Керувати командою легко з програмним забезпеченням Teamwork

Використання програмного забезпечення для керування командою покращує спілкування та координацію завдань. Це також підвищує загальну продуктивність і якість виконаної роботи.

Навіть найнеобхідніші інструменти, як-от програми, які відстежують ваш час, або дошки завдань, можуть допомогти вам зробити багато. Бувають випадки, коли вам потрібне повне рішення, щоб контролювати все керування вашою командою.

Списки справ і планування зустрічей — це лише два аспекти ефективного управління командою. Поєднання різноманітних функцій програмного забезпечення дозволяє покращити співпрацю та зберегти важливі дані про ваші проекти, клієнтів, завдання та інші дії та ресурси.

Кількість функцій програмного забезпечення, які ви об’єднуєте, залежить від розміру вашої команди та типу роботи, яку ви виконуєте.

Нижче наведено здібності, які можуть знадобитися вашій групі для досягнення повного потенціалу:

 • Планування роботи, включаючи делегування та ранжування завдань і використання спільного календаря.
 • Чати, файлообмін та інші форми спілкування та співпраці.
 • Управління проектами передбачає додавання праці та обов’язків до спільних зусиль і моніторинг їх прогресу.
 • Зберігання даних забезпечує єдине місце, з якого ви можете отримати доступ до інформації про своїх клієнтів, контакти, команду, компанію та інші відповідні теми, серед іншого.
 • Звітність і аналітика включають звіти про роботу та проекти, моніторинг часу та інформаційні панелі.

У більшості випадків у вас буде два варіанти вибору:

 • Докладіть зусиль, щоб включити різні технології, які забезпечують лише певну функцію, в уніфіковане рішення для управління командою.
 • Скористайтеся єдиним всеосяжним програмним рішенням, яке вже надає вам усі необхідні можливості.
 • У чому полягає складність? Існують сотні програм і інструментів, які мають лише одну функцію, але комплексних варіантів набагато менше. Отже, ось ми з оглядом програмного забезпечення найкращого програмного забезпечення для управління командою на ринку «Командна робота».

  Огляд командної роботи

  Teamwork — це фірма, яка розробляє веб-програмне забезпечення зі штаб-квартирою в Корку, Ірландія. Компанією в Ірландії керує приватна група. Teamwork розробляє програмне забезпечення, яке полегшує керування завданнями та командну співпрацю.

  Фірма повідомила, що станом на 2016 рік її програмне забезпечення використовувалося понад 370 000 організацій (включно з Disney, Spotify і HP) і мало понад 2,4 мільйона користувачів. Компанія заснована в 2007 році.

  Командна робота дає змогу оцінити кількість часу, який, на вашу думку, знадобиться для виконання завдань, а потім відстежувати кількість часу, який ви витрачаєте на роботу над цими проектами.

  З плином часу ви станете набагато кращими в оцінках і зможете з високою точністю визначати, скільки часу потрібно для виконання конкретної роботи.

  Командна робота — це більше, ніж просто програмне забезпечення для обліку робочого часу. Він дозволяє вам керувати проектами, а зараз проходить бета-тестування можливостей командного спілкування, таких як Teamwork Chat. Командна робота — це комплексне рішення для керування часом і проектами вашої команди.

    Remo MORE — це чудовий інструмент оптимізації настільних і мобільних пристроїв для новачків

  Teamwork — це компанія, яка продає різні сервіси, які працюють у хмарі. Ці програми включають Teamwork, Teamwork Desk, Teamwork Spaces, Teamwork CRM і Teamwork Chat.

  Командна робота вперше була доступна для громадськості 4 жовтня 2007 року, і на той час вона мала функції керування часом, керування віхами, обмін файлами, відстеження часу та функції чату.

  Як повідомляється, платформа, яку використовує Teamwork, може інтегруватися з додатками маркетингових технологій, такими як HubSpot та іншими інструментами продуктивності, такими як Slack, Microsoft Teams, Zapier, Dropbox і QuickBooks.

  Особливості командної роботи

  Численні функції командної роботи, що економлять час, і ті, що покращують співпрацю, роблять процес керування проектами набагато ефективнішим і практичнішим.

  #1. Портфоліо

  Інструмент управління проектами портфоліо Teamwork дозволяє легко отримати огляд високого рівня багатьох проектів одночасно. Це корисно, якщо ви шукаєте простий спосіб отримати доступ до важливої ​​інформації чи оновити загальний стан проекту.

  #2. Управління ресурсами

  Ви повинні ефективно керувати ресурсами своєї команди, щоб завершити роботу клієнта вчасно та в межах бюджету. Це включає в себе все: від планування на довгострокову перспективу до підготовки до повсякденної роботи.

