З Bigin легко керувати продажами [+ 3 Alternatives]

| | 0 Comments| 7:22 AM
Categories:

Zoho Bigin — це інтуїтивно зрозуміла та зрозуміла CRM-система для керування продажами. Він дуже підходить для малого та середнього бізнесу (SMB), оскільки не перевантажує вас непотрібними функціями.

Якщо ви представник малого та середнього бізнесу, ви маєте знати, що дуже складно стежити за продажами різних продуктів/послуг, потенційними клієнтами та бізнес-даними. Крім того, вам потрібно стежити за клієнтами, щоб зацікавити їх вашими пропозиціями чи послугами.

Щоб вирішити всі проблеми в одному пакеті, постачальники програмного забезпечення як послуги (SaaS) розробили локальне або хмарне програмне забезпечення для керування взаємовідносинами з клієнтами, CRM.

Але не всі CRM підходять, оскільки SMB вимагають зручності, простоти використання та доступності. Щоб заповнити цей вакуум, Zoho CRM розгорнула орієнтований на малий бізнес конвеєр продажів і додаток для керування потенційними клієнтами, відомий як Bigin. Читайте далі, щоб дізнатися, наскільки легко керувати продажами за допомогою Bigin від Zoho CRM.

Що таке управління продажами?

Процес продажу – це складний набір подій. Таким чином, керівники продажів або менеджери розподіляють усі етапи продажів і розміщують їх на електронній таблиці або дошці для зручної візуалізації. Така блок-схема подій продажів називається конвеєром продажів.

Конвеєр продажів в основному включатиме такі завдання, як опціони вхідних продажів і їх проведення через різні етапи, щоб закрити угоду як виграну або програну. Процес управління всіма цими завданнями разом із продавцем, який бере участь у цьому циклі, відомий як управління продажами.

До цифрової ери відділи продажів зазвичай використовували наклейки на білих дошках, щоб візуалізувати та керувати продажами. Але з розвитком цифрових технологій і появою електронних таблиць підприємства почали використовувати такі інструменти, як Microsoft Excel.

Однак керувати різними конвеєрами продажів за допомогою електронних таблиць проблематично, і вам потрібно більш надійне програмне забезпечення, яке автоматично вводитиме потенційних клієнтів у конвеєр продажів. Це дає змогу докладати ручних зусиль, щоб охопити клієнтів і переконати їх, а не керувати електронними таблицями.

Різні розробники програмного забезпечення CRM намагалися створити складні інструменти для конвеєрів продажів. Але більшість із них настільки неоднозначні, що вам знадобиться кілька операторів лише для інструменту. Але Zoho створив просту CRM для продажів, яка справді інтуїтивно зрозуміла та зручна для вашої кишені.

Зустрічайте Бігіна від Zoho CRM

Бігін це нова конвеєрна система продажів CRM, побудована на платформі Zoho CRM. Zoho розробив CRM, враховуючи потреби мікро-, малого та середнього бізнесу, яким необхідно оптимізувати свої продажі. Розгортання інструменту саме вчасно, оскільки глобальні компанії переживають складну цифрову трансформацію, до якої більшість компаній не підготувалися заздалегідь.

У той час як бізнес на рівні підприємства має інвестиції та ресурси, щоб продовжувати бізнес без втрати доходу, це не стосується малого та середнього бізнесу. У зв’язку з трансформацією бізнесу малим і середнім підприємствам необхідно переналаштувати весь канал продажів, що зрештою втрачає дохід. Натомість малий і середній бізнес може безкоштовно розпочати роботу з Bigin і перейти на пакет передплати, який відповідає їхнім продажам.

Оскільки додаток Bigin не потребує навчання, власникам бізнесу або невеликим командам легше працювати з додатком у хмарі та отримувати кращі результати. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з різними полями конвеєра продажів, фільтрами візуалізації та спеціальними полями.

