Керуйте всіма продажами за допомогою Monday Sales CRM

Categories:

Використання ефективної, багатофункціональної та простої у використанні платформи, як-от Monday sales CRM, допоможе вам керувати всіма аспектами процесу продажів, від організації даних про клієнтів і керування робочими процесами до аналізу вашого доходу та продуктивності команди.

Платформа управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) — це інструмент, який організації використовують для управління та покращення своїх відносин із клієнтами та потенційними клієнтами.

Подібним чином CRM для продажів — це тип CRM-інструмента, який використовується для керування всім продажем організації. Це допоможе вам зберігати дані потенційних клієнтів і клієнтів, аналізувати їх за допомогою зрозумілих інформаційних панелей і ефективно керувати процесом продажів.

Ваші відділи продажів можуть використовувати CRM із продажів у повсякденній діяльності, як-от введення даних, сповіщення клієнтів, надсилання електронною поштою для подальших дій тощо. Вони можуть навіть автоматизувати повторювані завдання, щоб заощадити час і зусилля та витрачати більше часу на те, що вони роблять найкраще – продаж.

Таким чином, CRM для продажів у понеділок може бути хорошим варіантом, якщо ви хочете мати хорошу CRM для оптимізації процесів продажів.

У цій статті я проаналізую CRM продажів у понеділок, щоб допомогти вам вирішити, чи відповідатиме вона потребам вашого бізнесу.

Давайте розпочнемо!

Monday Sales CRM: що це таке?

Monday sales CRM — це проста, проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла платформа CRM, яка дозволяє керувати всіма процесами продажів в одному місці. Ви можете використовувати його для керування:

 • Конвеєр продажів
 • Ведучий менеджмент
 • Управління контактами
 • Маркетингова діяльність
 • Захоплення свинцю
 • Проекти замовників
 • Командні завдання та проекти
 • Підключення/відключення клієнта

І більше.

Ця надійна платформа CRM для продажів легко налаштовується та допомагає вам збирати та розвивати кваліфікованих потенційних клієнтів. Він має такі ефективні функції, як чисті інформаційні панелі, робочі процеси, шаблони, пропозиції, форми тощо, щоб полегшити керування продажами.

Крім того, його функції та функції працюють добре, незалежно від того, наскільки великі чи малі ваші дані. Ви отримаєте численні інструменти інтеграції та автоматизації для швидкого усунення повторюваних буденних завдань. Він також пропонує якісну підтримку та доступні варіанти ціноутворення, які підходять для різних видів бізнесу.

Понад 152 000 клієнтів у всьому світі довіряють йому завдяки його функціям, продуктивності, зручності використання та іншим факторам.

Monday Sales CRM Review: Особливості

Список функцій Monday sales CRM великий, що дає змогу робити більше за допомогою одного інструменту. Він надає функції для організації даних в одному місці, централізації взаємодії з клієнтами та автоматизації повторюваних завдань разом із багатьма параметрами інтеграції та налаштування.

Комунікаційний менеджмент

Monday sales CRM пропонує різні функції, які допоможуть вам відстежувати та централізувати спілкування з клієнтами та постійно бути ближчими до них.

 • Синхронізація електронної пошти: повністю синхронізуйте Outlook або Gmail, щоб продовжувати надсилати й отримувати електронні листи. Ви також можете автоматично реєструвати всі надіслані електронні листи на цій платформі.
 • Відстеження електронної пошти: автоматично сповіщає вас, коли потенційний клієнт відкриває/відповідає на надіслані вами електронні листи. Ця інформація допоможе вам стежити за ними в потрібний час, не порушуючи їх особистий простір.
 • Управління діяльністю: ви можете реєструвати будь-які дії, пов’язані з контактами чи лідерами, як-от зустрічі, дзвінки, нотатки тощо. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки далеко зайшло спілкування, і передбачити, чи буде воно плідним чи ні.
 • Шаблони електронної пошти: дозволяють надсилати персоналізовані електронні листи з можливістю автозаповнення на основі даних вашого контакту. Ви також можете зберегти ці електронні листи як шаблони та використовувати їх для надсилання наступних електронних листів, просто налаштувавши особисту інформацію. Таким чином, це значно заощадить ваш час, оскільки вам не доведеться створювати кожен електронний лист з нуля.
  Як увімкнути режим низьких даних на вашому iPhone