  Командна робота може допомогти вам керувати роботою вашої команди в реальному часі. Ви побачите можливості кожного з висоти пташиного польоту, що спростить перепризначення роботи та усуне вузькі місця.

  #3. автоматизація

  Ви звільните свій час, щоб зосередитися на більш стратегічних і творчих починаннях, якщо використовуєте автоматизацію для оптимізації управління проектами.

  #4. програми

  Вам не обов’язково сидіти за столом, щоб якнайкраще працювати. За допомогою програм Teamwork для iOS і Android ви можете продовжувати роботу, навіть коли ви не за робочим столом.

  Їхні мобільні програми наповнені всіма можливостями, необхідними для створення чудової роботи, завдяки чому вам буде легше керувати ширшою картиною незалежно від того, де ви перебуваєте.

  #5. Відстеження часу

  Щоб ефективно керувати своєю роботою, оплачуваними годинами та проектами, життєво важливо чітко розуміти, як (і де) витрачається ваш час.

  Ось як може допомогти робота в команді: використання програмного забезпечення для управління проектами з інтегрованим онлайн-трекером часу може допомогти користувачам зберегти концентрацію, забезпечити виконання своєї роботи вчасно та отримати глибше розуміння своєї роботи.

  #6. Діаграма Ганта

  Він дає змогу створити онлайн-діаграму Ганта, за допомогою якої ви можете переконатися, що ваші проекти виконуються за графіком. Дізнайтеся, як використання планувальника проектів Gantt у Teamwork допоможе вам краще керувати часовими рамками та виконувати роботу вищої якості.

  #7. Співпрацювати

  Вам просто потрібно мати ручку та папір, щоб відстежувати все, що потрібно виконати. Таким чином, програмне забезпечення, яке ви використовуєте для керування проектами, повинно виконувати значний обсяг роботи від вашого імені.

  Командна робота піклується про деталі, надаючи вам усі необхідні інструменти, щоб зберігати вашу роботу в одному місці, ефективно спілкуватися зі своєю командою та полегшувати співпрацю. Завдяки цьому ваша команда може зосередитися на тому, що вона вміє найкраще, що дає вам більше часу, щоб робити те, що ви вмієте найкраще.

  #8. Команди

  Оптимізуйте процес планування та налаштування проекту, делегуючи завдання різним командам і підгрупам. Це заощадить ваш час на інші адміністративні завдання та надасть повний огляд відповідальності та робочого навантаження кожної команди.

    Як знайти зовнішню IP-адресу Google Cloud VM?

  #9. Вигляд дошки Kanban

  Ви можете використовувати дошки Kanban у Teamwork, щоб спланувати свій робочий процес, надати швидкий огляд поточного стану діяльності та автоматизувати робочі процеси.

  Крім того, ви можете отримати повне уявлення про матеріально-технічне забезпечення вашого проекту та відстежувати в режимі реального часу прогрес ваших завдань, коли вони проходять через процес управління вашим проектом.

  #10. Необмежена кількість безкоштовних користувачів клієнта

  Ваші клієнти отримають вигоду від покращеної співпраці, більшої видимості та більш плідного досвіду, якщо ви надасте їм усі можливості командної роботи без додаткових витрат.

  Користувачі-клієнти дозволяють залучати клієнтів до ваших проектів без додаткових витрат. Це робить його ідеальним рішенням для рекламних агентств та інших професійних постачальників послуг.

  Функції поділяються на п’ять етапів будь-якого проекту з управління проектами, і вони додатково розподіляють ці функції на підкатегорії.

  Давайте розглянемо ці функції.

  #1. План

  • Календар
  • Власник проекту
  • Віхи
  • Шаблони списку завдань
  • Завдання та підзадачі

  #2. Співпрацювати

  • зошити
  • Файли та версії
  • Послідовники
  • Повідомлення
  • Конфіденційність
  • Дозвіл

  #3. Доставляти

  • Бюджетні витрати
  • Бюджети списку завдань
  • Бюджет проекту
  • Виставлення рахунків
  • Реєстр ризиків
  • Реєстрація часу

  #4. звіт

  • Рентабельність проекту
  • Фільтри
  • Панель приладів
  • Оновлення проекту
  • Історія завдань

  #5. Інтегрувати

  • Приміщення для командної роботи
  • Командна робота стіл
  • Командна робота CRM
  • Чат командної роботи

  Чим корисні функції Teamwork для керування командою?

  Командна робота має кілька функцій, як пояснювалося раніше, завдяки яким створення списку завдань може бути дуже корисним для керування командою. Створення списків завдань дозволяє призначати пріоритети вашій команді.

  Крім того, ви можете розділити кожну роботу на складові підзавдання, щоб отримати більше розуміння та глибини. Найновішу інформацію можна отримати, відстежуючи хід виконання завдання в режимі реального часу.

