Керуйте проектами, часом, рахунками-фактурами, онлайн-платежами тощо за допомогою Paymo

Ви шукаєте програму для керування завданнями та проектами, яка є надійною та простою у використанні? Тоді ви можете спробувати Paymo — це дає вам змогу краще працювати індивідуально та в команді.

Ринок додатків для керування проектами переповнений багатьма інструментами, які пропонують різні функції, робочі моделі та ціни. Переглядаючи стільки продуктів, ви можете швидко заплутатися.

Багато програм не пропонують усіх функцій, які можуть знадобитися вашому бізнесу, і ви купуєте більше одного інструменту. Якщо ви втомилися і набридли численні програми для вашого бізнесу, Paymo тут, щоб позбавити вас від стресу та допомогти зосередитися на роботі.

Вам цікаво? Прочитайте повний огляд Paymo нижче, і стане зрозуміло, яка програма для керування проектами може підтримувати ваш бізнес.

Планувати та виконувати

Інструмент управління проектами (PM) допомагає вам планувати завдання, навички, ресурси, робочу силу тощо. Відповідно, ви можете вказати ціну та кінцевий термін виконання проекту. Після планування та початку проекту ви зможете ефективно виконувати завдання за допомогою інструменту PM.

Для співпраці та координації

Інструмент PM необхідний для співпраці між внутрішніми командами, зовнішніми постачальниками та зацікавленими сторонами. Крім того, менеджер проекту може безперебійно координувати всі сторони.

Для моніторингу проекту

Інструменти PM постачаються з різними візуалізаціями прогресу роботи у вигляді діаграм Ганта, часових шкал тощо. Ви можете читати ці діаграми та без зусиль звітувати своїм клієнтам, начальству та зацікавленим сторонам.

Щоб оптимізувати робочий процес команди

Інструмент PM також полегшує прозоре призначення завдань. Команда почувається більш зв’язаною, коли всі члени команди проекту отримують завдання зі спільної дошки вакансій. Це також сприяє здоровій конкуренції.

Що таке Paymo?

Paymo — це повнофункціональне програмне забезпечення для керування проектами, яке працює в хмарі як веб-додаток. Повний пакет чудових функцій PM ​​сприяє ефективному плануванню, виконанню, розподілу ресурсів, плануванню, створенню табелів та виставленню рахунків.

Багато користувачів Paymo повідомили, що це видатний інструмент для управління всіма проектами. Крім того, додаток Paymo пропонує відповідний баланс між функціями та ціною.

Особливості Paymo

Управління завданнями

Інструмент Paymo PM має різні вбудовані функції керування завданнями від детального до розширеного рівнів. Керування завданнями пропонує всі стандартні функції для управління проектами.

Основні функціональні інструменти:

 • Багатокористувацьке призначення
 • Коментарі до завдань
 • Залежності завдань
 • Шаблони завдань
 • Пріоритети завдань
 • Перегляд завдань: Ганта, шкала часу, таблиця та список
 • Дошки Kanban і Meta Kanban

У розділі «Мої завдання» можна переглянути всі покладені на вас обов’язки. З іншого боку, завдання команди призначені для всього проекту, показуючи, хто що буде робити.

Відстеження часу

Paymo дає вам змогу відстежувати час вашої команди проекту та гарантувати завершення проекту вчасно. Таким чином, ви можете додавати живі таймери та заохочувати членів команди виконувати окремі завдання в межах цілі.

Його функціональний інструмент табеля робочого часу дозволяє вводити час для команди або створювати масові звіти про робочий час. Також доступне розширене відстеження часу, як-от відстеження часу на основі програми, відстеження часу в режимі реального часу для всієї команди, автоматичне відстеження часу тощо.

  Як увімкнути (або вимкнути) та використовувати сенсорний режим у Word

Планування та планування

Ви можете планувати проект з нуля або відразу створювати проекти за допомогою шаблонів проектів. Якщо ви частіше працюєте над подібними проектами, скопіюйте старий проект за допомогою інструмента Duplicate Project Paymo.

