Керувати соціальними медіа стало легко

| | 0 Comments| 10:46 AM
Categories:

У цій статті представлено найкраще порівняльне порівняння двох популярних інструментів керування соціальними медіа, Loomly та Hootsuite. Якщо ви не впевнені, який із них вибрати для свого бренду чи маркетингової агенції в соціальних мережах, прочитайте цю статтю до кінця.

Якщо ви регулярно публікуєте вміст і спілкуєтеся зі своїми підписниками, вам потрібно витрачати багато часу на платформи соціальних мереж. Як агентство, ви керуєте присутністю в соціальних мережах кількох брендів і потребуєте набагато більше годин, ніж окремий бізнесмен.

Ось програма для керування соціальними медіа, яка автоматизує більшість завдань, тож ви просто прив’язуєте обліковий запис у соціальній мережі, а публікації та коментарі автоматично надходять в Інтернет.

Сьогодні я поясню відмінності між Loomly і Hootsuite. Це два видатні інструменти управління соціальними медіа та маркетингу.

Що таке Loomly?

Loomly це легкий онлайн-додаток для всього, що стосується управління соціальними мережами. Він допоможе вам із пропозиціями щодо вмісту соціальних мереж, створенням вмісту, керуванням публікаціями в соціальних мережах, спільним створенням вмісту та автоматичним розміщенням вмісту за допомогою спеціального планування.

Він також доступний як додаток для смартфона або планшета. Ви можете завантажити відповідний пакет додатків для iOS або Android і встановити та керувати публікаціями в соціальних мережах і маркетингом на ходу.

Додаток дозволяє вам керувати багатьма дескрипторами соціальних мереж однієї або кількох платформ з одного додатка.

Він використовує захищені API платформи соціальних медіа, тож ви можете отримати доступ до всіх своїх брендів чи агенцій у Facebook, Snapchat, Instagram, X тощо за допомогою одного інструменту, не турбуючись про конфіденційність і безпеку даних.

Роль Loomly як платформи управління соціальними мережами

Загалом, Loomly — це універсальна платформа для керування соціальними мережами. Завдяки багатому набору функцій Loomly спрощує ваш робочий процес для створення ідей публікацій у соціальних мережах, створення, зберігання, публікації, залучення аудиторії та аналізу даних.

Крім того, він дозволяє вам залучати співробітників до свого інструменту створення контенту та планування, щоб ви могли реалізувати творчий потенціал кожного у вашій команді маркетингу в соціальних мережах.

Минули ті часи, коли вам потрібно було підписатися на чотири-п’ять програм, щоб керувати маркетинговими кампаніями в соціальних мережах. З Loomly вам не потрібен якийсь складний додаток для роботи з електронними таблицями для керування списками вмісту, планування публікацій вмісту, ручного аналізу даних тощо.

Крім того, вам не потрібно покладатися на сторонні програми для планування вмісту або програми-календарі, щоб нагадувати членам команди публікувати вміст або відповідати на коментарі. Loomly має вбудований інструмент календаря, який легко інтегрує весь вміст соціальних мереж, який ви створюєте в ньому.

Крім того, якщо вам потрібно повідомити членів команди про внутрішні бізнес-додатки, такі як електронна пошта, Slack, Microsoft Teams тощо, ви можете зробити це без проблем. Loomly пропонує безтурботну інтеграцію з програмами для обміну повідомленнями та електронною поштою, щоб ви могли впевнено ділитися конфіденційним вмістом для бізнесу серед своїх колег.

