Керований хостинг WordPress A2 призначений для професійного блогера

Давайте перевіримо керований хостинг A2 WordPress і дізнаємось, чому він має бути вашим найкращим вибором для надзвичайно швидкого веб-сайту.

У певний момент часу вам потрібно буде оновити хост до кращого. Але величезна кількість веб-хостів робить цей перехід справді заплутаним.

Крім того, доступність веб-хостів, які виставляють рахунки від одного долара до сотень доларів на місяць, ще більше ускладнює прийняття рішення.

Але перш ніж заглиблюватися в керований хостинг A2 і пояснювати, чому це гарний вибір, нам слід освіжити основи.

Зазвичай існує два типи хостингу для початківців WordPress:

Віртуальний хостинг

Як видно з назви, спільний хостинг — це багато веб-сайтів, розташованих на одному сервері. Зазвичай це найекономічніший варіант, який обирають блогери початкового рівня для своїх перших веб-сайтів.

Однак ці плани хостингу не можуть забезпечити найвищу безпеку та продуктивність через очевидні надзвичайно низькі ціни.

Як правило, ви отримуєте початкові плани зі знижкою, і навіть оновлення залишаються значно нижче позначки в 100 доларів США протягом цілого року.

Вони найкраще підходять для особистих проектів, веб-сайтів із низьким трафіком і для людей, які вміють робити щось своїми руками. А оскільки немає обмежень щодо використання CMS, навіть найкращі стратегії оптимізації через певний момент зазнають невдачі.

Керований хостинг WordPress

Ці хостинг-провайдери піклуються про налаштування продуктивності, оновлення безпеки тощо, що дозволяє власнику веб-сайту зосередитися на основному бізнесі.

А оскільки ви отримуєте відмінну підтримку, вони коштують відносно дорожче, ніж підписки на спільний хостинг.

Крім того, продуктивність сервера часто краща, враховуючи, що на них розміщено лише одну CMS (у цьому випадку WordPress).

Крім того, існує невелика різниця, яку можна знати. І хоча це не зрозуміло з назви, керований хостинг WordPress також спільно використовує ресурси, і на одному сервері може бути кілька веб-сайтів, як це було зі спільним хостингом.

Нарешті, краще вибрати хороший веб-хостинг і уникнути спокуси низьких цін, щоб забезпечити безперебійну роботу користувача.

Отже, ми розглянемо…

Керований хостинг A2 WordPress

Керований хостинг A2 дуже серйозно ставиться до продуктивності та має різноманітні плани з гнучкими цінами.

Ми побачимо деякі функції, перш ніж виконувати практичні дії та деякі тести продуктивності.

Хоча точні функції залежать від підписки, деякі варті уваги переваги включають:

 • Провідне в галузі накопичувач NVMe SSD
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Безкоштовне створення/клонування сайту
 • Гарантія безвідмовної роботи на 99,9%.
 • Безкоштовна професійна електронна пошта
 • Просте обслуговування WordPress Toolkit
 • Щоденне резервне копіювання
 • Веб-сервер LiteSpeed
 • Кеш WordPress LiteSpeed
 • Розумні оновлення
 • Режим обслуговування в 1 клацання
 • Індексація пошукової системи в 1 клік
 • Захист від грубої сили
 • Захист від DDoS
 • SSH і FTP доступ
 • Додатковий WordPress-CLI
 • Фільтрація спаму
 • Останній протокол HTTP
 • Корпоративна безпека Imunify360
  Якщо ви плануєте встановити тонну пристроїв Smarthome, пропустіть Wi-Fi

Ви можете знайти повний список функцій на порівняти керований хостинг A2 WordPress сторінки.

Хоча функції здебільшого не потребують пояснень, деякі з них потрібно висвітлити, щоб зрозуміти, наскільки вони корисні для професійного блогера.

Безкоштовна постановка/клонування

Це стосується випадків, коли ви можете створити фіктивний веб-сайт для тестування нової теми, плагіна чи будь-чого іншого перед запуском. Майте на увазі, що не всі хостинг-провайдери надають цю послугу безкоштовно, і для розміщення потрібно придбати окремі плагіни.

Але ви отримуєте це безкоштовно з WordPress, керованим A2.

Веб-сервер LiteSpeed

Хоча більша частина веб-хостингу все ще працює на веб-серверах Apache, керований A2 WordPress покладається на найновішу технологію веб-сервера – LiteSpeed ​​– навіть для базових рівнів.

