Зручний посібник для кожного типу комутатора Cherry MX

| | 0 Comments| 4:36 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Cherry MX пропонує широкий вибір перемикачів, кожен зі своїми характеристиками та особливостями, включаючи лінійні, тактильні, клацаючі та безшумні варіанти.
  • Популярні перемикачі Cherry MX Red, Blue і Brown добре відомі, але є багато інших варіантів, доступних для різних уподобань і цілей.
  • Правильний перемикач Cherry MX для вас залежить від ваших особистих уподобань і цільового використання, незалежно від того, чи потрібні вам плавні натискання клавіш для ігор, тактильний відгук під час набору тексту або більш тихі перемикачі для роботи без шуму.

Cherry — одне з найзнаменитіших імен у механічних клавіатурах, і його перемикачі Cherry MX Red, Blue і Brown представлені в незліченних клавіатурах.

Але чи знаєте ви, що Cherry робить не тільки червоні, сині та коричневі перемикачі? Хоча це стандартні перемикачі, Cherry створює купу інших перемикачів, які охоплюють лінійні, тактильні, клацаючі та тихі, усі з різними назвами (але всі кольори, майте на увазі).

Отже, тут детально описано кожен комутатор Cherry MX і пояснено, чому ви можете використовувати кожен із них.

Порівняно кожен комутатор Cherry MX

Перш ніж заглиблюватися в детальний опис кожного комутатора Cherry MX, ось зручна порівняльна таблиця комутаторів, яка допоможе вам у роботі:

Перемикач

Сила приведення в дію

Подорожі

Зворотній зв’язок

характеристики

Cherry MX Black

60г

2мм приводу, 4мм дна

Лінійний

Важкий плавний перемикач підходить для ігор

Cherry MX Red

45г

2мм приводу, 4мм дна

Лінійний

Легкий, швидкий перемикач чудово підходить для ігор

Cherry MX Brown

55г

2мм приводу, 4мм дна

Тактильна шишка

Легкий тактильний зворотний зв’язок, добре підходить для друку

Cherry MX Blue

50г

2,2 мм активація, 4 мм дно

Тактильний удар, чутний клацання

Чудовий тактильний і звуковий відгук під час друкування

Cherry MX Clear

65г

2мм приводу, 4мм дна

Тактильна шишка

Більш жорсткий тактильний перемикач, більш виражений удар

Cherry MX Green

80г

2,2 мм активація, 4 мм дно

Тактильний удар, чутний клацання

Дуже жорсткий, стійкий на дотик, чутно клацання

Cherry MX White

60г

2,2 мм активація, 4 мм дно

Тактильний удар, чутний клацання

Світліше зелені, чути клацання

Cherry MX Grey

80г

2мм приводу, 4мм дна

Тактильна шишка, амортизована

Тактильний, більш тихий перемикач

Cherry MX Speed ​​Silver

  ChatGPT проти чат-бота Bing зі штучним інтелектом: 10 ключових відмінностей

45г

1,2 мм приводу, 3,4 мм дна

Лінійний

Дуже швидке спрацьовування, добре для ігор

Cherry MX Silent Red

45г

2мм приводу, 4мм дна

Лінійний, зволожений

Лінійний, більш тихий перемикач

Cherry MX Silent Black

60г

2мм приводу, 4мм дна

Лінійний, зволожений

Лінійний, важчий, тихіший перемикач

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Cherry MX Black

Перемикачі Cherry Red, Blue і Brown є найвідомішими, але чи знаєте ви, що Cherry MX Black є найстарішим механічним перемикачем клавіатури? Вперше розроблений у 1984 році Cherry MX Black — це важкий лінійний перемикач із силою спрацьовування 60 г і ходом спрацьовування 2 мм.

Це означає інший досвід набору тексту та ігор, ніж більшість очікує, що вимагає більше сили для натискання клавіші. Однак, оскільки це лінійні перемикачі (без тактильного удару або клацання), рух перемикача все ще досить плавний.

