З Сачін Ар’я (генеральний директор BITS Pilani Incubation)

| | 0 Comments| 1:03 PM
Categories:

Ми завжди хвалимо підприємців і засновників. Але чи замислювалися ви коли-небудь про людей, які невтомно працюють за успіхом цих стартапів?

Це такі люди, як Сачин Арья. Ці люди віддають душу молодим підприємцям, надаючи їм усі можливі ресурси. Більше того, направляючи їх на кожному кроці, які роблять їхні молоді уми.

Знову я тут із новим інтерв’ю з Сачіном Ар’єю, людиною, яка сьогодні була наставником/спрямувала багато ідей у ​​мільйонні підприємства.

Я відчуваю, що це не лише Сачін Ар’я, але й данина поваги всім наставникам і тренерам. Хто працює день і ніч лише для того, щоб молоді уми світу могли втілити свої ідеї в життя.

Я майже впевнений, що вам може бути цікаво, хто такий Сачин Арья. Тож дозвольте відповісти на ваше запитання:

Хто такий Сачин Арья?

Сачин Арья є провідною інкубаційною та підприємницькою стратегією та впровадженням для всіх кампусів BITS у Пілані, Гоа, Хайдарабаді, Дубаї, а незабаром і в Мумбаї. Інкубатор відіграв важливу роль у визначенні та підтримці екосистеми інновацій та підприємництва в кампусах BITS.

Прямо чи опосередковано інкубатор спонукав і надихнув багатьох BITSians почати підприємництво. Згідно з оцінками, студенти та випускники BITS створили понад 300 стартапів після створення інкубатора в 2004 році.

Він працює на цій посаді вже більше 5 років і наразі виношив багато ідей. Ідеї, які почалися від дошки до великого підприємства сьогодні. Я відчуваю, що він сучасний гуру, від якого хоче отримати пораду кожен молодий підприємець. Чому я говорю це так впевнено? Щоб дізнатися, просто прочитайте нижче, і з його відповідей ви дізнаєтесь.

З: Чим BITS відрізняється від інших установ у світі?

Відповідь: Сачін каже, що BITS Пілані, яке розташоване в Пілані, є дуже маленьким і віддаленим селом за 200 кілометрів від Джайпуру та інших великих міст. Це те, що він описує як «секретний соус», що робить заклад унікальним сам по собі.

  Big O Cheat Sheet: пояснення на прикладах Python

Перебування у віддаленому районі від розвиненого міста природно обмежує студентів від речей, які інакше відволікали б їх, або речей, які могли б маскуватися під зручність, але можуть бути причиною для ліні у великих містах. Це формує характер, який робить BITSians чудовим природженим лідером, і допомагає виховати в учнів підприємницькі якості.

Це не випадковість, що 6000 випускників BITS є генеральними директорами та 7000 випускників стартапів, одразу після IIT Bombay та Delhi.

Немає комендантської години для хлопців і дівчат на кампусі, разом із м’якими правилами перебування поза кампусом. Ця відкрита свобода надає студентам унікальне середовище для росту та продуктивності.

Ви знали про цей факт?

З: Які критерії, щоб отримати річне падіння в BITS?

A: Коли з’явилася новина про те, що студенти BITS можуть відмовитися від навчання на 1 рік. Усім було цікаво знати критерії. Тому я вирішив проявити ініціативу. Тому я вирішив взяти справу не своїми руками.

Відповідаючи на це запитання, Сачін заглиблюється в історію того, як виникла ця політика «зниження на один рік». Було багато дискусій про те, чи дозволити цю перерву було добре чи ні. Але всі дійшли висновку, що їм потрібно зробити ще кілька кроків, щоб вивести культуру підприємництва на новий рівень. і якщо це приносить користь учням і приносить в них щось хороше, то немає нічого кращого за це.

Він продовжує, що критерії для перерви полягають у тому, що ви повинні працювати над стартапом або ви повинні бути на шляху до стартапу. Якщо студент може продемонструвати свої ідеї або його приймуть на навчальну програму сторонніх агенцій з підприємництва, йому дозволено взяти річну перерву.

Так! Це воно. Я майже впевнений, що ви думали, що повинні бути якісь жорсткі критерії. Але це так просто.

Q: Чи є досвід обов’язковим для відкриття власного бізнесу чи стартапу?

В: За словами пана Ар’ї, немає конкретного способу визначити, чи є досвід обов’язковим для створення компанії чи стартапу. Він починає свою відповідь із прикладу Pixxel, стартапу з космічних зображень, який вимагав багато фундаментальних знань і досвіду наперед, був запущений у кімнаті гуртожитку, а зараз вони запускають супутники.

Іншим прикладом, який він взяв, була компанія Grow, заснована Ішааном, який роками працював в інших місцях, щоб отримати досвід, перш ніж заснувати власну компанію.

З: Яке мислення студентів у BITS?

Відповідь: Коли я поставив це запитання, пан Ар’я сказав, що це цікаве запитання. Крім того, він додав, що оскільки студенти витрачають багато грошей на навчання в BITS, вони готові відмовитися від здорових пакетів від компанії, щоб відкрити власну компанію з нуля.