Простіше кажучи, LiteSpeed ​​чудово підходить для запуску програм на основі PHP, таких як WordPress. Крім того, він має повну підтримку HTTP/3, чудовий захист від DDoS, кеш на рівні сервера та ще кілька атрибутів, які роблять його найкращим вибором для веб-сайтів WordPress.

Кеш LiteSpeed ​​WordPress

Це чудовий безкоштовний плагін кешу WordPress, який ідеально можна використовувати на будь-якому веб-сервері та хості.

Однак поєднайте це з веб-сервером LiteSpeed ​​і ви отримаєте ексклюзивні функції для подальшої оптимізації, як-от кешування запитів WordPress Rest API, різне кешування для настільних і мобільних платформ, очищення за розкладом для певних URL-адрес, підтримку HTTP/3 і QUIC тощо.

Використовуйте будь-який плагін

Деякі керовані хости WordPress обмежують свою базу користувачів невеликим набором схвалених плагінів через вузькі місця продуктивності.

Однак A2 не заважає вам використовувати все, що корисно для вашого бізнесу. Тим не менш, він підтримує список плагінів, яких слід уникати, щоб веб-сайт був добре функціонуючим.

Захист Hotlink

Хотлінкінг — це коли хтось використовує ресурси вашого сервера (переважно зображення) на своїй веб-сторінці без вашого дозволу. Залежно від трафіку веб-сайту хотлінкера це може завдати шкоди ресурсам хостингу без будь-якої користі для вас. Хоча існують конфігурації на рівні сервера, які можна зробити, щоб зупинити це, це завжди несе ризик неправильної конфігурації.

Однак хостинг A2 допоможе вам досягти цього лише одним перемикачем, уникаючи будь-якої ймовірності несправності.

Розумні оновлення

Оновлення призначені для покращення продуктивності, але нерідкі випадки, коли вони випадково порушують роботу, створюючи перерви.

Забезпечуючи саме ці ситуації, Smart Updates клонує веб-сайт і тестує оновлення WordPress і плагінів, а потім запускає перевірки на оновленому клонованому веб-сайті. Згодом ви можете перевірити результати та продовжити оновлення відповідно.

Резервне копіювання/відновлення

Усі хости зберігають резервні копії для комерційного використання, щоб відновити доступ, якщо щось піде не так. Але зазвичай користувач не має до них доступу.

Хоча на ринку є незліченна кількість плагінів резервного копіювання, більшість із них платні або мають обмежений безкоштовний рівень.

На відміну від A2, керований хостинг WordPress забезпечує щоденне резервне копіювання та відновлення в 1 клік.

  Google Диск і фотографії розділяються: що вам потрібно знати

Крім того, усі плани, крім базової підписки, також мають резервне копіювання за межами сайту.

Функцій набагато більше, ніж згадано тут, але це лише для підтвердження того, що A2 є одним із найкращих хостинг-провайдерів WordPress.

Далі ми переходимо до практичного, а потім навантажувального тестування.

Починаємо

Першим кроком є ​​вибір відповідного плану та реєстрація на послугу. Для цієї демонстрації ми вибрали керований хостинг Fly.

Згодом буде запропоновано ввести доменне ім’я. Ви можете або використати зареєстрований домен, ініціювати перенесення домену на A2, зареєструвати новий або скористатися безкоштовним фіктивним доменом.

Оскільки це було лише для ілюстрації, ми продовжили з останнім варіантом, щоб отримати techukraine.net-fly.a2hosted.com.

Далі ви отримуєте вибір центру обробки даних. На момент написання цієї статті ми могли вибрати з гідного вибору Арізону (США), Мічиган (США), Сінгапур (Азія) та Амстердам (Європа). Це важливо, оскільки чим ближче сервери до вашої цільової аудиторії, тим швидше вони працюють.

Однак ви завжди можете обрати мережу доставки вмісту для оптимального часу завантаження по всьому світу.

Далі ви обираєте ім’я користувача cPanel (розглянемо пізніше) і створюєте безпечний пароль.

Після цього ви побачите екран платежу з розрахунками податків для вашого регіону. Після цього заповніть додаткові дані та завершіть покупку.

Зрештою ви отримаєте деталі покупки та облікові дані для входу у вітальному листі.

Налаштування WordPress

Вам потрібно зайти в cPanel, щоб почати працювати з WordPress. Для цього ви можете увійти безпосередньо або через клієнтську область хостингу A2.