Тим не менш, через додаткову вагу перемикачі Cherry MX Black можуть трохи втомлюватися під час тривалих сеансів друку та ігор. Додаткова сила стає помітною через деякий час.

Чорний прозорий топ Cherry MX

Хочете чогось трохи важчого і трохи унікальнішого? Cherry MX Black Clear-Top – це те, що ви хочете, із силою спрацьовування 63,5 г і ходом спрацьовування 2,0 мм. При використанні обох перемикачів різниця не особливо помітна, треба сказати.

Cherry MX Red

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

У 2008 році Cherry випустила свій культовий перемикач Red Switch, який швидко став популярним перемикачем для друкарок і геймерів у всьому світі. Перемикач Cherry MX Red заснований на Cherry MX Black. Це лінійний перемикач, але він має набагато меншу силу спрацьовування 45 г і хід спрацьовування 2 мм, що робить його кращим для тривалих сеансів набору тексту та ігор.

На зображенні вище показано оригінальні перемикачі Cherry MX Red разом із перемикачами Cherry MX Silent Red (внизу).

Cherry MX Brown

Перша механічна клавіатура, яка була у мене, використовувала перемикачі Cherry MX Brown, і це ще один із найпопулярніших варіантів перемикачів Cherry.

Перемикачі Cherry MX Brown мають тактильний виступ, який показує, коли клавіша активована, забезпечуючи фізичний зворотний зв’язок під час набору тексту. Тактильний удар — це не те саме, що чутний клацаючий шум, який ви отримуєте з Cherry MX Blue (докладніше про це далі), і для багатьох людей це ідеальний баланс між плавними лінійними та шумовими клацаннями.

Перемикачі Cherry MX Brown мають силу спрацьовування 55 г і хід спрацьовування 2 мм, що робить їх чудовими для набору тексту, але їх не завжди рекомендують для ігор. Тим не менш, я використовував їх протягом багатьох років, але я не граю в конкурентні онлайн-ігри (наприклад, CS:GO, Overwatch тощо).

  Як відновити домашню сторінку MSN

Cherry MX Blue

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Третя частина найвідоміших перемикачів Cherry, Cherry MX Blue, це гучний, клацаючий перемикач, який зведе з розуму ваших колег або близьких. Однак вони добре звучать, коли ви друкуєте, а чутне клацання разом із тактильним ударом забезпечує чудове враження від друку.

Перемикачі Cherry MX Blue трохи легші, ніж Cherry MX Brown, важать 50 г і мають хід спрацьовування 2,2 мм.

Cherry MX Clear

Тактильні перемикачі Cherry MX Clear — це масивніші та важчі перемикачі, ніж більшість інших (але не всіх!) перемикачів Cherry, із силою спрацьовування 65 г і ходом спрацьовування 2 мм.

Використання важких перемикачів з часом може стати трохи втомливим, тому їх зазвичай не рекомендують для тривалих сеансів набору тексту чи ігор. Однак перемикачі Cherry MX Clear мають дещо більш виражений виступ, ніж Cherry MX Brown, що може сподобатися тим, хто хоче трохи більше відгуків, не купуючи клацаючий перемикач.

Cherry MX Green

Cherry MX Clear важкий, але клацаючі перемикачі Cherry MX Green є найважчими перемикачами Cherry. Ці жорсткі перемикачі вимагають сили приведення в дію 80 г і мають хід приведення в дію 2,2 мм, що в поєднанні забезпечує дуже стійке перемикання.

Чесно кажучи, дуже важко рекомендувати перемикачі Cherry MX Green для чогось. Їх загальний рівень сили та опору означає, що ваші пальці та руки швидко втомлюються, і мені важко зрозуміти, чому ви використовуєте їх для щоденних завдань замість простіших і зручніших перемикачів.

Cherry MX White

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Любите клацаючі перемикачі, але не хочете втомлювати руки? Перемикачі Cherry MX White із силою спрацьовування 60 г і ходом спрацьовування 2,2 мм є чудовою альтернативою як зеленим, так і синім перемикачам.

