Зручно, але потребує серйозної роботи

Ключові висновки

  • Circular Ring Slim має тонку конструкцію з міцною конструкцією, але під час щоденного використання може отримати подряпини.
  • Пристрій заявлює до 5 днів автономної роботи, але різні режими батареї можуть перешкоджати його точності та зручності використання.
  • Смарт-кільце забезпечує пристойну точність для відстеження активності та сну, але може мати проблеми з підключенням і генерувати надмірну кількість сповіщень.

The Кругове кільце Slim це розумне кільце, яке відстежує майже стільки ж, скільки розумний годинник, але вміщується в тонку упаковку каблучки. Він має до п’яти днів роботи від батареї, настроювані показники відстеження, пропозиції щодо фітнесу, аналіз сну та багато іншого в упаковці розміром з кільце, що, безсумнівно, круто з точки зору технологій.

Я провів більше місяця, користуючись Circular Ring Slim щодня. Хоча є деякі причини, чому ви можете розглянути можливість додавання його до свого обладнання для відстеження здоров’я, є набагато більше причин, чому вам слід уникати цього недоробленого продукту.

Кругове кільце Slim

Circular Ring Slim вміщує купу технологій у пакет розміром з кільце, що дозволяє відстежувати життєві показники, діяльність тощо. Він зручний, доступний у різних розмірах і досить пристойно виглядає. Додаток Circular надає купу даних і уявлення про ваше здоров’я, фізичну форму та сон, хоча й дещо захаращений. Крім того, проблеми з часом роботи акумулятора та підключенням можуть ускладнити використання Circular Ring Slim.

Циркуляр бренду

Монітор серцевого ритму Так

Підтримка сповіщень Так

Термін служби батареї До 5 днів

Датчики Акселерометр, температура, PPG тощо

Водонепроникність IPX8, хоча не рекомендується використовувати для плавання

Розмір каблучки 6-13

Колір Чорний

Виявлення тренування Так

Режими вправ №

плюси

  • Зручний, гідний стиль
  • Функції відстеження переважно точні
  • Легка конструкція

мінуси

  • Легко дряпається
  • Термін служби батареї не великий
  • Проблеми з підключенням
  • Проблеми з прошивкою

Звужений, міцний дизайн, наповнений технологіями

Я застережу весь цей огляд, сказавши, що у мене не найкращі руки. Ось, я це сказав.

Тим не менш, незважаючи на те, що Circular Ring Slim є другим поколінням, він все ще трохи товстий за розміром. Принаймні для мене це так, особливо в порівнянні з моїм обручком, який дуже тонкий. Тим не менш, Circular Ring Slim має десь сховати свій широкий набір технологій. Враховуючи, що Ring Slim важить лише 2 г і має товщину лише 2,2 мм, це чудовий витвір техніки.

Він поставляється в стандартних розмірах каблучок 6-13, які ви обираєте під час покупки. Однак, якщо ви не впевнені щодо свого розміру каблучки, ви можете скористатися Круговий набір розмірів щоб визначити свій розмір. Свою я оцінив як 9, що приблизно так само, як моя обручка, але вона виявилася трохи більшою.

  7 найкращих CRM-рішень для лікарень і медиків

Гевін Філіпс / MakeUseOf

На нижній стороні кільця є більший плоский виступ, у якому розміщено батарею та інші датчики. Знову ж таки, якщо взяти до уваги розмір апаратного забезпечення, про яке ми тут говоримо, невелика площа, виділена для батареї та іншої техніки, є абсолютно нормальною.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Ring Slim доступний лише в чорному кольорі. Хоча Circular стверджує, що Ring Slim було «викувано в Мордорі», я вважаю, що все це, ймовірно, було створено у Франції, де базується Circular. Однак це не применшує його «неалергенний, неметалевий і зручний внутрішній матеріал медичного класу», який є надміцною смолою, і зовнішній матовий чорний алюміній і сплав вуглецевого волокна.

