольнив ваш пошук альтернатив Calendly. Давайте привітаємо 👋 ці потужні інструменти, щоб почати керувати онлайн-зустрічами як професіонал.

Крім того, ви можете ще більше посилити свій бізнес за допомогою цього безкоштовного програмного забезпечення для керування завданнями та проектами.