Камера Aqara E1 може похвалитися вражаючими характеристиками та захищеним відео Apple HomeKit

Ключові висновки

  • Камера Aqara E1 пропонує роздільну здатність 2K, нічне бачення та двосторонній зв’язок, що робить її доступною опцією з багатим набором функцій для домашньої безпеки.
  • На відміну від інших внутрішніх камер, Aqara Camera E1 забезпечує безкоштовне зашифроване хмарне сховище та можливість зберігати відео локально за допомогою карти microSD або сумісного NAS.
  • Завдяки підтримці HomeKit Secure Video та сумісності з Amazon Alexa, Google Home і Apple HomeKit Aqara Camera E1 є універсальним і економічно ефективним вибором.

Використовувати камери відеоспостереження як частину великої системи розумного будинку стає все легше. І якщо ви шукаєте багатофункціональний варіант, який не зруйнує банк, Aqara представила чудовий вибір у Camera E1.

Камера Aqara E1: роздільна здатність 2K і захищене відео HomeKit

Автор зображення: Акара

Aqara анонсувала Camera E1, камеру для інтер’єру з бюджетною ціною 60 доларів. Ви можете замовити Aqara Camera E1 на Amazon.

Як зазначено в Прес-реліз Aqaraкамера пропонує безліч чудових функцій, які допоможуть стежити за вашим домом.

Разом із роздільною здатністю 2K камера повороту/нахилу може забезпечити огляд місця на 360 градусів за допомогою однієї камери. Він також пропонує нічне бачення та двосторонній зв’язок за допомогою супутньої програми Aqara.

Ви можете отримувати інтелектуальні сповіщення, оброблені на пристрої, які сповіщають про виявлення людини. Додаток може автоматично фільтрувати події руху, і ви навіть можете почати запис або активувати автоматизацію, коли виявляється особа.

На відміну від інших внутрішніх камер, існує кілька способів зберігати відео без додаткової плати за підписку. Двадцять чотири години зашифрованого хмарного сховища надається безкоштовно. Ви також можете зберігати до 512 ГБ відео локально за допомогою слота для карт microSD камери. Відео, що зберігається локально, також можна створити резервну копію на сумісному NAS.

Автоматичний режим конфіденційності поверне об’єктив і вимкне камеру. Запис звуку з мікрофона також можна відключити вручну або за допомогою автоматики.

Наскрізне шифрування з Apple HomeKit Secure Video

Автор зображення: Акара

Camera E1 можна використовувати з Amazon Alexa, Google Home і Apple HomeKit. Але є приємна перевага для шанувальників Apple — підтримка HomeKit Secure Video.

Є кілька переваг HomeKit Secure Video. Відео має наскрізне шифрування та використовує наявне сховище iCloud+. Ви також можете налаштувати сповіщення та навіть скористатися розпізнаванням обличчя, щоб показати, кого саме бачить камера.

Зазначимо, недоліком HomeKit Secure Video є те, що він підтримує лише роздільну здатність 1080p.

Внутрішня камера Aqara забезпечує недорогий спокій

Незалежно від того, яку платформу розумного будинку ви використовуєте, Aqara Camera E1 надає чудовий набір функцій у недорогому пакеті. Підтримка HomeKit Secure Video також виділяється для користувачів Apple HomeKit.