З цими 7 інструментами легко розслідувати Dark Web

Categories:

Темна павутина — це незліченна частина мережі, доступ до якої має будь-хто, не лише ви, а й злочинці, педофіли та терористи.

Багато з вас, можливо, чули про злочини в темній мережі та крадіжки особистих даних, з якими стикаються компанії та споживачі.

Але що таке Dark Web і як він може вплинути на вас?

Насправді він складається з набору веб-сайтів, які приховані від громадськості. І якщо ваші дані скомпрометовано, вони можуть бути там, викрадені кіберзлочинцем, який може використовувати їх для власної вигоди.

У цій статті я розповім про Dark Web, що таке розслідування Dark Web, чому воно має вирішальне значення та деякі з найкращих інструментів Dark Web.

Що таке Dark Web?

Наприкінці 1990-х років дві дослідницькі організації Міністерства оборони США розробили зашифровану та анонімну мережу, яка захищає конфіденційну інформацію та зв’язок американських шпигунів.

Але до цієї мережі не могли отримати доступ звичайні користувачі Інтернету. Цю секретну мережу сьогодні називають Dark Web.

Dark Web, також званий Darknet, є частиною Deep Web, яка включає всі сторінки веб-сайтів, які ви не зможете знайти в Google та інших результатах пошуку. Ви можете отримати доступ до Dark Web, лише якщо ви отримаєте доступ до електронної пошти, увійдете в Netflix, увійдете в обліковий запис електронного банкінгу тощо.

Коли ви вперше чуєте термін «Dark Web», перше, що ви можете подумати, це щось незаконне. Однак багато людей знають, що це необхідне джерело інформації про загрози для різних корпорацій.

Але утримання та залучення Dark Web може бути дорогим і складним через підвищену конфіденційність доступу до вмісту.

Для цього ви можете скористатися хорошим інструментом моніторингу Dark Web, щоб легко дослідити Dark Web і переконатися, що ваші дані не викрадено та не завантажено туди. Це дозволить уникнути ручної роботи та заощадить ваш час, зусилля та ресурси, не кажучи вже про можливі ризики.

Що таке дослідження Dark Web?

Коли ви досліджуєте чи відстежуєте Deep Web та/або Dark web, ви шукаєте дані, пов’язані з вашою організацією. Це можна зробити за допомогою моніторингу Dark Web. Різні інструменти моніторингу та розслідування допоможуть вам виявити викрадену або витік інформації, як-от облікові дані, паролі, інтелектуальну власність і секретні документи, якими поділилися злочинці та зловмисники.

Порушення даних є найпоширенішою проблемою в наш час. Кіберзлочинці продають або поширюють мільйони інформації в Dark Web. Оскільки це нова концепція, багато організацій досі не знають про неї. Завдяки цьому злочинцям легко викрасти інформацію та продовжити її зловживання, поки організація не має жодного поняття про те, що відбувається.

Пошук інформації в даркнеті вручну – складна робота. Ви можете виконати численні дії, щоб захистити свою інформацію, переконатися, що паролі захищені тощо. Але якщо ви знову дослідите Dark Web, ви побачите, що частина інформації все ще там.

Щоб подолати такі проблеми, вам потрібен інструмент дослідження, який виявляє вашу інформацію шляхом сканування, пошуку та вилучення даних із мільйонів джерел у Dark Web.

Давайте подивимося на деякі з найкращих інструментів розслідування Dark Web і як вони можуть допомогти вам знайти та захистити ваші дані.

Соціальні посилання

Проводьте розслідування на основі даних за допомогою соціальних посилань і залишайтеся безпечнішими. Він збирає величезні обсяги даних із відкритих інтернет-джерел, таких як соціальні мережі, темна мережа, месенджери та блокчейни, щоб аналізувати та отримувати повне уявлення, необхідне для проведення та оптимізації ваших розслідувань.

Social Links допомагає фахівцям з кібербезпеки, компаніям, урядам і приватним детективам, а також правоохоронним органам з 80+ країн.

  Як першокурсникам почати свою кар’єру в IoT?