Відстеження продуктивності

Відстеження ефективності має важливе значення для визначення того, наскільки ваші зусилля окупаються, виявлення недоліків і вдосконалення ваших стратегій. За допомогою Monday sales CRM ви можете легко відстежувати свої цілі, продуктивність команди, індивідуальну ефективність і конвеєр за допомогою цих функцій:

 • Спеціальні інформаційні панелі: Monday sales CRM пропонує спеціальні інформаційні панелі, які належним чином зберігають і впорядковують дані. Таким чином, ви можете візуалізувати дані про продажі, хід угоди, продуктивність команди та інші статистичні дані одним поглядом. Це також допоможе вам швидко приймати рішення та швидше виявляти проблеми.
 • Прогнозування продажів: ця платформа дозволяє робити точні прогнози продажів, щоб ви могли коригувати свої ресурси та приймати стратегічні бізнес-рішення. Все, що вам потрібно зробити, це встановити вартість ваших угод, а потім закрити ймовірність. Ви можете використовувати вичерпні звіти для відстеження фактичних продажів порівняно з прогнозованим значенням. Прогнозування можна робити за місяць, рік, торговельного представника тощо.
 • Цілі команди: відстеження загальної ефективності вашої команди продажів має вирішальне значення для аналізу сукупних зусиль. За допомогою Monday sales CRM ви можете переглядати цілі вашої команди продажів і відстежувати досягнення цих цілей для команди та окремих осіб. Це надасть вам життєво важливі дані, які ви зможете використовувати, щоб винагородити свою команду та співробітників і покращити там, де ви виявите слабкі місця.
 • Відстеження активності: можна отримати доступ до діяльності ваших співробітників і команди, включаючи дзвінки, зустрічі тощо, в одному місці. Таким чином вам стане легше відстежувати продуктивність, визначати потужність і відповідно планувати.

Упорядкування даних

Стратегічна систематизація даних має важливе значення для того, щоб ви зберегли всі необхідні дані та швидко знаходили їх у разі потреби, не плутаючись і не витрачаючи час.

Monday sales CRM дає змогу впорядковувати дані, як професіонали, в одному місці, щоб ви могли їх швидко знайти. Платформа легко підключається до всіх ваших поточних і нових даних і дозволяє зберігати, синхронізувати та впорядковувати їх кількома клацаннями миші.

 • Імпорт даних: перенесіть наявні контакти, потенційних клієнтів, облікові записи тощо з MS Excel або через API безпосередньо в Monday CRM.
 • Об’єднання: повторювані дані можуть спричинити багато неефективності та помилок у вашому робочому процесі. Ось чому необхідно викинути їх, як тільки ви їх знайдете. Хоча помилки можуть статися будь-ким у будь-який час, ви можете виправити або усунути їх, об’єднавши дублікати даних.
 • Автоматичні сповіщення: він надсилатиме автоматичні сповіщення про введення повторюваного облікового запису, потенційного клієнта або будь-якої іншої форми даних. Таким чином, ви можете швидко знайти повторювані дані та об’єднати їх для усунення помилок.
 • Залучення потенційних клієнтів: вчасне залучення потенційних клієнтів має вирішальне значення, оскільки ви не хочете втратити потенційних клієнтів, які можуть бути потенційними для вашого бізнесу. За допомогою Monday CRM ви можете залучати потенційних клієнтів, інтегруючи платформу з інструментами, які ви вже використовуєте для залучення людей. Ви також можете зробити це за допомогою форми на своєму сайті або додавши потенційних клієнтів вручну після того, як ви охопите їх і зробите взаємодію.

Налаштування

Понеділкова система продажів CRM відома своєю можливістю налаштування відповідно до вашого унікального циклу продажів. Це інтуїтивно зрозумілий і гнучкий спосіб налаштувати вашу CRM продажів відповідно до ваших вимог без залучення розробників. Ви можете легко редагувати етапи угоди, керувати різними конвеєрами одночасно, додавати будь-яку кількість стовпців і робити багато іншого за допомогою цього інструменту.

  Як зупинити Safari від запуску програм на iPhone та iPad

Ця платформа може допомогти вам керувати всім, від попереднього продажу до післяпродажного, лише в одному місці, включаючи керування потенційними клієнтами, керування угодами, керування обліковими записами та контактами, операції з продажу тощо.