Переваги використання Loomly

Ось переваги, які ви отримуєте перед своїми конкурентами, коли використовуєте Loomly для керування грою залучення в соціальні мережі:

 • Loomly спрощує ваш робочий процес, заощаджуючи дорогоцінний час і роблячи його ідеальним для окремих людей і таких же зайнятих впливових людей, як ви.
 • Автоматизована публікація та нагадування гарантують, що контент виходить вчасно без постійного моніторингу. Таким чином, ви можете витрачати більше часу на основну діяльність вашого бізнесу.
 • Поради щодо оптимізації від Loomly допомагають компаніям і маркетинговим агентствам створювати дописи, які резонують із цільовою аудиторією.
 • Центральна бібліотека активів Loomly кардинально змінює правила маркетингових агентств, оскільки весь вміст упорядкований і легкодоступний.
 • Уніфіковане представлення кількох календарів платформи ідеально підходить для підприємств і агентств, які керують вмістом для різних клієнтів.
 • Надійна система сповіщень забезпечує ефективну командну співпрацю, що має вирішальне значення для маркетингових агентств і брендів із кількома зацікавленими сторонами.
 • Спільні робочі процеси перегляду та затвердження гарантують, що всі працюють на одній сторінці, що є життєво важливим для компаній і маркетингових агентств.
 • Націлювання на аудиторію та функції пост-спонсорства є золотом для брендів і маркетингових агентств, щоб охопити потрібних людей.
 • Аналітика в режимі реального часу пропонує цінну інформацію про результати роботи, надаючи всім користувачам змогу вдосконалювати свої стратегії для кращих результатів.
  12 найкращих симуляторів життя для захоплюючих і захоплюючих вражень

Що таке Hootsuite?

Hootsuite це преміальна платформа для управління соціальними мережами. Його вважають одним із найшвидших у сегменті автоматизованих продуктів соціальних мереж. Це дозволяє інтегрувати майже будь-який обліковий запис платформи соціальних медіа в одну централізовану програму.

Отже, вам не потрібно входити в окремі канали соціальних мереж. Натомість ви публікуєте, коментуєте, відповідаєте та робите багато іншого на багатьох соціальних каналах, таких як Pinterest, YouTube, LinkedIn, Facebook тощо.

Відповідно до Datanyze, Hootsuite займає колосальні 20,37% ринку маркетингу в соціальних мережах. У звіті також зазначено, що існує понад 3828 брендів і агентств, які використовують цю платформу управління соціальними медіа для регулярних публікацій у соціальних мережах і залучення аудиторії.

Цінність бренду Hootsuite чітко очевидна, якщо порівняти його ціни з іншими подібними інструментами соціальних мереж. Його підписки мають високу вартість.

Однак ви отримуєте найкраще співвідношення ціни та якості завдяки найсучаснішим функціям керування соціальними мережами, як-от необмежену кількість дописів, автоматизовані робочі процеси, визначення часу планування вмісту на основі ШІ, OwlyWriter AI тощо.

Великі бренди та державні організації, як-от Melia Hotels, U-Haul, Insurance Australia Group Limited (IAG), Університет штату Джорджія, Nokia, університети Sodexo тощо, використовують Hootsuite для керування своїми частими діями в соціальних мережах.

Роль Hootsuite як платформи управління соціальними мережами

Hootsuite просто виконує роль третьої сторони між вами та вашими адміністраторами в різних соціальних мережах. Hootsuite встановив міцне партнерство з більшістю соціальних мереж. Він отримує безпечний API-доступ до цих соціальних сайтів, щоб ви могли підключити облікові записи соціальних мереж до Hootsuite.

Таким чином, ви можете отримати доступ до різних розрізнених соціальних мереж із одного централізованого програмного забезпечення, яке працює у веб-браузерах і мобільних програмах. Це основна роль Hootsuite, тобто робота як агрегатор каналів соціальних мереж.

Окрім цього, є багато інших технологічних особливостей, подібних до згаданих нижче:

 • Публікація вмісту в усіх каналах соціальних мереж з однієї веб-програми
 • Планування публікації вмісту для автоматичної публікації
 • Виявлення на основі штучного інтелекту розкладів публікацій у соціальних мережах, які генерують найбільшу кількість лайків, поширення та коментарів
 • Відповідайте на відповіді клієнтів
 • Відстежуйте майже всі дії в екосистемі соціальних мереж, які позитивно чи негативно впливають на імідж вашого бренду
 • Керуйте всією рекламною діяльністю в соціальних мережах безпосередньо з Hootsuite
 • Керуйте звичайним і платним вмістом соціальних медіа в одній системі керування вмістом
 • Відстежуйте показники, які є найважливішими для вашого бренду та маркетингових кампаній у соціальних мережах
 • Створюйте звіти для власників бізнесу, клієнтів, впливових осіб тощо
 • Інтегруйте програми з платформою для безпроблемного керування більшою кількістю вмісту та робочих процесів
 • Понад 150 інструментів інтеграції, як-от Mailchimp, Google Business, Hubspot тощо
  Як створити власні наклейки з ваших фотографій на iPhone

