З Пранджалом Мішрою (генеральним директором вашого бренду)

| | 0 Comments| 11:36 AM
Categories:

Хто сказав, що екстраверти можуть стати тільки хорошими підприємцями? Пранджал Мішра подає приклад того, що бути інтровертом чи екстравертом не має нічого спільного з підприємництвом. Друзі, я знову тут, щоб поділитися з вами своїм досвідом.

Нещодавно я отримав можливість взяти інтерв’ю в одного з молодих підприємців Пранджала Мішри з Індії. Крім того, я дізнався, що кожен засновник має різні історії та досвід.

Отже, мета написання цієї статті полягає в тому, що я хочу винести на ваші екрани найбільш нефільтровані та незаписані виступи. Тож перш ніж поділитися своєю чесною думкою про мою взаємодію. Давайте знати

Хто такий Пранджал Мішра?

A: Пранджал Мішра є інженером, засновником та генеральним директором Ваш партнер по бренду. Пранджал разом зі своєю командою надає послуги з дизайну, анімації та розробки продуктів компаніям DeepTech.

Крім того, близько 80% їхніх клієнтів належать до компаній HealthCare і HealthTech. А решта 20% припадає на зростаючі галузі, такі як AI, ML тощо.

Пранджал — молодий підприємець, який живе в індійській Кремнієвій долині, також відомої як Банглор. У нього було багато злетів і падінь, коли він створював своє агентство з нуля, але він багато чого навчився зі свого досвіду. Крім того, це те, про що ми говорили в інтерв’ю. Отже, почнемо з мого першого запитання.

З: Ви повинні бути екстравертом, щоб бути підприємцем. Що ви думаєте з цього приводу?

В: Перше питання, яке я подумав, це зламати деякі стереотипи. Отже, я запитав Пранджала про стереотип, що лише екстраверти можуть бути хорошими підприємцями. Отже, Пранджал, який вважає себе інтровертом, дав дуже проникливу відповідь.

За його словами, це не має нічого спільного з екстравертом чи інтровертом. Як поділився Пранджал, залежно від ситуації він змінював особистості. Коли він думає або робить щось креативне, він вибирає бути таким інтровертним творчим розумом.

Крім того, коли йому доводиться представляти себе або свою компанію перед людьми, він стає екстравертом. Наприклад, подкаст, який ми зняли. Отже, вся справа в зміні особистості відповідно до ситуації.

З: Як народилася ідея Your Brand Mate?

Відповідь: Отже, ідея його підприємства не була ще однією думкою про 3 години ночі. Під час навчання в коледжі його надихнув відомий індійський веб-серіал під назвою «The Pitcher», і саме так він дізнався про створення компанії та про те, що таке стартап.

  10 найкращих розробників буктрейлерів для просування вашої книги

Оскільки він був відомий як чудовий фрілансер, він вирішив перетворити свої позаштатні концерти на агентство з надання послуг. Він дуже багато працював і ніколи не здавався, і його ідея зрештою втілилася в життя.

З: Що б ви порадили людям, які хочуть почати працювати на фрілансі?

A: Отже, порада, яку дав Пранджал, і я повністю з нею згоден. Він сказав, що справа не тільки в грошах, але і в надійності. Якщо клієнт довіряє якусь роботу підряднику або фрілансеру. Це відповідальність людини, щоб представити своєму клієнту найкращу якість.

Це не лише створить довіру та зв’язок між людиною та клієнтом. Але, крім того, ви можете отримати більші проекти та більше рекомендацій від вашого клієнта. Таким чином ваша репутація в індустрії буде поступово зростати. І так, гроші завжди є побічним продуктом вашої важкої праці.

«Вам не потрібно багато клієнтів; вам потрібна пара хороших клієнтів, які довіряють вам і можуть направити вас до інших хороших клієнтів». Прониклива думка Пранджала Мішри

П: Без яких технологій/програмного забезпечення ви не можете жити?

A: Це одне з моїх улюблених запитань, які я ставлю кожному засновнику, якого зустрічаю. Пранджал використовує Notion для кожної своєї документації, яку він цитує як «Його другий мозок». Потім є Asana для керування завданнями та My Calander. Усі ці інструменти допомагають йому підвищити продуктивність.

Крім продуктивності, Figma є інструментом, за допомогою якого він обмірковує свої ідеї, і Unreal Engine для підвищення його творчості. Я майже впевнений, що всі технічно підковані люди будуть багато розповідати.

З: Яка ваша зарплата і як ви керуєте своїми витратами?

A: Так Так!! Не судіть мене. Я знаю, що часто задаю це питання. Отже, я також задав це питання Пранджалу. Але так, я не розкриватиму це тут (для цього вам потрібно переглянути подкаст).

Але так, життя в Бенґлорі, де вартість життя дуже висока. Пранджал оволодів мистецтвом управління своїми витратами. Оскільки це молоде агентство, яке розвивається, Пранджал бере лише певну суму, необхідну для задоволення його основних потреб. В іншому все йде на розвиток компанії.

З: Де ви бачите себе та свою компанію в найближчі 5 років?

