З цими 7 фантастичними інструментами для особистого та ділового використання легко керувати вмістом

Регулярне створення контенту – досить виснажливий процес. Це також дуже серйозно для вашого маркетингового бюджету.

Люди часто плутають поняття «створення контенту» та «кураторство контенту». Створення контенту – це процес створення нового контенту з нуля. Цей вміст повністю оригінальний, подібний вміст ніде не доступний.

Навпаки, підбір вмісту — це процес збору відповідного вмісту з різних авторитетних джерел і налаштування вмісту, щоб надати йому власного голосу. Цей вміст ділиться аудиторією в різних форматах.

За допомогою системи переробки вмісту ви зможете заощадити багато часу та грошей. Потрібно докласти багато зусиль і часу, щоб створити свіжий контент. Це можна зберегти, куруючи вміст.

Давайте дізнаємось більше про курування вмісту.

Що таке курація вмісту?

Керування вмістом полягає в дослідженні та пошуку відповідного матеріалу для вашої аудиторії. Цей вміст підбирається з різних джерел і стратегічно поширюється з модифікаціями відповідно до вашої аудиторії.

Якщо ви маркетингове агентство, ви б додали допис у блозі з деякими з найкращих інструментів. Ви також додасте контекст, щоб повідомити читачам, чому ви вибрали їх. Ви куруєте весь цей список, тому що ваша аудиторія вважатиме цю інформацію цінною.

Говорячи простою мовою, підбір вмісту збирає та змінює доступний вміст із різних джерел, щоб зробити його презентабельним для вашої аудиторії.

Тепер у вас є уявлення про курування вмісту. Але вам може бути цікаво, чому вам потрібно займатися кураторством вмісту. Отже, давайте подивимося на переваги курування вмісту.

Які переваги курування вмісту?

Найбільша перевага курування цифрового вмісту полягає в тому, що воно додає цінність каналу вашої аудиторії. Зараз надто багато доступної інформації. Але у людей насправді немає часу сидіти і читати довго. Тут ви можете підібрати деякі цінні фрагменти вмісту та поділитися ними зі своєю аудиторією.

Вам потрібно визначити, який тип контенту подобається вашій аудиторії. Навіть якщо доступного вмісту забагато, вашим читачам сподобається, коли ви ідеально подасте його перед ними. Це також допоможе вам зміцнити довіру та авторитет як творця контенту.

Курування вмісту – найкраща стратегія, коли у вас мало свіжих ідей щодо вмісту. Безумовно, легше збирати вміст і ділитися ним, ніж створювати з нуля. Ви повинні спробувати вивчити вміст від різних експертів у галузі та підготувати щось навколо нього. Якщо ви займаєтеся бізнесом, вам також слід керувати вмістом соціальних мереж. Це заощадить ваш час і гроші, а цей процес принесе багато переваг.

Чому курація вмісту є важливою частиною бізнесу?

Є багато причин підтримувати курування вмісту для компаній. Давайте обговоримо деякі з ключових причин.

Побудова авторитету як лідера думок

Коли ви куруєте вміст і ділитеся ним із аудиторією, вони побачать у вас лідера думок. Вони зможуть побачити різні точки зору з вашого боку на різні теми.

Якщо ви дотримуєтесь правильної стратегії курування вмісту, ваша база знань значно розшириться. Тож люди бачитимуть у вас авторитетний і популярний ресурс, коли їм знадобиться ваша галузева експертиза.

  Як зробити знімок екрана на Chromebook

Кураторство вмісту – це більше додавання ваших поглядів, думок і точок зору. Поділіться вмістом інших зі своїми думками – це те, де ваша аудиторія з’єднується з вами.

Спілкування з різними лідерами думок

Куратор контенту допоможе вам виділитися серед інших. Саме тут ви отримуєте можливість налагодити відносини з кількома іншими лідерами думок у вашій галузі. Якщо ви поділитеся вмістом іншого лідера думок зі своєю власною точкою зору, це відкриє нову можливість зв’язатися з цим лідером думок.

Якщо ви просто опублікуєте чийсь вміст, вони захочуть вашу публікацію або додадуть швидку відповідь. Навпаки, якщо ви додасте свою власну думку до їх вмісту, вони справді взаємодітимуть з вами. Це відкриє для вас нову розмову.

Підвищує впізнаваність бренду

Курування вмісту — чудовий спосіб підвищити впізнаваність бренду за допомогою різних лідерів думок галузі. Коли ви ділитеся вмістом інших лідерів думок на своїй платформі зі своїми поглядами, вони, ймовірно, будуть стежити за більшою кількістю вашого вмісту і навіть ділитимуться ним зі своєю аудиторією.