  Як створити та керувати змістом у Microsoft Word

Інтерфейс інструменту добре організований, робочий простір поділяється на ліву панель навігації та праву панель завдань. Прямо над панеллю завдань ви також знайдете панель налаштування, за допомогою якої можна змінювати конвеєр, угоду та терміни виконання.

Цей інструмент робить керування продажами простим кроком, оскільки ви отримуєте всі ресурси та дані в одному зручному робочому просторі. Ви можете легко переключитися на контакти, компанії, продукти, дії та інформаційні панелі з конвеєрів, щоб контролювати всю операцію з продажу.

Особливості Бігін

Нижче наведено основні функції, на які вам слід звернути увагу в CRM продажів для малого та середнього бізнесу. Bigin пропонує все це:

#1. Залучення бізнес-перспектив

Спілкування з потенційними клієнтами є ключем до успішних угод. Щойно ви імпортуєте потенційних клієнтів зі свого джерела, ви зможете керувати ними на Bigin для кругового перегляду потенційних клієнтів. Ви можете безперешкодно зв’язуватися з клієнтами за допомогою телефонних дзвінків, електронних листів, цифрових форм і твітів безпосередньо з програми Bigin.

#2. Керуйте конвеєрами продажів

Керування конвеєром є основною функцією Bigin. Допоміжні функції, такі як кілька конвеєрів і перегляд конвеєрів, зберігають ваш робочий простір Bigin вільним від безладу. Тим не менш, ви можете отримати доступ до всіх потенційних клієнтів і їх перетворення в процес продажів одним клацанням миші.

Він також пропонує налаштовані поля CRM, щоб ви могли візуалізувати дані про продажі так, як вам подобається. Більше того, модулі моніторингу активності дають змогу виявити будь-якого клієнта з продажу, який незабаром наближається до наступного дзвінка, і повідомити члена команди про завершення дзвінка.

#3. Безпека бізнес-даних

Ви можете контролювати доступ до даних CRM за допомогою ролей і профілів. Таким чином, ви можете переконатися, що лише певна особа має доступ до певних даних угоди. Якщо будуть якісь інциденти з даними, ви знатимете, хто працював над клієнтом або угодою.

Ви також можете провести аудит усієї CRM, щоб візуалізувати, хто і яку дію виконував, що призвело до проблем із закриттям угоди. Крім того, ваш бізнес автоматично відповідає GDPR, оскільки Zoho розміщує Bigin на своїй платформі.

#4. Інтеграція програм сторонніх розробників

Bigin легко інтегрується з понад 100 програмами від Zoho та сторонніх постачальників. Наприклад:

  • Інтеграція з Zoho Forms і Zoho Analytics для бізнес-аналітики.
  • Синхронізація з Mailchimp для легкого маркетингу електронною поштою.
  • Плануйте зустрічі з клієнтами через Zoom прямо з програми Bigin.
  • Налаштуйте RingCentral або Constant Contact для послуг телефонії.

#5. Мобільні програми

Bigin — готова для мобільних пристроїв CRM. Ви можете встановити Bigin від Zoho CRM з Магазин додатків або Play Store для сумісних мобільних пристроїв. Мобільний додаток дозволяє виконувати практично всі завдання зі смартфона. Таким чином, ви можете здійснювати операції з продажу під час подорожі.

Як закрити більше угод з Bigin

Управління кількома конвеєрами є ключовим елементом для закриття більшої кількості угод, ніж раніше. Ви можете створювати різні канали продажів для різної клієнтури та ефективно керувати робочими процесами. Це також дозволяє налаштовувати фази продажів вручну, щоб ви ніколи не пропустили інформацію про клієнта.

Ви можете просто створити кілька угод для різних потенційних клієнтів і продуктів. Потім призначте угоди одному чи кільком працівникам відділу продажів. Угоди міститимуть завдання в стилі Канбан, які працівники відділу продажів повинні виконувати вчасно. Ви можете переглядати події конвеєра продажів на екрані «Дії», щоб перевірити, чи ваша команда працює за розкладом.