Інші передові інструменти проекту:

 • Віхи
 • Критичний шлях
 • Портфельна діаграма Ганта
 • Час випередження та затримки

Крім того, функція автоматичного планування призначає завдання команді проекту, аналізуючи ваш шаблон проекту.

Управління ресурсами

Ця функція дозволяє керівникам проектів ефективно керувати ресурсами та використовувати їх повністю. Календар ресурсів показує щотижневу діяльність членів команди, і, відповідно, ви можете призначити нові завдання.

Щоб команда не була виснажена завданнями, ви можете скористатися діаграмою навантаження ресурсів і рівномірно розподілити завдання.

Інші життєво важливі функціональні інструменти, як-от керування відпустками, типи відпусток тощо, допомагають вам виконувати посади відділу кадрів.

Керування файлами

Paymo гарантує, що команда проекту може отримати доступ до всіх необхідних файлів проекту, документів, креслень тощо в самому інструменті. Для цього він пропонує хмарне сховище та інструменти керування файлами, як-от:

 • Перевірка файлів
 • Керування версіями файлів
 • Організація файлів
 • Додатки

Фінансовий менеджмент

Вам не потрібно отримувати інший інструмент управління проектним фінансуванням для вашого бізнесу. Paymo пропонує функціональні інструменти для фінансування проекту. Наприклад, ви можете встановити оцінку вартості проекту за допомогою Бюджетування.

Якщо проект передбачає витрати на відрядження, ви можете скористатися відстеженням витрат. Інші корисні фінансові інструменти:

 • Фінансові показники
 • Пріоритети платежів
 • Ставки фіксованої ціни
 • Ставки на основі часу

Співпраця клієнта та команди

Ця функція дозволяє запрошувати зовнішніх клієнтів і співавторів переглядати дошку проекту з контрольованим доступом через гостьовий доступ. Використовуючи інструмент «Спільний доступ і дозволи», ви також можете вирішити, хто може редагувати або мати доступ до чого на панелі проекту.

Учасники проекту можуть обговорювати завдання в режимі реального часу або встановлювати сповіщення для тих, хто віддає перевагу асинхронному спілкуванню.

Налаштування

Paymo дає вам повну свободу персоналізувати дошку проекту. Ви можете вносити зміни в інтерфейс користувача за допомогою простих інструментів, таких як настроюване меню, інформаційна панель, кнопка швидкого додавання та ярлики.

Крім того, Paymo розмовляє 23 мовами, тому ви також можете змінити мову інтерфейсу.

Мобільні рішення

Він поставляється з рідними мобільними програмами для систем Android та iOS. У мобільному додатку Paymo ви можете зробити наступне:

 • Управління завданнями та проектами
 • Відстеження часу
 • Створення видаткової відомості
 • Виставлення рахунків клієнтам

Аналітика та звітність

Paymo популярний завдяки надійним інструментам аналізу даних для проектів. Ви можете використовувати огляд користувачів, щоб дізнатися про ефективність членів команди. Потім для моніторингу ефективності проекту використовується інструмент огляду проекту.

Ви також можете перетворити текстові та числові дані проекту у секторні та гістограми. Це ще не все! Paymo також робить обмін звітами зручним і легким із зовнішніми клієнтами або внутрішніми зацікавленими сторонами.

Виставлення рахунків та онлайн-платежі

Цей модуль Paymo обробляє все, що стосується рахунків і платежів за проектом. Ви можете перетворити дані проекту в інтуїтивно зрозумілі рахунки-фактури, які можна надсилати по одному або кілька разів. Тоді клієнти зможуть легко платити вам онлайн за допомогою таких шлюзів, як Stripe, PayPal і Authorize.net.

Крім того, ви можете експортувати рахунки-фактури до основних інструментів бухгалтерського обліку та обробки податків, таких як Xero та QuickBooks Online.

