Керувати рестораном легко з цими 14 рішеннями

Як правило, більшість доступного сьогодні на ринку програмного забезпечення для керування ресторанами збагачено такими функціями, як виставлення рахунків, CRM, запаси та інвентар, а також звітність і аналітика.

Таким чином, ви можете сміливо сказати, що ви можете автоматизувати ці трудомісткі завдання за допомогою програмного забезпечення для управління рестораном і зменшити відповідальність керівництва. З іншого боку, це також може надати багатий досвід клієнтам і зменшити людські помилки.

У цій статті ми обговорили найкраще програмне забезпечення для управління рестораном, яке може виявитися рятівником для керівництва та власників ресторанів.

OpenTable

OpenTable це найкраще рішення для управління рестораном, яке стане в нагоді для прийняття бронювань клієнтами онлайн і бронювання столиків відповідно. Він має два основні модулі, а саме Connect і Guest Center.

Модуль Connect фіксує запити онлайн-бронювання та, якщо налаштувати, може інформувати гостей про пропозиції та акції, якими вони можуть скористатися. Програмне забезпечення також може збирати спеціальні запити, такі як уподобання щодо місць, бронювання для особливого випадку тощо.

Модуль гостьового центру дозволяє менеджерам синхронізувати OpenTable зі своїм мобільним телефоном і відстежувати доступні столики, а також бути в курсі часу, проведеного кожним гостем.

Окрім цих модулів, також доступні інші функції, такі як модуль керування подарунками, платіжний модуль і приватні обіди. Подарунковий модуль дозволяє клієнтам надсилати та отримувати подарункові картки. Подібним чином платіжний модуль програми надає можливість гостям здійснювати платежі онлайн.

OpenTable пропонує випробувальний період тривалістю 30 днів, а плани передплати починаються від 39 доларів США, стягується щомісяця.

UpMenu це платформа оптимізації замовлення та доставки їжі для ресторанів, яка дозволяє їм обробляти замовлення клієнтів, отримувати платежі, резервувати столики для гостей, пропонувати промокоди тощо. Його онлайн-платформа керування замовленнями дозволяє приймати та відхиляти запити клієнтів на замовлення.

UpMenu дозволяє ресторанам створювати персоналізовані мобільні програми та веб-сайти. Також можна створити власне харчове меню, де страви розділено на меню та підменю. Завдяки системі зворотного зв’язку ви можете надсилати форми клієнтам, щоб зафіксувати їхні відгуки, які можуть допомогти покращити сервіс. Його маркетингові інструменти стають у пригоді для надсилання цільових електронних листів, push-повідомлень і рекламних SMS клієнтам.

Він також поставляється з інтерфейсом прикладного програмування (API), який інтегрує UpMenu з іншою сторонньою точкою продажу, доставки, платежів, маркетингу та рішень CMS. Крім того, також можна запустити програми лояльності для клієнтів, які дозволяють їм користуватися знижками та безкоштовними товарами при здійсненні платежів.

Ціни на UpMenu починаються від 49 доларів США на місяць.

GloriaFood

Давайте поговоримо про GloriaFood, яка є ще однією хмарною платформою для замовлення та доставки їжі, яка дозволяє власникам ресторанів обслуговувати POS, керувати замовленнями, резервувати столики та проводити рекламні заходи. Його повноцінна адміністративна панель дозволяє налаштувати кілька місць доставки, розміщувати мінімальні замовлення, вказувати вартість доставки в залежності від зони доставки тощо.

GloriaFood має вбудований модуль конструктора меню, який дозволяє створювати меню ресторану в цифровому вигляді; шляхом додавання категорій продуктів харчування, інформації про їх ціну та зображень. Його можна легко інтегрувати з усіма додатками сторонніх розробників, такими як QuestTag, Orderlord, Tookan, GetSwift, ItsaCheckmate, Ordermark тощо.

Крім того, підприємства отримують оновлення про нові замовлення та можуть приймати або відхиляти запити залежно від наявності їжі. Крім того, його також можна налаштувати, щоб дозволити користувачам бронювати столики за допомогою веб-форм. GloriaFood має спеціальний модуль, який допомагає орієнтуватися на потенційних клієнтів, пропонуючи їм рекламні купони та знижки.

GloriaFood пропонує кілька функцій у безкоштовній версії. Але можна оновити до преміум-версій, вартість яких починається від 29 доларів.