Коротко кажучи, Hootsuite — це все, що вам потрібно, щоб переконатися, що ви підвищуєте цінність свого бізнесу чи агентства такими способами:

Пропонуйте соціальну допомогу своїй аудиторії

Hootsuite доступний майже для кожної соціальної мережі. Отже, ви можете допомагати або піклуватися про свою аудиторію в 200+ країнах 6 популярними мовами.

Створіть соціальну комерцію

Ви можете розпочати свою роздрібну гру в соціальних мережах, використовуючи різні технологічні продукти Hootsuite, як-от системи обміну повідомленнями, розмовний штучний інтелект тощо. Клієнти можуть здійснювати покупки безпосередньо з чатів Facebook або Messenger, маючи чудову взаємодію з користувачем.

Продавати бренд

Ви можете зменшити витрати на маркетинг свого бізнесу, використовуючи інструменти соціальних медіа Hootsuite, як-от створення ідей вмісту, публікація, публікація, коментарі та багато іншого. Для малого та середнього бізнесу достатньо одного досвідченого менеджера соціальних медіа, щоб досягти успіху в маркетинговій грі.

Переваги використання Hootsuite

Ось чим Hootsuite корисний для вашого маркетингового агентства чи бізнесу:

 • Ви можете прив’язати багато соціальних акаунтів, від 10 до 50 акаунтів на користувача.
 • Ви можете організувати доступ до свого облікового запису Hootsuite за відділами та групами та включити доступ на основі ролей для безперебійної співпраці.
 • Hootsuite дозволяє створювати вміст, планувати та публікувати з одного центрального інтерфейсу користувача.
 • Ви також можете створити складний календар соціальних мереж на цілий місяць, квартал, рік тощо, щоб зосередитися на основних обов’язках бізнесу.
 • Послідовні активи бренду щодо контенту та візуальних елементів мають велике значення. Ви можете переконатися в цьому, перемістивши дописи для публікації через робочий процес затвердження.
 • AI Hootsuite рекомендуватиме, коли публікувати вміст для максимального залучення та охоплення.
 • Використовуйте спеціальні дії з управління соціальними мережами, як-от призупинення публікації певного типу після отримання критичних коментарів.
 • Існує безкоштовна бібліотека фотографій, якою ви можете скористатися для створення контенту.

Loomly Vs. Hootsuite

Я провів суворе тестування як Loomly, так і Hootsuite для різних завдань керування соціальними мережами. Потім я створив наведену нижче таблицю, у якій порівнював їхні функції та функції. Таблиця нижче допоможе вам вирішити, чи потрібен вам Loomly чи Hootsuite:

ФункціїLoomlyHootsuiteСоціальні облікові записиДодайте щонайменше 10 облікових записів соціальних мереж у базовий план і більше 50 у план EnterpriseЦе дозволяє максимум 10 соціальних облікових записів у плані Pro та 50 у плані Enterprise.
Понад 50 соціальних ідентифікаторів вимагають додаткових платежівОблікові записи користувачівДіапазон від 2 до 31+Діапазон від 1 до 5Рольовий доступ Дозволяє створювати різні умови доступу за допомогою функції користувальницьких ролей. Функція організації відділу полегшує користувацький доступ, керує дозволами, створює користувацькі робочі процеси тощо.Реклама в соціальних мережахНедоступно.Медіа Створення та редагуванняЄ розширений інструмент для створення медіа, відомий як Lomly Media Studio. Він пропонує дизайн із Canva, але не має вбудованого інструменту для створення вмісту. Автоматичне відстеження посилань. Недоступно. Експорт вмісту. Доступно як PDF. Недоступно. Пропозиції щодо оптимізації. Доступно. Конвеєр вмісту та робочий процес затвердження доступні для всіх рівнівДоступно лише для користувачів Team і Enterprise Керування кампанієюНедоступноДоступно в плані Enterprise