особливості:

 • Отримуйте актуальну, точну статистику та актуальну інформацію з понад 500 джерел даних, таких як WhatsApp, Facebook, Instagram, Telegram тощо.
 • Анонімно отримуйте доступ до ринків Dark Web, таких як Hydra, 8chan, Dread, Raddle тощо.
 • Шукайте в 2000 загальнодоступних джерелах з 1 мільярдом наборів ідентифікаційних даних.
 • Використовуйте такі технології штучного інтелекту, як розпізнавання облич, профілювання ДНК, виявлення об’єктів і Deepfake.
 • Використовуйте понад 1000 вбудованих методів пошуку.
 • Переглядайте транзакції, пункти призначення, адреси, токени та відправників із основних блокчейнів криптовалюти.
 • Отримуйте дані з кількох джерел в одному місці.
 • Використовуйте лідирування для аналізу даних, наприклад Spiderfoot HX, i2, Maltego тощо.
 • Легко експортуйте дані, щоб увімкнути докладні звіти, перехресну перевірку та повторну інтеграцію.

Social Links пропонує інструменти розвідки з відкритим кодом (OSINT) і рішення для дослідження соціальних медіа для організацій і окремих осіб. Їх продукти безпеки включають:

 • SL Professional: це комплексне OSINT-рішення дозволяє проводити глибші дослідження в Dark Web, соціальних мережах тощо. Воно доступне для платформ Maltego та i2. Він прискорює розслідування, виконуючи повний цикл аналізу даних, від вилучення даних до візуалізації.
 • Приватна платформа SL: це локальна платформа корпоративного рівня з багатьма параметрами налаштування, методами пошуку та приватним зберіганням даних. Це дозволяє виконувати поглиблене дослідження Темної мережі, зберігаючи дані в безпеці та конфіденційності.
 • SL API: він має низку методів аналізу та вилучення даних і підключений безпосередньо до внутрішньої платформи користувачів через API.

Скуріо

Skurio — це універсальне програмне забезпечення для моніторингу Dark Web, яке дозволяє безпечно контролювати діяльність і перевіряти, чи скомпрометовані ваші дані. Незалежно від того, де зберігаються ваші дані, ви можете захистити їх за допомогою цього інструменту.

особливості:

 • Автоматизований моніторинг Dark Web: автоматизований інструмент моніторингу Dark Web від Skurio пропонує покращений захист від цифрових ризиків. Він виконує цілодобове сканування Dark Web, Deep Web і Surface Web для пошуку ваших даних. Його численні вихідні канали містять IRC-чати, дампи даних, соціальні джерела, bin-сайти та Dark Web-сайти для ефективного виявлення конфіденційної інформації.
 • Моніторинг сповіщень: ви можете легко налаштувати монітор сповіщень для ваших електронних листів, доменів, продуктів, послуг, брендів та інших типів даних, які ви хочете шукати. Ви можете зробити це за допомогою зіставлення шаблонів і пошуку за ключовими словами. Крім того, Skurio пропонує спеціалізований моніторинг витоку даних користувачів і реєстрацій доменів із помилками, щоб захистити користувачів від шахрайства.
 • Інструменти для співпраці: керуйте дослідженнями, додавайте коментарі, створюйте звіти та діліться результатами за допомогою інструментів для співпраці Skurio. Крім того, ви можете інтегрувати канали в системи SOC за допомогою їхніх інструментів інтеграції API.
 • Сповіщення: отримуйте миттєві сповіщення за допомогою тексту, електронної пошти або Slack. Щойно Skurio виявить ваші дані в Dark Web або будь-якому іншому місці в Інтернеті, він негайно повідомить вас.

Крім того, Skurio постійно додає нові джерела на платформу моніторингу та включає веб-сайти, які цікавлять вашу галузь та бізнес. Отже, замість того, щоб витрачати час на дослідження, фільтрацію хибних спрацьовувань і збирання інформації, ви можете використовувати Skurio, щоб зосередитися на отриманні інформації з точних, доречних результатів.

Rapid7

Захистіть свою організацію від зовнішніх загроз за допомогою Rapid7. Це дозволить вам краще побачити всі ваші зовнішні онлайн-загрози та допоможе вашим клієнтам і співробітникам залишатися в безпеці за допомогою проактивного моніторингу Dark Web.

Rapid7 допомагає вам пом’якшувати онлайн-загрози за допомогою таких функцій, як контекстуалізовані сповіщення, які пропонують швидке реагування. Це також дозволить вам легко розставити пріоритети для пом’якшення, щоб скоротити час розслідування та прискорити сортування попереджень.