  Як налаштувати налаштування Motion Sense на Google Pixel 4 і Pixel 4 XL

Синхронізація Paymo з іншими бізнес-додатками

Ви можете легко синхронізувати Paymo з іншими бізнес-додатками без будь-яких знань програмування. Для такої зручності Paymo поставляється з інтеграціями, роз’ємами тощо. Знайдіть нижче параметри синхронізації додатків сторонніх розробників від Paymo:

Інтеграції

Розгляньте потреби вашого бізнесу щодо спеціалізованих програм, таких як CRM, ERP, інструменти бухгалтерського обліку, конструктори форм, програми для керування вмістом тощо. Тоді ви можете використовувати такі інтеграції Paymo:

 • Календар Google
 • Млява
 • QuickBooks онлайн
 • Xero
 • Typeform
 • JotForm
 • Помодон
 • Загальна сума
 • Переосмислити
 • Shift

Крім зазначених вище інтеграцій, ви можете використовувати такі популярні платформи If-This-Then-That (IFTTT), як-от Zapier, Integromat і Pabbly.

Paymo API

API від Paymo дозволяє імпортувати деякі його функції PM у бізнес-програми, розроблені та розміщені вашим брендом. Для вимог до кінцевих точок API, таких як бронювання, клієнти, коментарі, обговорення, витрати, кошториси, шаблони рахунків-фактур, етапи, звіти, проекти, завдання тощо, Paymo справді корисний.

Його API базується на архітектурі RESTful API. API використовує XML/JSON для серіалізації. Paymo API відповідатиме на такі методи запиту, як POST, GET, DELETE та PUT.

Випадки використання Paymo

Інструмент Paymo PM має всі функції, необхідні для ведення будь-якого бізнесу, від ІТ до виробництва споживчих товарів, від неприбуткових організацій до навчальних ініціатив. Нижче наведено кілька популярних випадків використання Paymo:

 • Адміністративне, організаційне та проектне управління для креативних агентств
 • Шаблони проектів, табелі, виставлення рахунків, дистанційне керування роботою для агентств з продажу, маркетингу та управління соціальними мережами
 • Програмне забезпечення, мобільні додатки, ігри та проекти розробки веб-сайтів і управління завданнями
 • Бізнес-консультації, які пропонують ІТ, HR, юридичні послуги тощо
 • Віддалене керування роботою для підтримки клієнтів, маркетингу, підрядників тощо.
 • Управління академічними проектами для університетів, коледжів і шкіл

Найкращі компанії, які використовують Paymo

Понад 100 000 користувачів по всьому світу використовують Paymo для регулярних робіт з PM. Деякі з великих брендів, які використовують цю програму:

 • mBusiness для віддаленої та розподіленої роботи
 • Born Digital використовував додаток, щоб скоротити час планування проекту
 • Galvez Gil E-Commerce Consulting використовує це для зменшення накладних витрат на PM
 • Креативна студія Ameba використовує Paymo у своїх дизайн-проектах
 • Strongway використовує Paymo для одночасних проектів
 • Kunder використовує Paymo для оцінки проекту та планування робочої сили

Крім цих брендів, Fujifilm, NYU, Accenture і Adidas також використовують цю надійну програму PM.

Ціни Paymo

Paymo поставляється з масштабованими та гнучкими планами передплати. Таким чином, кожен може дозволити собі Paymo з обмеженими або необмеженими функціями, від мікро-до корпоративного рівня. Знайдіть нижче доступні плани:

Paymo безкоштовно

Цей план підходить для сольних фрілансерів. Ви зможете налаштувати обмежену кількість проектів, клієнтів і завдань. Крім того, ви отримуєте базові календарі, дошки, таблиці та списки для візуалізації проекту.

Ви також можете створювати рахунки-фактури, але обмежено лише трьома. Крім того, ви отримуєте такі стандартні функції, як власний відлік часу, статичні табелі, гостьовий доступ тощо.

Paymo Starter

Ця підписка коштує 5,95 доларів США за користувача на місяць. Ви можете отримати знижку, якщо підписалися на річну угоду. Ви отримуєте всі безкоштовні функції, а також необмежену кількість клієнтів, шаблони проектів, 100 завдань, необмежену кількість рахунків-фактур, інтеграції, 25 ГБ хмарного сховища тощо.

Стартер підходить для зайнятих фрілансерів, мікробізнесу, домашнього бізнесу тощо.