  Як поділитися акумулятором на iPhone

Випадки використання Loomly

Існує багато варіантів використання Loomly, але найпопулярнішими є наступні:

#1. Віддалені команди

Творчі віддалені команди можуть використовувати Loomly різними унікальними способами. По-перше, ви можете використовувати редактор контенту для спільної роботи в режимі реального часу, щоб колективно створювати публікації в соціальних мережах. Віддалені та розподілені команди також можуть використовувати онлайн-календар вмісту для створення публікацій, які добре поєднуються з правилами бренду та творчою політикою.

#2. Фрілансери

Loomly — ідеальний інструмент для керування вмістом соціальних мереж для фрілансерів. Його підписки починаються від 26 доларів США за користувача на місяць. Отже, це чудова платформа для співробітників концертів, щоб співпрацювати зі своїми клієнтами та тримати їх у курсі подій. Як фрілансер ви можете створити централізовану бібліотеку графіки, візуальних матеріалів і маркетингових копій для різних клієнтів.

#3. Місцеві підприємства

Якщо ви власник малого бізнесу і сильно залежите від Google Business, то Looly — це правильний інструмент для керування соціальними мережами.

Припустімо, що ви продаєте по всьому світу, і вам потрібно підтримувати присутність у соціальних мережах окремо для цих глобальних ринків; ви можете зробити це, створивши різні календарі вмісту на Loomly. Ви також можете швидко відповідати на запити клієнтів, оскільки інтеграція Loomly та Google Business дозволяє обмінюватися повідомленнями в реальному часі.

Випадки використання Hootsuite

Нижче наведено декілька випадків використання Hootsuite:

#1. Управління контентом і публікація

Hootsuite спрощує керування вмістом, пропонуючи централізовану інформаційну панель для керування різними платформами соціальних мереж. Це дозволяє планувати публікації, забезпечуючи постійну присутність в Інтернеті.

Ви можете курувати, редагувати та публікувати вміст з одного місця. Це ідеальний варіант для компаній і маркетологів, які шукають єдину платформу для контролю за створенням і розповсюдженням вмісту в різних соціальних каналах.

#2. Соціальне слухання та залучення клієнтів

Hootsuite надає потужні інструменти соціального прослуховування, що дозволяє відстежувати згадування брендів, популярні теми та розмови клієнтів у режимі реального часу. Ця унікальна функція дає вам змогу оперативно відповідати на запити клієнтів і ефективно взаємодіяти з аудиторією.

#3. Аналітика та прийняття рішень на основі даних

Аналітичні можливості Hootsuite дають змогу зрозуміти ефективність платного чи неоплачуваного маркетингу в соціальних мережах. Ви можете відстежувати ключові показники ефективності, вимірювати успіх кампанії та аналізувати поведінку аудиторії.

Цей сценарій використання на основі даних є безцінним для компаній, які хочуть удосконалити свої стратегії в соціальних мережах, оптимізувати вміст і ефективно розподілити ресурси на основі глибокої аналітики.

Loomly Vs. Hootsuite: Вердикт

З точки зору малого, середнього та початкового бізнесу, працювати з Loomly набагато легше, ніж з Hootsuite. Це також доступніше, ніж Hoostsuite. Отже, якщо вас цікавить співвідношення ціни та якості та зручний інтерфейс користувача, обирайте Loomly. Він пропонує обмежену кількість 15-денна безкоштовна пробна версія пропозиція, якою ви можете скористатися прямо зараз.

Навпаки, ви можете використовувати платформу Hootsuite на повну потужність, лише якщо ви керуєте кількома клієнтами як маркетингова агенція в соціальних мережах. Він пропонує a 30-денна безкоштовна пробна версія який ви повинні бути доступні швидко, перш ніж він зникне.

Ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти керування соціальними медіа для керування кількома обліковими записами.