Камера Chromebook не працює? 7 найкращих виправлень!

Categories:

Проблеми з апаратним забезпеченням на Chromebook трапляються рідко, але іноді вони виникають. Раніше карта Wi-Fi на моєму Chromebook перестала працювати, і мені довелося повернути ОС Chrome до старішої версії, щоб вирішити проблему. І тепер ми отримуємо повідомлення користувачів про те, що камера Chromebook не працює у багатьох. Для деяких користувачів Chromebook відображає помилку «Камеру не знайдено», а для багатьох інших камера не показує попередній перегляд. Тому, якщо ви в одному човні, не хвилюйтеся, оскільки ми склали докладний посібник про те, як вирішити проблеми з камерою на Chromebook.

Виправити несправність камери Chromebook (2023)

У цьому посібнику ми включили сім різних способів виправити камеру Chromebook. Якщо ви стикаєтеся з помилками на зразок «Камера не знайдена», не хвилюйтеся. Розгорніть таблицю нижче та спробуйте всі наведені нижче рішення.

Перезапустіть Chromebook

Перш ніж щось робити, перезапустіть Chromebook і перевірте, чи камеру на вашому Chromebook виправлено. Часто перезапуск ОС Chrome усуває більшість проблем із апаратним забезпеченням. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте панель швидких налаштувань у нижньому правому куті та натисніть кнопку «вимкнення». Тепер ваш Chromebook вимкнеться.

2. Після повного вимкнення живлення Chromebook натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути його. Тепер камера Chromebook має працювати нормально.

  Що таке атаки "людина посередині" та як їм запобігти?

Оновіть свій Chromebook

Нещодавно через помилку в Chrome OS 99 камера перестала працювати та відображала повідомлення про помилку «Камера не знайдена». Google швидко випустив оновлення, щоб виправити помилку. Тому завжди краще оновити Chromebook до останньої версії, щоб уникнути будь-яких серйозних помилок. Ось як це зробити.

1. Відкрийте панель швидких налаштувань у нижньому правому куті та клацніть піктограму «шестірні», щоб відкрити сторінку налаштувань.

2. Далі перейдіть до «Про ChromeOS» на лівій бічній панелі.

3. Тут натисніть «Перевірити наявність оновлень», і ваш Chromebook почне завантажувати останнє оновлення, якщо воно доступне. Після встановлення перезапустіть Chromebook. Тепер перевірте, чи вирішено помилку камери Chromebook.

Перевірте камеру в інших програмах

Якщо камера не працює в Google Meet або Zoom, не хвилюйтеся. Існують інші способи перевірити, чи апаратне забезпечення камери дійсно вийшло з ладу. Виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте панель запуску програм ОС Chrome у нижньому лівому куті та запустіть програму «Камера».

2. Перевірте, чи програма камери показує попередній перегляд. Якщо програма камери тут працює, можливо, Google Meet або Zoom не мають необхідного дозволу на доступ до камери. У такому випадку перейдіть до наступного розділу, щоб знайти рішення.

Увімкніть дозвіл камери на своєму Chromebook

1. Відкрийте на Chromebook веб-програму, у якій не працює камера. Наприклад, я відкрив Google Meet (відвідати). Тепер натисніть на іконку «замок» в адресному рядку та відкрийте «Налаштування сайту».

2. Після цього в розділі «Дозволи» змініть дозвіл «Камера» на «Дозволити». Так само внесіть зміни в дозвіл «Мікрофон».

  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру

3. Тепер перезавантажте веб-сторінку, і цього разу ваша камера Chromebook має нормально працювати в Zoom або Google Meet.

4. Якщо у вас все ще виникають проблеми, відкрийте наведену нижче адресу в Chrome.

chrome://settings/content/camera

5. Переконайтеся, що в спадному меню вибрано передню камеру. Після цього переконайтеся, що для параметра «Поведінка за замовчуванням» встановлено значення «Сайти можуть запитувати використання вашої камери».

Перевірте перемикач конфіденційності веб-камери на Chromebook

Деякі комп’ютери Chromebook HP, наприклад 14b і 14c, мають перемикач конфіденційності веб-камери на лівому краю Chromebook. Якщо її вимкнено, ви побачите червоний індикатор біля веб-камери. Щоб камера працювала на Chromebook від HP, переконайтеся, що перемикач конфіденційності вимкнено.

Скинути налаштування браузера Chrome

Якщо проблема камери обмежена веб-переглядачем Chrome, ви можете скинути Chrome до заводських налаштувань за умовчанням. Ймовірно, це має вирішити проблему з камерою на вашому Chromebook. Ось кроки, які слід виконати.

1. Відкрийте Chrome, вставте наведений нижче шлях в адресний рядок і натисніть Enter. Тепер натисніть «Відновити налаштування до початкових значень за замовчуванням».

chrome://settings/reset

2. Потім натисніть «Скинути налаштування», і все готово. Тепер відкрийте будь-яку веб-програму для відеоконференцій, як-от Zoom, у Chrome. І цього разу веб-камера має відобразити попередній перегляд.

Powerwash Chromebook

Якщо жоден із наведених вище методів не спрацював, у вас немає іншого виходу, як скинути налаштування Chromebook. Цей метод перевстановлює ОС Chrome і видаляє всі програми, файли та параметри налаштувань із вашого пристрою. Тому обов’язково зробіть резервну копію своїх особистих даних, перш ніж виконувати Powerwash Chromebook. Проте ось як можна скинути налаштування пристрою з ОС Chrome:

  Що таке безпечна мережа Microsoft Edge і як нею користуватися

1. Відкрийте панель швидких налаштувань у нижньому правому куті та клацніть піктограму «шестірня», щоб відкрити програму «Налаштування».

2. На лівій бічній панелі натисніть «Додатково», а потім відкрийте «Скинути налаштування» внизу.

3. Тут натисніть «Скинути», і ваш Chromebook відновить заводські налаштування протягом кількох хвилин. Вам буде надано чистий Chromebook, готовий до налаштування. Тепер перевірте, чи працює камера вашого Chromebook. Якщо проблеми не зникають, зверніться до виробника Chromebook.

Негайно виправте веб-камеру на своєму Chromebook

Отже, якщо веб-камера не працює на вашому Chromebook, ось як ви можете вирішити помилки камери. Деякі користувачі відмовляють веб-додаткам у дозволі камери, і це може бути однією з основних причин, чому камера не відображає попередній перегляд. У такому випадку ввімкніть дозвіл, дотримуючись нашого посібника. Крім того, якщо ви хочете ввімкнути індикатори конфіденційності на своєму Chromebook, перегляньте наш посібник. Він сповістить вас, коли камера або мікрофон використовуються у фоновому режимі. Крім того, якщо ваш Chromebook не вмикається, у нас є підручник для вирішення проблеми. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.