Малий офіс Paymo

Small Office – найпопулярніший план Paymo. Підписка підходить для групи фрілансерів, групи професіоналів, малого бізнесу та незалежних бізнес-департаментів.

Це коштує 11,95 доларів США за користувача на місяць, і так, є знижки, якщо ви придбаєте річний план. Підписка охоплює всі стандартні та основні функції. Додаткові послуги:

 • Необмежена кількість проектів, клієнтів і завдань
 • Необмежена кількість записів у табелі
 • Звіти в реальному часі
 • Активні таймери
 • Перевірка версій і перевірка
 • Дошка Мета Канбан
 • 50 ГБ хмарного сховища
  Що таке драйвери обладнання та чому вони викликають так багато проблем?

Paymo Business

Ви повинні отримати бізнес-план для середнього, великого та корпоративного рівня роботи. Це 24,95 доларів США за користувача на місяць. Підписка надає вам усі основні та стандартні функції, а також наступне:

 • Безкоштовне навчання та адаптація
 • Планування та розподіл навантаження
 • Залишити управління
 • Портфоліо проектів, діаграми Ганта та дошки Канбан
 • Пріоритетна та віддалена підтримка клієнтів
 • 500 ГБ хмарного сховища

Чому варто перейти на Paymo?

Paymo безпосередньо сприяє збільшенню доходів бізнесу в багатогранний спосіб. По-перше, у цій одній програмі є все для керування проектами. Вам рідко потрібно інвестувати в додаткові бізнес-інструменти.

По-друге, ваша команда отримує всі функції в одній програмі. Тому вони можуть просто зосередитися на роботі. Не потрібно стрибати через обручі, щоб виконувати завдання з кількох програм.

По-третє, коли ви зменшуєте капітальні витрати та підвищуєте продуктивність команди, ви автоматично бачите зростання загальної норми прибутку.

Крім того, ви можете без особливих зусиль виконувати завдання з управління проектами з віддалених місць за допомогою різноманітних сучасних інструментів, таких як мобільні програми, віджети, API та окремі програми.

Крім того, команди проекту люблять Paymo. Оскільки цей інструмент простий у використанні та має менше часу на навчання порівняно з програмами з подібними функціями.

Альтернативні програми для управління проектами

Paymo — це інструмент PM, який пропонує перспективні функції та продуктивність. Однак, якщо ви хочете чогось іншого, перегляньте ці програми PM:

monday.com

Інструмент керування роботою Monday’s — це популярна програма PM, яку використовують такі бренди, як Hulu, BD, Canva, NHL, Coca-Cola, Oscar тощо. Він пропонує всі стандартні функції PM, які ви очікуєте. Наприклад, понеділок має наступне:

 • Приладові панелі
 • Канбан дошки
 • діаграми Ганта
 • Інтеграції
 • Документи та файли
 • Автоматизовані робочі процеси

Таким чином, малий і середній бізнес, підприємства та некомерційні організації можуть впевнено використовувати цей інструмент для всього, що стосується бізнесу.

ClickUp

ClickUp також є надійною та надійною програмою для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), віддаленої роботи та керування проектами. Різні стартапи, некомерційні організації та підприємства користуються веб-програмою протягом багатьох років. Його ключові особливості:

 • Білі дошки
 • Приладові панелі
 • Цілі
 • Завдання та документи
 • Чат
 • Натисніть Apps
 • Інтеграції
 • Шаблони автоматизації

ClickUp підходить для розробки, маркетингу, продажів, дизайну, управління продуктами, освіти тощо.

Висновок

Наразі ви відкрили для себе кілька цікавих, ефективних і потужних функцій програми для керування проектами Paymo. Ви повинні були отримати достатньо інформації, щоб вирішити, чи підходить ця програма для вашого бізнесу та його моделі доходу.

Ви можете спробувати додаток, підписавшись на безкоштовний план. Якщо ви вважаєте, що все на належному рівні, вибирайте платний план.

Вас також може зацікавити Desktop-as-a-Service (DaaS) і запустити маркетинг для технологічного розвитку вашого бізнесу.