  Як зберегти GIF-файли на iPhone techukraine.net

Він згадує, що однією з причин, яка може бути відповіддю, є культура, яка була поширеною в BITS. На студентів може вплинути підприємницьке середовище, або їх можуть надихнути інші люди в BITS, які спонукали їх самостійно зробити цей крок.

Він додає, що розумні працівники BITS знають, що навіть якщо їхні стартапи зазнають краху, вони все одно матимуть роботу, до якої можна повернутися, оскільки сьогодні багато компаній сприймають підприємницьку освіту як бонус серед співробітників для певних посад. Усі ці причини спонукали багатьох засновників піти на ризик.

Мовляв, я був шокований. Тільки уявіть, що ви не вибираєте роботу, яка оплачується вище, ніж у більшості коледжів. І варіант для подорожі, де початковий етап буде сповнений викликів. Це мислення, про яке ми тут говоримо.

З: Як виступити перед інвесторами та установами?

В: Після того, як я запитав про те, як можна представити свої ідеї інвесторам та інституціям, Сачін зазначив, що замість того, щоб думати про економічні наслідки ідеї чи фінансування проекту, вони дивляться на пристрасть, яку молоді уми привносять у свою ідею чи їх бачення.

Однак вони шукають у засновниках підготовку до вирішення проблем і їхню готовність до вирішення цих проблем. Вони також розглядають ідеї щодо їхнього потенціалу та цільової демографічної групи або ринку для цих ідей.

Ще одна річ, яку він згадує, полягає в тому, що вони також звертають увагу на те, як буде розвиватися ідея, який шлях і заходи будуть вжиті, щоб ця ідея працювала та розвивалася, разом із тим, як результати будуть використані, чи то для обладнання, чи для працівників , вкладення цих коштів враховано.

Останнє, на що вони звертають увагу, це те, чи є ідея інноваційною для ринку. Це підкреслюється, якщо вони намагаються заново винайти колесо для ринку. Для більшості людей сьогодні Сачін дає зрозуміти, що сьогодні більшість стартапів намагаються змусити продавця та покупця зустрітися.

З: Як засновник, як ви вважаєте, коли краще зупинитися?

В: Усі говорять про успіх стартапу, але ніхто не говорить про невдачу. Тому, коли я поставив це запитання, Сачін посміхнувся і сказав, що відповісти на це запитання дуже важко.

Він розповідає про свій досвід спостереження за багатьма компаніями та ідеями, які є нежиттєздатними через те, що клієнт не отримує цінності своїх інвестицій. Якщо клієнти йдуть, виконання кореневого аналізу обов’язково допоможе вам визначити причину проблеми.

  Як обрізати знімок екрана на Mac

Якщо продукт йде погано, а клієнти йдуть, то це можна вважати вірною причиною того, що компанія не зможе вижити.

З: Як знайти відповідного співзасновника?

В: Сачін сміється над цим запитанням, знаючи, куди ми йдемо з цим запитанням. Відповідь, яку він дав, була досить глибокою, і я б рекомендував переглянути відео для цього, але підсумовуючи, він заявляє, що завжди важко знайти співзасновника, тому що іноді дуже важко знайти когось із правильними ідеями і правильне мислення, яке також клацає з вашими ідеями та методами.

І це зазвичай означає, що наявність співзасновника часто порівнюють із шлюбами, де подружжя зазвичай мають розбіжності щодо того, над чим вони працюють. Будучи співзасновником, ця особа повинна поважати ідеї та мотиви іншого співзасновника, а це важко виконувати добре.

Поради студентам, які хочуть зануритися в цю підприємницьку подорож?

Відповідь: Сачін згадує, що уряд Індії профінансував багато підприємницьких інкубаторів та інкубаторів. і ці клітини будуть раді допомогти людям, які хочуть заснувати власні компанії.

Завдяки наставництву та допомозі цих інституцій можна напевно отримати шлях до їхніх ідей та реалізації їхніх бачень. Він також згадує про гранти та фінансову допомогу, яку ці осередки надають підприємцям для розвитку їхніх стартапів та їхньої подорожі.

Які речі ви найбільше любите у своїй роботі?

A: На це запитання Сачін відповідає: «Чому я це роблю?» Він зазначає, що зі студентами потрібно придумати новий спосіб вирішення проблем.

Він зазначає, що у нього немає шаблону, і він не дотримується його у своїй роботі, і з новими студентами, які приходять щороку, у кожного є різний набір очікувань щодо того, як вони можуть працювати з усією новою енергією, яка з’являється щороку новий рік у BITS, і це те, що змушує їх навчатися щодня.

Вердикт авторів

Ми багато чого навчилися в подкасті з Сачіном. І, чесно кажучи, багато людей отримають багато безцінних знань із розмови, яку ми мали з ним. Я поставив йому ще кілька запитань, як-от його зарплата та чому BITS такий дорогий, а також про інший досвід.

Я настійно рекомендую вам переглянути весь подкаст, щоб ви могли відчути відповіді безпосередньо від нього. Слідкуйте за новими дивовижними взаємодіями та ідеями. А до того часу продовжуйте вчитися та рости.

Далі ви також можете прочитати про залу засідань із Ведантом Сінгхом Тхакуром (генеральним директором My Content Cafe), Пранджалом Мішрою (генеральним директором вашого бренду Mate) і Сауравом Кумаром Сінхою (генеральним директором Homversity).