Це чудова можливість для підвищення впізнаваності бренду. Але ви повинні бути дуже обережними щодо курування вмісту. Ви повинні ділитися лише тим вмістом, який додасть цінності каналу вашої аудиторії. Це допоможе вам у розвитку вашого бізнесу.

Покращує пошукову оптимізацію (SEO)

Очевидно, що створення більшої кількості вмісту позитивно вплине на ваше SEO, і це значно збільшить трафік на ваш цільовий веб-сайт. Ну, це стосується не тільки створеного контенту. Ви можете очікувати подібних результатів навіть із підібраним вмістом.

Кілька маркетологів вважають, що люди покинуть ваш сайт і перейдуть туди, коли ви посилаєтеся на вміст будь-якого іншого джерела. Але, якщо ви правильно реалізуєте стратегію, ваш рейтинг у пошуковій системі значно підвищиться. Ви зможете привернути більше аудиторії до своїх каналів соціальних мереж і веб-сайтів.

Курування вмісту, що додає цінність, збільшить органічний трафік на вашому веб-сайті та в соціальних мережах. Це також допоможе вам виглядати менш саморекламним і більше зосередженим на цінному контенті. Це підштовхне ваш бізнес до більшої висоти.

Одним із найкращих прикладів курування контенту є ваш інформаційний бюлетень. Бренди часто надсилають електронною поштою інформаційні бюлетені з посиланнями на їхні статті та описи в соціальних мережах. Цей підібраний вміст складається з різних посилань або навіть одного рекламного посилання. Ви можете змішувати оригінальний і підібраний вміст або використовувати повністю підібраний вміст. Це доповнить ваші маркетингові зусилля.

Тепер давайте перейдемо до найкращих інструментів керування вмістом для вашого бізнесу. Неможливо продовжувати курувати вміст вручну. Ось де ви можете покластися на програмне забезпечення для контролю вмісту, яке виконає цю роботу. Ось кілька найкращих прикладів інструментів курування.

Фідлі

Коли ви працюєте у сфері маркетингу, важливо йти в ногу з останніми тенденціями галузі. Є багато джерел, де експерти говорять різні речі. У різних джерелах популярні різні речі; зайнятому маркетологу стає важко пройти через усе.

Ось де Фідлі Feedly збирає весь вміст із ваших улюблених джерел і представляє його в одному місці для легкого читання. Ви можете організувати весь необхідний для курування вміст із різних джерел, як-от блоги, певні ключові слова, RSS-канали, канали YouTube, твіти тощо.

  Монітор використання мережі ПК, миші та клавіатури з картами тепла

Feedly — це ідеальний інструмент курування вмісту, щоб все було організовано. Ви навіть можете створити дошку та поділитися нею з членами вашої команди. Таким чином, ваша команда може переглядати його, коментувати його, і ви навіть можете визначити пріоритетність певних частин вмісту з нього.

Отже, Feedly усуне шум і надасть вам лише необхідний вміст. Це робить шлях курування вмісту простішим і ефективнішим.

Фліпборд

Фліпборд це ще одне програмне забезпечення для контролю вмісту, доступне як для настільних комп’ютерів, так і для мобільних користувачів. Це допоможе вам створити історії, які повністю привернуть увагу аудиторії. Якщо ви думаєте про створення серії для свого вмісту, то Flipboard — це правильний вибір для вас. Це дозволяє створювати міні-журнал для всіх читачів вашого вмісту.

Вашу стрічку можна повністю персоналізувати. Ви можете вибрати категорії, які вас цікавлять, і підписатися на деякі з бажаних джерел інформації. Інформація буде доступна в усіх форматах, включаючи текст, зображення та відео.

Ви можете створювати власні журнали з вмістом і ділитися ними в соціальних мережах через Flipboard. За допомогою Flipboard ви можете не лише спростити курування вмісту, але й навіть додавати рекламні посилання на свої продукти чи послуги в публікаціях блогу для кращих результатів.

Inoreader

с Inoreader, ви можете очікувати, що вміст буде перед вами, оскільки він доступний. Ви можете вибрати канали новин без фільтрів або повністю налаштувати свій канал за допомогою фільтрів. Inoreader дозволяє вам стежити за сторінками Facebook, електронними розсилками, пошуковими запитами в Twitter, подкастами, блогами та навіть RSS-каналами. Отже, це як єдине рішення для читання вмісту з різних джерел.

Inoreader має потужну автоматизацію, яка дозволяє надсилати push-сповіщення або виконувати певні дії, коли виконується будь-який бажаний критерій. Ви навіть можете відстежувати ключові слова з активних пошукових запитів, щоб побачити, що в тренді.