Тост

Toast — це хмарний інструмент POS, обладнання, програмного забезпечення та обробки платежів, який дозволяє власникам ресторанів скоротити бізнес-витрати, підвищити ефективність персоналу та покращити взаємодію з клієнтами. Це ідеальний вибір для компаній, що пропонують послуги громадського харчування, наприклад закладів харчування, вишуканих ресторанів, пекарень, мереж піцерій, барів тощо.

  Як захистити паролем програми на вашому Mac

Модуль керування меню стане в нагоді для розробки меню та класифікації кухонь на групи та підгрупи. Крім того, ви також можете пропонувати різні меню різним клієнтам (онлайн/офлайн) і навіть розробити спеціальне меню для певного періоду часу. Наразі Toast можна синхронізувати лише з планшетами Android, а не з iPad.

Модуль замовлення дозволяє приймати запити на замовлення та надсилати їм сповіщення, коли замовлення буде готове до виносу. Крім того, він має інтегровані функції, які дозволяють клієнтам розділяти рахунки та продукти харчування між собою. Він також включає можливості моніторингу продажів у реальному часі, щоб компанії мали уявлення про те, як довго вистачить запасів.

Початкова версія Toast пропонує обмежені можливості та ідеально підходить для невеликих ресторанів. Однак для великих гастрономічних закладів підійде базова версія.

7зміна

7 змін – це платформа для управління рестораном, яка дозволяє клієнтам планувати персонал і підвищувати ефективність членів команди. Його планувальник перетягування дозволяє створювати графіки змін на наступний тиждень і публікувати їх лише кількома клацаннями. Це гарантує, що ваш ресторан має достатньо співробітників, щоб ви могли зосередитися на інших аспектах розвитку бізнесу.

7shifts пропонує шаблони розкладів перед створенням, які враховують такі фактори, як доступність, відпустка, понаднормова робота та дотримання трудових норм. Ці шаблони можна налаштувати, щоб налаштувати розмір відділу, кількість співробітників і тип розкладу ваших ресторанів, щоб запропонувати простіший і швидший спосіб планування.

Ця платформа також містить інші функції, як-от вбудований чат і інструменти для оголошень, які стають у пригоді для спілкування зі співробітниками в дорозі.

7Shifts пропонує обмежені функції для ресторанів до 10 співробітників безкоштовно. Для ресторанів, які мають більше працівників, плани починаються від 17,99 доларів США.

ТОРТ

ТОРТ це програмне забезпечення для точки продажу, яке задовольняє всі потреби вашого бізнесу та допомагає прискорити роботу ресторану з повним набором послуг. Це просте та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення може впоратися з попитом у години пік завдяки вбудованим OrderPads, які оптимізують вхідні замовлення.

Таким чином ресторани можуть обслуговувати своїх клієнтів швидше, уникати людських помилок, генерувати швидкі квитанції, щоб забезпечити найвищий рівень обслуговування клієнтів. Цікавою особливістю CAKE є його дисплей, орієнтований на клієнта, який спонукає гостей оплачувати рахунки, давати чайові та підписувати квитанції, поки співробітники зайняті іншими завданнями. CAKE можна оновити, щоб додати більше функцій, наприклад приймати замовлення та платежі від клієнтів із самого столу за допомогою мобільних OrderPads.

Він також надає вам такі функції, як створення профілів гостьового менеджера та автоматичне оновлення оновлень статусу таблиці для ваших клієнтів. Це також дає змогу швидко налаштувати меню та відстежувати запаси, щоб забезпечити їх наявність. CAKE пропонує різні пакети обладнання та програмного забезпечення за доступною ціною від 69 доларів США.

Ресторан365

Ресторан365 це хмарне рішення, яке допомагає ресторанам керувати запасами, контролювати бізнес-операції, обробляти платежі, затверджувати багаторівневі потоки тощо. Модуль бухгалтерського обліку накопичує дані з POS, а потім передає їх у підключений процесор розрахунку заробітної плати. Його також можна використовувати для визначення бюджетів для кількох місць і регулювання вартості запасів. Модуль оформлення замовлень дозволяє оптимізувати інвентаризацію та моніторинг запасів.

У Restaurant365 також є модуль звітів, який створює настроювані звіти на основі різних факторів витрат, включаючи продажі, пункти меню, робочу силу, інвентар, їжу тощо. Крім того, він також допомагає менеджерам у створенні звітів про прибутки та збитки в режимі реального часу, і це не те. Інтегрований інструмент автоматизації можна використовувати для перетворення паперових рахунків-фактур у цифрову форму, щоб їх можна було направляти кількома каналами для отримання схвалення.

