Зупиніть автоматичне відтворення анімованих GIF-файлів у вашому браузері

Автоматичне відтворення вмісту, будь то реклама, відео (я дивлюся на вас у Facebook) або GIF, може зменшити вашу пропускну здатність, а також може бути надзвичайно дратівливим, оскільки сповільнює завантаження сторінки. Єдиний раз, коли вміст прийнятно для автоматичного відтворення, це якщо ви переглядаєте Imgur або, можливо, Twitter, де є багато GIF-файлів і Vines, якими ділиться, але в будь-який інший час автовідтворення вмісту – це ще одна річ, яку ви хочете, щоб веб-сайти припинили. робити. Ми детально розповіли, як вимкнути автоматичне відтворення вмісту в Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safrai та Opera, але наша публікація не стосується GIF-файлів, які продовжуватимуть автоматично відтворюватися, незважаючи на те, що у вашому браузері ввімкнено функцію «Натисніть, щоб відтворити». Ось як ви можете зупинити відтворення GIF-файлів у Chrome, Firefox та Internet Explorer.

  Як HTTP/3 і QUIC прискорять перегляд веб-сторінок

Internet Explorer

Щоб зупинити відтворення GIF в Internet Explorer, вам потрібно лише натиснути клавішу Escape, і він призупиниться. Щоб знову відтворити GIF, вам доведеться оновити сторінку. Це працює, якщо ви хочете, щоб GIF відтворився принаймні один раз, але ви хочете, щоб він не повторювався знову і знову.

Щоб зупинити автоматичне завантаження та відтворення GIF, перейдіть до Інструменти> Властивості браузера> Вкладка «Додатково» та прокрутіть униз до розділу «Мультимедіа». Зніміть прапорець «Відтворювати анімацію на веб-сторінках», і GIF-файли більше не відтворюватимуться під час завантаження веб-сторінки. Вам доведеться перезавантажити комп’ютер, щоб це почало діяти, оскільки це Internet Explorer, і ви вирішили його використовувати.

  Виправлено високе використання ЦП Ntoskrnl.exe

Chrome

Дивно, але Chrome не має кнопки зупинки чи будь-якої опції, яка запобігає автоматичному завантаженню та відтворенню GIF. Хоча у веб-магазині Chrome є чимало розширень, які стверджують, що зупиняють відтворення GIF-файлів або стверджують, що можуть призупинити їх, лише одне пройшло наші тести, і це був GIF Blocker.

Встановіть розширення, і щоразу, коли ви побачите GIF, вбудований або пряме посилання на файл, ви побачите наступне. Натисніть на зображення, і воно почне відтворюватися і продовжуватиме відтворюватися в циклі. Наразі розширення не підтримує жодного способу зупинити відтворення GIF, і жодне з розширень, які стверджують, не спрацювало.

Встановіть GIF Blocker з Веб-магазину Chrome

Firefox

Щоб вимкнути автоматичне завантаження GIF у Firefox, ви можете встановити значення параметра image.animation_mode на сторінці about:config на none, але це має недолік; немає можливості відтворити GIF. Жодне клацання зображення GIF не змусить його відтворити, тому це скоріше постійна зупинка. Щоб отримати додаткові параметри, ви можете спробувати Toggle анімовані GIF-файли. Він має справу з цим самим налаштуванням, але підтримує ярлики, які дозволяють призупиняти та відтворювати GIF-файли, а також опцію «автоматичне відтворення при наведенні».

  Як вимкнути "Збери з того місця, де зупинився" в Microsoft Office

Установіть Toggle анімовані GIF-файли для Firefox

Єдина річ, яка мене здивувала, коли я шукав способи зупинити, призупинити та відтворити GIF-файли, це те, що Internet Explorer, безумовно, справляється з ними найкраще, даючи користувачеві повний контроль над тим, як вони завантажуються.