З Ведантом Сінгхом Тхакуром (генеральний директор My Content Cafe)

| | 0 Comments| 11:26 AM
Categories:

Кілька днів тому я отримав можливість зустрітися й взяти інтерв’ю у Веданта Сінгха Тхакура. Я мав багато чого дізнатися про підприємництво, спосіб мислення засновника та деякі життєві цінності.

Після зустрічі з Ведантом я можу з гордістю сказати, що мрії та пристрасть не шукають кваліфікації чи місця, яке вам належить. Діти з маленького міста також можуть мріяти про велике. У житті на вас чекають незліченні можливості; все, що вам потрібно, це бачення, щоб побачити це, наполеглива праця та глибока пристрасть, щоб досягти цього.

У цій статті я поділюся своїм досвідом інтерв’ю з Ведантом і тим, що я від нього навчився. Крім того, я майже впевнений, що ви всі отримаєте багато нового. Але перш ніж заглибитися в дослідження, давайте дізнаємося.

Хто такий Ведант Сінгх Тхакур?

Ведант Сінгх Тхакур інженер-механік, індійський підприємець, засновник і генеральний директор компанії My Content Cafe (MCC). MCC – це агентство контент-маркетингу, яке наразі обслуговує понад 50 клієнтів у 8+ країнах, надаючи такі послуги, як маркетинг зростання, пошуковий маркетинг, розвиток соціальних медіа та консультування щодо зростання.

Протягом усієї цієї подорожі Vedant був лідером, керуючи професійною та ініціативною командою. Під час зустрічі з Веднатом я відчуваю ауру знання навколо кімнати.

Я знаю, що вам повинно бути цікаво дізнатися про запитання, які я поставив, і відповіді, які дав Ведант. Отже, без зайвих слів, давайте зануримося в сесію запитань і відповідей.

Отож, представляємо всім вам Behind The Boardroom with Vedant Singh Thakur.

З: Який ключовий момент у вашому житті дав вам ідею для вашого стартапу?

В: Це було моє перше запитання, на яке відповів Ведант. Отже, його шлях почався в місті мрії, він же Мумбаї, коли він працював з однією з провідних медіа та розважальних фірм.

Під час пандемії Vedant не мав багато роботи протягом 6 місяців, тож після деякого самоаналізу та підказок друзів народилася ідея MCC.

До заснування свого агентства Ведант працював фрілансером, писав сценарії, що він вважає однією зі своїх ключових переваг. А решта вже історія. Переходимо до наступного запитання.

З: Що б ви змінили у своєму минулому, якби могли повернутися в минуле?

В: Отже, Ведант не поспішав і сказав: «Я б почав раніше!!» Я був дуже шокований, але коли Ведант продовжив мою відповідь, я можу багато чого розповісти. У мене виникло таке запитання: «Як хтось може почати рано, не маючи попереднього досвіду?»

  Знайдіть свій телефон за допомогою цих 10 програм для відстеження

Ось тоді Vedant сказав, що ви можете зробити кілька концертів/проектів безкоштовно, щоб перевірити свої навички. Це допоможе вам завоювати довіру ваших клієнтів, і, тим не менш, вам доведеться створити портфоліо, за яке майбутні клієнти зможуть вам заплатити.

Інше питання тут: «Чи обов’язковий досвід?» на що Ведант відповів: «Якщо вам потрібні гроші для вашого бізнесу, то так», або ви можете мати досвід роботи в галузі або хороше портфоліо, щоб показати своїм клієнтам. Це допоможе вам зміцнити довіру.

З: Як керівник, яке рішення було найскладнішим для вас?

В: Отже, за словами Веданта, проблема полягає в зміні культури роботи після пандемії. По суті, керування віддаленими та локальними співробітниками. Але коли KPI (ключовий показник ефективності) встановлено, це стає легше, і тепер він може отримати максимум від своєї команди. Потім я запитав його: «Продуктивність дистанційної роботи та офісної роботи: чи є різниця?»

Він відповів: «Це залежить від людини до людини і, головне, від того, як керівник керує командою!» За його словами, «Емпатія та спілкування» є одними з найбільш недооцінених якостей, якими повинен володіти кожен засновник.

З: Яка найбільша невдача, з якою ви зіткнулися, виявилася прихованим благословенням?

A: Отже, Vedant поділився інцидентом про високого клієнта; якщо я повинен розкрити, це була угода на суму понад 10 000 доларів. Тому Веднату та компанії довелося відмовитися від компанії, оскільки вони не могли поділяти однакові цінності. Цінність, про яку він говорив, полягала в тому, що клієнт хоче Vedant and Co як розширення.