Inoreader доступний на всіх платформах, включаючи Android, Desktop та iOS. Таким чином, ви можете впоратися з процесом курування вмісту навіть за допомогою мобільного телефону. Коли ви обираєте бажані категорії, ви часто бачитимете новий вміст. Тут ви отримаєте доступ лише до гідного вмісту.

Кишеньковий

Ви надсилаєте собі різні електронні листи із закладками та посиланнями, щоб прочитати їх пізніше? Якщо ви також хочете зберегти весь відповідний вміст і прочитати його пізніше, тоді Кишеньковий це ідеальний інструмент курування вмісту для вас. Pocket прибере безлад і впорядкує весь ваш вміст в одному місці.

Отже, коли ви побачите щось цікаве, що захочете прочитати пізніше, ви можете просто натиснути кнопку плагіна Pocket. Тепер цей вміст зберігатиметься у вашому обліковому записі Pocket. Цей інструмент корисний на кількох платформах. Незалежно від того, чи читаєте ви вміст на мобільному телефоні чи ноутбуці, ви можете використовувати Pocket всюди, щоб зберігати вміст в одному місці.

Ви можете групувати різні статті на Pocket за допомогою окремих тегів, щоб швидко дістатися до того, що ви хочете прочитати. Крім того, вбудована функція пошуку допоможе вам знайти потрібну річ серед підібраних статей.

Pocket — це простий інструмент керування вмістом, який стане ідеальним для стартапів і новачків. Ви можете очікувати, що ваша стратегія контент-маркетингу буде добре працювати з Pocket.

  Виправити. Ця операція вимагає інтерактивної віконної станції

Quuu

Серед усіх інших інструментів контролю вмісту, Quuu єдиний, який пропонує вміст, який перевіряють люди, а не будь-який алгоритм. Quuu — це універсальне рішення для курування вмісту з різних джерел, таких як відео, блоги, подкасти та багато іншого. Ця платформа охоплює всі категорії.

Quuu також пропонує функцію Discover, яка дозволяє знаходити вміст із будь-якої категорії інтересів різними мовами. Quuu — це рай для кураторів і творців контенту. Ви можете легко ділитися, читати, вчитися та спілкуватися з колегами-кураторами.

Крім того, Quuu також можна інтегрувати з різними планувальниками. Таким чином, ви можете безпосередньо ділитися вмістом на своїх платформах соціальних мереж із Quuu. Це контент-платформа, створена вручну, на основі штучного інтелекту.

Wakelet

Wakelet це абсолютно безкоштовний інструмент контролю вмісту, який допомагає вам організовувати все в Інтернеті. Ви можете зберегти свої найбільші натхнення, зобразити свої найкращі роботи та спланувати все на одній платформі. Оскільки всі функції доступні безкоштовно, ви можете пробувати та експериментувати з різними речами.

Wakelet дозволяє створювати та керувати нескінченними колекціями з зображеннями, текстом та аудіо. Незалежно від того, що ви побачите в Інтернеті та знайдете цікавим, ви можете додати це до своєї колекції. Щоб упорядкувати все, не потрібно кодувати. Ви отримуєте безперебійний досвід із цим інструментом.

Ви можете створити портфоліо на Wakelet і запросити своїх клієнтів подивитися на вашу роботу. Співпрацювати та ділитися дуже легко. Крім того, Wakelet також забезпечує інтеграцію з деякими широко використовуваними інструментами, щоб зробити все ефективнішим.

Scoop.it

Незалежно від того, чи є ви окремим творцем вмісту чи малим бізнесом, ви можете покластися Scoop.it для збору релевантного вмісту для вашого веб-сайту, його публікації, а також поширення на ваших платформах соціальних мереж. Якщо ви думаєте про використання контент-маркетингу для свого бізнесу, цей інструмент точно підійде вам на користь.

Ви можете створювати інформаційні бюлетені протягом кількох хвилин на Scoop.it, щоб ділитися своїм вмістом або навіть рекламувати вміст інших творців. Платформа дозволяє розробити контент-хаб для автоматичної публікації контенту. Scoop.it відстежуватиме ваші інтереси та відповідно пропонуватиме відповідний вміст.

Ви або ваша команда можете переглянути доступний вміст і вибрати щось для цільової аудиторії. Це допоможе вам прискорити зростання вашого бізнесу та підвищити довіру.

Висновок 👇

Перш ніж вибрати будь-яке програмне забезпечення для контролю вмісту, ви повинні чітко визначити маркетингову стратегію свого бізнесу. Ви можете спробувати інструменти, згадані вище, і побачити, який з них працює найкраще відповідно до ваших вимог. Вам потрібно вибрати програмне забезпечення, яке спрощує та пришвидшує процес обробки вмісту.

Тепер ви можете переглянути деякі з найкращих інструментів контент-маркетингу.