Керувати тренажерним залом легко за допомогою цих 5 програм для керування гімнастикою

| | 0 Comments| 6:20 AM
Categories:

Загалом власникам тренажерних залів потрібне програмне забезпечення для керування, яке допомагатиме їм щодня та дає чітко зрозуміти, скільки грошей вони отримають від своїх інвестицій.

Якою буде найефективніша платформа для програмного забезпечення для керування спортзалом у 2022 році? Усі часто чують це запитання, оскільки власники найкращих тренажерних залів у всьому світі намагаються вибрати, яке програмне забезпечення може допомогти їм керувати всіма напрямками фітнес-компанії, що розвивається.

Що таке програмне забезпечення для гімнастики?

Можливість керувати розкладом, членством і приміщеннями надається компаніям із тренажерними залами через системи керування спортзалами та клубами. Функції систем керування спортзалом включають зберігання інформації про учасників у базі даних, ведення фінансових записів, організацію курсів і бронювання місць.

Програмне забезпечення для керування фітнес-центрами та оздоровчими клубами корисно багатьом підприємствам і організаціям, які займаються фітнес-індустрією. Сюди входять спортивні клуби та фітнес-центри, які пропонують такі види діяльності, як йога, аеробіка, плавання та танці.

Системи керування спортзалами та клубами використовують різноманітне програмне забезпечення для покращення ефективності виконання конкретних завдань.

Ці інтеграції можуть включати інструменти трансакційної електронної пошти для покращення контактів між учасниками та менеджерами, програмне забезпечення для виставлення рахунків для обробки платежів і членських внесків, інструменти маркетингу в соціальних мережах для підвищення популярності бренду тощо.

Щоб розглянути можливість включення в категорію системи керування тренажерним залом/клубом, продукт має відповідати всім наведеним нижче вимогам:

  • Відстеження інформації про членство в тренажерному залі чи іншій фітнес-організації.
  • Мають бути доступні інструменти для управління часом і зручностями.
  • Отримайте та відстежуйте внески членів тренажерного залу чи клубу.

Навіщо гімнастичному бізнесу потрібні інструменти для автоматизації?

Коли фітнес-центр розширюється, більшість власників виявляють, що витрачають більшу частину свого часу на щоденне керування персоналом і членство. У результаті вони жертвують часом, який міг би бути корисним для розвитку бізнесу. Програмне забезпечення Gymnastics Management може допомогти вам кількома способами.

Управління членством

Запис і підтримка членства вручну займає не тільки значну кількість часу, але й потребує цілеспрямованих зусиль з боку адміністратора. Можна втратити багато часу та грошей, використовуючи паперові реєстраційні аркуші, комбінуючи інформацію та вручну відстежуючи кожного члена.

Виставлення рахунків

Завдання моніторингу статусу платежів кожного учасника, підготовка та надсилання платіжних звітів, сповіщення учасників про пропущені платежі та отримання платежів сприйнятливі до величезного обсягу роботи та навіть до ймовірності помилок, спричинених людьми.

Для успіху будь-якої компанії необхідна ефективна система фінансового менеджменту для максимізації прибутку. З іншого боку, якщо у вас немає автоматизованої системи, це може в кінцевому підсумку коштувати вам значної кількості часу.

Кредит Колекція

Стягнення боргів є одним із найнеприємніших аспектів ведення бізнесу в галузі охорони здоров’я та фітнесу. Моніторинг поточного стану заборгованості вже є складним завданням, не кажучи вже про необхідність дзвонити та повідомляти кожному члену про його непогашені витрати. Чим більше клієнтів заборгували вашій компанії, тим більше адміністративної роботи вам доведеться виконати.

  Усе, що потрібно знати у 2022 році

Залучення та утримання членів

Одна справа – започаткувати новий бізнес, але збереження задоволення існуючих клієнтів підштовхне вашу компанію до нових висот. Коли клієнту легко під час членства, йому не потрібно переходити до іншої компанії.

