З Rippling techukraine.net обробка заробітної плати простіше, ніж ви думаєте

| | 0 Comments| 8:51 AM
Categories:

Ви власник малого, середнього чи молодшого бізнесу, який бажає економно обробляти заробітну плату співробітникам? Ви повинні переглянути цей остаточний огляд на Rippling Payroll.

Обробка заробітної плати складна, оскільки вам потрібно виплачувати своїм працівникам відповідну зарплату, утримуючи податки відповідно до місцевого або міжнародного податкового законодавства. Багато онлайн- і офлайн-інструментів для розрахунку заробітної плати на ринку пом’якшують деякі проблеми.

Проте кожен додаток для нарахування зарплати має певні переваги та недоліки. Не варто сліпо вибирати одну з них і справлятися з нею. Натомість інструмент розрахунку заробітної плати має автоматично узгоджуватися з вашим бізнесом. Інструмент обробки заробітної плати Rippling є одним із найкращих прикладів гнучкого процесора заробітної плати.

Продовжуйте читати, оскільки ми розглядаємо програмне забезпечення Rippling Payroll навиворіт у цій статті. Зрештою, ви отримаєте чітке уявлення про те, підходить інструмент для вашого бізнесу чи ні.

Що таке програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати?

Програми для розрахунку заробітної плати, такі як Rippling, допомагають роботодавцям вчасно платити своїм працівникам без людських помилок. Інструменти містять найновіші місцеві та глобальні правила оподаткування, інструкції щодо утримання податку, інформацію про програму пільг для працівників тощо.

Отже, ви не можете просто імпортувати табелі та шкалу заробітної плати співробітників у програму та натиснути кнопку, щоб запустити нарахування заробітної плати. Інструмент розраховує всі бонуси, одноразові виплати, відрахування, пільги та податки.

Ці інструменти також допомагають надсилати платежі в режимах онлайн і офлайн. Не кажучи вже про подання податкових форм і сплату податкових сум від імені працівників до IRS, HMRC або інших компетентних органів.

Rippling як онлайн-програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати

Rippling — це сучасне програмне забезпечення для обробки заробітної плати з іншими функціями, такими як управління фінансами, ІТ та персоналом. Ви можете отримати повне рішення Rippling для свого бізнесу або підписатися на рішення для розрахунку заробітної плати.

Коли ви отримуєте повне рішення, модуль нарахування заробітної плати автоматично імпортує дані про співробітників, постачальників і підрядників із модуля HRMS. Якщо ви щойно придбали рішення Rippling Payroll, ви можете інтегрувати цей інструмент з іншими HRMS, ERP, додатками для табелів та бухгалтерським програмним забезпеченням для цілей розрахунку заробітної плати.

Ви можете повністю автоматизувати інструмент, щоб вчасно подати одну або кілька податкових форм у федеральні та державні органи влади. Усе, що вам потрібно, це оновити базу даних працівників із відповідними деталями, як-от розмір оплати праці, пільги, податкові ставки тощо.

Він дивує ваших співробітників святковим малюнком, коли повідомляє про виплату зарплати на їхніх рахунках.

Функції платформи Rippling Unity

Важливо знати особливості адміністрування та автоматизації платформи Rippling Payroll, перш ніж ми заглибимося в функціональні можливості нарахування заробітної плати.

Наступні функції допоможуть менеджеру з персоналу контролювати загальний інструмент і доступ до нього підлеглим:

Автоматизація робочого процесу

Інструменти автоматизації робочого процесу допомагають автоматично запускати різні етапи процесу нарахування заробітної плати. Наприклад, ви можете автоматично поєднувати сторонні дані, внутрішні кадрові дані та формули для створення платіжних відомостей на певну дату.

Коли платіжна відомість буде готова, програма надішле вам сповіщення, щоб переглянути та затвердити платіжну відомість. Потім Rippling Payroll виплачує виплати в певну дату. Подібна автоматизація також можлива для податкової звітності та звітності про дотримання законодавства.

  Як вимкнути повноекранне попереджувальне повідомлення Firefox

Механізм керування політикою

Встановлення складної політики нарахування заробітної плати в усій організації є складним завданням. Однак за допомогою Rippling ви можете виконати завдання менш ніж за день. Більшість завдань, пов’язаних із формуванням політики та забезпечення її виконання, виконуються автоматично.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати, які правила застосовуються до якого працівника відділу заробітної плати чи відділу кадрів. Функція застосування політики є динамічною функціональністю. Коли ви просуваєте працівника відділу кадрів або зарплати, його профіль автоматично узгоджується з чинними політиками для цієї посади.

Упорядковані та інтегровані кадрові дані

Розрахунок заробітної плати — це не просто виплата працівникам і сплата податків. Це також про аналіз витрат вашої організації та підвищення їх ефективності в наступному фінансовому році. Для цього ви можете використовувати надійну потужність отримання даних платформи Rippling.

Наприклад, ви можете зібрати всі пов’язані із заробітною платою дані з різних відділів, таких як HR, фінанси, IT, бухгалтерія, постачальники тощо, на одному екрані. Потім ви можете застосовувати формули, інструменти для створення діаграм тощо для створення інформативних звітів.