Комбінація сильна. Circular Ring Slim ніколи не відчуває, що воно зігнеться чи зігнеться, і під час мого використання не було жодного моменту, коли здавалося б, що кільце буде пошкоджено. Загалом, він виглядає надзвичайно добре побудованим.

Те, чим я був не дуже задоволений, так це кількість подряпин і відколів, які Circular Ring Slim отримав за короткий проміжок часу. З естетичної точки зору ці невеликі дефекти мене не турбують, але я б очікував, що покриття з алюмінію та вуглецевого волокна витримає більший тиск. Усі подряпини з’явилися внаслідок регулярного щоденного використання; Я не займаюся альпінізмом щодня або не бігаю на трасах для паркуру.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Я використовую кільце деякий час, і, очевидно, на ньому з’являться подряпини тут і там. Але я стурбований тим, як Ring Slim може виглядати через кілька місяців, особливо коли почнеться літо, і я буду на пляжі та більше на природі загалом.

Обмежений термін служби батареї та підключення можуть бути складними

Circular повідомляє, що Ring Slim може працювати до п’яти днів на одному заряді. Я не знайшов цього точного в жодному з двох режимів батареї, Performance та Eco.

Перемикання кільця в еко-режим однозначно дозволило збільшити термін служби батареї, зменшивши частоту дискретизації для різних датчиків і вимкнувши інформацію про стадію сну. Відстеження сну є однією з основних причин, чому я використовую інтелектуальну техніку, тому вимикати її, щоб забезпечити роботу батареї Ring Slim більше ніж на 36-48 годин, не дуже корисно.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Звичайно, ви можете перемикатися між режимами, але це не особливо корисно, коли ви просто хочете встановити та забути. Звичайно, відповідь полягає в тому, щоб не забувати заряджати частіше, а додаток для смартфона Ring Slim (про це трохи пізніше) надсилає сповіщення про акумулятор із нагадуванням про зарядку.

  Що, чому і як у 2022 році

Як і слід було очікувати, ви підключаєтесь до Ring Slim за допомогою Bluetooth. Процес підключення досить простий, але виникають проблеми з підключенням, коли ви починаєте роботу.

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Наприклад, кілька разів мені не вдавалося з’єднати кільце зі смартфоном. Ring Slim не реєструвався в додатку або не підключався протягом кількох днів і підключався знову лише після того, як його залишали на зарядному пристрої протягом кількох годин поспіль. Мені щоразу доводилося видаляти Ring Slim, а потім перезапускати процес реєстрації, втрачаючи купу даних відстеження. Незважаючи на те, що Ring Slim призначений для зберігання даних до 20 днів перед синхронізацією, той факт, що він не підключався в жодному стані, змусив мене втратити дані.

На момент огляду Circular Ring Slim кілька днів стояв на підставці для заряджання, не реагуючи. Я не можу скинути його до заводських налаштувань, оскільки він не підключається до мого телефону, а оновлення, здається, порушило функцію тактильної вібрації, тому я не знаю, чи він реагує на мої введення. Це просто не дуже добре.

Пристойна точність відстеження, але деякі неточності

Звичайно, головною причиною носіння розумного кільця є відстеження життєво важливих функцій, таких як сон, фізична форма, серце тощо. Circular Ring Slim відстежує ваш пульс, частоту дихання, температуру, рівень кисню в крові, активність, сон тощо. Цей діапазон подібний до інших розумних кілець (та інших розумних пристроїв відстеження).

Гевін Філіпс / MakeUseOf

Коли ви починаєте використовувати Circular Ring Slim, ви повинні зачекати повних 14 днів, поки завершиться період його калібрування. Це звучить як довго, але всі розумні кільця мають період калібрування, щоб забезпечити точні вимірювання та зворотний зв’язок. Протягом цього періоду калібрування інструмент штучного інтелекту Kira від Ring Slim і Circular вивчає все про вас і готується надати вам індивідуальні поради.