Багато різних методів утримання учасників можна налаштувати так, щоб відвідування тренажерного залу та участь у програмах вправ було зручнішим для ваших учасників.

Маркетинг і комунікації для тренажерних залів

Послідовна маркетингова стратегія та чіткі лінії зв’язку між персоналом стійки реєстрації та членами є необхідними для прибуткової компанії тренажерних залів.

Однак для держави їх набагато простіше, ніж виконувати. Це забирає багато часу, щоб вручну вводити спеціальні повідомлення, розсилати оновлення курсів і нагадування, а також сповіщати учасників про знижки та акції.

Елементи керування для входу в тренажерний зал

Доступ до фітнес-центру, який працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, є бажаною зручностю для клієнтів. Однак для цього потрібно найняти додатковий персонал для охорони вашого підприємства, що значно збільшує витрати, пов’язані з роботою вашого бізнесу.

Усе це типові проблеми, які можна вирішити за допомогою простого програмного забезпечення для керування гімнастикою. Автоматизація вашого бізнесу тренажерних залів — найкращий спосіб правильного його масштабування.

Тепер давайте розглянемо 5 найкращих програм для керування гімнастикою, які можуть прискорити розвиток вашого тренажерного залу.

Тренажерний стіл

Завданнями бек-офісу у вашому тренажерному залі можна легше керувати та виконувати їх за допомогою Gymdesk, що також сприяє розширенню та успіху вашого фітнес-центру. Усе, що вам потрібно для керування вашими учасниками та виставленням рахунків, рівнями та талантами та іншими аспектами вашого тренажерного залу, можна адаптувати до вимог вашого закладу.

Вони нададуть вам готовий веб-сайт, який буде чудово виглядати на будь-якому пристрої, будь то настільний комп’ютер, планшет чи мобільний телефон.

Він оптимізований для пошукових систем, відповідаючи критеріям веб-сайту Google, використовуючи чіткий макет сайту та навігацію, а також надаючи структуровані дані для передачі важливої ​​інформації пошуковим системам. Ці три фактори полегшують пошуковим системам пошук і використання веб-сайту.

Ви можете поставити свою печатку на веб-сайт свого тренажерного залу, додавши зображення та логотип. Ви можете створювати користувацькі сторінки пояснень для додаткової інформації про семінари, змагання, події та інші види діяльності на додаток до основного пояснення, яке включає таку інформацію, як розклад тренажерного залу та інформацію про місцезнаходження.

  12 Програмне забезпечення для керування цифровими правами (DRM) у 2022 році

Ціни на Gymdesk починаються від 75 доларів США на місяць до 150 доларів США на місяць залежно від розміру вашого тренажерного залу та функцій і послуг, які ви хочете вибрати.

Клас Jackrabbit

Jackrabbit Class надзвичайно зручний і орієнтований на максимальне задоволення клієнтів. Технологія та макет веб-сайту надзвичайно спрощують інтерактивне використання сайту. Відгуки, які ви отримаєте від своїх клієнтів, які його використовують, будуть майже такими ж.

Зовсім не складно зрозуміти і знайти те, що їм потрібно. Крім того, він зв’язується з вашим веб-сайтом, і в результаті ви отримуєте персоналізовану програму, якою користувачі можуть легко працювати.

Власники фітнес-центрів можуть використовувати Jackrabbit для відстеження відвідуваності своїх учасників. Крім того, ви можете створити онлайн-магазин, де ви зможете продавати продукти членам і стежити за тим, як довго працює ваш інструктор.

Ви можете отримати допомогу з будь-якої проблеми електронною поштою, чатом, телефоном та іншими способами, і вони швидко реагують. Крім того, чудово мати можливість дати ідею, попросити інших користувачів проголосувати за неї, а потім додати її до системи.

Ви маєте право дозволяти лише певній групі користувачів через цей інструмент. Ціна Jackrabbit коливається від $49 до $169 на місяць. Це залежить від розміру вашого тренажерного залу та функцій і послуг, які ви виберете.