  Як перевірити дійсні дужки в Python

Ви також можете переглянути загальний статус продажів, переглянувши інформаційну панель Bigin. Тут ви знайдете ключові показники ефективності, як-от виграні угоди, втрачені угоди, відкриті угоди, завершені дзвінки тощо.

Чому Bigin для управління продажами?

Стартапи, мікро-, малі та середні підприємства повинні зосередитися на продажах із збалансованим обслуговуванням клієнтів. Крім того, ці підприємства повинні зосередитися на внутрішніх продажах, а не на аутсорсингу. Хоча автоматизація є ключовою перевагою для таких сценаріїв, вам також потрібно підготуватися до рішень «зроби сам».

Бігін надає вам усе вищезазначене. Ви можете пропустити етап налаштувань CRM і відразу почати продажі. Завдяки готовим і редагованим шаблонам від Бігін. Крім того, ви можете будь-коли змінити конвеєр продажів, коли відбувається зміна стратегії продажів або типу клієнта.

Ви можете вибрати з нерухомості, консалтингу з програмного забезпечення, юриспруденції, страхування тощо, шаблони для управління продажами. Ви також можете створити різні команди, такі як адаптація клієнтів, виконання замовлень, запуск веб-сайту, збір коштів для стартапів тощо, якщо вам потрібні спеціальні групи, які працюють у різних бізнес-вертикалях.

Це ще не все! Існує більше причин для використання Bigin, і вони:

  • Електронні таблиці займають багато часу для налаштування, форматування та обслуговування. Час, який ви вкладаєте, не приносить жодної цінності для вашого бізнесу, оскільки він здебільшого виконується вручну та офлайн.
  • Електронні таблиці можуть вийти з ладу будь-коли, наприклад, хтось вносить незворотні зміни, клієнт не може зрозуміти цифри тощо.
  • Дошки Kanban можуть виглядати як альтернатива CRM, але це не допоможе вам з автоматичним керуванням клієнтами чи потенційними клієнтами.
  • Дошки Kanban також не пропонують жодної автоматизації робочого процесу продажів.

Переваги Bigin для малого та середнього бізнесу

У той час як підприємствам потрібна складна CRM для продажів, малим і середнім підприємствам потрібна навпаки. Їм потрібен спрощений інструмент, який не потребує спеціалізованої бригади для роботи, а також є дешевим. Bigin — це саме CRM для продажів, яка потрібна вашому малому чи середньому бізнесу. Ось переваги, якими ви будете користуватися:

#1. Відповідні функціональні пакети

Bigin має всі функції, необхідні для ефективного управління продажами. Він не містить непотрібних модулів або складних робочих процесів, які змушують вас наймати спеціального керівника для керування інструментами.

Він має вбудовану електронну пошту, розвідку соціальних мереж, голосовий виклик, форми опитування, відповідність даних та інструменти аудиту. Таким чином, якщо вам потрібно продовжити зустріч генерального директора з потенційним клієнтом, ви можете зателефонувати клієнту або надіслати електронний лист прямо з Бігін.

Інструмент обробляє всі ці дані в хмарі, і ви можете легко завантажити їх у формі звіту для звітів інвесторів або органів влади.

#2. Простота використання

Хоча цей інструмент не є електронною таблицею, він має схожий вигляд, тому наявні співробітники можуть легко наздогнати його. Таким чином, вам не потрібно навчати свого торгового персоналу додатку чи наймати нову команду, що може вплинути на прибутковість бізнесу.

На початку ви можете просто вибрати шаблон каналу продажів, який відповідає вашому бізнесу, і почати з легкістю керувати операціями продажів. Ви також можете налаштувати поля шаблону, коли з’являться нові вимоги. Таким чином, ви можете почати роботу з першого дня підписки. Крім того, вам не потрібно нести будь-які втрати потенційних клієнтів через налаштування інструменту та пов’язані з цим простої.