Далі прокрутіть вниз до розділу домену та натисніть WordPress Toolkit.

Це консоль для керування веб-сайтом(ами) WordPress і виконання таких операцій, як проміжна підготовка, резервне копіювання/відновлення, оновлення тем і плагінів тощо.

Цей демонстраційний веб-сайт був готовий до тестування. Можна почати аналогічно, натиснувши «Встановити» в розділі «Встановлення» у верхньому лівому куті.

З’являється спливаюче вікно, у якому ви вказуєте деталі веб-сайту, як-от назву, ім’я користувача, пароль тощо, перш ніж натиснути «Встановити» внизу.

Не турбуйтеся про червоний значок замка; це лише мій особистий менеджер паролів.

Зазвичай це завершується протягом кількох хвилин, і ваш новий веб-сайт WordPress із темою за замовчуванням і плагінами починає працювати.

Ви бачите, що протокол SSL попередньо встановлено, про що свідчить значок замка навпроти доменного імені в адресному рядку.

Нарешті, ви можете відвідати yourwebsitename.com/wp-admin, щоб перейти на екран входу для входу в інформаційну панель WordPress, щоб додати теми та плагіни WordPress і почати заробляти непогані гроші як професійний блогер.

Тестування продуктивності

Відверто кажучи, незалежно від того, наскільки зручним був цей процес досі, він майже подібний до всіх керованих хостинг-провайдерів WordPress.

Справжня справа полягає в тому, як ванільний веб-сайт поводиться з коробки. Зауважте, що наразі ми не проводили жодних оптимізацій. Крім того, не встановлені додаткові теми та плагіни.

  Детальний посібник про матрицю пріоритетів [4 Templates]

Аудит сайту

Тож, щоб перевірити цей нещодавно створений веб-сайт, ми скористалися інструментом аудиту веб-сайтів techukraine.net на базі Google Lighthouse.

Це дуже просто. Вам просто потрібно ввести URL-адресу, яка перевіряється Google Lighthouse за 50 ключовими параметрами. Крім того, цей інструмент techukraine.net дає практичні поради щодо того, як обійти кожне вузьке місце.

Очевидно, цифри були винятковими, навіть для абсолютно нового сайту. Найбільш важливим є показник продуктивності, який вказує на високу продуктивність сервера.

Тестування навантаження

Далі буде тестування, щоб побачити, як він працює в реальному житті з тестовим трафіком і стрибками. Крім того, ми побачимо, скільки він зможе витримати, перш ніж досягти потужності.

Для цього ми підписалися на деякі хмарні інструменти тестування навантаження. Примітно, що ми використовували K6 і Loader.

Давайте спочатку візьмемо K6.

Ми надіслали 50 віртуальних користувачів поступово протягом приблизно 12 хвилин тривалості тесту.

Тест пройшов успішно, час відгуку залишався нижче 200 мс протягом усього шляху, що є хорошим знаком. Однорідність графіка (бірюзового кольору) показує ефективність сервера, який може обслуговувати 50 одночасних користувачів без проблем із продуктивністю.

Крім того, відсоток відмов HTTP (лише 103 із загальних 11 499) становив менше 1%, що не викликає жодних сумнівів.

Згодом ми розгорнули Loader, щоб перевірити ліміт трафіку, який він може обробляти.

У цьому тесті ми надіслали 1000 віртуальних користувачів за хвилину, а сервер хостингу WordPress, керований A2, працював нормально під час повернення із середнім часом відповіді 170 мс (<200 мс).

Початковий сплеск (синій) був єдиним моментом, який знадобився для налаштування, і навіть це раптове навантаження не викликало занепокоєння, оскільки час відгуку становив 288 мс — найвищий показник за весь час тестування.

Зрештою, він може легко обслуговувати близько 1000 відвідувачів за хвилину, що є досить хорошим показником.

Якщо вам цікаво, так, ми пішли вище, але виявили результати неоптимальними, з часом відгуку вищим за зазвичай рекомендовані 200 мс і небажаною частотою відмов.

Підведенню

A2 Hosting — це ветеран індустрії хостингу, який працює приблизно в той же час, що й сам WordPress.

Отже, чи рекомендуємо ми керований хостинг WordPress A2?

Так, без задніх думок. Він чудовий за свою ціну та має чудову оптимізацію та протоколи безпеки. Крім того, він забезпечений рідкісною гарантією повернення грошей, яка повертає кошти після звичайного періоду 30 або 60 днів.