Керівник класу

Class Manager — це програмне забезпечення, яке було розроблено, щоб допомогти зменшити обсяг адміністрування клубу. Почніть негайно з безкоштовної індивідуальної демонстрації та безкоштовної пробної версії програмного забезпечення, яка включає їх преміум-підтримку.

Це програмне забезпечення розміщено в хмарі, що означає, що ви можете використовувати його з будь-якого місця. Крім того, він дуже добре працює на будь-якому пристрої з підтримкою Інтернету.

Class Manager добре працює на ПК з Windows, Apple Mac, iPad, iPhone, планшетах і телефонах з операційною системою Android. Вони усвідомлюють важливість отримання угоди за свої гроші.

Вони стягують £300 на рік або £25 на місяць. Їхнє програмне забезпечення для керування заняттями з гімнастики допоможе вам подбати про все, що вам потрібно робити як члену клубу. Таким чином, ви можете зосередитися на тому, що відбувається в тренажерному залі.

Їхня мета — надати програмне забезпечення для адміністрування класів, яке є простим і доступним. Для початку скористайтеся програмним забезпеченням Class Manager для занять гімнастикою. Немає зайвих функцій; ви отримуєте лише те, що вам потрібно, коли вам це потрібно.

Його легко використовувати в будь-якому місці, він інтуїтивно зрозумілий і недорогий. Class Manager — це програмне забезпечення для керування заняттями з гімнастики, яке можна порівняти для свого тренажерного залу.

  14 найкращих безкоштовних веб-сайтів для анонімних повідомлень

Тренер

Coacha — це програмне забезпечення для керування членством, яке гарантує, що кожна частина діяльності спортивного клубу організована та працює добре. Це онлайн-платформа для управління спортивними клубами.

Він спрямований на те, щоб змінити ваш бізнес, додавши нові функції та покращивши старі. Ця програма призначена для власників бізнесу та лідерів, таких як ви, які відповідають за безперебійну роботу спортивних клубів.

Люди у вашому штаті також можуть використовувати цю програму для швидкого вирішення проблем, які виникають під час керування спортивним клубом.

Coacha надає вам доступ до широкого спектру функцій, які можуть допомогти вам досягти цих цілей. Coacha має багато функцій, за допомогою яких ви можете змінити спосіб керування своїм спортивним клубом. Ці функції включають заходи відповідності, цифрові реєстри та бізнес-інформацію, до якої можна отримати доступ із мобільного пристрою.

MyStudio

Дизайн MyStudio був виконаний професіоналами, які зараз працюють у цій галузі. Інтерфейс програми значно розширив їх здатність краще обслуговувати ваших клієнтів і надавати їм зручність.

MyStudio дозволяє вам обійтися з невеликою командою адміністраторів, що принесе користь вашому бізнесу. Екіпаж має відмінну реакцію, коли справа доходить до впровадження оновлень і виправлення помилок.

Загалом, взаємодіяти з ним надзвичайно просто. Якщо у вас виникне запит, команда підтримки клієнтів відповість на вас швидко та допоможе. Споживачам так зручно купувати в додатку, а потім забирати покупки в студії.

Завдяки цьому багато компаній відзначили збільшення роздрібних продажів завдяки MyStudio. MyStudio дає змогу компаніям, які працюють у тренажерних залах, керувати цілою компанією з одного місця, заощаджуючи час і гроші. Це дає можливість зосередитися на більш важливих справах.

Нижня лінія

Вам не потрібно йти далі, якщо ефективна робота фітнес-центру є однією з ваших цілей. Настав час переходити на процеси автоматизації та користуватися перевагами. Вони зосереджені на основних аспектах вашого клубу, а не на координації по телефону, возінні з електронними таблицями та ручній обробці запитів.

Якщо це звучить як щось, що вас зацікавило, настав час змінитись. Використання будь-якого з вищезазначених програм для автоматизації тренажерних залів може зміцнити ваш бренд як онлайн, так і офлайн. Це також гарантує безперебійну роботу вашого бізнесу.

Далі ви можете ознайомитися з деякими з найкращих програм для керування процесами.