Завдяки дещо вищій силі натискання, ніж Cherry MX Blue (50 г проти 60 г), перемикачі Cherry MX White дуже зручні для тих, хто любить друкувати з силою та хоче чути клацання та тактильний удар.

Cherry MX Grey

Перемикач Cherry MX Gray має тактильний виступ для зворотного зв’язку при наборі, подібно до популярних Browns. Але сірий має набагато вищу силу спрацьовування 80 г, що надає йому відчуття жорсткості та стійкості, ніж коричневий (і більше схожий на MX Green за характеристиками).

Крім того, сірий містить шумопоглинаючі накладки для значного зменшення шуму натискання клавіш. Тож це чудовий тактильний перемикач, якщо вам потрібна трохи більша вага та тихіший набір.

  Як визначити, чи хтось прочитав ваше повідомлення на LinkedIn

Cherry MX Speed ​​Silver

Як випливає з назви, Cherry MX Speed ​​Silver — це швидкість. Він має надлегкий механізм спрацьовування 1,2 мм із ще меншою силою спрацьовування лише 40 г. Це дозволяє надзвичайно швидко натискати клавіші, що ідеально підходить для швидких ігор.

Однак дуже легка сила спрацьовування означає, що ви, швидше за все, отримаєте більше випадкових натискань клавіш — компроміс для швидкості. Але якщо вам потрібен один із найшвидших механічних перемикачів, Speed ​​Silver допоможе вам.

Cherry MX Silent Red

Cherry MX Silent Red — це тихіша версія популярного перемикача Red. Він використовує ту саму легку лінійну силу 45 г, але має вбудовані шумопоглинаючі накладки для значного послаблення шуму як під час руху вниз, так і вгору.

Якщо вам подобаються лінійні перемикачі для ігор або набору тексту, але вам потрібен приглушений, тихіший звуковий профіль, Silent Reds — чудовий вибір. Ви отримуєте таке ж гладке, швидке відчуття класичних червоних без зайвого шуму. Перевірте різницю між звичайним Cherry MX Red і Cherry MX Silent Red нижче.

Ви бачите, як безшумний механічний перемикач клавіатури працює тихіше, ніж його звичайний аналог.

Cherry MX Silent Black

Подібно до Silent Reds, Silent Blacks використовує лінійний перемикач Black 60g і додає шумопоглинаючі накладки для зменшення шуму. Таким чином, ви отримуєте такий же плавний, відносно жорсткий лінійний хід, але з меншим генеруванням звуку.

Який комутатор Cherry MX ви будете використовувати?

Ви прочитали список. Ви перевірили характеристики. Кольори перемикача Черрі демістифіковані. Питання лише в тому, який перемикач Cherry MX ви виберете для своєї наступної механічної клавіатури? З більш ніж дюжиною різних типів перемикачів, які охоплюють лінійні, тактильні, клацаючі, безшумні та швидкісні варіанти, Cherry MX пропонує широку лінійку варіантів механічних перемикачів. Правильний перемикач Cherry MX для вас залежить від особистих уподобань і призначення.

Лінійні перемикачі, такі як Reds і Blacks, забезпечують плавне безперебійне натискання клавіш, ідеальне для ігор і швидкого введення тексту. Тактильні перемикачі, такі як Browns і Clears, забезпечують тактильний зворотний зв’язок, ідеальний для набору тексту. Клацаючі перемикачі, такі як Blues і Greens, додають чутні клацання до тактильного виступу для друкарок, яким подобається акустичний відгук. Безшумні опції, як-от Silent Reds, пригнічують шум для більш тихої роботи. Speed ​​Silver забезпечує надзвичайно швидке спрацьовування для ігор.

Хоча основні продукти, такі як Cherry MX Red, Blue і Brown, можуть бути найпопулярнішими, занурившись глибше, можна знайти перемикачі на будь-який смак і вимоги. Якими б не були ваші потреби, комутатор Cherry MX, ймовірно, забезпечить вам ідеальний набір тексту, ігри та загальний досвід користувача.