особливості:

 • Він може швидко перетворити геніальність у дію завдяки автоматизованим реакціям на сповіщення та швидшому виявленню в середовищі. Це відбувається завдяки інтеграції plug-and-play з наявними технологіями, включаючи EDR, SOAR, SIEM, брандмауер тощо.
 • Ви можете керувати своїми робочими процесами SecOps і спрощувати їх за допомогою розширених можливостей картографування та дослідження, які забезпечують контекстні попередження разом із низьким співвідношенням сигнал/шум. Крім того, ви отримаєте необмежений доступ до експертного аналізу, щоб скоротити час розслідування та прискорити реагування та сортування попереджень.
 • Його інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель і прискорена адаптація дозволяють вам почати працювати. Це допоможе вам отримати швидку рентабельність інвестицій разом із цифровим захистом від ризиків, який адаптований відповідно до площі вашої організації.
 • Rapid7 пропонує кілька функцій, як-от захист від цифрових ризиків, захист від темної мережі, керування IOC, захист від загроз, повну автоматизацію, швидке виправлення та видалення, розширену бібліотеку загроз, розширене дослідження, відображення загроз тощо.
  Функція Python map(), пояснена на прикладах

Усуньте непотрібні загрози ззовні, перш ніж вони створять проблеми у вашому бізнесі, звернувшись до експертів. Отримайте безкоштовну демонстрацію, яка охоплює вашу видимість, ризики та автоматизацію реагування.

Платформа веб-ізоляції Silo

Платформа Silo Web Isolation від Authentic8 переносить веб-ризики в ізольоване власне хмарне середовище, яким ви можете легко керувати. Щоб задовольнити ваші вимоги, ви можете налаштувати Silo відповідно до своїх потреб.

Платформа Silo пропонує безпечне середовище виконання для ваших веб-дій. Його створено з метою ізоляції всіх критичних даних і веб-коду від кінцевої точки. Він також дотримується принципів можливостей перегляду, які мають бути перевірені та конфігуровані, як корпоративний робочий процес.

особливості:

 • Silo надає хмарне рішення, яке можна розгорнути за лічені секунди. Це не вимагає інвестицій в інфраструктуру; скоріше він зосереджений на масштабуванні, яке дозволяє ІТ-спеціалістам швидше вирішувати бізнес-проблеми.
 • Silo здатний інтегруватися з браузерами та робочими процесами за допомогою API, які дозволяють ІТ-спеціалістам визначати певний досвід для користувачів.
 • На відміну від традиційних рішень безпеки, Silo дозволяє розгортати програмне забезпечення серед груп користувачів одним клацанням миші. Silo може збільшуватися та зменшуватися залежно від ваших змін, дозволяючи вчасно надавати правильні рішення своїм користувачам.
 • Silo дає змогу визначати доступ, використовувати політики між розташуваннями, веб-ресурсами та розташуваннями, а також автентифікацію. Незалежно від того, чи потрібен вам одноразовий браузер чи закрите середовище, Silo надає контроль над ІТ-технологіями в Інтернеті.
 • Silo розумно працює зі стеком ІТ-технологій, від служб каталогів до захищених веб-шлюзів, рішень SIEM і платформ керування ідентифікацією.
 • Silo відповідає всім регламентованим стандартам, від федеральних агентств до постачальників медичних послуг і швейцарських банків. Усі дані захищені та зашифровані за найвищими стандартами.

Незалежно від того, чи ви проводите розслідування в Інтернеті чи отримуєте доступ до конфіденційних даних, Silo допоможе вам у виконанні вашої місії, створюючи анонімне та безпечне середовище для перегляду в будь-який час.

Скопенов

Розкрийте потенціал розвідки з відкритим кодом за допомогою Skopenow і проведіть OSINT-розслідування у своїх організаціях. Він миттєво створює готові до суду вичерпні цифрові звіти про людей і компанії.

Skopenow аналізує та збирає доступну інформацію з джерел даних, таких як Dark Web, контактні дані, судові протоколи, пов’язані транспортні засоби та соціальні мережі.

особливості:

 • Створіть цифровий відбиток, зіставляючи та збираючи відповідні метадані та інформацію в автоматизований звіт, що дозволить вам розпочати дослідження після завантаження звіту.
 • Skopenow — це безкоштовна програма, яка має такі основні функції, як поведінка та розпізнавання об’єктів, теплові карти, автоматизовані звіти та аналітика соціальних мереж.
 • Ви отримаєте інформацію в режимі реального часу, як-от збір, аналіз і сортування даних із відкритим кодом.
 • Ви можете використовувати червоні прапорці, включаючи ключові слова та поведінку. Зберігайте особисту інформацію та розслідування анонімними та безпечними під час ідентифікації та пошуку зацікавлених осіб.
 • Візуалізуйте та легко ідентифікуйте дані про місцезнаходження у вашій цифровій присутності, щоб створити часову шкалу та теплову карту на основі частоти.
 • Створюйте звіти, які містять усі важливі та відповідні метадані, щоб забезпечити легкий перехід від комп’ютера до зали суду.