  Teamwork сповіщатиме вас про проблеми, виконання завдань, перешкоди тощо. Оскільки це полегшує контроль за роботою всієї команди, це може виявитися надзвичайно корисним для вас у ролі керівника команди.

  Ваша команда відстає чи встигає за графіком? Ви зможете знайти відповідь на це запитання за допомогою функції Teamwork milestones, яка дає змогу відстежувати інформаційні панелі, які порівнюють ваші терміни виконання з наявними результатами.

  Завдяки віхам ваша команда зможе виконати все, що потрібно зробити. Це також дозволяє створювати кристально чіткі цілі, додавати списки завдань і відстежувати прогрес.

  Немає сенсу витрачати час на пошук критичних файлів проекту, які могли бути загублені під час організації проекту. Ви можете зберігати всі свої важливі файли в одному місці за допомогою Teamwork і легко завантажувати нові версії, коли це потрібно, щоб продемонструвати прогрес.

  Функція «Підписники» командної роботи дозволяє вашим клієнтам стежити за розвитком проекту в режимі реального часу. Це корисно, якщо у вас є клієнти, зацікавлені в моніторингу прогресу проекту.

  Ціноутворення командної роботи

  Ціни на це програмне забезпечення для керування командою розділено на чотири категорії: Free Forever, Deliver, Grow і Scale, що може бути корисним для різних компаній залежно від їхніх потреб і можливостей.

  Командна робота також надає вам два варіанти частоти платежів: щомісяця та щороку. Очевидно, що річний план дешевший, ніж місячний.

    Захистіть програми паролем і змініть налаштування за допомогою перемикача програм [Jailbreak]

  Місячний план/Річний план користувача/Безкоштовний назавжди$0$0Доставка$13,99$119,8Зростання$24,99$215,8МасштабКонтакт Командна роботаКонтакт Командна робота

  Альтернативи командної роботи

  Wrike

  Wrike — це надійний інструмент, який показує хороші результати в програмному забезпеченні для спілкування та управління проектами. Він був розроблений спеціально для команд. Wrike — це онлайн-платформа командного спілкування для управління завданнями та проектами.

  Компанія, якою зараз володіє Citrix, продовжує розширюватися в цих областях, а також запроваджує пов’язані з ними можливості.

  Додаток тепер оновлено, щоб включити додаткові можливості робочого інтелекту, такі як прогнозування, коли будь-який проект загрожує відставання від графіка, і висвітлення потенційних причин цього ризику.

  Wrike простіше встановити та почати використовувати, ніж багато подібних програм для керування проектами, хоча його ціна є вищою.

  SmartSuite

  SmartSuite — це платформа для спільного керування роботою, яка дозволяє командам планувати, вимірювати та керувати будь-яким робочим процесом, незалежно від того, чи пов’язаний він із проектом, поточним процесом чи звичайною повсякденною діяльністю. Ціна за користувача щомісяця починається від 10 доларів США, і пропонується 15 різних мов.

  Ви можете отримати доступ до всіх інструментів, необхідних для розробки уніфікованої системи керування проектами на єдиній уніфікованій платформі.

  Ви зможете відстежувати поточний стан будь-якого проекту, керуючи його завданнями, етапами, власниками та ресурсами. Гнучкі звіти та часові шкали дозволять вам побачити, як усе стає на свої місця.

  Погляд письменника на командну роботу

  Оскільки Teamwork простий у використанні та має різні можливості, зокрема виставлення рахунків і рахунків, він підходить для команд, які займаються оплачуваною роботою з клієнтами, оскільки він має обидві функції.

  Незважаючи на те, що його ціна поступово зростає, він продовжує залишатися чудовою інвестицією. У Teamwork є мобільний додаток для пристроїв iOS та Android, що дозволяє кожному бути в курсі проектів і завдань, незалежно від того, де вони знаходяться.

  Це особливо корисно, якщо ви часто працюєте з колегами в дорозі. Мобільний додаток Teamwork надає вам огляд поточного стану роботи та відповідних часових рамок.

  Проте він не включає всі функції, доступні в онлайн-програмі. Таким чином, корисно підтримувати зв’язок зі своєю командою, оновлюючи свій статус або додаючи години, витрачені на роботу, але мобільний додаток ні в якому разі не замінює онлайн-додаток.

  Нижня лінія

  Ви можете створювати звіти, візуалізувати свою роботу за допомогою Kanban, призначати завдання, складати списки, керувати часом, взаємодіяти з іншими користувачами тощо за допомогою зручного та простого інтерфейсу Teamwork.

  Командна робота може допомогти вам успішно виконати завдання й отримати результати, яких прагнете ви та ваша команда, незалежно від вашого досвіду в управлінні проектами або якщо ви вперше керуєте проектом. Найкраще те, що ви можете почати використовувати Teamwork, не витрачаючи ні копійки.