Керуйте музичною бібліотекою з центру сповіщень iPhone

Я ніколи не думав про заміну програми Музика за замовчуванням на моєму iPhone стороннім. Ви можете погодитися або не погодитися з тим, що програма ідеальна, але вона виконує свою роботу. Ви все ще можете знайти багато музичних програм у App Store, і деякі з них надзвичайно популярні. Тим не менш, навіть якщо ви цілком задоволені музичною програмою за замовчуванням, ви можете спробувати Musica – Widget Player. Це безкоштовна програма для iOS, яка, як випливає з назви, є насамперед віджетом. Логічне запитання: чи потрібен нам музичний віджет у Центрі сповіщень, коли ми вже можемо відтворювати/призупиняти пісні, переходити до наступних чи попередніх і керувати гучністю з екрана блокування та центру керування. Відповідь — так, тому що ця програма-віджет розміщує всю вашу музичну бібліотеку, усі ваші списки відтворення, а також елементи керування перемішуванням і повторенням пісень у Центрі сповіщень. До iOS 8 ви могли отримати щось подібне на своєму iPhone, лише якщо ваш пристрій було зламано.

Встановіть програму та опустіть Центр сповіщень, де ви отримаєте сповіщення про доступність нового віджета. Торкніться «Редагувати», щоб додати віджет Musica до Центру сповіщень.

Віджет виглядає досить звичайним, але навіть якщо він згорнутий, у вас є більше можливостей, ніж зі звичайними елементами керування музикою в Центрі керування. Торкніться Ранжування, щоб відкрити вибір для пісень, виконавців, альбомів, композиторів і жанрів, які розгортаються, щоб перерахувати пісні у відповідних категоріях. Торкніться будь-якої пісні, щоб відтворити її.

Вкладка «Списки відтворення» дозволяє відтворювати останні пісні, будь-який створений вами список відтворення відтворює один з інших автоматично створених списків. Вкладка «Відтворення» є, мабуть, однією з найкращих функцій цього віджета. Він дозволяє слухати інші пісні того самого виконавця, переглядати альбом і виконавця пісні, а також, якщо доступно, також дає змогу переглянути інформацію про композитора для пісні.

Коротше кажучи, віджет Musica — це майже кожна функція програми Музика, доступна з центру сповіщень. Ви можете використовувати його незалежно від того, в якому додатку ви перебуваєте, і перемикатися на іншу пісню набагато простіше.

Встановіть Musica Widget Player з App Store