Замовте демонстрацію, щоб почати інвестувати та захистити свої дані.

  Як запустити невідомий додаток, не змінюючи налаштування Gatekeeper

Webz.io

Webz.io — один із найнадійніших інструментів для розслідування Dark Web, який дозволяє вашим машинам легко та ефективно відстежувати ризики. Він шукає загрози, скануючи, індексуючи та збираючи дані з мереж Dark Web. Крім того, він подає вашій машині дані в потрібному контексті.

Webz.io сканує форуми, сайти, ринки тощо в Dark Web, щоб перетворити веб-дані на структуровані та стандартизовані канали даних. Він також може видобувати захищений паролем або зашифрований незаконний вміст, ключові слова, сайти, сутності тощо.

особливості:

 • Webz.io надає канал даних із профілюванням груп, агентів загроз і відповідних платформ.
 • Він збирає та зберігає важливу інформацію, яка допомагає машинам ідентифікувати та класифікувати для швидкого вжиття заходів.
 • Отримуйте статистику в режимі реального часу, щоб захистити свої організації від кіберризиків, таких як фішинг, програми-вимагачі та кібератаки.
 • Створіть систему сповіщень, яка може автоматично виявляти шахрайство за витоком номерів карток, контролювати адреси блокчейну, ідентифікаційну інформацію тощо.
 • Усуньте фактори ризику, зокрема неліцензійне використання, витік інформації, спроби підробки тощо, щоб уникнути кризи безпеки.
 • Шукайте транзакції та адресу криптовалюти, щоб відслідковувати сліди та стежити за грошима в рамках відповідності, боротьби з відмиванням грошей тощо.

Поспілкуйтеся з експертом і відчуйте реальну силу Webz.io.

DarkIQ

Відстежуйте та запобігайте інцидентам із безпекою ваших постачальників, людей і бренду за допомогою активних сповіщень із темної мережі. DarkIQ допомагає вам ідентифікувати кіберзлочинців до того, як вони атакують, щоб ви могли запобігти порушенням безпеки.

особливості:

 • DarkIQ — це секретна зброя, яка постійно стежить за діяльністю кіберзлочинців у темній мережі. Він класифікує, виявляє загрози та сповіщає про них, щоб ви могли вжити необхідних заходів у режимі реального часу.
 • Він надає збагачені дані та інформацію Dark Web, щоб мати дієвий інтелект. Це зменшить непотрібні сповіщення та помилкові спрацьовування, щоб ви могли зосередитися на загрозах.
 • Це надає вашій організації доступ до ринків Dark and Deep Web, сайтів onion, форумів, соціальних чатів, фішингових сайтів, доменів, CVE, сховищ коду тощо.
 • DarkIQ пропонує повну видимість трафіку Dark Web з мережі, що є ключовим показником небажаної діяльності.
 • DarkIQ визначає пріоритетність сповіщень на основі даних темної мережі, щоб він міг ідентифікувати та вказувати на реальну загрозу.
 • Він знаходить індикатори Dark Web попереднього зламу, через який ви могли стати жертвою наступних атак.
 • Він забезпечує повну видимість впливу кіберзлочинців і постачальників на Deep і Dark Web, які націлені на третіх сторін для підвищення безпеки в ланцюжку постачання.
 • Він допомагає створювати моделі загроз на основі інтелекту Dark Web з його можливостями, наміром і можливостями груп загроз.
 • DarkIQ досліджує ланцюжок подій, щоб інформувати про реагування та запобігання нападу заздалегідь.

Висвітлюйте загрози та запобігайте атакам за допомогою DarkIQ. Перегляньте його в дії, забронювавши демонстрацію.

Висновок

Кіберзлочинцям або хакерам простіше викрасти конфіденційну інформацію та отримати доступ до неї без вашого відома. Вони також можуть завантажувати ваші особисті або організаційні дані в темну мережу для особистої вигоди.

За допомогою надійного та ефективного інструменту дослідження Dark Web ви можете шукати свою інформацію в Dark Web і підтримувати безпеку в Інтернеті. Інструмент також може допомогти вам зменшити майбутні ризики, забезпечуючи глибшу видимість безпеки за допомогою швидкого моніторингу.

Ви також можете дізнатися, що таке темні дані та найкращі інструменти моніторингу темної мережі.