Керуйте відтворенням музики в будь-якому додатку за допомогою віджета «плаваюча музика». [Android]

Categories:

Ми вже надали вам чудову розбивку найкращих програм для музичного плеєра для Android, доступних у Play Store, щоб вам було легко вибрати, що найкраще підходить саме вам. Але проблема, з якою зазвичай стикаються користувачі, полягає в тому, як керувати відтворенням музики, коли музичний додаток неактивний. Наприклад, якщо ви хочете пропустити пісню, скажімо, вам потрібно або відкрити головну програму, а потім натиснути наступну кнопку, або використовувати для цієї мети стандартний віджет заблокованого екрана. Або ви можете навіть розмістити віджет, який дозволяє робити те ж саме на головному екрані. Плаваючий музичний віджет, однак, служить вам для забезпечення контролю відтворення будь-якої існуючої програми. Одне протягування дає змогу вводити та виводити його та з легкістю відтворювати, призупиняти чи пропускати пісні.

  Party Player приймає запити на пісню за допомогою SMS і відтворює їх [Android]

Додаток розроблено старшим учасником форуму XDA-Developer Flextrick, і його файл APK можна завантажити з основної теми форуму (посилання наведене нижче). Якщо ви завантажуєте його на свій ПК, ви можете або ADB, або завантажити та встановити його на свій пристрій, і все готово.

Ви можете розглядати Floating Music як свого роду міні-програвач для вашої основної музичної програми, за допомогою якого ви можете вибрати відтворення або припинення музики в будь-який час, не входячи в основний інтерфейс користувача. Інтерфейс віджета містить три кнопки: «Відтворити / Пауза», «Далі» та «Назад». У верхній частині інтерфейсу відображається назва пісні, і було б добре, якби віджет відображав назви виконавців або альбомів, але, на жаль, це не так.

  Найкращі VPN для Android 2023 (Червень)

Використовувати плаваючу музику дуже легко. Якщо ввімкнено в налаштуваннях, ліворуч або праворуч на екрані з’являється невеликий індикатор (залежно від того, яку сторону ви вибрали), і ви можете трохи провести по ньому всередину, щоб активувати сам віджет. Хорошим моментом є те, що Floating Music працює з більшістю стандартних і сторонніх музичних програвачів без зайвої метушні.

Екран налаштувань також дозволяє налаштувати віджет різними способами. Наприклад, можна вказати розмір індикатора, положення та прозорість. Аналогічно, тему віджета можна встановити як темну, так і світлу, а також його основну сторону, прозорість і радіус кутів.

Віджет Floating Music сумісний з усіма останніми версіями Android до 4.4 Kitkat. І це працює з більшістю основних музичних плеєрів.

  Записуйте скринкасти, Google Hangouts і дзвінки Skype на Android

Завантажте плаваючий музичний віджет з XDA