Камера Google Photo Sphere робить 360-градусні фотографії, завантажує їх на карти [iOS]

| | 0 Comments| 8:06 AM
Categories:

Коли Google випустив програму Android Camera в магазині Google Play, я подумав, не маючи надії, що вона коли-небудь буде випущена для iOS. Програма «Камера» від Google чудова, і хоча існують альтернативні програми для iOS, ніщо безкоштовно не наближається до того, що доступно для Android. Google щойно випустив Photo Sphere Camera, безкоштовну програму для iOS, яка дозволяє робити 360-градусну фотографію місця. Додаток призначений для використання на відкритому повітрі здебільшого, щоб користувачі могли фотографувати місця, які вони відвідують, позначати їх географічними тегами та завантажувати їх на Карти Google. Фотографії стають доступними для всіх, хто використовує Карти Google. Мова йде не стільки про особисту фотографію, скільки про краудсорсинг фотографій для картографічного сервісу, але додаток чудовий, і ми взялися за нього.

  Що таке сміття SMS у програмі «Повідомлення» в iOS 11

Додаток дає вам короткий посібник щодо його використання та радить використовувати його на відкритому повітрі, щоб трохи потренуватися перед використанням у приміщенні. Якщо ви ніколи не використовували програму Камера на телефоні Android, вам потрібно буде дізнатися, як вона працює. Це дуже відрізняється від того, як ви знімаєте панораму зі стандартної програми камери на iOS. Додаток допоможе вам використовувати кола; перший кадр, який ви зняли, знімається шляхом центрування кільця навколо першої напрямної кола, а потім повторення для всіх інших напрямних кіл, які ви бачите на екрані. Коли ви закінчите, натисніть кнопку з прапорцем. Вам не потрібно знімати кадр для всіх напрямних кіл. Якщо ви захопили стільки області, скільки хотіли, просто натисніть кнопку зупинки.

  Налаштуйте інтенсивність світлодіодного спалаху iPhone з центру керування iOS 7

Потім програма зшиє рамки. Залежно від кількості кадрів, які ви зняли, це може зайняти час, і ви помітите, що ваш телефон нагрівається. Фотографія завантажується автоматично, і немає можливості зупинити її. Ви не ввійшли у свій обліковий запис Google, тому їх не можна відстежити до вас. Ви також можете відмовитися від геотегування.

Перегляд фотографій у програмі – це чудовий досвід; ви можете панорамувати і дивитися в різні боки. Фотографію можна видалити з програми та відредагувати її тег місцезнаходження. У налаштуваннях програми ви можете налаштувати роздільну здатність фотографій і вибрати автоматичне додавання геотегів, зберегти копію фотографії до свого альбому та вибрати завантаження фотографії, лише якщо ви підключені до мережі Wi-Fi. Усі фотографії завантажуються з ліцензією з відкритим кодом.

  Перекладайте та надсилайте текст із клавіатури iOS

Ознайомтеся з цим і повідомте нам, що ви думаєте. Якщо ви збираєтеся спробувати це в приміщенні, сядьте в обертове крісло. Це значно полегшує огляд на 360 градусів.

Завантажте камеру Photo Sphere із App Store