  Як встановити Docker Engine на CentOS

Restaurant365 пропонує тарифні плани від 289 доларів США за торгову точку на місяць.

Сапаад

Наступною чергою є Sapaad, яка є веб-системою керування ресторанами з інтегрованою POS, яка підходить для закладів громадського харчування будь-якого розміру, включаючи кафе, заклади швидкого харчування, ресторани вишуканої кухні, заклади харчування на винос тощо.

Його можна налаштувати для обробки одного або кількох місць відповідно до потреб вашої бізнес-моделі.
Sapaad містить інструменти управління запасами для керування запасами за місцем розташування, отримання та передачі запасів тощо. Подібним чином модуль керування рецептами дозволяє користувачам створювати та змінювати рецепти, записувати інгредієнти та навіть аналізувати вплив вартості інгредієнтів на ціну товару.

Інформаційна панель Sapaad завантажена безліччю інструментів, щоб надати інформацію про продажі та маркетинг, а також попередити вас про низькі запаси. Окрім цього, також доступні кілька доповнень, таких як програми лояльності, SMS-модулі тощо. Sapaad також має партнерські стосунки зі сторонніми постачальниками, щоб надати такі функції, як інтеграція бухгалтерського обліку, модуль замовлення їжі та кухонний дисплей.

Sapaad дотримується розрахункової моделі цін, і її план починається від $53,99 за одну торгову точку.

TouchBistro

TouchBistro це комплексна система керування рестораном, яку Business News Daily визнали найкращим POS-програмним забезпеченням. Програмне забезпечення POS розроблено для iPad з урахуванням порад персоналу ресторану, щоб запропонувати зручніше використання та задовольнити найменші потреби, що виникають. TouchBistro, як відомо, надає цілодобову підтримку своїм клієнтам.

Незалежно від типу послуг, які ви пропонуєте, програмне забезпечення збільшує продажі в ресторані, допомагаючи вам надавати кращі послуги своїм клієнтам і приймати кращі рішення на основі даних.

Ви можете отримувати замовлення біля столу, керувати плануванням столу та підлоги, обробляти оплату, планувати співробітників одразу за допомогою програмного забезпечення POS. Він також надає інші функції, як-от інструменти керування меню їжі, керування запасами та програму лояльності, які ще більше покращують функціональність програмного забезпечення. TouchBistro також має повноцінний модуль звітності, який дозволяє отримувати доступ до звітів і аналізувати продажі та інші дані віддалено.

TouchBistro пропонує індивідуальні тарифні плани від 59 доларів США.

UpServe

Додати це просте у використанні програмне забезпечення для керування рестораном, яке містить майже все, що вам потрібно для розвитку ресторану та збільшення прибутку. Він розроблений для задоволення потреб ресторанів, барів, кафе, нічних клубів, завдяки безлічі функцій, включених у програмне забезпечення для iPad та iPhone, оптимізоване рішення.

Деякі з численних функцій, присутніх у програмному забезпеченні, включають POS, обробку платежів, керування планами столів, моніторинг часу виконання клієнтів. Upserve дозволяє клієнтам розділяти, об’єднувати або обмінюватися рахунками або здійснювати платежі, проводячи картку. Його модуль управління стане в нагоді для відстеження продажів і аналізу тенденцій, які допомагають підтримувати запаси.

Він також має модуль інвентаризації, який відстежує інгредієнти та сповіщає, коли запас скоро вичерпається. Використовуючи спостереження, менеджери отримують інформацію про здійснені продажі в реальному часі, а також можуть відстежувати загальну кількість гостей і здійснені реєстрації. Upserve має три тарифні плани від 59 доларів США
різні потреби вашого ресторану.

Можна замовити

Якщо ви використовуєте WordPress для керування своїм рестораном, Orderable стане ідеальним вибором для вас
приймати онлайн-замовлення на вашому веб-сайті без додаткових витрат. Вам потрібно додати продукти харчування, обробити їх і призначити процес доставки, і все. Orderable зробить все за вас; навіть встановити WooCommerce. Orderable є підходящим вибором для невеликих ресторанів і кафе, які пропонують доставку та їжу на винос, щоб створити платформу замовлення їжі на WordPress або WooCommerce.

Нижче наведено характеристики, які доводять, що Orderable є ідеальним вибором для харчових підприємств.

