Зупиніть автоматичне відтворення в Chrome, Firefox, Opera, Safari та IE

Можливо, це тільки я, але я бачу все більше і більше веб-сайтів, причому дуже популярних, які розміщують вміст автоматичного відтворення. У такі моменти я вдячний, що Chrome вказує, на якій вкладці відтворюється медіа, щоб я міг її вимкнути, але деякі оголошення є складними. Вони вимикають гучність і відтворюють відео, і ви повинні їх знайти. Отже, що робити користувачеві? Відповідь: зупиніть автоматичне відтворення, і ви зупините божевілля. Автоматичне відтворення вмісту — це те, що ваш браузер «дозволяє» за замовчуванням, і якщо ви трохи подумаєте про щойно прочитане речення, ви зрозумієте, що браузер контролює це, і ви можете наказати йому припинити автоматичне відтворення вмісту.

Chrome

Можливо, найкращий з усіх браузерів, коли справа доходить до легкого вимкнення автоматичного відтворення, — це Chrome. Перейдіть на сторінку налаштувань, це chrome://settings/, і прокрутіть униз, щоб переглянути додаткові налаштування. У розділі «Конфіденційність та вміст» натисніть «Налаштування вмісту» та прокрутіть униз до розділу плагінів. Тут виберіть опцію «натисніть, щоб відтворити». Можливо, ви захочете, щоб автоматичне відтворення запускалося на деяких сайтах, як-от YouTube, тому скористайтеся областю Керування винятками, щоб додати домени, для яких це налаштування не передбачено.

  Як використовувати руку для панорамування Microsoft Office замість смуги прокрутки

Firefox

Відкрийте Firefox і перейдіть на сторінку about:config. Знайдіть параметр «plugins.click_to_play» і встановіть для нього значення «False». Ви не зможете вводити винятки зі значення цього параметра, як для Chrome, доки ви не відвідаєте веб-сайт і вам не буде запропоновано дозволити плагін для всіх майбутніх відвідувань. Хоча може бути надбудова, яка пропонує кращі параметри налаштування.

Опера

Відкрийте «Налаштування» в Opera (Ctrl+F12) і на вкладці «Додатково» виберіть параметр «Увімкнути плагін за запитом». Як і Chrome, ви можете ввести винятки для налаштувань.

сафарі

Safari, якщо ви використовуєте Mavericks, має вбудовану функцію під назвою «Енергозбереження» в розділі «Налаштування»> «Додатково». Увімкніть опцію «зупинити плагіни для економії енергії». Якщо ви використовуєте старішу версію OS X, ви можете спробувати одну з них два розширення; ClickToPlugin або ClickToFlash. Причина, по якій ви хочете використовувати розширення замість параметра за замовчуванням, полягає в тому, що вони пропонують більше параметрів налаштування, тобто ви можете встановити винятки.

  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

Internet Explorer

Якщо ви використовуєте Internet Explorer, вам доведеться вимкнути плагін Flash. Відкрийте налаштування (кнопка зубчастого колеса у верхньому правому куті) і виберіть «Керувати додатками». У вікні, що відкриється, виберіть Панелі інструментів і розширення та скористайтеся спадним меню, щоб переглянути всі встановлені додатки. Знайдіть плагін Shockwave, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Додаткова інформація»

У новому вікні натисніть кнопку «видалити всі сайти», і все готово. Наступного разу, коли ви відвідуєте веб-сайт із вмістом, який автоматично відтворюється, браузер запитає, чи хочете ви ввімкнути його для цього сайту. Він увімкнено постійно для цього сайту, а не лише для цього сеансу.

  Як перезапустити свій острів у «Animal Crossing: New Horizons»