Зустрічайте Twodos, безкоштовний і простий додаток Todo з унікальною передумовою

Ключові висновки

  • Twodos — це безкоштовна програма зі списком справ, орієнтована на конфіденційність, зосереджена на простоті та легкості використання.
  • Унікальний підхід програми «два списки» заохочує зосереджуватися на завданнях і швидких діях, як-от гортання або торкання для їх виконання.
  • Twodos доступний в App Store для iPhone з iOS 17.0+

Twodos — це безкоштовна проста програма для iPhone. Що відрізняє його від усіх інших доступних додатків для справ? Давайте поглянемо на нову мінімалістичну програму списку справ і її підхід до подвійного списку.

Що таке Twodos?

Twodos — це програма для керування завданнями, яка була запущена 21 лютого на переповненому ринку; доступно багато програм для справ. Але у Twodos є кілька приємних трюків.

  Чи є у вас Bluetooth на вашому ПК

Окрім простого інтерфейсу та мінімалістичного підходу, Twodos — це рідкісний випадок безкоштовного додатка, який не містить покупок у програмі чи реклами та не збирає жодних даних. Додаток є захопленим проектом окремого розробника, який просто любить створювати програми.

Twodos використовує знайомий формат, що дозволяє додавати та редагувати завдання, відображати їх у списку та видаляти після завершення. Цей простий підхід є основою програми.

Чим виділяється TwoDos: підхід двох списків

Головною перевагою Twodos є його простота та легкість використання. Можливо, використовуючи свою позицію некомерційного випуску, програма надає якомога менше функціональних можливостей. Творець непохитний у своїй прихильності протистояти додатковим функціям:

  35 найкращих веб-програм та порад 2016 року

Цю філософію втілює підхід «двох списків». Twodos змушує вас додавати кожне завдання або до списку «Раніше», або до списку «Пізніше». Хоча це може здатися обмежувальним, воно робить все зрозумілим, заохочуючи вас зосередитися на завданнях, а не на тому, як їх класифікувати. У результаті ви зможете зробити більше за менший час.

Ви можете отримати доступ до кожної з кількох доступних функцій за допомогою однієї дії, зокрема:

  • Проведіть пальцем по завданню, щоб позначити його як виконане (це також миттєво видаляє завдання).
  • Торкніться елемента, щоб відредагувати його.
  • Торкніться стрілки праворуч від кожного елемента, щоб перемістити його до іншого списку.
  Що таке SSH і як він працює?

Ви можете розширювати або звужувати кожен список, зосереджуючись на одному або показуючи обидва відповідно. Кожен список показує загальну кількість завдань у ньому та прокручується, якщо їх більше, ніж кілька.

Де завантажити TwoDos

Twodos доступний у iPhone App Store і завантажується безкоштовно. Як і будь-яку іншу програму «тільки для iPhone», ви також можете запустити її на iPad, збільшивши її до розміру дисплея.

Завантажити: Twodos для iPhone (безкоштовно)

Адам ВіткрофтНа веб-сайті є посилання на інше програмне забезпечення, яке він випустив, якщо вас цікавлять інші прості безкоштовні програми. Як і сама програма Twodos, сайт дуже мінімалістичний. Розробник також активний на X (раніше Twitter), @AdamWhitcroft.