Управління схваленнями та дозволами

Ви не можете просто дозволити кожному з відділу кадрів, адміністратора, фінансів, відділу заробітної плати та бухгалтерії отримати доступ до всіх даних, пов’язаних із оплатою праці співробітників. Відповідність вашої організації вимогам залежить від правильного поводження з даними співробітників.

Отже, вам потрібен інструмент керування дозволами та схваленнями від Rippling. Це дозволяє створювати дозволи на основі ролей. Однак інструмент є дуже гнучким і дозволяє вносити спеціальні зміни, наприклад, надавати менеджеру швидкий доступ до певних даних із заробітної плати протягом години та блокувати доступ, коли час закінчується.

Основні функції розрахунку заробітної плати

Знайдіть нижче функції обробки заробітної плати, які пропонує інструмент Rippling Payroll:

Швидше обслуговування заробітної плати

Вибір Rippling означає ведення та перегляд платіжних відомостей швидко, без будь-яких помилок.

Програмне забезпечення синхронізує всі кадрові дані із заробітною платою та дає змогу позбутися ручного введення даних або розрахунків, таких як години та відрахування. Натисніть кнопку «Виконати», і інструмент згенерує платіжну відомість менш ніж за 2 хвилини.

Розрахунок заробітної плати з шаблонів

Тут користувачі отримують кілька шаблонів, пов’язаних із заробітною платою, які позбавляють їх від створення звітів з нуля. Наприклад, шаблон звіту журналу заробітної плати дає змогу переглядати детальну структуру виплат.

З іншого боку, у шаблоні звіту про заробітну плату відображається інформація про заробітну плату ваших співробітників. Крім них, Rippling пропонує інші шаблони для автоматизації робочого процесу.

Відповідність

Rippling постачається з більшістю податкових і робочих форм для всіх штатів США. Ці форми відповідності включають 941s, W-3s, W-2s, 1094-C, 1095-Cs, 1099s тощо. Таким чином, вам не потрібно наймати додатковий персонал для отримання та заповнення форм відповідності.

Податкова декларація

Ця програма для нарахування заробітної плати також включає всі звичайні типи заробітної плати, податки та відрахування на виплати працівникам.

Окрім стандартних податків у США, ви можете встановити власні податкові правила для офшорних працівників. Отже, якщо вам потрібно включити ПДВ або податок на товари та послуги та вирахувати їх із зарплати працівників, Rippling може вам допомогти.

  Якість даних: вичерпний посібник

Міжнародні платежі

Rippling робить міжнародні платежі безперебійним процесом. У вашій компанії можуть бути співробітники та підрядники, які живуть у різних країнах, але вам не потрібно переходити до іншого додатка, щоб заплатити їм. Служба розрахунку заробітної плати цього інструменту дозволяє виплачувати їх за лічені хвилини, незалежно від їх місцезнаходження.

ВВП і відстеження відпусток

Підприємства можуть позбутися від клопоту ручного відстеження PTO та відпусток своїх працівників, дозволивши Rippling виконувати цю роботу. Програмне забезпечення дає змогу налаштувати політику PTO та переглядати запити на відпустку в один клік. Крім того, PTO та затверджений робочий час автоматично синхронізуються із заробітною платою.

Звіти по заробітній платі

Звіти про заробітну плату допоможуть вам зробити свій бізнес більш рентабельним у майбутньому. Команда керівників завжди запитує звіти про заробітну плату від команди по заробітній платі. Співробітникам, які займаються розрахунком із заробітною платою, потрібно пройти через обручі, щоб зібрати всі дані в одному місці та відформатувати їх у таблиці.

За допомогою Rippling ваші працівники, які працюють із заробітною платою, можуть створювати професійні та видатні звіти всього за кілька кліків. Звіти можуть включати розширені діаграми, як-от смуги з накопиченням, стовпці, пончики, пироги, лінії тощо, для легкої візуалізації.

Коди посад

Job Codes — розумна та витончена функція цієї програми. Використовуючи його, компанії можуть отримати чітке уявлення про те, як співробітники витрачають свій час і скільки це їм коштує. Ви можете вибрати з цих кодів посади — місце розташування, клієнт і завдання.

Крім того, компанії можуть змінювати ставку оплати своїх співробітників у міру переходу з роботи на роботу, і все буде автоматично впроваджено в платіжну відомість.

Підтримує всі штати США

Rippling — це відоме програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати, яке працює у всіх 50 штатах США. Отже, якщо ви зі США, ви можете використовувати його для оплати праці своєї робочої сили, яка проживає в будь-якій точці США.

Миттєві платежі

Функція оплати праці співробітників і податків дозволяє вибрати правильний спосіб виплати для вашого бізнесу. Якщо ви віддаєте перевагу прямим переказам через кредитну картку, дебетову картку, ACH, банківські перекази тощо, ви можете налаштувати платіжну відомість таким чином.

Іноді вам може знадобитися надіслати платежі чеком. Інструмент Rippling Payroll також надає вам можливість використовувати чеки.