 • Немає додаткових відрахувань сторонніми програмами при обробці транзакцій
 • Orderable оптимізовано для мобільних пристроїв, тому ваші клієнти можуть робити замовлення з платформи.
 • Бездоганний процес замовлення їжі завдяки одній сторінці.
 • Використовуйте гнучкі шаблони, щоб створити меню за кілька хвилин
 • Встановіть індивідуальні комісії за доставку та налаштуйте бажані способи оплати.
 • Отримуйте сповіщення, коли отримуєте замовлення, і надсилайте сповіщення про замовлення
  завершення
  Як увімкнути редактор скріншотів у Google Chrome

Orderable — це безкоштовний плагін для вашого сайту. Однак ви можете оновити плагін до 149 доларів США, щоб користуватися додатковими функціями.

The Плагін меню ресторану для WooCommerce пропонує простий і надійний спосіб налаштувати ваше онлайн-меню замовлення їжі на WooCommerce. Безліч функцій у рішенні швидкого замовлення допомагає перетворити ваш веб-сайт на повноцінне рішення для замовлення їжі для потенційних клієнтів.

Це також дає змогу розробити базу даних пунктів меню за категоріями, щоб клієнти могли без проблем замовляти страви. Плагін Restaurant Menu для WooCommerce пропонує такі переваги:

 • Надайте кілька варіантів доставки, наприклад безкоштовну доставку, експрес-доставку тощо.
 • Класифікуйте пункти меню за різними категоріями та сортуйте їх в алфавітному порядку.
 • Відображати час відкриття/закриття та свята
 • Віджет міні-кошика відображає підсумок замовлення та можливість додавати та видаляти товари.
 • Вкажіть мінімальну вартість замовлення у кошику, щоб клієнти не могли розрахуватися, доки не відповідатимуть критеріям.

Меню ресторану для тарифних планів WooCommerce починається від 149 доларів США.

BevSpot

BevSpot це розширене програмне забезпечення для керування рестораном, яке допомагає адміністративним органам керувати запасами, створювати замовлення, створювати рахунки-фактури та вести облік усіх важливих даних про продажі. Розроблений спеціально для операційних систем Windows, DevSpot містить інструменти для виставлення рахунків і рахунків, управління запасами, роботи з меню, звітності та аналізу в одному місці.

Він також здатний аналізувати дані про інгредієнти, щоб передбачити процентну вартість рецепта після підвищення ціни. Таким чином, ресторани, які використовують BevSpot, можуть розумно збільшити вартість онлайн- і офлайн-замовлень, щоб отримати максимальний прибуток.

BevSpot може додатково допомогти, відображаючи рецепти в різних ресторанах, щоб стимулювати кращу продуктивність рецептів. BevSpot може інтегруватися з декількома програмами сторонніх розробників; Square, Toast, Clover, Micros і Upserve – деякі з них. BevSpot пропонує три тарифні плани, найменший з яких коштує 99 доларів.

LightSpeedHQ

LightSpeedHQ це розширене програмне забезпечення для торгових точок (POS), яке включає функції керування запасами, які виконують важливі, але трудомісткі завдання, такі як керування запасами та обслуговування персоналу. Отже, вам залишається зосередитися на інших аспектах вашого бізнесу, таких як масштабування бізнесу та задоволення ваших клієнтів.

LightSpeed ​​виконує такі ключові функції:

 • Заохочуйте клієнтів брати участь у процесі та здійснювати платежі онлайн
 • Використовуйте LightSpeed ​​для відстеження запасів, надсилання замовлень і налаштування програмного забезпечення
  для автоматичного повторного замовлення.
 • Синхронізуйте свій інвентар із вбудованим веб-магазином, щоб покращити гру електронної комерції
 • Налаштуйте якісні програми винагороди для клієнтів як частину лояльності клієнтів
  схема.

Цінові плани LightSpeed ​​починаються від 39 доларів США.

Підведенню

Це все, що ми маємо в огляді найкращого програмного забезпечення для керування ресторанами. Вибір найкращого програмного забезпечення для керування рестораном є важким, але важливим вибором, оскільки він безпосередньо впливає на продуктивність вашого ресторану. Незалежно від того, чи є у вас мережа ресторанів чи піцерія, вибір програмного забезпечення для керування рестораном для автоматизації вашого бізнесу, безумовно, дасть вам неймовірні результати. Якщо ви хочете створити веб-сайт свого ресторану, ось кілька чудових конструкторів веб-сайтів.