Зіставте карту досвіду та подорожі свого співробітника за допомогою цих 3 шаблонів

Categories:

Вам цікаво, чи є інструмент для відображення досвіду та подорожі співробітників? Ось деякі інструменти, які можуть стати в нагоді.

Що стосується бізнесу, бренди роботодавця залежать від цінності компанії, культури, ринку та галузі. Проте досвід співробітників може змінити ринок по-новому.

Перевантажені, недооцінені та незадоволені працівники можуть вплинути на вартість бізнесу та ринковий імідж, оскільки це створює ефект хвиль між усіма частинами послуг. Постійна плинність кадрів змусила бізнес зосередитися на щасливому та здоровому робочому середовищі.

Як можна розвивати хороший досвід співробітників, щоб створити сильний бренд?

Мета полягає в тому, щоб запропонувати співробітникам згуртований, послідовний і позитивний досвід, торкаючись кожної окремої больової точки. Починається з надсилання потенційним кандидатам листів із пропозиціями пройти співбесіду – кожна секунда з кандидатами, які стали працівниками, зараховується в циклі досвіду та подорожі.

Це спрощена візуалізація для розуміння шляху працівника на кожному етапі, яка може допомогти залучити нових талантів і, утримавши поточних працівників, створити кращий бренд роботодавця.

Зважаючи на це, ось основні інструменти, на які слід звернути увагу, щоб відобразити досвід і подорож співробітників.

Творіть

Вивчайте, спостерігайте, вдосконалюйте та фіксуйте шлях і досвід співробітників Творіть на різних фазах. Він пропонує широкий спектр форм для сегментації та створення персонажів, використовує професійні шаблони для взаємодії та взаємодії та співпрацює з командою.

  Як створити гіперпосилання Mailto в PowerPoint

Карта подорожі співробітника Creately пропонує бібліотеки шаблонів, які можна вибрати для візуалізації кожного етапу за лічені хвилини. Можна перетягувати або створювати елементи на карті, щоб продемонструвати розвиток кар’єри, початкову точку та кожен крок до звільнення. Легко створити унікальну персону, використовуючи різні форми, таблиці, кольорові палітри, з’єднувачі та зображення.

Інструмент містить відеоконференції в додатку (коментування в реальному часі), що полегшує співпрацю з командою, і дошку для полегшення взаємодії з кількома курсорами. Мета полягає в тому, щоб упорядкувати дані за допомогою діаграм (таблиць), щоб продемонструвати часові рамки, позначення та відділи.

Це допомагає покращити шлях співробітника за допомогою моделей даних і організаційних діаграм. Окрім цього, він оптимізує обмін між різними рівнями ролей і доступом, контекстно-залежними фігурами, доповненнями та вставляє їх де завгодно.

Інструменти проектування послуг

Охопіть усі точки дотику, щоб знайти важливі взаємодії між співробітниками та компанією Інструменти проектування послуг. Він описує покрокову взаємодію співробітників, щоб визначити, що відбувається на кожному етапі. Кілька шарів інтегровано для отримання бажаних результатів, а також додаткові шари для підвищення негативного та позитивного досвіду.

Мета полягає в тому, щоб відобразити весь досвід співробітника, від емоційного потоку до больових точок, охоплюючи основний досвід співробітників і їхню взаємодію з іншими відділами або особами. У ньому розповідається про різні випадки, що стосуються їх посадових обов’язків, обов’язків, вимог і поведінки.

Крім того, можна намітити емоційний шлях кожного співробітника, щоб проаналізувати зміни в сприйнятті. Він асоціюється з емоційним станом співробітників, представленим за допомогою кривої, що складається з різних емоцій, таких як захоплення, задоволення, розчарування тощо. Journey mapping має на меті покращити бізнес-операції та забезпечити процвітання на ринку.

  Як видалити обліковий запис Hulu

Кілька шаблонів доступні в Service Design Tools (SDT), які можна вибрати, зокрема картографування подорожей у сфері охорони здоров’я та картографування подорожей у глобальній японській корпорації електроніки. Це може допомогти уявити досвід співробітників, використовуючи режим оповідання, щоб глибоко зануритися в моделі оповіді та прикладів. Можна додати візуальний шар до установки під час конкретної ситуації чи оповіді.

Фреска

Об’єднайте досвід клієнтів і співробітників, щоб прийняти обґрунтоване рішення для покращення бізнесу. Фреска дозволяє використовувати вбудовані шаблони, щоб спланувати свій шлях, щоб оцінити досвід співробітників з можливостями та проблемами ідентифікації, які можуть допомогти збільшити частку ринку, прибутковість і зростання доходу.

Об’єднавши ці два досвіди в MURAL, можна отримати цілісне уявлення, щоб визначити пріоритети та визначити важливі сфери. Клієнтський досвід прямо пропорційний задоволенню працівників; отже, поєднання цих двох може допомогти створити кращий досвід для співробітників, що призведе до щасливіших клієнтів.

Досвід співробітників включає больові точки, системи, інструменти, групи, команди підтримки та внутрішні бізнес-процеси. У той же час клієнтський досвід включає точки дотику, моменти залучення, емоції та ставлення. Це допомагає організації зрозуміти ринок і обслуговує працівників (і клієнтів) на основі їхньої поведінки, щоб збільшити їхній досвід.

  Як контролювати швидкість відтворення відео на будь-якому веб-сайті в Chrome

Можна оцінити неефективність, щоб зрозуміти першопричину проблем клієнтів і визначити критичні моменти. На MURAL доступно кілька шаблонів, зокрема відкриття для формування розуміння та потоку користувачів, які можуть допомогти отримати точні результати.

Висновок

Якщо ви все ще не знаєте, з чого почати, ось кілька важливих кроків, які можуть допомогти:

  • Визначте персоналію співробітника на основі їх посади та опису,
  • Використовуйте шаблон, щоб пропрацювати кожен етап досвіду співробітника,
  • Проаналізуйте кожен крок, такий як обізнаність, обмірковування, рішення, утримання та після працевлаштування, щоб визначити свої слабкі та сильні сторони,
  • І вжити необхідних заходів, використовуючи аналітичні дані, такі як ключові повідомлення, значення тощо,

Найкраще проводити періодичні опитування щодо залученості співробітників, щоб викликати нові дискусії та зрозуміти, що відбувається з боку співробітника. Подібно до інструментів відображення досвіду клієнтів, обов’язково відобразіть шлях вашого співробітника, щоб запропонувати першокласний досвід.

Можливо, ви захочете переглянути відеоверсію цієї статті.
Поставте лайк і підпишіться на Youtube-канал techukraine.net.