Мобільні програми

Rippling payroll доступний для смартфонів і планшетів із спектром iOS та Android. Крім того, існують окремі інтерфейси для менеджерів із заробітної плати та окремих співробітників.

Співробітники можуть використовувати мобільний додаток для перехресної перевірки своїх PTO, незапланованих відпусток, неоплачуваних відпусток, бонусів, шкали заробітної плати, утриманих податків тощо. Ваші співробітники також можуть бачити свої 1099s і W-2s.

Як адміністратор ви можете переглядати платіжні відомості окремих співробітників на ходу. Якщо ви виявите будь-які помилки, ви можете зробити нотатки, щоб виправити їх пізніше з додатка для ноутбука чи комп’ютера.

Оскільки Rippling Payroll також доступний як веб-програма, ви можете отримати доступ до більшості функцій із мобільного телефону, який підтримує Chrome або Mozilla.

Інтеграція програм сторонніх розробників

Компанії можуть інтегрувати в Rippling різноманітні додатки для нарахування заробітної плати та інші програми. Human Interest, Guideline, One Medical, TimeDoctor, Harvest, QuickBooks Time, Toggl, Clockify, Workers’ Comp, Betterment, Vanguard, Tapcheck, BlueStar, Money Intelligence та ForUsAll – це деякі підтримувані програми для інтеграції.

  Використовуйте свій iPhone, щоб знайти безкоштовні мережі Wi-Fi у будь-якій точці світу

Цільові підприємства

Rippling payroll найбільше підходить для малого та середнього бізнесу. Згідно з заявами, інструмент підходить для організацій, яким потрібно вести розрахунки заробітної плати до 1000 співробітників, фрілансерів або підрядників.

Якщо ваша робоча сила дуже диверсифікована та походить із різних частин земної кулі, не хвилюйтеся. Rippling також зможе обробляти заробітну плату для розподіленої робочої сили, оскільки підтримує кілька способів оплати, як-от банківські перекази, міжнародні платежі та платежі чеками.

Говорячи про цільові галузі для Rippling, на офіційному веб-сайті зазначено, що програма підходить для таких компаній:

  • технології
  • Охорона здоров’я
  • Роздрібна торгівля
  • Виробництво
  • Маркетинг
  • Некомерційні організації
  • Професійний сервіс
  • Фінансові послуги
  • Ресторани

Однак, якщо поглянути на величезну кількість функцій і параметрів налаштування, Rippling payroll підходить для будь-якого бізнесу. Все, що вам потрібно, це попередньо створена база даних співробітників для обробки платежів. Отже, це чудове рішення, якщо ви підписалися на повне програмне забезпечення Rippling.

Ціноутворення

Згідно з офіційним веб-сайтом Rippling, він стягуватиме з вас 8 доларів на місяць за кожного користувача. Однак у ньому не згадується плата за платформу чи окремий модуль для відділу кадрів, нарахування заробітної плати, ІТ тощо.

В іншому розділі веб-сайту Rippling згадує, що ви можете придбати окремі функції. Наприклад, ви можете оплатити функцію Payroll. У такому випадку вам потрібно підписатися на платформу Rippling Unity, щоб керувати функціями розрахунку заробітної плати. Плата за платформу Rippling Unity буде додатковою.

Оскільки інструмент не розкриває жодної детальної структури ціноутворення, ви можете отримати індивідуальну цінову пропозицію безпосередньо від Rippling, надіславши форму Отримати безкоштовну пропозицію.

Альтернативи

Знайдіть нижче кілька альтернатив, щоб порівняти Rippling з конкурентами:

ADP

ADP пропонує гнучке та масштабоване рішення для нарахування заробітної плати для компаній різного розміру. Наприклад, нарахування заробітної плати для малого бізнесу від 1 до 49 працівників і до нарахування заробітної плати на рівні підприємства для 50+ працівників.

Інструмент включає розрахунки заробітної плати, податки та відповідність федеральним і державним вимогам. Крім того, ви можете інтегрувати програму з інструментами управління персоналом, фінансами та бухгалтерським обліком.

Zoho Payroll

Функція нарахування заробітної плати Zoho допомагає вам автоматично розраховувати заробітну плату, у той час як ви можете зосередитися на таких завданнях, як продажі та маркетинг. Основними функціями розрахунку заробітної плати є розрахунки заробітної плати в певній галузі, бонуси співробітникам, оплата в один клік, індивідуальні відрахування, онлайн-/офлайн-платежі, управління кредитами тощо.

Заключні слова

Сучасним гібридним і віддаленим організаціям роботи потрібне надійне програмне забезпечення для автоматизації більшості етапів процесу розрахунку заробітної плати. Крім того, цей інструмент також має враховувати дотримання податкових вимог штату в США, враховувати міжнародне податкове законодавство, допомагати з виплатами працівникам тощо.

Rippling — це програма для управління бізнесом із повним набором послуг, яка зосереджена на HR, IT та фінансах. Ви можете використовувати всю програму або службу Payroll, щоб легко обробляти заробітну плату вашої компанії. Він виділяється як повне рішення для нарахування заробітної плати, засноване на багатьох бізнес-стандартах.

Вас також можуть зацікавити підготовчі курси до сертифікації SHRM.