Щоб стежити за точністю Circular Ring Slim, я порівнював його дані з розумним годинником Amazfit Balance. Здебільшого вимірювання приблизно збігаються, але я також помітив деякі великі розбіжності, особливо щодо відстеження кроків.

Я бачив різницю в тисячі кроків між своїм годинником і Ring Slim. Тепер я не впевнений, чи це пов’язано з технікою чи іншими факторами, як-от те, що я весь день стукаю по клавіатурі чи стукаю по керму під час водіння, але часто була велика різниця.

Тим не менш, дані відстеження сну між Amazfit Balance і Circular Ring Slim були в основному точними, що позитивно.

Відстеження даних для вашої діяльності також є саме таким: відстеженням. Це корисно, але ви не маєте таких детальних даних про місцезнаходження, як на інших розумних пристроях. Загалом він вимірює ваші кроки, але це засмучує без спеціального налаштування для відстеження вправ.

  Як правильно відфільтрувати список у Python, щоб отримати більше від ваших даних

Простий у користуванні додаток із забагато сповіщень

Додаток Circular досить простий у використанні, з інтерфейсом, наповненим, як ви вже здогадалися, колами! Оскільки Ring Slim не має інтерфейсу, ви проведете тут пристойну кількість часу.

Є кола відстеження для вашого будильника (який також вібрує кільце), аналіз сну, аналіз енергії, вимірювання в реальному часі та рівні стресу, а також доступні інші параметри, як-от нагадування про прийом ліків. У круглих меню ви можете легко перемикатися між режимами даних і переглядати деякі типи даних, як-от кроки, щоденні кардіо-бали тощо.

Це простий у використанні інтерфейс, але він не найкращий, оскільки він може почати здаватися безладним, щойно почнуть надходити сповіщення та пропозиції. Деякі з них можна вимкнути, але коли Кіра почне працювати, пропозиції щодо того, що що ви повинні робити або як змінити свою поведінку.

З огляду на це, загальна кількість сповіщень від Circular зависока, особливо через те, що вони повторюються. Нагадування мені про те, що для мене є певний час, коли я можу пити кофеїн щодня в один і той самий час, викликало роздратування, особливо тому, що я не п’ю кави і регулярно п’ю чай протягом дня. Отже, повторювані та безглузді; виграшна комбінація.

Circular Ring Slim: чудова ідея, але потребує доопрацювання

Це важкий час для Кругове кільце Slim. Це не перше розумне кільце, яке вийшло на ринок, і зараз його наздоганяють нові випуски, такі як Samsung Galaxy Ring, а також конкурують з провідними альтернативами, такими як Oura Ring 3.

Навіть з підтримкою колишнього гонщика Ф1 Ромена Грожан, я виявив проблеми під час роботи з Circular Ring Slim.

Circular Ring Slim має багато позитивних сторін. Це зручно, добре сидить і виглядає досить добре. Хоча відстеження активності могло б бути дещо більш поглибленим, відстеження сну та інші фітнес-метрики є точними. Крім того, над додатком Circular можна було б трохи попрацювати та оптимізувати його, але він простий у використанні та має куди розвиватися.

З іншого боку, проблеми з підключенням, які я зіткнувся, зробили використання Ring Slim складним, і можна було сподіватися, що покриття буде більш стійким до подряпин. Як уже було сказано, я все ще чекаю, поки Ring Slim повернеться до життя, не знаючи, мертвий він чи ні.

Роздрібна ціна 275 доларів США, тому важко рекомендувати Circular Ring Slim комусь, окрім найпалкіших прихильників розумних технологій, які хочуть спробувати все і будь-що.

Кругове кільце Slim

Circular Ring Slim вміщує купу технологій у пакет розміром з кільце, що дозволяє відстежувати життєві показники, діяльність тощо. Він зручний, доступний у різних розмірах і досить пристойно виглядає. Додаток Circular надає купу даних і уявлення про ваше здоров’я, фізичну форму та сон, хоча й дещо захаращений. Крім того, проблеми з часом роботи акумулятора та підключенням можуть ускладнити використання Circular Ring Slim.