A: Так, я знову повернувся до класичного питання для співбесіди, але цього разу це UNO навпаки. Отже, Пранджал вирішив віддати перевагу якості, а не кількості. Дозволь пояснити.

  5 інструментів для сканування інфраструктури як коду на наявність вразливостей

Для нього він не прагне мати сотні чи тисячі співробітників, які працюють у його фірмі. Замість цього він шукає жменьку самоефективних людей, які можуть розвивати ідеї та будувати речі. Крім того, не тільки робота, але й емоції від книг, фільмів і багато іншого.

Отже, ті, хто вважає, що слово «Vibe» лише для особистої розваги. Пранджал щойно визначив, як ви можете бути впевнені у своєму професійному житті. Таке дивовижне бачення.

З: Якби ви не були засновником, якою б була ваша професія?

Відповідь: Крім підприємця, Пранджал поділився бажанням стати корпоративним юристом. Це одна з найважливіших ролей для будь-якої малої чи великої фірми. Причина в тому, що час від часу для виконання всієї юридичної роботи потрібен юрист.

Корпоративний юрист відіграє важливу роль і допомагає засновникам приймати та виконувати будь-які рішення, не турбуючись про будь-які зовнішні перешкоди.

З: Як ти знімаєш стрес?

В: Як я вже сказав, стрес завжди є помічником у подорожі підприємця. Тож Пранджал поділився своїми способами зняти стрес. Він вважає за краще слухати улюблені пісні, приймаючи холодний душ.

Крім того, він любить гуляти з собакою. Віб музикою — це те, що він робить більшу частину часу.

З: Як ви організовуєте свої особисті відносини?

В: Пранджал був чесним і сказав мені, що він все ще вивчає це. Це було дуже природно, оскільки, будучи молодим підприємцем, ви не можете зосередитися на кожному аспекті свого життя одночасно. Ми повинні розставити пріоритети.

Отже, Пранджал перебуває на етапі, коли його компанія вимагає багато уваги. Але в той же час його батьки і його партнер. Тож він вчиться і намагається з усіх сил впоратися з усім. Не щодня, а коли є час.

З: Якщо ви отримаєте шанс розпочати свою компанію з нуля, яким буде підхід?

Відповідь: Я ставлю це запитання кожного разу, тому що особисто дізнаюся, де вони зробили не так, або що можна було б зробити краще. Отже, Пранджал сказав, що на початку йому не було впевненості в загальній якості роботи.

Багато разів Пранджал недооцінював себе та свою роботу, хоча якість була хорошою. Отже, якщо він почне знову, він матиме віру у свою роботу та більше впевненості у своїх навичках і баченні.

З: Що ви думаєте про те, що ШІ замінить нашу роботу?

Відповідь: Отже, Пранджал сказав у саркастичній нотатці, що приблизно через десять років його може замінити штучний інтелект у його компанії. Але пізніше він визначив чому! Він нагадав закони природи. Час від часу ми, люди, еволюціонували, і знову настав час для нас еволюціонувати.

  Як отримати дешеву підписку на Amazon Prime на Prime Day

Коли працює природний відбір, деякі змінюються відповідно до ситуації, а деякі залишаються позаду. Отже, таким же чином ми маємо розвиватися відповідно до потреб моменту, щоб нас не замінили. На що я додав, що не можна тікати чи повертатися назад, настав час прийняти зміни.

З: Які ваші поради молодому поколінню, яке хоче зануритися в цю підприємницьку подорож?

В: Пранджал поділився підказкою, яку він отримав від іншого. Але, чесно кажучи, це змінило мою точку зору. Він зазначив, що для того, щоб переконати себе прийняти рішення, потрібно лише 20 секунд мужності.

Такі рішення, як надіслати лист, здійснити дзвінок, надіслати холодне повідомлення. Ви ніколи не знаєте, коли знайдете свій перший проект або можливість роботи. Отже, не дозволяйте цим 20 секундам вийти з ваших рук. Нарешті Пранджал сказав, що ці 20 секунд змінили його життя.

Він перетворив свої 20-секундні рішення на дії, а решта вже історія.

Авторський вердикт

Інтерв’ю з Пранджалом було більше схоже на криголам. Тут ми говорили про стереотипи фрілансерів, особистісні стереотипи, сумніви в собі, невдачі, успіх і багато іншого. Це те, що я настійно рекомендую прочитати та переглянути всім молодим підприємцям.

Ця стаття є лише проблиском того, що ми обговорювали в інтерв’ю. Якщо ви хочете почути це від самого чоловіка, то я настійно рекомендую вам переглянути подкаст.

Нарешті, слідкуйте за оновленнями, тому що ми придумуємо більше засновників та їхній унікальний досвід. Але у вас має виникнути запитання. Навіщо нас слухати? Відповідь полягає в тому, що наші респонденти абсолютно не описані/нефільтровані, і ми говоримо про виклики реального життя, з якими ці люди стикалися та які вирішували.

До зустрічі в іншому.

Далі ви також можете прочитати про залу засідань із Ведантом Сінгхом Тхакуром (генеральний директор My Content Cafe)

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!