Керуйте апаратними перемикачами за допомогою API розпізнавання голосу Google Now

Розпізнавання гарячих слів «OK Google» нібито є найкращою частиною Android. Представлена ​​в Moto X, вона досить корисна, щоб швидко відкривати Google Now і виконувати певні дії, як-от перевірити погоду, встановити будильник тощо. Однак ця функція не змогла зробити багато з фактичним обладнанням підтримуваних пристроїв. З огляду на це, Google Now, по суті, дозволяє вам взаємодіяти з пов’язаними з Google службами, але якщо ви хочете перемкнути деякі функції пристрою, як-от Wi-Fi або Bluetooth, не торкаючись телефону, вам не пощастило. Commandr — це новий додаток для Android, який має на меті заповнити цю прогалину. Додаток використовує потужний API розпізнавання голосу Google Now, щоб ви могли перемикати апаратні перемикачі. Ви навіть можете додавати власні команди через Tasker і змусити їх працювати в Commandr.

  Найкращі способи резервного копіювання вашого Mac

Commandr підтримує простий дизайн і в основному працює у фоновому режимі, щоб виконувати свою роботу. Додаток може перемикати Wi-Fi, Bluetooth або GPS підключення вашого телефону або планшета, вмикати або вимикати світлодіодний ліхтарик, а також призупиняти або пропускати музичні композиції за допомогою голосових команд Google Now. Після запуску програми він проведе вас через простий підручник, який представить його основні функції.

Щоб використовувати Commandr, ви починаєте з того, що вимовляєте «Примітка для себе» після запуску Google Now, а потім вимовляєте команду для дії, яку потрібно виконати. Наприклад, якщо ви хочете ввімкнути Bluetooth, ви можете просто сказати «Примітка, щоб самостійно ввімкнути Bluetooth», протягом кількох секунд Commandr проаналізує команду та виконає відповідну дію.

  Як використовувати Google Assistant зі своїм Roku

Commandr можна використовувати для швидкого запису нотаток. Це, по суті, скорочує кілька кроків, коли вам потрібно щось записати в поспіху. Програма добре працює з більшістю програм для створення нотаток, як-от Keep або Evernote тощо, і дозволяє вибрати програму для створення нотаток за умовчанням після запуску. Користувачі також можуть будь-коли активувати або деактивувати Commandr на головному екрані.

На момент написання цієї статті команди за замовчуванням досить обмежені, і є багато маленьких кроків, які роблять використання віджета кращим варіантом для більшості дій. Наприклад, спочатку потрібно сказати «OK Google», потім команду «Note toself», потім апаратну команду, а потім зачекати, поки голосовий сервер Google інтерпретує ваш записаний голос. Всі ці кроки, безумовно, займуть багато часу.

  Що таке Denuvo і чому його ненавидять геймери?

З іншого боку, додаток добре працює з Tasker. І, ймовірно, буде інтегровано з іншими додатками в майбутньому. Програма безкоштовна в Google Play і працює на Android 4.1 або новішої.

Встановіть Commandr