  Як скасувати підписку на Instacart

#3. Економічний для малого та середнього бізнесу

Малі, мікро- та середні підприємства можуть безкоштовно випробувати основні функції Bigin. Безкоштовний план включає до 500 записів, один конвеєр продажів, три робочі процеси продажів, дзвінки клієнтів, інтеграцію Zapier, форми Zoho та програми для Android та iOS.

Якщо вам подобається інструмент і ви хочете отримати більше функцій, ви можете підписатися на плани Express або Premier. Є також доступні додаткові компоненти, які ви можете придбати для розширення операцій, як-от додаткові записи, зберігання файлів і одноразове резервне копіювання даних.

Альтернативи Bigin від Zoho CRM

#1. Продавець

Salesmate є однією з популярних альтернатив Bigin. Це допоможе вам перетворити потенційних клієнтів на щасливих клієнтів і закрити більше виграшних угод, ніж програних. Крім того, це дає змогу персоналізувати кожну лінію продажів відповідно до клієнта. Крім того, його інтерфейс користувача простий, але продуктивний для вашої команди управління продажами.

У його основі є модуль Sales Pipeline для оптимізації операцій з продажу, керування кількома каналами продажів, статусами угод, автоматизованими завданнями та сповіщеннями. Навколо нього є інші стандартні функції, такі як відстеження продажів, керування контактами, керування продуктами, планувальник зустрічей і спільна папка вхідних для спільної роботи.

#2. Pipedrive

Pipedrive — це ще одна CRM-система управління продажами, яку можна перевірити, не сплачуючи за фактичний продукт. Щоб налаштувати CRM відповідно до операцій продажу вашого бізнесу, знадобиться лише кілька хвилин. Після цього ви можете легко зосередитися на діях, які приведуть вас до успішно закритої угоди, замість того, щоб візуалізувати її віртуально.

Додаток Pipedrive підходить для будь-якого бізнесу, пов’язаного з продажами. Незалежно від того, продаєте ви комп’ютерні додатки чи автомобільні аксесуари, це правильний CRM для продажу. Основною функцією продажів є конвеєр і угоди. Навколо цього є інші розширені функції, як-от проектування конвеєрів за допомогою перетягування, спеціальні поля конвеєрів, чат-бот для створення потенційних клієнтів, мобільні програми та багато іншого.

#3. Keap

Keap — це інструмент автоматизації продажів і маркетингу, який пропонує безліч функцій для малих і середніх підприємств. Наприклад, CRM, обмін текстовими повідомленнями, цільові сторінки, маркетинг електронною поштою, платежі, електронна комерція та продажі в одній інтуїтивно зрозумілій програмі.

Його функція керування продажами дає вам загальну картину бізнес-операцій без перешкод. Ви можете скористатися функцією перетягування, щоб перемістити потенційних клієнтів у різні статуси, як-от кваліфікація, перемога тощо. Крім того, доки угода не буде успішно закрита, Keap автоматично нагадуватиме вашій команді про наступні дзвінки чи електронні листи.

Заключні слова

Наразі ви, мабуть, дізналися, що Bigin має зручні інструменти та простий інтерфейс, але водночас здатний керувати кількома конвеєрами продажів для різних послуг або продуктів. Крім того, він оснащений хронологічним інтерфейсом, який дозволяє легко визначити, як клієнти взаємодіють з вашим бізнесом.

Крім того, Bigin дозволяє легко керувати записами, файлами, продуктами, послугами та даними. І головна перевага полягає в тому, що це дуже економічно, ніж альтернативні варіанти, на які можуть піти SMBs.

У двох словах, Bigin від Zoho CRM підходить для невеликих компаній, оскільки пропонує повний контроль і забезпечує потужність обробки конвеєра продажів, яку не можуть забезпечити базові CRM або інструменти планування ресурсів підприємства (ERP).