Автоматизація без коду

Автоматизація змінює світ, економлячи час і зусилля людей, щоб вони могли вкладати їх у важливіші завдання.

Платформа Monday sales CRM дозволяє створювати автоматизацію та виконувати ручну роботу, щоб заощадити час на продажі. І найкраще те, що ви можете створити багаторазову автоматизацію без коду, яка потребує невеликого коду. Таким чином, це корисно для вас, навіть якщо ви не ніндзя кодування і все одно хочете створити автоматизацію.

Інтеграція

Інтеграція з декількома інструментами та технологіями корисна, оскільки ви можете використовувати інструменти, якими вже користуєтеся, на одній платформі, не перемикаючи вкладки весь час. Це також полегшує ваш процес під час керування конвеєром продажів.

У Monday sales CRM ви можете налаштувати інтеграцію кількома клацаннями миші без коду. Тут доступні інтеграції для CRM, маркетингу, управління проектами, розробки програмного забезпечення тощо. Серед популярних інтеграцій Microsoft Teams, Outlook, Slack, Dropbox, Google Calendar, Zoom, Excel, Google Drive, LinkedIn, Gmail, Zapier, Salesforce, OneDrive, Adobe Creative Cloud, Twilio, HubSpot, Jira, GitLab, GitHub, Trello, Asana тощо.

Понеділок огляд CRM продажів: простота використання

Monday sales CRM відомий своїм простим у використанні інтерфейсом і налаштуваннями без коду.

Зазвичай CRM мають жорстку конструкцію, яка може стати важкою для багатьох людей під час виявлення та відстеження потенційних клієнтів або виконання швидких дій. І навіть якщо вони захочуть змінити деякі налаштування, жорсткість тепер дозволяє їм або вимагає багато кодування, яке просто неможливо для тих, хто не кодує.

Його інтуїтивно зрозумілий і візуально привабливий дизайн легко використовувати для всіх, незалежно від того, програміст ви чи ні. Він також оснащений функцією перетягування, щоб полегшити переміщення речей.

Ви можете легко додати контакт, створити стовпці, упорядкувати дані та візуалізувати з першого погляду, щоб зрозуміти, як все працює у вашому каналі продажів. Крім того, на цій платформі не складно редагувати записи або змінювати налаштування.

Ще одна перевага системи Monday sales CRM – це її здатність налаштовувати без коду. Ви можете змусити його працювати відповідно до ваших унікальних вимог, самостійно створюючи налаштування без необхідності звертатися за допомогою до розробників.

Крім того, розпочати роботу з Monday sales CRM швидко й без проблем. Ви познайомитеся з демо-версією, де ви зможете дізнатися, як запустити та використовувати платформу. акуратно організовуйте дані в різних папках для різних відділів або відповідно до ваших уподобань. Ви також можете створити спеціальну інформаційну панель, щоб легко відстежувати потенційних клієнтів і вдосконалювати свої стратегії.

Все просто, незалежно від того, чи потрібно інтегрувати ваші додатки в CRM для продажів у понеділок чи автоматизувати процеси. Але якщо вам все ж потрібна допомога, ви можете звернутися до їхніх ресурсів.

Понеділок Sales CRM огляд: підтримка

Підтримка клієнтів є вирішальним фактором, який більшість людей не помічає, обираючи CRM для своєї команди. Якщо у вас виникне будь-яка технічна проблема, і ніхто не зможе її виправити з будь-якої причини, ви звернетеся до служби підтримки клієнтів.

Тож у скрутну годину, якщо ви не отримаєте задовільну допомогу або не зможете до них дотягнутися, у вас можуть бути великі проблеми. Ви також можете втратити можливості та зробити клієнтів незадоволеними. Тому підтримка клієнтів є надзвичайно важливою.

Завдяки CRM-системі продажів у понеділок вам не доведеться багато хвилюватися. Вони пропонують цілодобову підтримку клієнтів через чат і електронну пошту, а також надають форму для отримання заявки на отримання допомоги. Ви також можете отримати доступ до їхньої бази знань із детальними посібниками, навчальними посібниками та довідками, коли у вас виникнуть знайомі сумніви.

  Як роздрукувати список електронних листів з папки Outlook

Крім того, ви можете відвідувати їхні вебінари в прямому ефірі, переглядати відео та читати поширені запитання, щоб дізнатися більше про програмне забезпечення.