Що не було добре для існуючих клієнтів і, звичайно, не добре для репутації компанії. Відповідно до Веданта, якщо ви не можете співставити свої цінності з кимось, ви не можете викластися на 100%.

З: Якби ви не були засновником, якою б була ваша професія?

Відповідь: Ведант посміхнувся і сказав, що працюватиме в самій медіаіндустрії, що нагадало мені те, з чого він починав свою подорож. Одна річ, про яку мало хто знає про Ведната, це те, що він також має акторську освіту, тож він також може спробувати акторство як професію.

  Як виправити критичну помилку PNP Detected: причини, виправлення та запобігання

З: Які у вас методи зняття стресу?

A: Як засновник, очевидно, що стрес завжди супроводжує вашу подорож. Тому Vedant поділився своїми способами зняти стрес і відпочити. Він намагається проводити час подалі від гаджетів і з нетерпінням чекає коротких подорожей з друзями.

Іноді, коли його друзів немає, він любить дивитися документальні фільми, і через це супутниця життя вважає його дуже нудним🤣🤣. Коли я запитав про його улюблений фільм/документальний фільм/серіал, він сказав “Форд проти Феррарі”

З: Яка найдорожча подорож, у якій ви коли-небудь були?

A: На це Веднат сказав Дубай. Тоді він сказав, що збожеволів, поки був у Дубаї. Щоб зрозуміти це, він сказав, що витратив там стільки, що нормальна людина могла б зробити з цього 3 поїздки в Дубай.

Крім того, під час свого перебування в Дубаї він забув, що він засновник, і, будучи 25-річним, жив там на повну. Ходити по магазинах і відвідувати найдорожчі ресторани. Але він вважає це інвестицією, тому що ви повинні дивитися подкаст.

З: Що є найкращим і найгіршим у тому, щоб бути засновником?

A: Отже, це одне з найцікавіших питань подкасту. Отже, найкраща частина засновника, на думку Vedant, — це розуміти правила індустрії та бути в курсі справ. Тому що будуть моменти, коли вам доведеться викластися на повну. Захоплення та відповідальність – це те, що робить роль засновника найкращою.

Найгірше те, що іноді доводиться приймати важливі рішення. Незалежно від того, чи йдеться про вашу команду, чи про клієнта. Отже, рішення можуть бути жорсткими, але хтось має це зробити.

З: Що б ви порадили молодому поколінню/студентам?

A: Відповідь полягає в одному слові, яке є «досліджувати». Його порада полягала в тому, щоб не бачити всіх підлітків-засновників. Досліджуйте якомога більше, ні на кого не покладайтеся, виходьте за межі свого навчання/ступеню та намагайтеся досліджувати на місці.

  Як виправити "Це відео наразі недоступне для перегляду у вашому місці"

Хто знає, можливо, ви знайдете те, що вам справді подобається, і перетворите це на професію. Запишіть свій інтерес, відфільтруйте його та продовжуйте це робити. Так Веднат знайшов свою мету, і так само можете це зробити і ви.

З: Де ви бачите себе та свою компанію в найближчі 5 років?

A: Ну, це одне з найпоширеніших питань на співбесіді. На це Ведант відповів, що хоче, щоб він і його компанія співпрацювали зі стартапами/клієнтами з компанії зі списку Fortune 500.

З: Без якої технології/програмного забезпечення ви не можете жити?

A: Відповідь була прямою, і він сказав ChatGPT, і потім по всій кімнаті можна почути сміх. Що ж, реальність полягає в тому, що ми сприйняли штучний інтелект з розпростертими обіймами, і тепер він став частиною нашого повсякденного життя.

З: Як виглядає майбутнє з наявністю штучного інтелекту?

Відповідь: Ми довго про це говорили, тож якщо я маю описати це в двох словах, тоді Vedant сказав, що ми маємо адаптуватися до мінливих технологій. Все зводиться до того, як ми його використовуємо.

Нам не обов’язково використовувати AI для 100% нашої роботи; ми маємо використовувати наш мозок і творчі здібності, щоб отримати покращену та кращу роботу.

Q: Скільки у вас зарплата?

A: Я знаю, що це одне з цікавих питань. Але я особисто вважаю, що про це не варто писати публічно. Тому що через рік номер змінюється. Але ми обговорювали цей сегмент у подкасті, тому, якщо вам цікаво, перегляньте його.

Авторський вердикт

Зустріч з Ведантом була досвідом, сповненим знань, сміху та, найголовніше, цінностей. Мені особисто довелося чудово зрозуміти світогляд засновників, і я майже впевнений, що це допоможе вам усім краще зрозуміти світ підприємництва.

Тож слідкуйте за оновленнями, тому що в майбутньому ми збираємося залучити більше засновників і представимо вам їхні цінні знання та досвід.