Крім того, якщо ви оберете корпоративний план, ви отримаєте спеціальну підтримку, щоб розвіяти ваші сумніви, а також допомогу з навчанням і адаптацією.

Огляд CRM-системи продажів у понеділок: сильні та слабкі сторони

Усе має свої плюси та мінуси. І якщо ви хочете вибрати CRM-систему продажів для своєї команди, вам потрібно знати її сильні та слабкі сторони. Це допоможе вам передбачити, чого ви можете очікувати від програмного забезпечення, а чого ні, і чи ці мінуси достатньо малі, щоб не утримати вас від покупки програмного забезпечення.

Давайте розберемося в сильних і слабких сторонах CRM для продажів у понеділок.

Сильні сторони 💪

Програмне забезпечення легко використовувати для людей з різними технічними навичками

 • Це дозволяє налаштовувати кілька аспектів, від інформаційних панелей і міток до лідів і конвеєрів.
 • Ви можете навіть створити автоматизацію без коду, тобто без написання коду, і автоматизувати свої повторювані завдання, такі як додавання контактів, надсилання електронних листів тощо.
 • Доступно багато інтеграцій, які ви можете легко налаштувати.
 • Ви отримаєте багато функцій для керування робочими процесами та конвеєрами продажів, у тому числі розширені.
 • Безкоштовний назавжди план використання програмного забезпечення протягом усього життя.
 • Підтримка клієнтів 24×7.

Слабкі сторони 😒

Незважаючи на те, що Monday sales CRM має багато переваг, є й деякі обмеження.

 • Ціни можуть ввести в оману через кількість місць, які вам можуть знадобитися
 • Це може бути дорогим для невеликих команд
 • Багато налаштувань можуть перевантажити деяких людей.

Понеділок Sales CRM огляд: ціни

Незалежно від того, чи є ви стартапом, малим бізнесом чи підприємством, CRM для продажів у понеділок має ціноутворення варіанти для всіх. Він також має БЕЗКОШТОВНИЙ план, який ви можете спробувати, перш ніж отримати платний план. Ось плани, які він пропонує:

 • Індивідуальна CRM: БЕЗКОШТОВНА назавжди, доступна для 2 місць, 1000 контрактів і веб-форм
 • Базовий CRM: 10 доларів США за місце на місяць, необмежена кількість конвеєрів і контактів, сумісність із iOS та Android тощо.
 • Стандартна CRM: 14 доларів США/місце/місяць і розширені функції, як-от спеціальна автоматизація CRM, об’єднання тощо.
 • Pro CRM: 24 дол. США/місце/місяць, розширені функції, такі як аналітика продажів, налаштування, 25 тисяч дій тощо.
 • Корпоративна CRM: надішліть запит на розцінку та отримайте додаткові функції, такі як автоматизація й інтеграція в масштабі підприємства, безпека, керування тощо.

Ви можете безкоштовно випробувати CRM продажів у понеділок протягом 14 днів і визначити, як це працює для вас.

Висновок

Monday sales CRM, без сумніву, є однією з найкращих платформ CRM для продажів. Він простий у використанні, має правильну комбінацію основних і розширених функцій і пропонує різні тарифні плани. Можливість допомогти вам створити автоматизацію без коду та швидке налаштування ще більше розширила її застосування в компаніях різного розміру.

Отже, якщо вам потрібна CRM для продажів, щоб користуватися основними функціями, ви можете спробувати безкоштовний план CRM для продажів у понеділок. Ви навіть можете вибрати платні плани, щоб використовувати додаткові функції в планах нижчого рівня. Крім того, якщо ви підприємство, цей інструмент запропонує вам багатий набір розширених функцій, які ви можете використовувати для процесу продажів, включаючи безпеку та багато автоматизації та інтеграції.

Однак якщо ви невелике агентство, якому потрібні додаткові функції, то безкоштовного плану вам може не вистачити, а якщо ви перейдете на вищий рівень, це може здатися дорогим. Це також може заплутати людей, які шукають просте програмне забезпечення з невеликою кількістю параметрів налаштування.

Зрештою, все зводиться до ваших конкретних вимог. Отже, вибирайте CRM продажів у понеділок на основі наведених вище пунктів і прийміть найкраще рішення.